نتایج کنکور ارشد 1400

نتایج کنکور ارشد

جهت مشاوره در زمینه نتایج کنکور ارشد 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده اند، به منظور مشاهده نتایج کنکور ارشد 1400 باید در بازه زمانی اعلام با مراجعه به سایت سنجش کارنامه خود را به صورت غیرحضوری دریافت نمایند. نتایج کنکور کارشناسی ارشد در طی دو مرحله اعلام می شود. داوطلبان پس از دریافت نتایج اولیه در صورت کسب رتبه لازم می توانند فرآیند انتخاب رشته اینترنتی خود را انجام دهند. راهنمای مشاهده نتایج اولیه و نتایج نهایی کنکور ارشد 1400 در ادامه بیان شده است. با ما همراه باشید.

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 1400

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 1400 در طی اطلاعیه ای از طریق سایت سنجش منتشر می گردد. تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با زمان دقیق اعلام نتایج آزمون ارشد 1400 از سایت سنجش منتشر نشده است. به محض انتشار اطلاعیه این مقاله بروزرسانی خواهد شد. نتایج اولیه کنکور ارشد معمولا یک ماه پس از برگزاری آزمون اعلام می شود. داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند، با مراجعه به سایت سنجش می توانند انتخاب رشته خود را انجام دهند.

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد چند هفته پس از اتمام زمان انتخاب رشته منتشر خواهد شد. پس از اعلام نتایج نهایی ارشد، وضعیت قبولی یا عدم قبولی داوطلبان در رشته محل های انتخابی مشخص خواهد شد.

نتایج اولیه کنکور ارشد

نتایج اولیه کنکور ارشد در زمان مقرر در قالب کارنامه از طریق سایت سازمان سنجش کشور منتشر می گردد. کارنامه اولیه کنکور ارشد شامل اطلاعاتی از جمله، رتبه قبولی ، تراز و درصدهای دروس می باشد. کارنامه اولیه کنکور ارشد شامل اطلاعات ثبت نامی، نمرات اكتسابی، نمره ‌كل، رتبه داوطلب در سهمیه ، رتبه داوطلب بدون سهمیه )، آخرين رتبه مجاز در سهمیه و نتيجه آزمون در سهمیه می باشد.

داوطلبان در صورت کسب رتبه لازم (مجاز بودن به انتخاب رشته) می توانند در زمان اعلام شده به سایت سنجش مراجعه نمایند و انتخاب رشته خود را برای پذیرش در هریک از دانشگاه های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور و .... انجام دهند.

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 1400 - نتایج اولیه به زودی از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد. داوطلبان پس از اعلام نتایج اولیه با مراجعه به سایت سنجش و درج اطلاعات خواسته شده می توانند کارنامه خود را دریافت نمایند.

دریافت کارنامه کنکور کارشناسی ارشد

داوطلبان برای دریافت کارنامه کنکور کارشناسی ارشد باید به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نمایند و پس از درج شماره پرونده یا شماره داوطلبی و مشخصات فردی (نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه ، سال تولد و کد رهگیری ثبت نام) نتایج کنکور ارشد را دریافت نمایند.

نحوه دریافت کارنامه کنکور کارشناسی ارشد :

1588677335 64برای دریافت کارنامه ارشد و مشاهده نتایج ارشد 1400 به سایت سنجش مراجعه نموده و از طریق منوی سمت راست بر روی گزینه "کارشناسی ارشد" کلیک کنید.

1588677335 64گزینه “سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400” را انتخاب کنید.

1588677335 64سپس بر روی گزینه "کارنامه اولیه، پاسخنامه و کلید" کلیک نمایید.

1588677335 64در این مرحله به دو روش می توانید کارنامه اولیه خود را دریافت نمایید.

در صورت فراموشی شماره پرونده یا شماره داوطلبی کنکور ارشد می توانید با مراجعه به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش کشور، اطلاعات لازم را به صورت غیرحضوری بازیابی نمایید.

کارنامه اولیه کنکور کارشناسی ارشد

راهنمای مشاهده نتایج کنکور ارشد و دریافت کارنامه اولیه در مقاله بالا بیان شد. کارنامه اولیه کنکور ارشد شامل اطلاعات زیر می باشد:

جزئیات کارنامه کنکور کارشناسی ارشد
مشخصات ثبت نامی این قسمت از کارنامه کنکور ارشد شامل مشخصات داوطلب، شماره پرونده، سهمیه نهایی، سهمیه ثبت نامی، معدل،شماره شناسنامه و ... می باشد.
اطلاعات رشته امتحانی اول در كارنامه نتايج اوليه شامل شماره داوطلبی رشته امتحانی اول ، معدل موثر، اعلام علاقه مندی، وضعیت داوطلب در هر کد ضریب، وضعیت انتخاب رشته داوطلب، نمرات اکتسابی و ... می باشد.
اطلاعات رشته امتحانی دوم در كارنامه نتايج اوليه اطلاعات درج شده در اين قسمت مشابه اطلاعات مندرج در اطلاعات رشته امتحانی اول می باشد. با اين تفاوت که در رديف های 1 ،3 ،4 ،5 ،6 و 7 اطلاعات مربوط به رشته امتحانی دوم درج گرديده است.

مشاهده نتایج کنکور ارشد

راهنمای مشاهده نتایج کنکور ارشد از طریق سایت سازمان سنجش به صورت تصویری در ادامه بیان شده است. نتایج آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش قابل مشاهده می باشد. برای دریافت کارنامه اولیه و مشاهده نتایج ارشد 1400 لازم است مراحل زیر را انجام دهید:

  • مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org و کلیک بر روی گزینه "کارشناسی ارشد"

مشاهده نتایج کنکور ارشد

  • کلیک بر روی لینک “سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400”

مشاهده نتایج کنکور ارشد

  • انتخاب گزینه "کارنامه اولیه، پاسخنامه و کلید"

مشاهده نتایج کنکور ارشد

  • ورود به سامانه اعلام نتایج کنکور ارشد با استفاده از یکی از روشهای ارائه شده :
  1. روش 1 : شماره پرونده / کد رهگیری ثبت نام
  2. روش 2 : شماره پرونده / کدملی / سال تولد

مشاهده نتایج کنکور ارشد

پس از ورود به سامانه بر روی گزینه "میزکار" کلیک نمایید و گزینه "مشاهده کارنامه اولیه" را انتخاب نمایید.

نتایج نهایی کنکور ارشد 1400

نتایج نهایی کنکور ارشد 1400 چند هفته پس از اتمام زمان انتخاب رشته از طریق سایت سنجش منتشر می شود. پس از اعلام نتایج نهایی ارشد وضعیت قبولی یا عدم قبولی داوطلبان در رشته محل های انتخابی مشخص می گردد. داوطلبان برای مشاهده نتایج کنکور ارشد - نتایج نهایی ارشد باید به سایت سنجش مراجعه نموده و پس از درج اطلاعات خواسته شده نتایج نهایی آزمون ارشد را مشاهده نمایند.

اعتراض به نتایج کنکور ارشد

داوطلبان می توانند به منظور ثبت درخواست اعتراض به نتایج کنکور ارشد 1400 در بازه تعیین شده به سایت سنجش مراجعه نمایند. داوطلبان در صورت مشاهده هرگونه خطا می توانند به سیستم پاسخگویی سنجش مراجعه نموده و درخواست خود را ثبت نمایند. راهنمای ثبت اعتراض به نتایج کنکور ارشد در ادامه بیان شده است:

1588677335 64برای ثبت اعتراض به نتایج کنکور ارشد 1400 در بازه زمانی اعلام شده به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.

1588677335 64از طریق منوی سمت راست بر روی گزینه "ورود به سیستم پاسخگویی" کلیک کنید.

1588677335 64برای دریافت رمزعبور و نام کاربری به منظور ورود به سامانه، بر روی گزینه "عضویت در سامانه" کلیک نمایید.

1588677335 64اطلاعات خواسته شده را درج نمایید.

1588677335 64پس از ثبت اطلاعات خواسته شده، نام کاربری و رمزعبور برای ورود به سامانه ثبت اعتراض به شماره تلفن همراه شما ارسال می شود.

1588677335 64پس از دریافت نام کاربری و رمزعبور به صفحه اول سایت بازگشته و بر روی گزینه "ورود به سامانه" کلیک کنید.

1588677335 64پست الکترونیک، کدملی و رمزعبور خود را در قسمت مشخص شده درج کنید.

1588677335 64پس از ورود به صفحه شخص خود در سامانه، از طریق منوی سمت راست بر روی گزینه "درخواست جدید" کلیک کنید.

1588677335 64نوع آزمون را کارشناسی ارشد و سال را 1400 انتخاب کنید.

1588677335 64عنوان اعتراض خود را انتخاب کنید.

1588677335 64اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد کنید.

1588677335 64در انتها بر روی گزینه "تایید" کلیک نمایید.


نتایج کنکور ارشد 1400 به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش منتشر می گردد. داوطلبان به منظور ثبت اعتراض به نتایج ارشد می توانند به سایت سنجش مراجعه نمایند. در صورت فراموشی اطلاعات ثبت نامی یا شماره پرونده برای ورود به سامانه اعلام نتایج ارشد می توانید با شماره 9099071614 تماس گرفته و اطلاعات خود را بازیابی نمایید.

سوالات متداول

نتایج کنکور ارشد 1400 چه زمانی منتشر می شود؟

زمان دقیق اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 1400 در این مقاله ارائه داده شده است.

اطلاعات لازم برای مشاهده نتایج آزمون ارشد چیست؟

داوطلبان برای دریافت کارنامه کنکور کارشناسی ارشد باید به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نمایند و پس از درج شماره پرونده یا شماره داوطلبی و مشخصات فردی (نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه ، سال تولد و کد رهگیری ثبت نام) نتایج کنکور ارشد را دریافت نمایند.

کارنامه اولیه کنکور کارشناسی ارشد شامل چه بخش هایی است؟

جزئیات کارنامه کنکور کارشناسی ارشد در این مقاله بیان شده است.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه نتایج کنکور ارشد 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.