دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401 باید در زمان مقرر به سایت سنجش مراجعه نمایند. با توجه به نزدیک شدن تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1401 داوطلبان ملزم هستند از تاریخ کارت ورود به جلسه آزمون آگاهی کامل داشته باشد. دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1401 یکی از مهم ترین مراحلی است که برای شرکت در آزمون باید آن را طی نمود. در ادامه اطلاعات کاملی راجع به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ارائه داده شده است.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401 ، از سایت سنجش اعلام شده است. براساس اخبار منتشر شده، کارت شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سال 1401 از روز یکشنبه 1401/02/25 اردیبهشت ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. کنکور کارشناسی ارشد در نوبت صبح در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه 28، 29 و 30 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و بیش از 647 هزار داوطلب متقاضی شرکت در این آزمون هستند. براساس اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط برگزار خواهد شد. متقاضیان هر یک‌ از کدرشته‌ های امتحانی لازم‌ است‌ به نشانی مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون مراجعه کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. لذا متقاضیان باید شخصا در خصوص دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

توزیع کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401 از تاریخ 1401/02/25

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

جهت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401، داوطلبان باید ابتدا به سایت سازمان سنجش (www.sanjesh.org) مراجعه کنند و سپس با وارد کردن اطلاعات خود کارت را دریافت کنند. داوطلبان می توانند از دو طریق برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد اقدام نمایند. در روش اول افراد می توانند با کمک اطلاعات شناسنامه ای که شامل نام، نام خانوادگی، سال تولد و شماره شناسنامه می شود کارت را دریافت کنند. روش دوم نیز با استفاده از مشخصات ثبت نامی می باشد که متقاضیان می توانند با در دست داشتن شماره پرونده و کد رهگیری کارت آزمون خود را دریافت کنند.

بنابراین به طور کلی می توان گفت داوطلبان باید ابتدا پس از وارد شدن به سامانه بر روی گزینه «کارت آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته» کلیک کنند و از منو گزینه «ورود به سیستم» را انتخاب نمایند و با استفاده از یکی از روش ها کارت آزمون خود را دریافت نمایند.

نحوه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد به منظور آگاهی بیشتر داوطلبان به صورت گام به گام در ادامه بیان شده است. متقاضیان لازم است براساس مشخصات شناسنامه‌ ای (نام‌، نام‌ خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت‌ نامی (شماره پرونده و کد رهگیری) نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401:

🔻برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد در زمان اعلام شده (25 اردیبهشت ماه) به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و از طریق منوی سمت راست بر روی گزینه "کارشناسی ارشد" کلیک کنید.

🔻سپس لینک فعال " سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1401 " را انتخاب نمایید.

🔻گزینه "ورود به سیستم" را انتخاب کنید.

🔻با استفاده از دو روش ارائه شده می توانید کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد را دریافت کنید:

  1. روش 1 : شماره پرونده / کد رهگیری ثبت نام
  2. روش 2 : کد ملی / شماره پرونده / سال تولد

ورود به سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401

در صورت فراموشس شماره پرونده می توانید به سیستم پاسخگویی سنجش مراجعه نموده و شماره پرونده خود را به صورت غیرحضوری بازیابی کنید.

مشاوره دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

  • کارت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته در کنار اطلاعات شخصی، دارای اطلاعاتی نظیر تاریخ و محل برگزاری آزمون نیز می باشد.
  • با توجه به اطلاعاتی که داوطلبان در بند 36 تقاضانامه وارد کرده اند، محل آزمون داوطلبان با توجه به استان و شهرستان محل اقامت آن ها تعیین می گردد و در کارت آزمون آورده می شود.
  • در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در کارت شرکت در آزمون، ضروری است که داوطلبان  به باجه های رفع نواقص مراجعه کنند. برخی از این نواقص شامل مغایرت در زبان خارجی یا در رابطه با معلولیت می باشد که با پیگیری داوطلبان قابل رفع می باشد.
  • در صورتی که نواقص راجع به مواردی از قبیل رشته تحصیلی، معدل کارشناسی و غیره باشد، افراد باید برای اصلاح این موارد صرفا با سایت مراجعه نمایند و از قسمت ویرایش اطلاعات کارت برای ویرایش اقدام نمایند.
  • اگر کارت آزمون شما دارای عکس نمی باشد یا اینکه بر روی عکس مهر وجود ندارد و شاهد مشکلاتی از این قبیل در کارت آزمون کارشناسی ارشد 1401 خود هستید، حتما برای اصلاح آن به باجه های رفع نواقص مراجعه نمایید تا در زمان آزمون به هیچ گونه مشکلی برخورد نکنید.

آدرس حوزه های رفع نقص کنکور کارشناسی ارشد


راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401 در این مقاله ارائه داده شد. به همراه داشتن کارت ورود به جلسه ارشد برای شرکت در جلسه آزمون الزامی است. از این رو لازم است داوطلبان در زمان اعلام شده نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. در صورت عدم دسترسی به شماره پرونده برای ورود به سامانه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد می توانید با شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1400 کی میاد؟

کارت شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سال 1400 از روز یکشنبه سوم مرداد ماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

چگونه کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد را دریافت کنیم؟

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد در این مقاله ارائه داده شده است.

اطلاعات لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد چیست؟

متقاضیان لازم است براساس مشخصات شناسنامه‌ ای (نام‌، نام‌ خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت‌ نامی (شماره پرونده و کد رهگیری) نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

 
5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.