دریافت کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این مقالهٔ آموزشی سعی دارد به موضوع دریافت کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰ بپردازد. شما می‌توانید نکات مهم ثبت نام آزمون‌های استخدامی و شرایط جذب  و زمان برگزاری آزمون قضاوت ۱۴۰۰ را در این مقاله مشاهده کنید. در صورت وجود هرگونه سؤال تنها کافی است با مشاوران مرکز تماس گرفته و از آخرین شرایط ثبت نام آزمون قضاوت ۱۴۰۰ اطلاع کامل کسب نمایید.

زمان برگزاری آزمون قضاوت ۱۴۰۰

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون تصدی منصب قضاء قوه قضائیه در سال ۱۴۰۰ ( آزمون قضاوت ۱۴۰۰) می‌رساند که زمان برگزاری آزمون قضاوت ۱۴۰۰ در صبح روز جمعه مورخ 1400/12/13 در 20 مرکز استان به شرح جدول ذیل برگزار می شود.

فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8:30 صبح آغاز می شود. درهای ورود به جلسه امتحان ساعت 8:00 صبح بسته خواهد شد. لذا کلیه داوطلبان گرامی باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی ذیربط حاضر باشند.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰

کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰  جهت شرکت در‌ آزمون‌ قضاوت ۱۴۰۰ برای کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه ­شنبه تاریخ 1400/12/10 برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰، برای شرکت در جلسه امتحان قضاوت باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد کردن اطلاعات ثبت ­نامی (شماره پرونده - نام - نام‌خانوادگی -  شماره ملی - سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰ اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰ ، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰ همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم­چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است بر اساس اطلاعیه پرینت کارت به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه ی رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول شماره 2)  مراجعه و نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام نماید.

رفع مغایرت کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰

با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰ ، چنانچه مغایرت در اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰ در بندهای  1 ،2  ،3 ،4 ،6 ،7 ، 8، 9 ، 10 و 11 (شامل نام­ خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، مذهب، عنوان رشته تحصیلی، تاریخ فارغ ­التحصیلی ، آخرین مقطع تحصیلی ، وضعیت تحصیلات تکمیلی و معدل ) مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده شد، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور منحصراً به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند و در صورتی که نسبت به بند 5  (جنس) تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول شماره 2) مراجعه نمایند.

 • چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس می­ باشد و یا چنانچه عکس روی کارت وی دارای اشکالاتی از جمله؛ فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می­ باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، 2 قطعه عکس 4 ×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاری آزمون مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد، بدیهی است در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی می‌گردد. ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.

لینک ورود به سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت

لینک ورود به سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰

محل‌ رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت زیر نظر نماینده این سازمان در روز پنجشنبه 1400/12/12 صبح از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الی 17:00 در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. متقاضیانی که براساس توضیحات بند «ب» ملزم به مراجعه به نماینده رفع نقص کارت سازمان می گردند، می بایست در زمان اعلام شده با توجه به شهر محل برگزاری آزمون به شرح جدول شماره 1، به آدرس و محل تشکیل باجه رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون هر شهر در جدول شماره 2 مراجعه نمایند.

تذکرات مهم‌ جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰

 1. در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
 2. فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت‌ 8:00 (هشت) صبح می‌باشد.
 3. در ورودی حوزه های امتحانی آزمون رأس‌ ساعت‌ 7:30 (هفت و سی دقیقه) صبح بسته خواهد شد. لذا متقاضیان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
 4. هر متقاضی برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
 5. لازم به تاکید است متقاضیان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، جزوه، کتاب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن خودداری نمایند. ضمناً هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاههای حافظه دار از جمله تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند و غیره درجلسه آزمون طبق قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونهای سراسری، موجب محرومیت از گزینش در آزمون می شود.

دستورالعمل بهداشتی، فاصله گذاری فیزیکی و الزامات بهداشتی 

انتظار می رود برای حفظ سلامتی خود، سایر متقاضیان و خانواده های محترمتان موارد زیر را مورد توجه و آنها را رعایت نمایید:

 1. زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابید. حوزه برگزاری آزمون از ساعت 7:0۰ صبح روز برگزاری آزمون آماده حضور شما خواهد بود.
 2. برای پیشگیری از تجمع، حضور خود را به دقایق پایانی موکول ننمایید.
 3. از تردد بی مورد در محل آزمون جداً خودداری نمایید.
 4. هنگام ورود و خروج به حوزه با دیگر متقاضیان فاصله مناسب (حداقل یک متر) را حفظ نمایید.
 5. همراه داشتن ماسک ۳ لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی می‌باشد.
 6. در زمان استقرار در محل صندلی از صحبت کردن با سایر متقاضیان مجاور جداً خودداری نمایید.
 7. از تماس دست ها با چشم، دهان و بینی در حین آزمون جداً خودداری نمایید.
 8. هنگام عطسه یا سرفه کردن از دستمال کاغذی استفاده نمایید. درصورتی که دستمال وجود نداشت از قسمت داخلی آرنج استفاده کنید.
 9. در صورت داشتن سئوال ضروری از عوامل اجرایی در طول برگزاری آزمون حتما با رعایت فاصله مناسب و داشتن ماسک اقدام به صحبت نمایید.
 10. در پایان آزمون تا زمان اعلام خروج از سالن توسط عوامل اجرایی همچنان بر صندلی خود مستقر باشید. به پیام هایی که حاوی نکات اجرایی و بهداشتی است و درجلسه آزمون از بلندگو پخش می شود با دقت گوش کرده و به آن عمل کنید.
 11. سعی کنید از تماس دست با سطوحی که اغلب لمس می شود نظیر صندلی ها، دستگیره درب ها و شیرآلات سرویس بهداشتی و… خودداری نموده و از دستمال کاغذی استفاده کنید.
 12. چنانچه مبتلا به بیماری کرونا هستید در زمان ورود به حوزه برگزاری آزمون، (با ارائه رسید نتیجه آزمایش PCR) مسئولین حوزه را مطلع نمایید تا پیش‌بینی‌های لازم را در این خصوص بعمل آورند.

نحوه ارتباط با سازمان سنجش آموزش کشور

باتوجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می‌توانند درخواست خود را از طریق سامانه پاسخگویی اینترنتی به نشانی  request.sanjesh.org، به این سازمان ارسال نمایند. ضمناً متقاضیان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در ساعات اداری با شماره ‌تلفن ‌۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند.

دریافت فایل جدول شماره 1 – آرس حوزه های  محل  برگزاری آزمون تصدی منصب قضاء قوه قضائیه در سال 1400

دریافت فایل جدول شماره 2 - نام  استان و شهرستان محل برگزاری  و آدرس محل رفع نقــص کارت شرکـت در آزمون تصدی منصب قضاء قوه قضائیه 1400 در قالب PDF

 

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰ و اطلاع از آخرین نکات مربوط به آزمونهای استخدامی با کارشناسان آزمون های استخدامی مشاور گروپ در ارتباط باشید.مشاور گروپ

ثبت نام آزمون قضاوت

همانگونه که اطلاع دارید، ثبت نام آزمون قضاوت ۱۴۰۰ برای جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء در سال ۱۴۰۰ نیمه مهرماه آغاز شد.

کلیه داوطلبان واجد شرایط و علاقمند به شرکت در آزمون مذکور، با پرداخت هزینه ثبت نام بصورت اینترنتی، نسبت به تکمیل مراحل ثبت نامی اقدام کرده و در پایان، کد رهگیری ثبت نام را دریافت نموده اند. فرایند ثبت نام، تا قبل از دریافت کد رهگیری ناقص و بلااثر است. همچنین  وجوه پرداختی به عنوان هزینه ثبت نام، به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد و لذا لازم است داوطلبان در ثبت نام و پرداخت هزینه دقت لازم به عمل آورند.

تذکر مهم: داوطلبانی که سابقه قبولی در مصاحبه علمی آزمون های گذشته (اعم از جذب عمومی، اختصاصی، مناطق محروم، شورای حل اختلاف و ....) داشته باشند و پرونده ایشان در مراحل مختلف از جمله آزمون شخصیت، گزینش و کارآموزی در جریان باشد، حق ثبت نام و شرکت در این فرایند را نخواهند داشت و چنانچه داوطلبی برخلاف این مقرره اقدام نماید، ثبت نام وی کان لم یکن تلقی می گردد و وجه پرداختی به هیچ عنوان به وی مسترد نخواهد شد.

لازم به ذکر است، به ثبت نام های اشتباه ترتیب اثر داده نمی شود و هزینه پرداختی در این موارد، به هیچ وجه مسترد نخواهد شد. همچنین، چنانچه فقدان شرایط داوطلب در هر یک از مراحل استخدامی معلوم شود، روند پیگیری پرونده بلافاصله متوقف خواهد شد.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰ و اطلاع از آخرین نکات مربوط به آزمونهای استخدامی با کارشناسان آزمون های استخدامی مشاور گروپ در ارتباط باشید.مشاور گروپ

سوالات متداول کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت

 

✔️سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰ چیست؟

✔️دریافت کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت 1400 به صورت اینترنتی و از طریق سایت sanjesh.org بوده که در همین مقاله نحوه دریافت آن بطور کامل در این مقاله بیان شده است.

✔️آدرس محل برگزاری آزمون قضاوت ۱۴۰۰ کجاست؟

✔️آزمون قضاوت 1400 برخلاف آزمون سال گذشته که فقط در تهران برگزار شد، در 20 مرکز استان به شرح جدول اعلامی در همین مقاله برگزار می شود.

✔️لیست آدرس حوزه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت از طریق چه سامانه ای قابل دریافت می باشد؟

✔️رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت زیر نظر نماینده این سازمان در روز پنجشنبه 1400/12/12 صبح از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الی 17:00 در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. آدرس و محل تشکیل باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰ هر شهر در جدول شماره 2 همین مقاله موجود است.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت ۱۴۰۰

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی