دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۱.

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 1401 در این مقاله قرار داده شده است. سایت اعلام نتایج اولیه دکتری ۱۴۰۱ ، سایت سازمان سنجش کشور، به نشانی اینترنتی sanjesh.org می باشد. نتایج آزمون دکتری برای دانشگاه های سراسری و آزاد از طریق سایت سنجش اعلام می شود. لازم به ذکر است، سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد به صورت جداگانه می باشد. پس از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 1401، داوطلبانی که نمراه لازم را کسب کرده باشند، باید فرآیند انتخاب رشته خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. داوطلبان به منظور آگاهی از سهیمه ها، ظرفیت رشته محل ها، آگاهی از ضوابط و مقررات پذیرش و همه چیز درباره آزمون دکتری 1401، باید دفترچه انتخاب رشته آزمون دکترا 1401 را دانلود و مطالعه نمایند. با ما همراه باشید.

دفترچه انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۱

زمان انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۱ چند روز پس از اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری آغاز می شود.  كارنامه اعلام نتایج اولیه دکتری ۱۴۰۱ در روز یکشنبه مورخ  1401/01/29 از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org  قابل مشاهده بوده و متقاضیان با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همچنین شماره شناسنامه و سال تولد می‌توانند كارنامه نتایج اولیه دکتری ۱۴۰۱ خود را مشاهده نمایند.

آن‌دسته از متقاضیانی كه براساس مندرجات كارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی گردیده‌اند، می‌بایست از روز دوشنبه مورخ 1401/01/30 تا روز پنجشنبه مورخ 1401/02/02 نسبت به ثبت كدرشته‌محل‌های انتخابی خود (حداكثر 50 كدرشته محل درصورت وجود) با توجه به رشته امتحانی كه در آن آزمون داده‌اند، در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش اقدام نمایند. لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 1401 در ادامه قرار داده شده است.

انتخاب رشته آزمون دکتری 1401، از 30 فروردین تا 2 اردیبهشت

💢مجاز شدن بیش از ۱۳۷ هزار داوطلب در آزمون دکتری

👤رئیس سازمان سنجش آموزش کشور:

  • از بین ۱۸۶ هزار و ۵۵۶ نفر داوطلب آزمون دکتری نیمه متمرکز سال‌جاری ۱۳۷ هزار و ۱۱۷ نفر مجاز به انتخاب رشته شده‌اند.
  • مجموعا ۲۴ هزار و ۲۵۴ نفر در آزمون دکتری نیمه متمرکز امسال پذیرفته می‌شوند که ظرفیت پذیرش اعلامی در دانشگاه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ۱۲ هزار و ۷۱۶ نفر و ظرفیت پذیرش اعلامی در دانشگاه آزاد اسلامی ۱۱ هزار و ۵۳۸ نفر است

دریافت دفترچه انتخاب رشته دکتری 1401

دفترچه انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۱ ، همزمان با اعلام نتایج آزمون دکتری 1401 از سایت سازمان سنجش کشور منتشر می شود. داوطلبان کنکور دکتری برای آگاهی از شیوه پذیرش، نحوه دریافت کارنامه اولیه، شیوه های آموزشی، تاثیر سهمیه ها، نحوه پذیرش اتباع خارجی، مشاهده کد رشته محل های هریک از گروه های آزمایشی، اطلاع از شرایط و ضوابط اختصاصی برخی از دانشگاه ها و موسسات و ... باید دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری 1401 را دانلود و مطالعه نمایند.

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۱

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۱ ، در جدول زیر قرار داده شده است. لازم است داوطلبان قبل از انجام فرآیند انتخاب رشته لازم است دفترچه انتخاب رشته دکترا 1401 را دانلود و مطالعه نمایند.

دفترچه انتخاب رشته دکترا ۱۴۰۱

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۱

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 1401 بر روی لینک فوق کلیک کنید.

(در صورت انتشار اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته دکتری 1401 این مقاله به روزرسانی خواهد شد.)

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 1400

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 1400 بر روی لینک فوق کلیک کنید.

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون دکتری 99

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 99 بر روی لینک فوق کلیک کنید.

مشاوره انتخاب رشته آزمون دکتری

داوطلبان پس از دریافت نتایج اولیه آزمون از طریق سایت سنجش، باید فرآیند انتخاب رشته خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری، در زمان مقرر انجام دهند. انتخاب رشته تمامی دانشگاه ها از طریق سایت سازمان سنجش کشور، sanjesh.org انجام می شود. دانشجویان به منظور انتخاب رشته دکتری در دانشگاه آزاد، باید به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند.

انتخاب رشته همه دانشگاه‌های کشور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می‌شود اما انتخاب رشته متقاضیان دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی این دانشگاه انجام خواهد شد.

در زمان انتخاب رشته داوطلبان می‌توانند حداکثر ۱۰۰ کدرشته را بر اساس گرایش امتحانی خود انتخاب کنند. سپس سنجش داوطلبان از طریق سامانه‌های مربوطه انجام می‌شود.

سوالات متداول انتخاب رشته آزمون دکتری 1401

کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 1401 چه زمانی منتشر می شود؟

کارنامه آزمون، از روز یکشنبه 29 فروردین 1401 از سایت سنجش منتشر می شود.

انتخاب رشته آزمون دکتری 1401 تا چه زمانی ادامه دارد؟

انتخاب رشته داوطلبان از 30 فروردین آغاز شده و تا تاریخ 2 اردیبهشت ماه ادامه دارد.

دفترچه انتخاب رشته دکتری 1401 چگونه قابل دریافت است؟

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دکترا 1400 در این مقاله قرار داده شده است.

انتخاب رشته دکتری از طریق چه سایتی می باشد؟

انتخاب رشته همه دانشگاه ها از طریق سایت سنجش انجام می شود. اما انتخاب رشته متقاضیان دانشگاه آزاد از طریق سایت دانشگاه آزاد انجام می پذیرد.

3.5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.