دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان | برادران

دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان

جهت مشاوره در زمینه دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان | برادران

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان از بین برادران برای جذب دانشجو تربیت معلم اقدام می کند. برای قبولی در این دانشگاه باید در کنکور سراسری رتبه لازم را آورده و در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان نمره و حد نصاب قبولی را کسب نمایید. در این مقاله برای آشنایی بیشتر شما به بررسی دانشگاه شهید مقصودی پرداخته ایم با ما همراه باشید.

ورود به سایت دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان

نحوه ورود به سایت دانشگاه فرهنگیان شهید مقصودی همدان بسیار ساده است. برای ورود می توانید نام این دانشگاه را در گوگل سرچ کنید و وارد سایت آن شوید. البته به منظور سهولت در کار شما عزیزان، لینک مستقیم ورود به سایت دانشگاه فرهنگیان شهید مقصودی همدان در کادر زیر قرار گرفته است تا روی آن کلیک کرده و به راحتی وارد سایت آن شوید.

پذیرش رشته های دانشگاه فرهنگیان پسرانه همدان

شاید برای شما هم این سوال پیش آید که دانشگاه فرهنگیان پردیس همدان در بخش برادران چه رشته های تحصیلی دارد. هر ساله سازمان سنجش لیست رشته های مورد نیاز هر شهر را در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری قرار می دهد. در این بخش با توجه به اعلام سازمان سنجش در گروه های آزمایشی مختلف کنکور لیست رشته ها مورد نیاز دانشگاه فرهنگیان شهید مقصودی همدان آورده شده است. توجه داشته باشید که ممکن است هر ساله این لیست تغییر کند.

گروه آزمایشی ریاضی: 

  • آموزش ابتدایی

گروه آزمایشی تجربی: 

  • آموزش ابتدایی

گروه آزمایشی انسانی:

  • آموزش الهیات
  • آموزش زبان و ادبیات فارسی
  • آموزش ابتدایی
  • آموزش علوم اجتماعی

گروه آزمایشی هنر:

گروه آزمایشی زبان های خارجی:

آدرس و شماره تماس دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان

شاید شما جز آن افرادی باشید که آدرس دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان را ندانید. معمولا کسانی که قرار است اولین مراجعه خود به این دانشگاه را انجام دهند یا برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان دنبال این آدرس می باشند. در ادامه آدرس دانشگاه فرهنگیان همدان واحد برادران را به همراه شماره تماس آن برای شما آورده ایم.

آدرس و تلفن دانشگاه فرهنگیان همدان ویژه برادران:

آدرس :  آدرس: همدان. میدان هگمتانه. خیابان شهید توتونچی
شماره تلفن : ۰۸۱۳۴۲۲۴۰۷۰

عکس های دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان (پسرانه)

افرادی که در حال انتخاب رشته برای قبولی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان هستند ابتدا دوست دارند با محیط این دانشگاه بیشتر آشنا شوند. ما برای راحتی شما عزیزان عکس هایی از محیط آموزشی دانشگاه فرهنگیان همدان واحد برادران برای شما آماده کرده ایم که می توانید در ادامه آنها را مشاهده نمایید.

دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان

دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان

نظرات در مورد پردیس شهید مقصودی همدان

نظرات دانشجویان پردیس شهید مقصودی همدان می تواند در انتخاب درست این دانشگاه توسط افراد دیگر بسیار مفید باشد. بسیاری از افراد هنگام خرید یا انتخاب یک خدمت دوست دارند نظرات دیگران را در مورد ان مطالعه کنند و بعد متناسب با آن ها تصمیم گیری نمایند. یا با شرایط دانشگاه فرهنگیان بیشتر آشنا شوند. دانش آموزانی که دوست دارند در این دانشگاه پذیرفته شوند بدون شک این نظرات را خواهند خواند. اگه دانشجوی دانشگاه پردیس شهید مقصودی همدان هستید یا در گذشته بوده اید می توانید در زیر این نوشته در بخش کامنت ها نظرات خود را برای راهنمایی دیگران می توانید بگذارید.

خوابگاه دانشگاه فرهنگیان همدان برادران

تقریبا اکثرا دانشگاه های فرهنگیان در سراسر کشور به دانشجویان خود خوابگاه می دهند اگر به دنبال آدرس و شماره تماس خوابگاه دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان ویژه برادران هستید در این بخش برای شما آماده کرده ایم.

آدرس و شماره تماس دانشگاه پردیس شهید مقصودی همدان:

آدرس :  آدرس: همدان. میدان هگمتانه. خیابان شهید توتونچی
شماره تلفن : ۰۸۱۳۴۲۲۴۰۷۰

کانال دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان برادران

ظرفیت دانشگاه فرهنگیان همه ساله ممکن است دچار تغییراتی شود. کانال دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان در این بخش قرار داشت با توجه به اینکه این کانال ها دارای تغییرات زیادی می باشد و در اپلیکیشن های مختلف ایجاد می شود تصمیم گرفته شد که لینک این کانال ها از سایت حذف شود. ولی شما می توانید از راه های مختلف عضو این کانال ها شوید. بهترین راه درخواست از دوستان دانشجو در این مجموعا می باشد تا لینک این کانال ها را در اختیار شما قرار دهند. اگر این روش برای شما امکان پذیر نیست می توانید با سرچ کلمه کانال دانشجویان فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان در صورت وجود عضو این کانال ها شوید.

جمع بندی

با توجه به استقبال زیاد دانش آموزان برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان در سال های اخیر، این دانشگاه مورد توجه بسیاری قرار گرفته است اگر شما هم علاقه مند هستید در دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان که ویزه برادران می باشد تحصیل کنید ابتدا باید در کنکور سراسری رتبه لازم قبولی را کسب کنید. و با توجه به دفترچه انتخاب رشته، رشته محل مورد علاقه خود را انتخاب نمایید. در سال های اخیر شرط معدل نیز در قبولی این دانشگاه تاثیر بسیاری دارد. شما باید برای قبولی حداقل شرط معدل دانشگاه فرهنگیان را دارا باشید تا بتوانید راحت تر قبول شوید.

2/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان | برادران

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی