دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

جهت مشاوره در زمینه دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ به صورت مجزا از طریق سایت دانشگاه آزاد منتشر می شود. داوطلبانی که قصد انتخاب رشته محل های دانشگاه آزاد را دارند، برای آگاهی از ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد، لیست رشته ها و … باید دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دانلود و مطالعه نمایند. به منظور تسهیل و تسریع دسترسی داوطلبان، لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته آزاد ، برای رشته های گروه پزشکی و رشته های گروه غیرپزشکی، در این مقاله ارائه داده شده است. با ما همراه باشید.

آخرین خبر در مورد دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1402 منتشر نشده است به محض وصول اطلاعات داوطلبان آزمون سراسری از سازمان سنجش آموزش کشور، سامانه انتخاب رشته فعال خواهد شد. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد سال 1402 (به محض انتشار این لینک فعال خواهد شد)

دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

با توجه به اینکه کنکور سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده است، اما انتخاب رشته سراسری به صورت مجزا انجام می شود. داوطلبان برای انتخاب رشته آزاد لازم است در ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ را دانلود نموده و به دقت مطالعه نمایند. چند روز پس از شروع فرآیند انتخاب رشته سراسری، انتخاب رشته دانشگاه آزاد آغاز می شود و لازم است داوطلبان پس از دانلود و مطالعه دفترچه انتخاب رشته آزاد فرآیند انتخاب رشته خود را به صورت اینترنتی و از طریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org انجام دهند.

کلیه اطلاعات لازم در رابطه با نحوه انتخاب رشته دانشگاه ازاد، سهمیه های دانشگاه آزاد، شرایط پذیرش داوطلبان، لیست رشته های پزشکی و غیرپزشکی، ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد، روشهای پذیرش دانشجو، رشته ها و شهرهای آزمون سراسری ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد و … در دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ارائه داده شده است.

نکته مهم آنکه،  از سال 99، انتخاب 4 رشته پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی از انتخاب رشته دانشگاه آزاد جدا شده و همزمان با انتخاب رشته دانشگاه های سراسری انجام می پذیرد. داوطلبان برای انتخاب 4 رشته مذکور، لازم است کد رشته محل های مورد نظر خود را در فرم انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۲ و در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org ثبت نمایند.

توجه داشته باشند که رشته‌ های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی مراکز دانشگاه آزاد در دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری درج شده است و در صورت علاقمندی به هر یک از این چهار رشته تحصیلی، می‌ بایست آنها را در فرم انتخاب رشته در درگاه اطلاع رسانی سنجش و در اولویت مورد دلخواه درج کنند.

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ ، معمولا چند روز پس از انتخاب رشته دانشگاه سراسری می باشد. تاکنون زمان دقیقی برای انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزاد منتشر نشده است. به محض انتشار دفترچه انتخاب رشته آزاد این مقاله بروزرسانی خواهد شد. دفترچه راهنمای انتخاب رشته از طریق همین مقاله قابل دریافت است.

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ در جدول زیر ارائه داده شده است. کلیه داوطلبانی که می خواهند انتخاب رشته دانشگاه آزاد را انجام دهند، لازم است در زمان مقرر به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه نموده و دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دانلود نمایند. دفترچه انتخاب رشته آزاد ۱۴۰۲ از طریق همین مقاله قابل دریافت است.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد رشته های غیرپزشکی از طریق سایت azmoon.org انجام می شود. داوطلبان برای انتخاب رشته های گروه پزشکی دانشگاه آزاد باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. توصیه می شود قبل از فرآیند انتخاب رشته حتما دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ را دانلود نموده و از نحوه انتخاب رشته در دانشگاه آزاد، سهمیه های دانشگاه آزاد و … آگاهی یابید.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی ۱۴۰۲

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 1400

(برای دانلود دفترچه انتخاب رشته بر روی لینک فوق کلیک کنید.)


انتخاب رشته دانشگاه آزاد به صورت جداگانه و از طریق سایت دانشگاه آزاد انجام می شود. داوطلبان برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد باید کد 7 رقمی دسترسی به انتخاب رشته آزاد را به همراه خود داشته باشند. متقاضیان پس از دریافت کد 7 رقمی با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد در زمان اعلام شده می توانند انتخاب رشته خود را به ترتیب اولویت در سایت azmoon.org انجام دهند.

در صورت بروز مشکل برای دریافت کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، دریافت مشاوره ، آگاهی از لیست رشته ها و ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ و … می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

چگونه دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دریافت کنیم؟

دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزاد از طریق سایت azmoon.org منتشر می شود. به منظور تسهیل دسترسی داوطلبان لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته آزاد 1400 در این مقاله قرار داده شده است.

دفترچه انتخاب رشته آزاد شامل چه بخش هایی است؟

شیوه پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد، نحوه انتخاب رشته آزاد، سهمیه های دانشگاه آزاد، لیست رشته های دانشگاه آزاد و … به صورت کامل در دفترچه انتخاب رشته بیان شده است.

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد چه زمانی منتشر می شود؟

زمان دقیق انتشار دفترچه انتخاب رشته آزاد از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

4.4/5 - (5 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
  1. زهرا

    سلام خسته نباشین.من گنگم بین اینکه رشته حقوق یا زبان آلمانی و فرانسه دانشگاه آزاد یا پیام نور بخونم.. رتبه کنکورم ۵۰۰۰۰انسانی ام…خیلیا منو میبینن میگن که اصلا کاملا به وکیلا میخوری… علاقه هم دارم ولی نمیدونم چیکار کنم؟؟

    پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی