دریافت و مشاهده فیش حقوق فرهنگیان بازنشسته فروردین 1402

دریافت فیش حقوق و احکام بازنشستگان کشوری

جهت مشاوره در زمینه دریافت و مشاهده فیش حقوق فرهنگیان بازنشسته فروردین 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سر فصل ها

دریافت و مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته فروردین ۱۴۰۲ / سایت فیش حقوق فرهنگیان بازنشسته,دریافت احکام جدید رتبه بندی معلمان سال ۱۴۰۲,زمان واریز حقوق فرهنگیان,حقوق فرهنگیان کی واریز می شود,افزایش حقوق فرهنگیان در سال ۱۴۰۲,زمان واریز حقوق فرهنگیان ۱۴۰۲,افزایش حقوق فرهنگیان ۱۴۰۲,پایه حقوق معلمان ابتدایی,دریافت فیش حقوق حق التدریسی, فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته,فیش حقوقی فرهنگیان مازندران,فیش حقوقی فرهنگیان گیلان,فیش حقوقی فرهنگیان خراسان رضوی,فیش حقوقی فرهنگیان گلستان,فیش حقوقی فرهنگیان آذربایجان غربی,فیش حقوقی فرهنگیان آذربایجان شرقی,www.fish.medu.ir


دریافت و مشاهده فیش حقوق فرهنگیان بازنشسته فروردین 99 / سایت فیش حقوق فرهنگیان بازنشسته

دریافت احکام جدید رتبه بندی معلمان سال ۱۴۰۲

جزییات وام 50 میلیونی مسکن به فرهنگیان 

دریافت فیش حقوق فرهنگیان فروردین ۱۴۰۲ + احکام جدید رتبه بندی معلمان ۱۴۰۲

فیش حقوق فرهنگیان فروردین ۱۴۰۲ + احکام جدید رتبه بندی معلمان ۱۴۰۲

دریافت فیش حقوق فرهنگیان فروردین ۱۴۰۲ + احکام جدید رتبه بندی معلمان ۱۴۰۲ :  معاون وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه کمتر از ۴۵روز دیگر احکام معلمان براساس نظام رتبه‌بندی اصلاح می‌شود، گفت: نیروهای اداری فعلاً تا مهر ۹۹ مشمول رتبه‌بندی می‌شوند.

به گزارش مشاور گروپ و به نقل از تسنیم؛ معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش‌وپرورش گفت: با تقدیم بودجه سال 99 به مجلس پیش‌بینی افزایش حقوق برای سال 99، 15 درصد است و غیر از آن موارد ویژه‌ای که در وزارت آموزش و پرورش دنبال کردیم بحث معلم تمام وقت بود که اجرا شده است و حدود 64 هزار نفر از معلمان وارد این طرح شده‌اند همچنین طرحی را برای معلمان ابتدایی دنبال می‌کنیم تا آنها هم بتوانند از برخی مزایای معلمان تمام وقت استفاده کنند.

دریافت فیش حقوق فرهنگیان فروردین ۱۴۰۲ + احکام جدید رتبه بندی معلمان ۱۴۰۲ :  وی افزود: اقدام دیگر در راستای معیشت فرهنگیان، مبادله تفاهم نامه با وزارت راه و شهرسازی برای تأمین مسکن 170 هزار نفر از فرهنگیان فاقد مسکن بود و تمام زمینه‌های اجرا دنبال شده است، سامانه مسکن در وزارت آموزش و پرورش فعال شده و متقاضیان برای ثبت نام باید به پورتال این وزارتخانه مراجعه کنند علاوه بر تسهیلات مسکن که از طریق بانک مسکن به متقاضیان داده می‌شود ما نیز دنبال این هستیم که وام‌های ثانویه برای فرهنگیان داشته باشیم، یعنی وام‌هایی که بانک مسکن به پروژه‌های شهرسازی می‌دهد هرچقدر که بود تا 50 میلیون تومان از بانک‌های عامل دریافتی داشته باشیم و با سود کمتر از سودهای متعارف به فرهنگیان فاقد مسکن ارائه شود.


دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی از سامانه صندوق بازنشستگی کشوری ممکن است و مستمری بگیران این صندوق می توانند با مراجعه به آدرس سایت  و قسمت فیش حقوقی و وارد کردن اطلاعات ضروری شامل شماره دفتر اداره کل، شماره ملی و شماره حساب نسبت به مشاهده و دریافت فیش حقوق خود اقدام کنند. همچنین بازنشستگان کشوری امکان مشاهده و ذخیره فیش حقوقی یک سال گذشته را خواهند داشت.

  • اگر در زمان دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی پیام خطا داده شد و موفق به مشاهده فیش حقوق نشدید، با در دست داشتن مدارک لازم به مدیریت های صندوق بازنشستگی مراجعه کنید.
  • شماره دفتر کل برای دریافت فیش حقوق، شماره ای است که در هنگام بازنشستگی توسط صندوق بازنشستگی کشوری به مستمری بگیر اختصاص داده شده و در تمام احکام حقوقی صادره ثبت است.
  • مستمری بگیران صندوق بازنشستگی برای دریافت فیش حقوق، ضروری است کد ملی و شماره حساب خود را وارد نمایند.
  • فیش حقوقی فقط برای دستگاه هایی که حقوق بازنشستگان آنها به طور مستقیم از طرف صندوق بازنشستگی کشوری پرداخت می شود صادر می شود.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی و با موبایل هم طبق روش بالا و بعد از ورود به سامانه امکان پذیر است.

دریافت احکام جدید رتبه بندی معلمان سال ۱۴۰۲

جزییات وام 50 میلیونی مسکن به فرهنگیان 

دریافت فیش حقوق فرهنگیان فروردین ۱۴۰۲ + احکام جدید رتبه بندی معلمان ۱۴۰۲

 فیش حقوق فرهنگیان فروردین ۱۴۰۲ + احکام جدید رتبه بندی معلمان ۱۴۰۲


فرهنگیان محترم جهت مشاهده و دریافت فیش حقوقی فروردین ۱۴۰۲ بروی لینک زیر کلیک نمایید  …جهت دریافت فیش حقوقی روی لینک زیر کلیک کنید:

سامانه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان فرهنگی

تصویر

دریافت حکم حقوقی فرهنگیان بازنشسته

جهت مشاهده و دریافت حکم فرهنگیان پس از مراجعه به سامانه فیش حقوقی بازنشستگان به آدرس www.fish.medu.ir، به صفحه دریافت حکم حقوقی بازنشستگان فرهنگی وارد می شویم.در این قسمت پس از وارد کردن شماره های دفتر کل و شماره شناسنامه می توان حکم حقوقی را مشاهده کرد. در صورت تمایل به ارسال حکم حقوقی به پست الکترونیکی ، می توان با وارد کردن آدرس الکترونیکی ، عملیات ارسال را انجام داد.

مشاهده و دریافت فیش حقوقی فرهنگیان تیر 98

در صورتیکه در مورد مشاهده و دریافت فیش حقوقی فرهنگیان فروردین ۱۴۰۲ ؛ نیاز به اطلاعات بیشتر دارید می توانید با کارشناسان تحصیلی ما در “مشاورگروپ” تماس بگیرید و اطلاعات کامل تر را از آنها بخواهید.

 9099071613

  ( از سراسر کشور )

(بدون کد و با تلفن ثابت تماس بگیرید)

2.8/5 - (9 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دریافت و مشاهده فیش حقوق فرهنگیان بازنشسته فروردین 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی