دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای کامل دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰ در این مقاله ارائه داده شده است.  پس از انجام فرایند ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰ هر یک از داوطلبانی که در کنکور ۱۴۰۰ شرکت کرده اند قبل از برگزاری آزمون لازم است کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰ در گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر دریافت نمایند. حضور داوطلبان در جلسه آزمون، بدون کارت ورود به جلسه کنکور سراسری، ممنوع می باشد.

🔻🔻🔻 متقاضیان لازم است از روز یکشنبه، ۶ تیر برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون خود به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰

کارت‌ شرکت در آزمون همه متقاضیان به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز یکشنبه، 6 تیر لغایت روز سه‌ ­شنبه، 8 تیر برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع­ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

هر یک از داوطلبان لازم است در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۰ تمامی اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه از جمله نام و نام خانوادگی ، سال تولد ، گروه آزمایشی ، سال اخذ و عنوان دیپلم ، جنس ، شماره شناسنامه ، دین ، زبان امتحانی ، محل برگزاری آزمون را بررسی نمایند.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

راهنمای تصویری و ساده دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۰ در ادامه بیان شده است. متقاضیان کنکور ۱۴۰۰ می بایست حدودا چند روز قبل از برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۰ ، به سایت ثبت نام کنکور سراسری به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و با کلیک بر روی عبارت " دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰ " ، پس از مشاهده اطلاعات درج شده بر روی آن در صورت نداشتن مغایرت نسبت به پرینت آن اقدام نمایند .

در نظر داشته باشید با توجه به یکپارچه بودن ثبت نام کنکور سراسری و ثبت نام دانشگاه آزاد ، کلیه متقاضیان رشته محل های دانشگاه آزاد و کنکور سراسری می بایست در زمان انتشار کارت ورود به جلسه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری ۱۴۰۰ در کنکور جامعی که این سازمان برگزار می کند ، شرکت کنند . در ادامه راهنمای تصویری نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰ ارائه شده است .

کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۰

روش دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

داوطلبان با 4 روش می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام داشته باشند .

روش 1 : در این روش شما می توانید با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری موجود در رسید ثبت نامی اولیه کنکور سراسری خود ، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید .
روش 2 : در این روش شما با وارد کردن شماره پرونده و کد ملی خود می توانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید .
روش 3 : در این روش شما می توانید با وارد کردن شماره پرونده و شماره داوطلبی خود کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید .
روش 4 : در صورتی که داوطلب هیچ یک از اطلاعات رسید ثبت نامی خود را در دسترس ندارد می تواند در این روش با وارد کردن شماره سریال شناسنامه و شماره شناسنامه ، کارت ورود به جلسه کنکور سراسری را دریافت نماید .

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰

نحوه ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰ چگونه است؟ هر ساله همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی نیز برای متقاضیان آن فعال می شود .

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰ به سه روش امکان پذیر است که شامل :

  1. مراجعه به آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصيلی
  2. مراجعه به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه های رفع نقص در هر استان
  3. مراجعه به سایت سازمان سنجش

ویرایش اطلاعات با مراجعه به نماینده سازمان سنجش در باجه های رفع نقص : در صورت مشاهده مغایرت در هر یک از موارد ( جنس ، دين ، زبان خارجی امتحانی ، معلوليت و بهيار ) ، همچنین درصورت وجود اشكالاتی از جمله فاقد مهر یا عكس بودن ، واضح نبودن عكس ، درج عكسی به جزء عكس داوطلب ( اشتباه عكس ) می توانید به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه برای اصلاح آن ها مراجعه کنید.

ویرایش اطلاعات با مراجعه به سایت سازمان سنجش : داوطلبانی كه در موارد مذکور بر روی كارت شركت در آزمون بند های شامل سری و سریال شناسنامه ، محل تولد ، سهميه ، معدل كتبی نهايی ديپلم ، محل اخذ مدرك ماقبل ديپلم ، محل اخذ مدرك ديپلم و وضعیت تحصيلی و اشتغال مغايرتی مشاهده نمودند در بازه زمانی تعیین شده از سوی سازمان سنجش به سایت مذکور مراجعه نمایند .

در ضمن داوطلبانی که سهمیه درخواستیشان شامل سهميه ‌های بنياد شهيد و امور ايثارگران ، رزمندگان ستاد كل نيرو های مسلح ، وزارت جهاد كشاورزی و رزمنده داوطلب بسيجی و همچنين همسر و فرزندان بوده ولی در بند مندرج دركارت شركت در آزمون عنوان سهميه ( مناطق ) درج گرديده لازم است جهت اعلام مغايرت و تكميل اطلاعات مربوط به سهميه در بازه زمانی تعیین شده از سوی سازمان سنجش صرفا به قسمت ويرايش اطلاعات در سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به درج سهمیه مربوطه اقدام کنند .

لازم به ذکر است داوطلبانی كه سهميه آنان از سوی ارگان مربوطه مورد تایید قرار نگرفته است برای بررسی وضعيت عدم تاييد سهميه خود ( بعد از ويرايش ) به ارگان های ذيربط نيز مراجعه نمايند . در غير اين صورت با سهميه مناطق گزينش خواهند شد و هيچ‌ گونه اعتراضی قابل قبول نمی باشد .

محل ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰

مراجعه به آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصيلی در صورت مغایرت در اطلاعات نام خانوادگی و نام ، سال تولد ، شماره شناسنامه ، سال اخذ و نوع ديپلم ، شماره ملی ، كد دانش آموزی و منطقه اخذ ديپلم ، سال و بخش محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی ، عنوان مدرک پيش دانشگاهی ، منطقه يا ناحیه اخذ مدرک پيش‌ دانشگاهی ، كد دانش آموزی مقطع پيش‌ دانشگاهی و همچنین هرگونه مشكل درخصوص نمرات آموزش و پرورش ، اطلاعات سوابق تحصيلی ، عدم ارسال آنها به سازمان سنجش .
مراجعه به باجه های رفع نقص  درصورتی كه مغايرتی در اطلاعات مربوط به ( جنس ، دين ، زبان خارجی امتحانی ، معلوليت و بهيار ) باشد .
درصورتی كه اشكالاتی از جمله  فاقد مهر یا عكس بودن ، واضح نبودن عكس ، درج عكسی به جزء عكس داوطلب ( اشتباه عكس ) در  كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند .
در صورتی که  شماره داوطلب مندرج بر روی كارت شركت در آزمون چه به صورت عددی و يا به صورت حروف ناخوانا باشد .
آن‌ دسته‌ از داوطلبانی كه‌ يكی از بند دهای ( بند معلوليت ) تقاضانامه‌ ثبت‌ نام‌ را علامتگذاری نموده‌ و پس از استعلام از سازمان بهزيستی ، معلوليت ايشان مورد تاييد قرار نگرفته است لازم‌ است‌ با همراه داشتن گواهی معلوليت در بازه زمانی تعیین شده از سوی سازمان سنجش  با به همراه داشتن كارت شناسايی معتبر ( كارت ملی و يا شناسنامه عكس­دار ) شخصاَ به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند .
داوطلبانی که از ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰ جا مانده اند می توانند به این مراکز مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند
مراجعه به سایت سازمان سنجش  سری و سريال شناسنامه
محل تولد
محل اخذ مدرک ماقبل ديپلم
محل اخذ مدرک ديپلم
وضعیت تحصيلی و اشتغال
سهميه

هر چند بیش تر اطلاعات ثبت نامی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش قابل ویرایش می باشد اما در خصوص برخی بند های مندرج در کارت آزمون ، مراجعه به سایت سازمان سنجش تنها راه حل نمی باشد بنابراین سازمان سنجش در زمان انتشار کارت ورود به جلسه امکاناتی را به منظور ویرایش و تصحیح اطلاعات نادرست را در اختیار داوطلبان ثبت نام کنکور ۱۴۰۰ قرار می دهد.

داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت در برخی اطلاعات می بایست به سایت سازمان سنجش ، باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و آموزش و پرورش محل اخذ مدرك تحصيلی خود مراجعه و نسبت به ویرایش اطلاعات نادرست اقدام کنند . در جدول بالا می توانید محل مراجعه برای ویرایش اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۰ را مشاهده نمایید .

نحوه ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰

سازمان سنجش هر ساله ، امکان ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰ رو در اختیار داوطلبایی که اطلاعاتشون نیاز به ویرایش داره ، قرار میده . متقاضیان می تونن تو زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰ از طریق گزینه " ویرایش اطلاعات " که پایین کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰ قرار داره ، اطلاعاتشون رو ویرایش کنن .

همه اطلاعات قابل تغییر و ویرایش نیست ، فقط اطلاعاتی مثل : کد سوابق تحصیلی ، سری و سریال شناسنامه ، محل تولد ، سهمیه کنکور سراسری ، معدل کتبی نهایی دیپلم ، محل گرفتن مدرک ماقبل ديپلم ، محل گرفتن مدرک ديپلم و وضعيت تحصيلی و اشتغال قابل تغییر و ویرایشه .

پرینت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۰ سایت www.sanjesh.org

نکاتی در رابطه با دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰

داوطلبانی که شماره پرونده یا سایر اطلاعاتی که برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ضروری می باشد را فراموش کرده اند ، لازم است که با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و وارد شدن به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ، مشکل خود را با ارسال درخواست به ثبت برسانند.
دریافت کارت ورود به جلسه به صورت اینترنتی و فقط از طریق سایت سنجش امکان پذیر است و روش دیگری برای دریافت کارت وجود ندارد.

همانطور که می دانید در چند سال گذشته کنکور اختصاصی دانشگاه آزاد حذف شده است و این دانشگاه آزمون جداگانه ای برگزار نمی کند و برای همه دانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد یک کنکور جامع و هماهنگ کشوری برگزار می شود. بنابراین برای کنکور ۱۴۰۰ هر گروه آزمایشی ، فقط یک کارت ورود به جلسه منتشر می شود.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰ به منظور آگاهی بیشتر داوطلبان به صورت تصویری در ادامه بیان شده است:

  • ​ ورود به سایت سنجش به آدرس sanjesh.org ، انتخاب گزینه " سراسری " از سمت راست

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰

  •  کلیک روی گزینه " کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰ "

داوطلبان به چهار روش می توانند کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰ رو دریافت کنند:

  1. با وارد کردن شماره پرونده ، کد رهگیری و شماره شناسنامه
  2. با وارد کردن شماره پرونده ، کد ملی و سریال شناسنامه
  3. با وارد کردن شماره پرونده ، شماره داوطلبی
  4. با وارد کردن شماره سریال ، شماره شناسنامه

پرینت کارت ورود به جلسه کنکور 1400 سایت www.sanjesh.org

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

پرینت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۰ سایت www.sanjesh.orgدریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400


اطلاعات لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور

تمامی داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور سراسری ۱۴۰۰ در راستای پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰ می بایست به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و با وارد نمودن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (12 رقمی) و شماره شناسنامه، شماره پرونده، نام و نام خانوادگی، سریال شماره شناسنامه، کد ملی و کد پیگیری ثبت نام (16 رقمی) اقدام به پرینت یک نسخه از کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۰ و برگ راهنما نمایند.

مشاوره دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰

مشاوره دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰ :

داوطلبانی که در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه‌های آزمایشی دوم و سوم (گروه‌های آزمایشی هنر و زبانهای خارجی) خود اقدام کنند.

داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصرا به روش اینترنتی اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید پرینت کارت شرکت در آزمون را دریافت کنند.

تذکر مهم : چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام کنند و به هیچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه نکنند.

این امکان برای داوطلبانی فراهم است که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند. لذا ضرورت دارد داوطلبانی که اطلاعات خود را مفقود کرده اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام کنند.

آدرس حوزه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 به زودی در این مقاله قرار خواهد گرفت.

در صورت فراموشی اطلاعات لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰ می توانید راهنمایی های لازم را از مشاوران مجموعه به شماره 9099071614 دریافت نمایید.


سوالات متداول داوطلبان کنکور سراسری


کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 چه زمانی منتشر می شود؟

براساس اطلاعیه سازمان سنجش، کارت ورود به جلسه آزمون از روز یکشنبه 6 تیرماه 1400 منتشر خواهد شد.

برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری به چه سایتی مراجعه کنیم؟

کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 1400 از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قابل دریافت است.

نحوه ویرایش اطللاعات کارت ورود به جلسه آزمون چگونه است؟

راهنمای ویرایش اطلاعات و رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 1400 در این مقاله بیان شده است.

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت نتایج نهایی کنکور 1400