دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی ۱۴۰۳ my medu.ir

امتحانات نهایی، نقطه عطفی حساس در دوران تحصیلی هر دانش‌آموز است. ماراتنی نفس‌گیر که نتیجه تلاش‌ها و آموخته‌های یک سال تحصیلی را در ترازوی قضاوت می‌گذارد و سرنوشت آینده تحصیلی و شغلی هر فرد را تا حد زیادی رقم می‌زند. در این میان، کارت ورود به جلسه امتحان نهایی، حکم کلیدی را دارد که گویی دروازه ورود به این میدان را می‌گشاید.

در این مقاله قصد داریم به بررسی ابعاد مختلف کارت ورود به جلسه امتحان نهایی ۱۴۰۳ بپردازیم. از اهمیت و کارکرد این کارت گرفته تا نحوه دریافت و نکات مربوط به آن، همه و همه را مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد.

با مطالعه این مقاله، دانش‌آموزان گرامی اطلاعات کاملی را در خصوص کارت ورود به جلسه امتحان نهایی my medu ir کسب خواهند کرد و با ذهنی آرام و آماده به استقبال این آزمون مهم خواهند رفت.

زمان برگزاری امتحانات نهایی دانش‌آموزان در روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت به تاخیر افتاد.

به گزارش تسنیم؛ امتحانات دانش‌آموزان به ۲۷، ۲۹ و ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ موکول شد.

اخلال در سامانه آموزش و پرورش باعث شد تا برخی دانش‌آموزان نتوانند کارت امتحانات نهایی را دریافت کنند.

دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی کارت امتحان نهایی my medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی ۱۴۰۳ my medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه جدید دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی my medu.ir است و ما در این مقاله مشاور گروپ قصد داریم راهنمای جامع دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی ۱۴۰۳ را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم. همانطور که می دانید به همراه داشتن کارت آزمون نهایی، یکی از ملزومات شرکت در جلسه امتحان است و باید حتما در روز آزمون، کارت ورود به جلسه امتحان نهایی را به صورت پرینت شده با خود داشته باشید.

اطلاعیه نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی

دانش‌آموزانی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشده‌اند، از طریق مدرسه محل تحصیل خود از آدرس حوزه آزمون خود مطلع خواهند شد.

متن اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش به شرح زیر است: 

« دانش‌آموزان و متقاضیان عزیز ایجاد و ترمیم سابقه تحصیلی:

 1. دانش آموزانی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشده اند، از طریق مدرسه محل تحصیل خود از آدرس حوزه آزمون خود مطلع خواهند شد.

 بدیهی است این گروه از دانش آموزان صرفاً با ارائه شناسنامه می توانند در جلسه آزمون حضور یابند.

 1. آن گروه از متقاضیان ایجاد و ترمیم سابقه تحصیلی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشده اند با مراجعه به ادارات  آموزش و پرورش مناطق، از محل حوزه آزمون خود مطلع خواهند شد و با ارائه مدرک شناسایی معتبر و عکس دار در حوزه حضور می یابند.» 

 

کارت ورود به جلسه امتحان نهایی my medu.ir

سایت دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی my medu.ir است و کارت ورود به جلسه نهایی به صورت غیرحضوری و اینترنتی قابل دریافت می باشد. دانش آموزان متوسطه دوم، پایه دوازدهم به منظور شرکت در امتحان نهایی خرداد 1403 باید کارت ورود به جلسه آزمون را به همراه داشته باشند. حضور در جلسه آزمون بدون کارت ممنوع می باشد و در این صورت دانش آموزان نمی توانند در امتحانات شرکت نمایند. بنابراین توصیه می کنیم حتما در زمان تعیین شده، با مراجعه به سایت مای مدیو کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید.

تا پیش از این کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی از طریق سامانه پادا منتشر و در اختیار دانش آموزان قرار می گرفت اما در راستای یکپارچه شدن خدمات وزارت آموزش و پرورش ، امر انتشار و دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی هم به my.medu.ir سپرده شده است.

کارت آزمون نهایی شامل اطلاعاتی از قبیل، نام و نام خانوادگی، شماره کارت، کد دانش آموزی، حوزه و محل برگزاری امتحانات، تاریخ و روز برگزاری امتحانات می باشد. پس از دریافت و مشاهده کارت ورود به جلسه امتحان نهایی خرداد ماه 1403، دقت کنید، تمامی اطلاعات شما به درستی درج شده باشد.

در تصویر زیر عکس کارت ورود به جلسه امتحان نهایی مربوط به امتحانات سال تحصیلی 1403 – 1404 را مشاهده می کنید. این تصویر از

نمونه کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی دریافت کارت امتحان نهایی my medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup


یکی از تفاوت های اصلی امتحانات نهایی 1403 نسبت به امتحان سال های گذشته در این است که تأیید هویت دانش آموزان در جلسه ی امتحان نهایی، از امسال به صورت الکترونیکی و براساس بارکد روی کارت ورود به جلسه دانش‌آموزان ثبت می‌ شود.

بنابراین کارت ورود به جلسه امتحان نهایی، دارای بارکدی خواهد بود برای هر دانش آموز به صورت منحصر به فرد تعریف شده است و با استفاده از این بارکد در جلسه ی امتحان نهایی، حضور و یا عدم حضور دانش آموز مشخص می گردد.

در نتیجه حتی اگر در جلسه حضور داشته باشید اما کارت ورود به جلسه امتحان نهایی همراهتان نباشد، ممکن است برای شما غیبت در امتحان نهایی منظور شود! بنابراین حتما در تاریخ مقرر برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی my medu.ir اقدام نمایید.  توجه داشته باشید که در صورت غیبت در امتحان نهایی چه به صورت موجه و چه غیر موجه، بر اساس قوانین و مطابق با آیین نامه اجرایی مدارس، با دانش آموز غایب برخورد خواهد شد!

علاوه بر حضور و غیاب الکترونیکی امتحانات نهایی، تصحیح برگه های امتحانات نهایی نیز به صورت الکترونیکی خواهد بود و با این روش مانند سابق هر برگه 2 بار تصحیح می شود و در صورت اعتراض دانش آموز به نمره نهایی، مصحح سوم نیز برای تصحیح الکترونیکی امتحانات نهایی اقدام خواهد کرد.

سایت مای مدیو کارت ورود به جلسه

همانطور که در بخش قبل به آن اشاره شد، سایت مای مدیو کارت ورود به جلسه امتحان نهایی را منتشر می کند به همین دلیل نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی my medu.ir به صورت گام به گام در ادامه بیان شده است.

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی خرداد ۱۴۰۳

 1. مراجعه به سامانه my medu.ir  پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش (مای مدیو) به نشانی اینترنتی : my.medu.ir
 2. درج  کد ملی به عنوان نام کاربری و شش رقم سریال شناسنامه به عنوان رمز عبور
 3. نوشتن کد امنیتی و کلیک بر روی گزینه “ورود کاربران”
 4. پس از ورود به صفحه شخصی در مای مدیو، کلیک بر روی گزینه دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی
 5. مشاهده و بررسی اطلاعات  مندرج بر روی کارت (به منظور جلوگیری از ثبت اطلاعات غلط)
 6. دریافت فایل pdf و چاپ کارت ورود به جلسه امتحان نهایی

در صورت نیاز یا بروز هر گونه مشکل در گرفتن کارت ورود به جلسه امتحان نهایی my medu.ir می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجموعه به شماره 9099071613 دریافت نمایید.


دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی ۱۴۰۳

چگونه کارت ورود به جلسه امتحان نهایی بگیریم؟ برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی کافیست بعد از ورود به صفحه اصلی سامانه my medu.ir مطابق تصویر باید نوع کاربری خود را در کادر انتخاب نقش تعیین کنید. اگر بر روی تصویر زیر کلیک نمایید مستقیما به صفحه اصلی my medu.ir مای مدیو پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش هدایت می شوید.

ورود دانش آموزان به سامانه my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

وضعیت دانش آموز ایرانی یا اتباع را انتخاب کنید. دانش آموزان عزیز ایرانی باید با با وارد کردن کد ملی و 6 رقم سریال شناسنامه در کادرهای مربوطه، کد امنیتی را وارد کرده و روی گزینه ورود پنجره الکترونیک آموزش و پرورش بزنند.

دانش آموزان اتباع عزیز هم باید کد دانش آموزی خود را در کادر مشخص شده وارد نمایند و بعد از درج تاریخ تولد شمسی، کد امنیتی را وارد نمایند. با انتخاب گزینه ورود به حساب کاربری my.medu. ir خود یعنی سایت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی منتقل می شوید.

ورود دانش آموز اتباع خارجی به سامانه آزمون رغبت و توانایی my.medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

داوطلبان آزاد امتحان نهایی که قصد ترمیم معدل و یا تهیه سوابق تحصیلی را دارند، باید از طریق نقش والدین و سایر، ابتدا به درگاه ملی دولت هوشمند مراجعه و بعد از احراز هویت، به سایت مدیو کارت ورود به جلسه وارد شوند.

حالا که به حساب کاربری خود وارد شدید، از بخش خدمات my medu.ir دانش آموز یا سایر افراد، می توانید گزینه دریافت کارت امتحان نهایی را انتخاب نمایید.


راهنمای دریافت کارت امتحان نهایی my medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com


در این صورت فایل کارت ورود به جلسه امتحان نهایی برای شما به نمایش در می آید. تعداد امتحاناتی که مجاز به شرکت در آن ها هستید در قالب یک جدول با روز، تاریخ و ساعت برگزاری آزمون نوشته شده است. توجه داشته باشید که حتما بعد از مشاهده کارت و گرفتن کارت ورود به جلسه امتحان نهایی my medu.ir، اطلاعات مندرج بر روی آن را به دقت مطالعه و بررسی کنید و در صورت وجود هرگونه مغایرت، برای رفع نقص به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه نمایید.


نحوه دریافت کارت امتحان نهایی my medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com


جهت مشاهده فایل pdf راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی my medu.ir کلیک نمایید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی ۱۴۰۳

زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی ۱۴۰۳ از روز شنبه بیست و سوم اردیبهشت آغاز می گردد و حتما تا قبل از شروع امتحانات کارت خود را از سامانه مای مدیو بگیرید که اگر احیانا مشکلی داشت بتوانید در اسرع وقت و پیش از اتمام مهلت گرفتن کارت ورود به جلسه امتحان نهایی برای رفع نقص کارت اقدامات لازم را انجام دهید. در ادامه لیست برنامه امتحان نهایی خرداد ۱۴۰۳ را مشاهده می نمایید.

برنامه امتحانات نهایی خرداد 1403 دوازدهم

زمان شروع آزمون راس ساعت 7:30 صبح

حتما نیم ساعت پیش از شروع امتحان در حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت ورود به جلسه امتحان نهایی خود حضور داشته باشید

روز / رشته ریاضی علوم تجربی ادبیات و علوم انسانی علوم و معارف اسلامی فنی حرفه ای و کاردانش
یک شنبه 1403/02/30 تعلیمات دینی 3 (دینی، اخلاق و قرآن) تعلیمات دینی 3 (دینی، اخلاق و قرآن) تعلیمات دینی 3 (دینی، اخلاق و قرآن) اصول عقاید تعلیمات دینی 3 (دینی، اخلاق و قرآن)
سه شنبه 1403/03/01 شیمی 3 شیمی 3 علوم و فنون ادبی 3 علوم و فنون ادبی 3
پنج شنبه 1403/03/03 عربی، زبان قرآن 3 عربی، زبان قرآن 3 عربی 3 (زبان تخصصی رشته) عربی 3 (زبان تخصصی رشته) عربی، زبان قرآن 3
یک شنبه 1403/03/06 هندسه 3 ریاضی 3 ریاضی و آمار 3 ریاضی و آمار 3 —-
سه شنبه 1403/03/08 علوم اجتماعی علوم اجتماعی جامعه شناسی 3 احکام 3 —-
پنج شنبه 1403/03/10 زبان خارجی 3 زبان خارجی 3 زبان خارجی 3 زبان خارجی 3 زبان خارجی 3
یک شنبه 1403/03/13 فیزیک 3 فیزیک 3 فلسفه 2 فلسفه 2 —-
پنج شنبه 1403/03/17 حسابان 2 زیست شناسی 3 تاریخ 3 تاریخ 3 (تخصصی رشته) سلامت و بهداشت
یک شنبه 1403/03/20 فارسی 3 فارسی 3 فارسی 3 فارسی 3 فارسی و نگارش 3
سه شنبه 1403/03/22 سلامت و بهداشت سلامت و بهداشت سلامت و بهداشت سلامت و بهداشت سلامت و بهداشت
پنج شنبه 1403/03/24 ریاضیات گسسته جغرافیا 3 علوم و معارف قرآنی 3
 • آزمون دروس ادیان الهی 3 (اقلیت های دینی) روز یکشنبه 1403/02/30 برگزار می شود.
 • آزمون دروس زبان آلمانی، فرانسه و زبان انگلیسی با آسیب شنوایی روز پنج شنبه تاریخ 1403/03/10 برگزار می شود.

مشکل دریافت کارت امتحان نهایی

چرا کارت امتحان نهایی نمیاد؟ متاسفانه مشکل دریافت کارت امتحان نهایی برای حدود ۱۲۰۰ داوطلب گزارش شده است. رییس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش از صادر نشدن کارت ورود به جلسه امتحان نهایی ۱۲۰۰ داوطلب به دلیل نقص در ثبت نام خبر داد و گفت اگر امکان دریافت یا چاپ کارت برای دانش‌ آموزان پایه دوازدهم و داوطلبان آزاد امتحانات نهایی فراهم نیست، دانش آموزان می بایست به مدرسه محل تحصیل و داوطلبان آزاد هم باید به مدرسه محل ثبت نام مراجعه کنند تا مدیر مدرسه نسبت به دریافت کارت آنها اقدام کند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش ، در شرایطی که امتحانات نهایی خرداد دانش‌آموزان از یکشنبه ۳۰ اردیبهشت آغاز می‌شود و این امتحانات به لحاظ تأثیر در کنکور و همچنین امکان ترمیم نمره و ایجاد سابقه تحصیلی دارای اهمیت بسیاری است، هنوز امکان دریافت کارت‌های آزمون فراهم نشده است.

یکی از داوطلبان به خبرنگار فارس گفت: وقتی وارد سامانه آموزش و پرورش می‌شویم با پیام «کارتی برای شما صادر نشده است» مواجه می‌شویم و هیچکس هم پاسخ نمی‌دهد. همچنین تعدادی از مخاطبان این خبرگزاری با ثبت پویشی با عنوان «انتقاد از عدم صدور به موقع کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی 1403»، خواستار پیگیری شدند.در سامانه my.medu.ir نیز آمده است: «دریافت کارت امتحان نهایی بدون محدودیت زمانی از طریق پنجره خدمات وزارت آموزش و پرورش، حوزه اجرای امتحانی و مدرسه محل تحصیل امکان پذیر است. در صورتی که بعد از ورود به پنل خود برای دریافت کارت، با پیغام کارتی برای شما صادر نشده است مواجه شدید، به این معنی است که تا ساعاتی دیگر، پس از حوزه بندی کارت شما صادر خواهد شد. لذا جای نگرانی نمی باشد». مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش هم طی این روزها اطلاعیه‌ای صادر کرد مبنی بر اینکه دانش‌آموزان از ساعت ۱۴ دیروز و سایر داوطلبان از ساعت ۲۴ امروز امکان دریافت کار دارند اما بعد اعلام شد که این اطلاعیه کار نشود. در سامانه آموزش و پرورش هم آمده است که به منظور صدور مرحله دوم کارت آزمون نهایی از ساعت ۱۵ به سایت مراجعه کنید. البته این ساعت چند بار تغییر کرده است!

ورود به سامانه دانا dana.medu.ir برای دریافت کارت ورود به جلسه

مشاوره امتحان نهایی

یکی از مواردی که برای دانش آموزان دارای اهمیت می باشد، آگاهی از بارم بندی سوالات امتحانی می باشد. دانش آموزان با آگاهی از بارم بندی امتحانات ۱۴۰۳  ، می توانند برنامه ریزی درسی خود را به صورت دقیق تر انجام دهند.

شیوه برگزاری امتحانات خرداد ۱۴۰۳ چگونه است؟ به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش متوسطه، جلسه معاون آموزش متوسطه بامعاونین آموزش متوسطه استانها روز دوشنبه ۲۳ فروردین به صورت مجازی برگزار شد. دراین جلسه که رئیس مرکز سنجش حضور مجازی داشت به روند برگزاری امتحانات خرداد ۱۴۰۳ پرداخت.

وی افزود: امتحانات خردادماه ۱۴۰۳ ، فقط برای دانش آموزان پایه نهم و دوازدهم براساس مصوبه ۹۷۷ شورای عالی به صورت حضوری وبرای سایر پایه ها ودروس غیر فنی وپایه فنی مسولیت برنامه ارزشیابی برعهده مدیر مدرسه باتصمیمات شورای مدرسه است.

به گفته معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش:

🔹تاثیر سابقه تحصیلی در رتبه کنکور برای سال ۱۴۰۳ عدد ۴۰ درصد قطعی است. برای کنکور ۱۴۰۳ نیز این تأثیر ۵۰ درصد قطعی و برای پایه دوازدهم است.

🔹برای سال ۱۴۰۴ سوابق تحصیلی پایه یازدهم هم ایجاد می‌شود و سوابق یازدهم و دوازدهم با تأثیر ۶۰ درصد است.

🔹در خرداد ۱۴۰۳، همه دانش‌آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم امتحان نهایی خواهند داشت. چون در سال ۱۴۰۵ سابقه تحصیلی برای پایه دهم باید داشته باشیم.

🔹سوابق تحصیلی در سال ۱۴۰۵ در سه پایه دهم و یازدهم و دوازدهم تأثیر ۶۰ درصد قطعی است.

بنابراین موفقیت و کسب نمره حداکثری در امتحانات نهایی ارتباط مستقیمی با میزان مطالعه شما و همچنین سطح تسلط شما بر مفاهیم کتاب های درسی و امکان برقراری ارتباط بین این مفاهیم دارد.

مشاوره تلفنی مشاور گروپ Moshavergroup.com

دریافت نشانی محل امتحان نهایی my medu.ir

امکان دریافت نشانی محل امتحان نهایی my medu.ir فراهم شده است. کافیست بعد از ورود به سایت مای مدیو، از بخش انتخاب نقش روی گزینه دانش آموز و یا والدین و سایر بزنید. حالا مطابق تصویر زیر روی عبارت دریافت نشانی محل امتحان نهایی کلیک نمایید.

مراحل دریافت نشانی محل امتحان نهایی my medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

در کادری که پیش روی شما ظاهر می شود، کد ملی، کد دانش آموزی یا کد فیدا اتباع خارجی را وارد نمایید و بعد از درج عبارت امنیتی در کادر مربوطه، روی گزینه نمایش بزنید.

مراحل دریافت آدرس حوزه امتحان نهایی my medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com


در صورت ورود صحیح اطلاعات، کد مدرسه، نام حوزه امتحان نهایی به همراه آدرس دقیق حوزه امتحانات نهایی شما نشان داده خواهد شد. حتما کارت ورود به جلسه را دریافت کنید و روز آزمون با خود به همراه داشته باشید.

پیدا کردن آدرس حوزه امتحان نهایی my medu.ir مشاور گروپ Moshavergroup.com

✅ ارتباط با پشتیبانی مای مدیو

🔹 021-54914
🔹 02182283055

‼️راه های دریافت برای گرفتن کارت ورود به جلسه:

▫️ my.medu.ir
▫️ dana.medu.ir
▫️ Sso.my.gov.ir/login
▫️ my.sanjesh.org

💠متقاضیان ایجاد و ترمیم سابقه تحصیلی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشده اند، با مراجعه به اداره  آموزش و پرورش، از محل حوزه آزمون خود مطلع مطلع شوند و می‌توانند با ارائه مدرک شناسایی معتبر و عکس دار در حوزه حضور یابند.

امیدواریم در امتحانات نهایی خود موفق باشید 🙂


ما در این مقاله مشاور گروپ سعی کردیم به معرفی نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی my medu.ir بپردازیم چرا که کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی از این به بعد در سامانه مای مدیو منتشر خواهد شد.همچنین نمونه کارت ورود به جلسه امتحان نهایی را خدمت شما عزیزان ارائه کردیم که با جزئیات مندرج بر روی کارت امتحان نهایی خود آشنا شوید.

فراموش نکنید که حتما بعد از دریافت، اقدامات لازم برای چاپ کارت ورود به جلسه امتحان نهایی را انجام دهید

اگر شما هم جزو گروه دانش آموزان عزیز دوازدهمی هستید و درباره نحوه کار با سامانه دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی سوال دارید می توانید همین حالا تلفن ثابت را برداشته و با ما تماس بگیرید.

شماره تماس 9099071613 پل ارتباطی شما و ما در مجموعه مشاور گروپ است 🙂

همه روزه حتی در روز های تعطیل هم از 8 صبح تا 12 شب در کنار شماییم تا در اسرع وقت جامع ترین پاسخ را به سوالات شما ارائه کنیم.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول

✔️مراحل دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی my medu.ir چیست؟

✔️راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی در این مقاله مشاور گروپ قرار گرفته است.

✔️زمان دریافت کارت امتحان نهایی ۱۴۰۲ کی آغاز می شود؟

✔️تاریخ دریافت کارت امتحان نهایی my medu.ir حدودا اواخر اردیبهشت است و تا زمان آغاز فرآیند امتحانات در سراسر کشور، ادامه دارد. حتما در تاریخ مقرر با مراجعه به سایت مای مدیو کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید.

✔️آدرس حوزه امتحان نهایی را از کجا پیدا کنم؟

✔️بعد از دریافت کارت امتحان نهایی my medu.ir در قسمت بالای کارت مشخصات دانش آموز و همچنین آدرس حوزه امتحان نهایی ذکر شده است.

کارت ورود به جلسه pada.medu.ir بگیرم یا سایت مای مدیو؟

شما برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی باید به سایت مای مدیو مراجعه کنید.

4.5/5 - (10 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه امتحان نهایی ۱۴۰۳ my medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. معصومه

  ثبت نام کارت ورود ب جلسه

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی