خرید سریال علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان

خرید فیش علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان

جهت مشاوره در زمینه خرید سریال علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای خرید فیش علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان 1401 در این مقاله ارائه داده شده است. داوطلبانی که علاقه مند به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی می باشند، علاوه بر ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری، باید علاقه مندی خود را به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org اعلام نمایند. عدم اعلام علاقه مندی و عدم خرید فیش علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان به منزله انصراف تلقی شده و داوطلبان دعوت به مصاحبه نخواهند شد.

سریال علاقه مندی فرهنگیان

سریال علاقه مندی فرهنگیان به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش امکانپذیر است. دانشگاه فرهنگیان یکی از دانشگاه های با شرایط خاص پذیرش می باشد که داوطلبان علاوه بر شرکت در کنکور سراسری و کسب تراز قبولی، باید در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان شرکت کرده و امتیاز لازم را کسب نمایند.

نکته مهم آنکه علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان، پس از دریافت کارنامه اولیه کنکور، در صورت مجاز شده به انتخاب رشته محل های دانشگاه فرهنگیان باید علاقه مندی خود را به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان اعلام نمایند. بدین منظور لازم است به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و نسبت به خرید فیش علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان به صورت اینترنتی اقدام نمایند.

در صورتی که داوطلبان در زمان اعلام شده علاقه مندی خود را به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان اعلام نکنند و فیش علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان را خریداری نکرده باشند، دعوت به مصاحبه نخواهند شد.

زمان خرید کارت علاقه مندی فرهنگیان

زمان خرید کارت علاقه مندی فرهنگیان 1401، در طی اطلاعیه ای از طریق سایت سنجش اعلام می شود. تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با زمان دقیق خرید فیش علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان از طریق سایت سنجش منتشر نشده است. به محض انتشار اطلاعیه این مقاله بروزرسانی خواهد شد. عدم خرید فیش علاقه مندی به دانشگاه فرهنگیان در بازه اعلام شده، به منزله انصراف داوطلب تلقی شده و متقاضی به مصاحبه دعوت نخواهد شد.

تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با تمدید مهلت خرید فیش علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان منتشر نشده است. لذا لازم است داوطلبان در بازه اعلام شده براس اعلام علاقه مندی به دانشگاه فرهنگیان به سایت سنجش مراجعه نمایند.

سایت خرید فیش علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان

سایت خرید فیش علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان ، سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می باشد. کلیه داوطلبانی که کارنامه اولیه خود را دریافت کرده اند و مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان شده اند، در صورت علاقه مندی به تحصیل در این دانشگاه لازم است در زمان اعلام شده به سایت سنجش sanjesh.org مراجعه نموده و پس از پرداخت هزینه ، فیش علاقه مندی به دانشگاه فرهنگیان را خریداری نمایند.

اعلام علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان

نحوه اعلام علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان در ادامه بیان شده است. مراحل اعلام علاقه مندی به دانشگاه فرهنگیان سال 1401 به صورت گام به گام در ادامه شرح داده شده است. اعلام علاقه مندی به دانشگاه فرهنگیان به صورت غیرحضوری و از طریق سایت sanjesh.org امکانپذیر است.

داوطلبانی می توانند با مراجعه به سایت سنجش علاقه مندی خود را به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان اعلام نمایند، که مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان شده باشند. از شرایط انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان می توان به کسب تراز 6500 و بالاتر در کنکور سراسری و حداقل معدل 14 در دوره متوسطه دوم اشاره نمود.

1588677335 64داوطلبان لازم است در ابتدا به سایت سنجش مراجعه نموده و کارنامه اولیه خود را دریافت نمایند.

1588677335 64باتوجه به آنکه دانشگاه فرهنگیان شرایط خاصی برای پذیرش دارد، لازم است شرایط پذیرش دانشگاه فرهنگیان را به صورت دقیق مطالعه نمایید.

1588677335 64در صورت دارا بودن شرایط لازم، برای مشاهده رشته محل های دانشگاه فرهنگیان سال 1401، دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری را دانلود نمایید.

1588677335 64پس از مشاهده رشته ها، کد رشته محل های انتخابی خود را به ترتیب اولویت در فرم انتخاب رشته وارد کنید.

1588677335 64سپس به سایت سنجش مراجعه نموده و نسبت به خرید فیش علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان اقدام نمایید.

راهنمای خرید فیش علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان

راهنمای خرید فیش علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان

راهنمای خرید فیش علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان به منظور آشنایی بیشتر داوطلبان در ادامه بیان شده است. داوطلبانی که فیش علاقه مندی به دانشگاه فرهنگیان را خریداری نکرده باشند، دعوت به مضاحبه نخواهند شد. نحوه خرید فیش علاقه مندی به دانشگاه فرهنگیان از طریق سایت سنجش به صورت زیر است:

اعلام علاقه مندی به دانشگاه فرهنگیان و نحوه خرید فیش علاقه مندی :

 • برای خرید فیش علاقه مندی فرهنگیان به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید.
 • سپس بر روی گزینه "خرید کارت اعتباری" کلیک کنید.
 • لینک فعال "سريال اعلام علاقمندی به دانشگاه فرهنگیان سال 1401" را انتخاب کنید.
 • بر روی گزینه "تایید و ادامه" کلیک کنید.
 • اطلاعات خواسته شده شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه را وارد کنید.
 • پس از ورود به درگاه پرداخت، اطلاعات کارت خود را وارد کرده و هزینه را پرداخت نمایید. (پرداخت هزینه به صورت الکترونیکی و از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب بانکی)
 • در انتها کد رهگیری پرداخت را دریافت نمایید.

ورود به سامانه خرید فیش اعلام علاقه مندی فرهنگیان

در صورت بروز هرگونه مشکل در روند خرید فیش علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان می توانید با شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.


در این مقاله راهنمای خرید فیش علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان ارائه داده شد. متقاضیان لازم است در زمان اعلام شده نسبت به اعلام علاقه مندی و پرداخت هزینه به سایت سنجش مراجعه نمایند. برای آگاهی از هزینه فیش علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان 1401 یا بروز مشکل برای پرداخت هزینه می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

برای اعلام علاقه مندی به دانشگاه فرهنگیان به چه سایتی مراجعه کنیم؟

داوطلبان برای اعلام علاقه مندی به دانشگاه فرهنگیان باید به سایت سنجش مراجعه نمایند.

نحوه خرید فیش اعلام علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان چگونه است؟

خرید فیش اعلام علاقه مندی فرهنگیان به صورت غیرحضوری و از طریق سایت سنجش امکانپذیر است.

هزینه فیش اعلام علاقه مندی به دانشگاه فرهنگیان 1400 چه میزان است؟

برای آگاهی از هزینه خرید فیش اعلام علاقه مندی فرهنگیان می توانید راهنمایی های لازم را از مشاوران مجموعه دریافت کنید.

4.8/5 - (6 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه خرید سریال علاقه مندی دانشگاه فرهنگیان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. ایرج

  خریدن فیش علاقه مندی دیگر چه صیغه ای است ؟ آموزش عالی کشور داره به چه سمتی میره ؟
  کسی که کنکور شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته هست چرا باید پول بابت فیش و … پرداخت کنه ؟ در این صورت هر دانشگاهی میتونه انتخاب رشته های خودش را منوط به پرداخت پول و دریافت فیش کنه …

  پاسخ
 2. زهرا

  آیا فیش خریداری شده توسط یک شخص میتونه توسط شخص دیگری استفاده بشه یا صرفا خود اون شخص باید استفاده کنه

  پاسخ
  1. user2

   خیر. فقط یک نفر میتونه از فیش خریداری شده استفاده کنه.

   پاسخ
 3. پرستو

  سریال علاقمندی منو به اسم یکی دیگه گرفتن یعنی اسممو اشتباه وارد کردن
  مشکلی پیش میاد؟؟؟باید یکی دیگ بخرم یا بیخیالش بشم؟چون مشاورم میگفت مشکلی نداره میتونه ب اسم هرکسی باشه سریالش مهمه ک وارد بشه

  پاسخ
 4. فاطمه

  سلام من یک بار سریال علاقه مندی فرهنگیان روکه ۸ رقمی بود وارد کردم قبل از اینکه ثبت کنم برق قطع شد دوباره که خواستم وارد سایت انتخاب رشته بشم کادر مربوط به سریال نبود حالا چیکار کنم الان هم تو یکی از کانالها نوشته بود فقط یک بار می تونیم اون عدد ۸ رقمی رو وارد کنیم

  پاسخ
 5. رها محمدی

  من سریال تربیت بدنی گرفتم امسال هنوز نرفتم آزمون و شهرم دبیر تربیت نمیخواد و امسال فقط شهرستانی میشه پولمو پس بگیرم؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی