دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر همدان | خواهران

دانشگاه پردیس شهید باهنر همدان

جهت مشاوره در زمینه دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر همدان | خواهران

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر همدان از بین خواهران برای جذب دانشجو تربیت معلم اقدام می کند. برای قبولی در این دانشگاه باید در کنکور سراسری رتبه لازم را آورده و در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان نمره و حد نصاب قبولی را کسب نمایید. در این مقاله برای آشنایی بیشتر شما به بررسی دانشگاه شهید باهنر پرداخته ایم با ما همراه باشید.

ورود به سایت دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر همدان

نحوه ورود به سایت دانشگاه فرهنگیان شهید باهنر همدان بسیار ساده است. برای ورود می توانید نام این دانشگاه را در گوگل سرچ کنید و وارد سایت آن شوید. البته به منظور سهولت در کار شما عزیزان، لینک مستقیم ورود به سایت دانشگاه فرهنگیان شهید باهنر همدان در کادر زیر قرار گرفته است تا روی آن کلیک کرده و به راحتی وارد سایت آن شوید.

رشته های دانشگاه فرهنگیان دخترانه همدان

شاید برای شما هم این سوال پیش آید که دانشگاه فرهنگیان پردیس همدان در بخش خواهران چه رشته های تحصیلی دارد. هر ساله سازمان سنجش لیست رشته های مورد نیاز هر شهر را در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری قرار می دهد. در این بخش با توجه به اعلام سازمان سنجش در گروه های آزمایشی مختلف کنکور لیست رشته ها مورد نیاز دانشگاه فرهنگیان شهید باهنر همدان آورده شده است. توجه داشته باشید که ممکن است هر ساله این لیست تغییر کند.

گروه آزمایشی ریاضی: 

  • آموزش ابتدایی

گروه آزمایشی تجربی: 

  • آموزش ابتدایی

گروه آزمایشی انسانی:

  • آموزش الهیات
  • آموزش ابتدایی
  • آموزش دانش آموزان با نیازهای ویژه

گروه آزمایشی هنر:

گروه آزمایشی زبان های خارجی:

آدرس و شماره تماس دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر همدان

شاید شما جز آن افرادی باشید که آدرس دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر همدان را ندانید. معمولا کسانی که قرار است اولین مراجعه خود به این دانشگاه را انجام دهند یا برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان دنبال این آدرس می باشند. در ادامه آدرس دانشگاه فرهنگیان همدان واحد خواهران را به همراه شماره تماس آن برای شما آورده ایم.

آدرس و تلفن دانشگاه فرهنگیان همدان ویژه خواهران:

آدرس : همدان. چهار راه پاستور. خیابان ورزش. جنب تربیت بدنی
شماره تلفن : ۰۸۱۳۸۲۶۰۶۷۷

عکس های دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر همدان (دخترانه)

افرادی که در حال انتخاب رشته برای قبولی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر همدان هستند ابتدا دوست دارند با محیط این دانشگاه بیشتر آشنا شوند. ما برای راحتی شما عزیزان عکس هایی از محیط آموزشی دانشگاه فرهنگیان همدان واحد خواهران برای شما آماده کرده ایم که می توانید در ادامه آنها را مشاهده نمایید.

نظرات در مورد پردیس شهید باهنر همدان

نظرات دانشجویان پردیس شهید باهنر همدان می تواند در انتخاب درست این دانشگاه توسط افراد دیگر بسیار مفید باشد. بسیاری از افراد هنگام خرید یا انتخاب یک خدمت دوست دارند نظرات دیگران را در مورد ان مطالعه کنند و بعد متناسب با آن ها تصمیم گیری نمایند. یا با شرایط دانشگاه فرهنگیان بیشتر آشنا شوند. دانش آموزانی که دوست دارند در این دانشگاه پذیرفته شوند بدون شک این نظرات را خواهند خواند. اگه دانشجوی دانشگاه پردیس شهید باهنر همدان هستید یا در گذشته بوده اید می توانید در زیر این نوشته در بخش کامنت ها نظرات خود را برای راهنمایی دیگران می توانید بگذارید.

خوابگاه دانشگاه فرهنگیان همدان خواهران

تقریبا اکثرا دانشگاه های فرهنگیان در سراسر کشور به دانشجویان خود خوابگاه می دهند اگر به دنبال آدرس و شماره تماس خوابگاه دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر همدان ویژه خواهران هستید در این بخش برای شما آماده کرده ایم.

آدرس و شماره تماس دانشگاه پردیس شهید باهنر همدان:

آدرس : همدان،تپه هگمتانه،خ. شهدا،بلوار جولان
شماره تلفن : 08134224070

کانال دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر همدان خواهران

ظرفیت دانشگاه فرهنگیان همه ساله ممکن است دچار تغییراتی شود. کانال دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر همدان در این بخش قرار داشت با توجه به اینکه این کانال ها دارای تغییرات زیادی می باشد و در اپلیکیشن های مختلف ایجاد می شود تصمیم گرفته شد که لینک این کانال ها از سایت حذف شود. ولی شما می توانید از راه های مختلف عضو این کانال ها شوید. بهترین راه درخواست از دوستان دانشجو در این مجموعا می باشد تا لینک این کانال ها را در اختیار شما قرار دهند. اگر این روش برای شما امکان پذیر نیست می توانید با سرچ کلمه کانال دانشجویان فرهنگیان پردیس شهید باهنر همدان در صورت وجود عضو این کانال ها شوید.

جمع بندی

با توجه به استقبال زیاد دانش آموزان برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان در سال های اخیر، این دانشگاه مورد توجه بسیاری قرار گرفته است اگر شما هم علاقه مند هستید در دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر همدان که ویژه خواهران می باشد تحصیل کنید ابتدا باید در کنکور سراسری رتبه لازم قبولی را کسب کنید. و با توجه به دفترچه انتخاب رشته، رشته محل مورد علاقه خود را انتخاب نمایید. در سال های اخیر شرط معدل نیز در قبولی این دانشگاه تاثیر بسیاری دارد. شما باید برای قبولی حداقل شرط معدل دانشگاه فرهنگیان را دارا باشید تا بتوانید راحت تر قبول شوید.

3.2/5 - (4 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر همدان | خواهران

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی