کارت ورود به جلسه کنکور | زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه sanjesh.org

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کنکور | زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه sanjesh.org

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای کامل کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ در این مقاله ارائه داده شده است.  پس از انجام فرایند ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ هر یک از داوطلبانی که در کنکور ۱۴۰۲ شرکت کرده اند قبل از برگزاری آزمون لازم است کارت ورود به جلسه کنکور خود را در گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی  و هنر دریافت نمایند. حضور داوطلبان در جلسه آزمون، بدون کارت ورود به جلسه کنکور، ممنوع می باشد.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۱

کارت ورود به جلسه کنکور 1402

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402 از ضروریات حضور در جلسه آزمون است بنابراین متقاضیان کنکور ۱۴۰۲ می بایست حدودا چند روز قبل از برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۲ ، به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و با کلیک بر روی عبارت " کارت ورود به جلسه کنکور 1402" ، پس از مشاهده اطلاعات درج شده، در صورت نداشتن مغایرت، نسبت به پرینت آن اقدام نمایند .

در نظر داشته باشید با توجه به یکپارچه بودن ثبت نام کنکور سراسری و ثبت نام دانشگاه آزاد ، کلیه متقاضیان رشته محل های دانشگاه آزاد و کنکور سراسری می بایست در زمان انتشار کارت ورود به جلسه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری ۱۴۰۲ در کنکور جامعی که این سازمان برگزار می کند ، شرکت کنند . در ادامه راهنمای تصویری نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ ارائه شده است .

کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱

کارت ورود به جلسه sanjesh.org

مسئول انتشار کارت ورود به جلسه sanjesh.org بوده و داوطلبان برای مشاهده، دریافت و ویرایش کارت باید در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

همانطور که می دانید کارت‌ شرکت در آزمون همه متقاضیان به همراه راهنمای شرکت در آزمون نوبت دی کنکور 1402 از روز یک شنبه، 25 دی لغایت روز پنجشنبه، 29 دی برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع­ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

با هدف دسترسی هر چه سریعتر شما عزیزان لینک مستقیم ورود به سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402 در ادامه ارائه می گردد.

برای ورود به سایت دریافت کارت ورود به جلسه sanjesh.org کلیک نمایید

(با آغاز زمان توزیع کارت کنکور سراسری 1402 در نوبت دی این لینک فعال گردیده است)

زمان دریافت کارت ورود به جلسه سنجش

چه زمانی باید کارت ورود به جلسه کنکور بگیریم؟ زمان دریافت کارت ورود به جلسه سنجش توسط سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام شد. بدین ترتیب کلیه متقاضیان کنکور 1402 نوبت دی لازم است از روز یک شنبه 25 دی با مراجعه به سایت سازمان سنجش کارت ورود به جلسه کنکور خود را دریافت نمایند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور نوبت دی
زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور نوبت تیر
۱۴۰۱/۱۰/۲۵ تا ۱۴۰۱/۱۰/۲۹  احتمالا 11 تیر 1402

هر یک از داوطلبان لازم است در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ تمامی اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه از جمله نام و نام خانوادگی ، سال تولد ، گروه آزمایشی ، سال اخذ و عنوان دیپلم ، جنس ، شماره شناسنامه ، دین ، زبان امتحانی ، محل برگزاری آزمون را بررسی نمایند.

توجه کارت ورود به جلسه کنکور 1402 یک روز زودتر از موعد یعنی روز شنبه 24 دی در سایت سازمان سنجش بارگذاری شده است و کلیه داوطلبان می توانند از این تاریخ برای دریافت کارت شرکت در آزمون خود اقدام کنند.

مدارک لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

مدارک لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ شامل شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (12 رقمی) و شماره شناسنامه، شماره پرونده، نام و نام خانوادگی، سریال شماره شناسنامه، کد ملی و کد پیگیری ثبت نام (16 رقمی) است و کلیه داوطلبان می بایست به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و با وارد نمودن این اطلاعات اقدام به پرینت یک نسخه از کارت ورود به جلسه سنجش و برگ راهنمای آزمون نمایند.

جهت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ از سایت سنجش و در صورت فراموشی اطلاعات لازم برای دریافت کارت کنکور ۱۴۰۲ می توانید راهنمایی های لازم را از مشاوران مجموعه به شماره 9099071613 دریافت نمایید.

داوطلبانی که شماره پرونده یا سایر اطلاعاتی که برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ضروری می باشد را فراموش کرده اند ، همچنین می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و وارد شدن به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ، مشکل خود را با ارسال درخواست به ثبت برسانند.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

روش های دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

چگونه کارت ورود به جلسه کنکور را بگیریم؟ داوطلبان با 4 روش می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه سازمان سنجش اقدام داشته باشند. همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم اطلاعات لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری شامل شماره پرونده و کد رهگیری، کد ملی، شماره داوطلبی و همچنین شماره سریال شناسنامه و شماره شناسنامه می باشد.

روش های دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

روش 1 : در این روش شما می توانید با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری موجود در رسید ثبت نامی اولیه کنکور سراسری خود ، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید .
روش 2 : در این روش شما با وارد کردن شماره پرونده و کد ملی خود می توانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید .
روش 3 : در این روش شما می توانید با وارد کردن شماره پرونده و شماره داوطلبی خود کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید .
روش 4 : در صورتی که داوطلب هیچ یک از اطلاعات رسید ثبت نامی خود را در دسترس ندارد می تواند در این روش با وارد کردن شماره سریال شناسنامه و شماره شناسنامه ، کارت ورود به جلسه کنکور را دریافت نماید .

نحوه وارد كردن سريال شناسنامه در کنکور بسیار ساده است. کافیست شماره سریال شناسنامه را در کادر مشخص شده وارد کنید. حالا سریال شناسنامه کجاست؟ سریال شناسنامه یک عدد درج شده در قسمت چپ شناسنامه است که برای هر شخص منحصر به فرد خواهد بود.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سریال شناسنامه moshavergroup.com

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ به منظور آگاهی بیشتر داوطلبان به صورت تصویری در ادامه بیان و نمونه کارت ورود به جلسه کنکور نیز ارائه شده است:

  • ​ ابتدا به سایت سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه نمایید و با انتخاب گزینه ” سراسری ” از منوی رنگی سمت راست به بخش اختصاصی کنکور سراسری وارد شوید.

سایت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری Moshavergroup.com

 

  • برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ روی گزینه کارت شرکت در آزمون سراسری سال 1402 - نوبت اول دی ماه 1401 کلیک کنید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری Moshavergroup.com

برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور چه لازم است؟ داوطلبان به چهار روش می توانند کارت ورود به جلسه سازمان سنجش رو دریافت کنند:

  1. با وارد کردن شماره پرونده ، کد رهگیری و شماره شناسنامه
  2. با وارد کردن شماره پرونده ، کد ملی و سریال شناسنامه
  3. با وارد کردن شماره پرونده ، شماره داوطلبی
  4. با وارد کردن شماره سریال ، شماره شناسنامه

 

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری Moshavergroup.com

اگر مراحل را درست طی کرده باشید، عکس کارت ورود به جلسه کنکور 1402 را مشاهده می نمایید.

پرینت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱ سایت www.sanjesh.org

در صورت بروز مشکل برای گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور می توانید با مشاوران مجموعه مشاور گروپ تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. شماره تماس 90999071613

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲

نحوه ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ چگونه است؟ هر ساله همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه کنکور امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی نیز برای متقاضیان آن فعال می شود.

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه سنجش به سه روش امکان پذیر است که شامل:

  1. مراجعه به آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصيلی
  2. مراجعه به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه های رفع نقص در هر استان
  3. مراجعه به سایت سازمان سنجش

ویرایش اطلاعات با مراجعه به نماینده سازمان سنجش در باجه های رفع نقص : در صورت مشاهده مغایرت در هر یک از موارد ( جنس ، دين ، زبان خارجی امتحانی ، معلوليت و بهيار ) ، همچنین درصورت وجود اشکالاتی از جمله فاقد مهر یا عکس بودن، واضح نبودن عکس، درج عکسی به جزء عکس داوطلب ( اشتباه عکس ) می توانید به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه برای اصلاح آن ها مراجعه کنید.

ویرایش اطلاعات با مراجعه به سایت سازمان سنجش : داوطلبانی که در موارد مذکور بر روی کارت ورود به جلسه سازمان سنجش بند های شامل سری و سریال شناسنامه ، محل تولد ، سهميه ، معدل کتبی نهايی ديپلم ( معدل دیپلم در کارت ورود به جلسه کنکور ) ، محل اخذ مدرک ماقبل ديپلم ، محل اخذ مدرک ديپلم و وضعیت تحصيلی و اشتغال مغايرتی مشاهده نمودند در بازه زمانی تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش کارت ورود به جلسه خود را ویرایش نمایند.

در ضمن داوطلبانی که سهمیه درخواستیشان شامل سهميه ‌های بنياد شهيد و امور ايثارگران ، رزمندگان ستاد کل نيرو های مسلح ، وزارت جهاد کشاورزی و رزمنده داوطلب بسيجی و همچنين همسر و فرزندان بوده ولی در بند مندرج در کارت ورود به جلسه کنکور عنوان سهميه ( مناطق ) درج گرديده لازم است جهت اعلام مغايرت و تکميل اطلاعات مربوط به سهميه در بازه زمانی تعیین شده از سوی سازمان سنجش صرفا به قسمت ويرايش اطلاعات در سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به درج سهمیه مربوطه اقدام کنند .

لازم به ذکر است داوطلبانی که سهميه آنان از سوی ارگان مربوطه مورد تایید قرار نگرفته است برای بررسی وضعيت عدم تاييد سهميه خود ( بعد از ويرايش ) به ارگان های ذيربط نيز مراجعه نمايند . در غير اين صورت با سهميه مناطق گزينش خواهند شد و هيچ‌ گونه اعتراضی قابل قبول نمی باشد .

محل ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲

مراجعه به آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصيلی در صورت مغایرت در اطلاعات نام خانوادگی و نام ، سال تولد ، شماره شناسنامه ، سال اخذ و نوع ديپلم ، شماره ملی ، کد دانش آموزی و منطقه اخذ ديپلم ، سال و بخش محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی ، عنوان مدرک پيش دانشگاهی ، منطقه يا ناحیه اخذ مدرک پيش‌ دانشگاهی ، کد دانش آموزی مقطع پيش‌ دانشگاهی و همچنین هرگونه مشکل درخصوص نمرات آموزش و پرورش ، اطلاعات سوابق تحصيلی ، عدم ارسال آنها به سازمان سنجش .
مراجعه به باجه های رفع نقص  درصورتی که مغايرتی در اطلاعات مربوط به ( جنس ، دين ، زبان خارجی امتحانی ، معلوليت و بهيار ) باشد .
درصورتی که اشکالاتی از جمله  فاقد مهر یا عکس بودن ، واضح نبودن عکس کارت ورود به جلسه کنکور
، درج عکسی به جزء عکس داوطلب ( اشتباه عکس ) در نمونه کارت ورود به جلسه کنکور مشاهده نمودند .
در صورتی که  شماره داوطلب مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون چه به صورت عددی و يا به صورت حروف ناخوانا باشد .
آن‌ دسته‌ از داوطلبانی که‌ يکی از بند دهای ( بند معلوليت ) تقاضانامه‌ ثبت‌ نام‌ را علامتگذاری نموده‌ و پس از استعلام از سازمان بهزيستی ، معلوليت ايشان مورد تاييد قرار نگرفته است لازم‌ است‌ با همراه داشتن گواهی معلوليت در بازه زمانی تعیین شده از سوی سازمان سنجش  با به همراه داشتن کارت شناسايی معتبر ( کارت ملی و يا شناسنامه عکس ­دار ) شخصاَ به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند .
داوطلبانی که از ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۲ جا مانده اند می توانند به این مراکز مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند
مراجعه به سایت سازمان سنجش کارت ورود به جلسه
 سری و سريال شناسنامه
محل تولد
محل اخذ مدرک ماقبل ديپلم
محل اخذ مدرک ديپلم
وضعیت تحصيلی و اشتغال
سهميه

هر چند بیش تر اطلاعات ثبت نامی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش قابل ویرایش می باشد اما در خصوص برخی بند های مندرج در کارت ورود به جلسه sanjesh.org ، مراجعه به سایت سازمان سنجش تنها راه حل نمی باشد بنابراین سازمان سنجش در زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری امکاناتی را به منظور ویرایش و تصحیح اطلاعات نادرست را در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت در برخی اطلاعات می بایست به سایت سازمان سنجش ، باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور و آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصيلی خود مراجعه و نسبت به ویرایش اطلاعات نادرست اقدام کنند . در جدول بالا می توانید محل مراجعه برای ویرایش اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ را مشاهده نمایید .

نحوه ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲

نحوه ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ بسیار ساده است. سازمان سنجش هر ساله ، امکان ویرایش اطلاعات کارت را در اختیار داوطلبانی که اطلاعاتشان نیاز به ویرایش دارد ، قرار میدهد . متقاضیان می توانند در زمان دریافت کارت ورود به جلسه سنجش از طریق گزینه " ویرایش اطلاعات " که در قسمت پایین نمونه کارت ورود به جلسه کنکور قرار دارد ، به ویرایش اطلاعات خود بپردازند.

همه اطلاعات قابل تغییر و ویرایش نیست ، فقط اطلاعاتی مثل : کد سوابق تحصیلی ، سری و سریال شناسنامه ، محل تولد ، سهمیه کنکور سراسری ، معدل کتبی نهایی دیپلم ، محل گرفتن مدرک ماقبل ديپلم ، محل گرفتن مدرک ديپلم و وضعيت تحصيلی و اشتغال قابل تغییر و ویرایش می باشند.

در تصویر زیر نمونه ای از کارت ورود به جلسه کنکور را مشاهده می کنید.

پرینت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱ سایت www.sanjesh.org

مشاوره دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲

داوطلبانی که در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه‌های آزمایشی دوم و سوم (گروه‌های آزمایشی هنر و زبانهای خارجی) خود اقدام کنند.

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ از سایت سنجش باید منحصرا به روش اینترنتی اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت ورود به جلسه کنکور سراسری، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

برخی از مخاطبان گرامی درباره هزینه کارت ورود به جلسه کنکور از مشاور گروپ سوال می پرسند. در پاسخ به این عزیزان باید گفت که هزینه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور صفر است! و شما هیچ پولی بابت گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور نمی پردازید.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه سنجش و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌ دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید پرینت کارت شرکت در آزمون را دریافت کنند.

تذکر مهم : چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام کنند و به هیچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه نکنند.

این امکان برای داوطلبانی فراهم است که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند. لذا ضرورت دارد داوطلبانی که اطلاعات خود را مفقود کرده اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام کنند.

آدرس حوزه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور 1402 به زودی در این مقاله قرار خواهد گرفت.

همانطور که می دانید در چند سال گذشته کنکور اختصاصی دانشگاه آزاد حذف شده است و این دانشگاه آزمون جداگانه ای برگزار نمی کند و برای همه دانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد یک کنکور جامع و هماهنگ کشوری برگزار می شود. بنابراین برای کنکور ۱۴۰۲ هر گروه آزمایشی ، فقط یک کارت ورود به جلسه منتشر می شود.

در صورت گم شدن کارت ورود به جلسه کنکور در روز برگزاری آزمون حتما موضوع را با مسئولان حوزه آزمون خود مطرح کنید و پیگیری های لازم را انجام دهید.


از آنجایی که تهیه و پرینت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ و همراه داشتن آن، یکی از ملزومات حضور در جلسه آزمون است به همین دلیل ما این مقاله مشاور گروپ را به این سرفصل اختصاص دادیم و سعی کردیم به کامل ترین شیوه ممکن درباره نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ از سایت سنجش sanjesh.org صحبت کنیم.

اطلاعات لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری را معرفی و روش های دریافت کارت ورود به جلسه کنکور را با هم مرور کردیم.

با مراجعه به لینک دریافت کارت ورود به جلسه موجود در همین مقاله می توانید به راحتی از sanjesh.org کارت ورود به جلسه کنکور سراسری خود را دریافت نمایید. چه زمانی باید کارت ورود به جلسه کنکور بگیریم؟ 25 تا 29 دی 1401 🙂

برای پیدا کردن جواب سوالات خود در زمینه «کنکور 1402» باید ساعت ها جستجو کرده تا پاسخ مناسب و جامع خود را دریافت کنید. حالا تصور کنید فرصتی وجود داشته باشد که به واسطه آن بتوانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

برای همین ما قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ را فعال کرده ایم تا تمام سوالات شما از طریق مشاوران مجرب و کاربلد پاسخ داده شوند. اگر سوالی دارید که پاسخ آن را در مقاله نیافتید کافیست با ما تماس بگیرید.

ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول

✔️چگونه کارت ورود به جلسه بگیریم؟

✔️راهنمای تصویری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402 در این مقاله ارائه شده است.

✔️کی کارت ورود به جلسه کنکور بگیریم؟

✔️بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش، کارت ورود به جلسه سنجش دو تا سه روز پیش از زمان برگزاری آزمون نوبت دی ماه منتشر خواهد شد. برای اطلاع از تاریخ دقیق به مقاله مراجعه نمایید.

✔️کارت ورود به جلسه کنکور را از کجا بگیریم؟

✔️گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش sanjesh.org امکان پذیر است.

5/5 - (6 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کنکور | زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه sanjesh.org

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی