اعلام نتایج آزمون تشریحی قضاوت ۱۴۰۲

اعلام نتایج آزمون تشریحی قضاوت Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون تشریحی قضاوت ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان دانشگاهی آزمون تشریحی تصدی منصب قضاء در سال 1402 به اطلاع می رساند، نتایج آزمون تشریحی مذکور به صورت کارنامه بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قرار گرفت. جهت دریافت نتایج آزمون تشریحی قضاوت می توانید همین حالا با کارشناسان مربوطه در مجموعه مشاور گروپ از طریق شماره تماس 9099071613 تماس بگیرید.

نتایج آزمون تشریحی قضاوت

با آغاز فرآیند اعلام نتایج آزمون تشریحی قضاوت ۱۴۰۲ باید در زمان مقرر برای دریافت نتیجه نهایی آزمون تصدی منصب قضا به سامانه اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی hrtc.ir مراجعه کنید و با ورود به حساب کاربری خود نمونه کارنامه آزمون تشریحی قضاوت برای شما به نمایش در می آید.

طبق جدیدترین اطلاعیه‌  صادره از معاونت منابع انسانی قوه قضائیه درخصوص‌ نحوه دریافت نتایج آزمون تشریحی قضاوت (ویژه داوطلبان دانشگاهی) بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان دانشگاهی آزمون تشریحی تصدی منصب قضاء سال 1402 می‌رساند، که نتایج آزمون تشریحی قضاوت به صورت کارنامه بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی: www.hrtc.ir قرار خواهد گرفت.

زمان اعلام نتایج آزمون تشریحی قضاوت ۱۴۰۲

زمان اعلام نتایج آزمون تشریحی قضاوت ۱۴۰۲ بر اساس آخرین اطلاعیه معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، احتمالا تا اوایل مرداد ماه خواهد بود و نتایج مرحله تشریحی آزمون قضاوت حدودا در این بازه زمانی اعلام می گردد. از آنجایی که داوطلبان بعد از حضور در جلسه امتحان تشریحی، منتظر فرا رسیدن تاریخ اعلام نتایج آزمون تشریحی قضاوت هستند تا بتوانند نتیجه نهایی آزمون تصدی منصب قضا را دریافت نمایند، زمان دقیق بلافاصله بعد از اعلام از سوی معاونت منابع انسانی قوه قضاییه یا مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در همین مقاله به روز رسانی خواهد شد.

سامانه نتایج امتحان تشریحی قضاوت

سامانه نتایج امتحان تشریحی قضاوت سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir است و بدین ترتیب کلیه داوطلبان برای اعلام نتایج آزمون قضاوت ۱۴۰۲ باید در زمان مقرر به این سامانه مراجعه و مراحل دریافت نتایج را با موفقیت پشت سر بگذارند. به منظور سهولت در دسترسی شما عزیزان لینک مستقیم ورود به سامانه دریافت جواب آزمون تشریحی قضاوت ۱۴۰۲ در ادامه ارائه شده است.

برای ورود به سامانه نتایج آزمون قضاوت ۱۴۰۲ کلیک کنید

نحوه مشاهده نتایج آزمون تشریحی قضاوت ۱۴۰۲

آشنایی با نحوه مشاهده نتایج آزمون تشریحی قضاوت ۱۴۰۲ به شما کمک می کند تا به محض اعلام نتیجه آزمون تصدی منصب قضا بتوانید اقدامات لازم را برای دریافت کارنامه خود انجام دهید. از انجایی که تمامی مراحل دریافت نتیجه نهایی آزمون قضاوت مانند مراحل اعلام نتایج اولیه خواهد بود، نتایج در حساب کاربری هر داوطلب در سامانه hrtc.ir بارگذاری می شود، برای مشاهده نمونه کارنامه آزمون تشریحی قضاوت ابتدا باید به حساب کاربری خود در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مراجعه نمایید.

راهنمای ورود به سامانه دریافت نتایج قضاوت

  • ابتدا از بخش راهنمای آزمون تصدی منصب قضا، باید روی گزینه ورود به پروفایل کاربری کلیک کنید.
  • حالا باید اطلاعاتی مانند کد ملی و کد رهگیری ثبت نام آزمون قضاوت که در پایان مراحل نام نویسی از سامانه دریافت کرده بودید را در این قسمت وارد کنید و روی گزینه ورود به پروفایل بزنید.

اگر کد رهگیری خود را فراموش کرده اید، می توانید از امکان بازیابی توکن پرداخت/کدرهگیری استفاده کنید.

بازیابی کد رهگیری ثبت نام مرکز آزمون جهاد دانشگاهی Moshavergroup.com

اگر کد ملی خود را به همراه کد امنیتی در کادر های معین شده وارد کنید، یک پیامک حاوی کدرهگیری ثبت نام به همان شماره همراهی که با آن در سایت hrtc.ir ثبت نام کرده بودید ارسال می شود.

امیدواریم نام شما مخاطبان گرامی مشاور گروپ در لیست پذیرفته شدگان نهایی قوه قضاییه برای تصاحب جایگاه و منصب قضایی در کشور عزیزمان ایران باشد.

📌 زمان اعلام نتایج آزمون تشریحی جذب عمومی تصدی منصب قضا🔸بر اساس اطلاعیه جدید معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، نتایج مرحله تشریحی آزمون قضاوت احتمالا تا اوایل مرداد ماه اعلام می شود. 🔸این آزمون روز 22 اردیبهشت 1402 برگزار شده بود.

اگر در این دوره از آزمون های تصدی منصب قضا موفق به کسب نتیجه دلخواه خود نشدید می توانید شانس خود را برای حضور مجدد در این رقابت آماده کنید زیرا اگر شرایط ثبت نام از جمله شرایط سنی آزمون قضاوت ۱۴۰۲ را داشته باشید می توانید مجددا برای ثبت نام آزمون قضاوت 1403 اقدام نمایید.

 کلیه سوالات و پرسش‌های خود درخصوص موارد مرتبط با نحوه دریافت نتایج آزمون تشریحی قضاوت و  همچنین نکات اختصاصی اعتراض به نتایج مرحله تشریحی و مراحل مصاحبه پیش روی خود را از طریق شماره تماس 9099071613 پی گیری نمایید. درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید همه روزه حتی تعطیلی های رسمی  از ساعت ۰۸:۰۰ لغایت ۲۴:۰۰ با کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ تماس حاصل نمایید.


ما در این مقاله به شرح زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون تشریحی قضاوت ۱۴۰۲ پرداختیم و امیدواریم در هنگام دریافت نمونه کارنامه تشریحی قضاوت از سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی hrtc.ir لبخند رضایت بر لبان شما نقش ببندد. در صورتی که برای دریافت نتایج امتحان تشریحی و یا شرکت در مراحل بعدی آزمون تصدی منصب قضا نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، کارشناسان مجموعه مشاور گروپ همه روزه حتی در ایام تعطیل نیز در کنار شما و پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول

✔️سایت اعلام نتایج آزمون تشریحی قضاوت چیست؟

✔️سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir مسئولیت انتشار نتایج آزمون های استخدامی از جمله نتایج آزمون تصدی منصب قضا را بر عهده دارد.

✔️زمان دریافت نتایج امتحان تشریحی قضاوت 1402 چه تاریخی اعلام شده است؟

✔️برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون قضاوت به متن مقاله مراجعه فرمایید.

✔️اطلاعات لازم برای مشاهده کارنامه آزمون قضاوت چیست؟

✔️در اختیار داشتن نام کاربری کد ملی و همینطور کد رهگیری ثبت نام برای ورود به حساب کاربری مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ضروری است. راهنمای ورود به سامانه اعلام نتیجه آزمون قضاوت hrtc.ir را در این مقاله مشاور گروپ مشاهده نمایید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون تشریحی قضاوت ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی