دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1402

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1402 : دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد سال۱۴۰۲ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد. برای دانلود فایل pdf با مشاور گروپ همراه باشد.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1401

دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1402

داوطلبانی که در کنکور سراسری کارشناسی ارشد شرکت کرده بودند و آزمون دادند، نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 1402 در تاریخ 29 خرداد ماه منتشر شد.

داوطلبانی که با توجه به مفاد و توضیحات کارنامه نتایج خود مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد شده اند در ادامه فرایند انتخاب رشته خود باید دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1402 را دریافت کنند

در این دفترچه قواعد، مقررات، مفاد، شرایط و کد و همه موارد لازمی که برای انجام انتخاب رشته خوب وجود دارد. دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد در تاریخ 31 خرداد ماه 1402 در سایت سازمان سنجش قابل دریافت خواهد بود.

به متقاضیان مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی توصیه می‌شود ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره 2) اقدام نموده و با توجه به نتیجه اعلام شده در كارنامه اعلام نتایج اولیه، كدرشته محل‌ های مورد نظر خود را استخراج و به ترتیب علاقه مرتب نموده و پس از آن در فرم پیش‌نویس (نمونه‌ای كه به همین منظور در دفترچه راهنمای شماره 2 قرار دارد) درج نمایند و پس از اطمینان از صحت رشته محل‌های انتخابی خود و وارد کردن کد اعتباری و اطلاعات لازم نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند.

دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1401

نحوه دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1402

نحوه دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1402 به این صورت است که داوطلبان که مجاز به انتخاب رشته شده اند باید وارد سایت سازمان سنجش شوند و در منوی سمت راست گزینه کارشناسی ارشد را انتخاب کنند و گزینه دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ را بزنند و فایل را دریافت نمایند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد ۱۴۰۲

مشاور گروپ برای داوطلبان کارشناسی ارشد کنکور سراسری لینک مستقیم دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد ۱۴۰۲ را برای شما قرار داده است.

برای دریافت فایل pdf دفترچه روی لینک زیر بزنید.

سایت دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1402

برای مطالعه و دیدن جزییات دفترچه شماره 2 انتخاب رشته که در ان اطلاعات رشته ها و دانشگاه ها و شرایط پذیرش دانشگاه ها و هر اطلاعات تکمیلی و کمک کننده به داوطلب در زمان انتخاب رشته کنکور ارشد 1402 باید به سایت دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1402 به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و نسبت به دانلود آن اقدام نمایند

برای ورود به سایت سازمان سنجش می توانید روی لینک زیر بزنید.

زمان انتخاب رشته کنکور ارشد ۱۴۰۲

زمان انتخاب رشته کنکور ارشد ۱۴۰۲ : بعد از اینکه دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1402 در روز 31 خرداد بر روی سایت قرار گرفت از تاریخ 1تیر ماه تا 15 تیر ماه داوطلبان فرصت انجام انتخاب رشته را دارند. با مطالعه شرایط و ضوابط و رعایت نکات لازم ذکر شده در دفترچه کنکور باید انتخاب رشته خود را انجام دهند.

اگر در هنگام دانلود دفترچه دچار مشکل شدید و یا لینک ورود شما مشکل داشت و در خصوص نحوه انجام انتخاب رشته نیاز به راهنمایی و سوال داشتید می توانید از کارشناسان مشاور گروپ با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد چه زمانی منتشر می شود؟

دفترچه انتخاب رشته ارشد بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد.

چگونه می توانم دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد را دانلود کنم؟

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد در متن مقاله وجود دارد.

نحوه دانلود دفترچه کنکور ارشد 1401 چگونه است؟

با ورود به سایت سازمان سنجش و مراحلی که در متن ذکر کردیم می توانید دفترچه را دریافت کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی