دانلود دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی ۱۴۰۲

دانلود دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی ۱۴۰۲

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

با انتشار اطلاعیه انتخاب رشته کنکور سراسری و پیش از آن نتایج اولیه کنکور، حالا این روز ها همه آماده اند تا دفترچه انتخاب رشته گروه خود را دریافت کرده و مراحل انتخاب رشته را سریع تر طی کنند. داوطلبین گروه زبان های خارجی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و این روز ها منتظر انتشار دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی هستند.

چند روز پیش سازمان سنجش با انتشار دفترچه انتخاب رشته گروه ها مختلف تب و تاب داوطلبین گروه های مختلف را برای انتخاب رشته بیشتر کرده است.

در این مقاله لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی ۱۴۰۲ قرار داده شده است. برای دریافت آن با مشاور گروپ، همراه باشید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی 1402

🔵 دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری زبان های خارجی، چندین روز بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری، توسط سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org ، منتشر می شود.

🔵 در دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی، نحوه دقیق انتخاب رشته زبان های خارجی، شرایط انتخاب رشته زبان های خارجی، به همراه لیست کامل رشته های ارائه شده در رشته زبان های خارجی به تفکیک استان و شهر و ظرفیت آن رشته، مشخص شده است. داوطلبین محترم با دقت کافی باید نسبت به اولویت بندی رشته ها اقدام کنند.

🔵 در دفترچه انتخاب رشته کنکور 1402، لیست رشته های دارای پذیرش با آزمون و بدون آزمون مطابق سال های گذشته، باهم قرار گرفته است. نکته ی قابل توجه این است که امسال، انتخاب رشته با آزمون و صرفا براساس سوابق تحصیلی، همزمان انجام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان ما در مرکز مشاوره و انتخاب رشته مشاور گروپ، باشماره 9099071613 ارتباط برقرار کنید.

🔵 برای دانلود دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی می توانید از سایت مشاور گروپ، اقدام کنید. در ادامه لینک دریافت فایل pdf دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی، برای شما عزیزان قرار داده شده است.

دریافت pdf دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون سراسری زبان 1401

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور زبان 1402

دریافت دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی 1402

داوطلبین محترم کنکور 1402 برای دریافت دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی، می توانند به دو روش اقدام کنند:

  1. مراجعه به سایت سازمان سنجش
  2. دریافت دفترچه اتنخاب رشته از مشاورگروپ، مرکز تخصصی انتخاب رشته

🔵 دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی، شامل 2 فصل است. فصل اول دفترچه انتخاب رشته در مورد شرایط و ضوابط و همینطور مسیر کلی انتخاب رشته توضیحاتی را ارائه می دهد. فصل دوم نیز جداول و کد رشته محل ها را ارئه می کند.

🔵 طبق اطلاعیه انتخاب رشته کنکور سراسری که از سوی سازمان سنجش منتشر شده  است، انتخاب رشته برای انتخاب کدرشته محل های با آزمون و پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلي (بدون آزمون) در یک فرم و حداكثر تا 154رشته محل، انجام می شود. به عبارت دیگر فرآیند انتخاب رشته این دو جداگانه نخواهد بود.

🔵 یکی از مهم ترین مراحل انتخاب رشته مطالعه جداول ارائه شده در دفترچه انتخاب رشته است. لازم است تا با دقت به مطالعه رشته ها ظرفیت و وار کردن کد رشته ها به ترتیب اولولیت در فرم پیش نویس در انتهای دفترچه، بپردازید.

🔵 در جدول انتخاب رشته ایی که در سایت باید آن را پر کنید، شما امکان انتخاب حداکثر 154 رشته را دارید. که این کد رشته های را باید به ترتیب اولویت و علاقه مندی خود مرتب کنید. زیرا کد رشته ها از ابتدا به انتها بررسی خواهند شد و به طور مثال اگر اولویت 5 ام شما پذیرفته شود، سایر کد ها بررسی نخواهندشد.

مقاله انتخاب رشته 1402 به شما کمک خواهد کرد تا مسیر انتخاب رشته را در کمترین زمان دریابید و انتخاب رشته خوبی را پشت سر بگذارید.

مشاوره انتخاب رشته زبان های خارجی ۱۴۰۲

🔵 مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری زبان های خارجی ۱۴۰۲شامل ارائه اطلاعات و بررسی کارنامه کنکور می شود که در نتیجه آن و ارزیابی توانایی و مهارت داوطلب، نکاتی در خصوص نحوه اولویت بندی و رشته های مناسب وی، مطرح خواهد شد.

🔵 این اطلاعات سبب استفاده درست و بهینه از فرصت انتخاب رشته است . همانطور که می دانید انتخاب رشته کنکور سراسری، حداقل و بدون شک نیمی از مسیر موفقیت شما را در راه قبولی دانشگاه تضمین خواهد کرد و بدون یک انتخاب رشته هوشمندانه، حتی تمامی زحمات شما برای کسب تراز و رتبه فعلی تان بی اثر خواهد بود.

🔵 مرکز مشاوره مشاور گروپ، متشکل از مشاوران تحصیلی با سابقه ایی است که می توانند در امر انتخاب رشته با ارائه نکات و مشاوره ارزنده، در قبولی شما در دانشگاه و رشته دلخواهتان، کمک بزرگی بکنند.

🔵 کارشناسان ما در مشاور گروپ به شیوه مجازی، حضوری و تلفنی مشاوره انتخاب رشته را خدمت شما داوطلبین عزیز ارائه خواهند داد. با انتشار اطلاعیه انتخاب رشته کنکور سراسری، مشاوره تخصصی مشاور گروپ برای انتخاب رشته کنکور، آغاز می شود.

در صورت تمایل برای رزرو و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره رایگان، با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

مشاوره انتخاب رشته زبان های خارجی

در این مقاله لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی برای انجام فرآیند انتخاب رشته در اختیار داوطلبین زبا های خارجی قرار گرفته است.

در صورتی که هرگونه سوالی درباره ی انتخاب رشته زبان های خارجی و دفتر چه انتخاب رشته کنکور زبان های خارجی، دارید، می توانید با کارشناسان ما در مشاور گروپ، تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

در ادامه مطالعه کنید:

سوالات متداول دانلود دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی

❓دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی شامل چه اطلاعاتی است؟

✔️ دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی، شامل 2 فصل است. فصل اول دفترچه انتخاب رشته در مورد شرایط و ضوابط و همینطور مسیر کلی انتخاب رشته توضیحاتی را ارائه می دهد. فصل دوم نیز جداول و کد رشته محل ها را ارئه می کند.

❓برای دانلود دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی، از چه طریقی باید اقدام کنیم؟

✔️ داوطلبین محترم کنکور زبان برای دانلود دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی، می توانند به دو روش اقدام کنند:
مراجعه به سایت سازمان سنجش
دریافت دفترچه اتنخاب رشته از مشاورگروپ، مرکز تخصصی انتخاب رشته

❓برای دانلود دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی، از چه طریقی باید اقدام کنیم؟

✔️ انتخاب رشته زبان های خارجی و سایر رشته ها به صورت اینترنتی و از طریق سامانه سنجش، صورت می پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان مشاور گروپ، شما را راهنمایی کنند.

3/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی