خرید سربازی

 قیمت خرید سربازی در سال 1401 + شرایط و نحوه خرید سربازی سال 1401

جهت مشاوره در زمینه خرید سربازی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

چگونگی و نحوه خرید سربازی در سال 1401 + شرایط و قیمت خرید سربازی سال ۱۴۰۱ ، در سال گذشته تبصره ای برای مشمولان غائب در نظر گرفته شد که مشمولان غائب می توانستند نسبت به پرداخت جریمه نقدی اقدام کرده و کارت معافیت دریافت کنند.

مبلغ دقیق خرید سربازی برای سال ۱۴۰۱ اعلام شد.

خرید خدمت سربازی

آخرین خبر خرید سربازی سال ۱۴۰۱  ۱۴۰۰/۱۱/۰۹

🔹موافقت کمیسیون تلفیق با خرید سربازی سال ۱۴۰۱

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱:

🔻در جلسه روز شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰، کمیسیون تلفیق با خرید سربازی سال ۱۴۰۱ برای سربازان غایب موافقت کردند.

🔻دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کمتر از آن با پرداخت ۲۵۰ میلیون تومان، دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد با پرداخت مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان و دارندگان مدرک پزشکی عمومی و دکترای تخصصی و بالاتر از آن در تمامی رشته ها با پرداخت مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان به حساب خزانه کل کشور قادر به خرید سربازی خود خواهند بود.

🔻زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق:
با رعایت اصل ۱۱۰ قانون اساسی و در راستای توجه به امر مقدس استحکام خانواده و فرزندآوری و تعیین تکلیف مشمولین غایب بیش از ۵ سال با اولویت افراد متأهل و بالاتر از ۳۵ سال سن که ضریب انجام وظایف مقدس سربازی تحت تاثیر تحلیل قوای جسمانی برای آنها امکانپذیر نیست، خرید سربازی امکانپذیر خواهد بود، بر این اساس افراد با پرداخت مبالغ مشخص شده، کارت معافیت از خدمت در زمان صلح را دریافت می‌کنند

🔻همچنین مشمولان متاهل به ازای هر فرزند از ۲۰ درصد تخفیف تا سقف حداکثر ۶۰ درصد برخوردار خواهند بود و افراد متاهل تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار شدند.

 

خبر 2 بهمن 1400

به گفته سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ در خصوص موضوع خرید خدمت سربازی برای مشمولان داخل کشور در کمیسیون تلفیق پیشنهادی ارائه شد که به دلیل بالا بودن مبالغ رای نیاورد برای مثال در این پیشنهاد برای دیپلم ۲۰۰ میلیون تومان، برای کارشناسی ۲۵۰ میلیون تومان، برای کارشناسی ارشد ۳۰۰ میلیون تومان، برای دکترای عمومی ۴۰۰ میلیون تومان و برای دکترای تخصصی ۵۰۰ میلیون تومان در نظر بود.

خبر 30 دی 1400

خرید سربازی مشمولان خارج از کشور ۱۴۰۱

خرید سربازی مشمولان خارج از کشور با ۱۵ هزار یورو!

🔹حجت‌الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی: در جلسه روز 4شنبه 1400/10/29 اعضای کمیسیون مصوب کردند تا مشمولان سربازی که به دلیل حضور در خارج از کشور محسوب می‌شوند بتوانند سربازی خود را بخرند.
🔹وی افزود: بر اساس این مصوبه کسانی که از پیش از زمان مشمولیت‌شان در خارج از کشور بوده و چند سال است که از زمان مشمول بودنشان برای خدمت سربازی می‌گذرد و در خارج به سر می‌برند به منظور اینکه برای تردد به کشور با مشکلی مواجه نشوند می‌توانند مبلغ دقیق خرید سربازی برای سال ۱۴۰۱ خدمت سربازی خود را با قیمت ۱۵ هزار یورو بخرند.
🔹عضو کمیسیون تلفیق بودجه اظهار داشت: بر اساس این مصوبه درآمد حاصل از خرید سربازی توسط این افراد برای حمایت از سربازان در مناطق مرزی و محروم صرف خواهد شد.

به گفته سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ در خصوص

خرید خدمت ۱۴۰۱  سربازی برای مشمولان غایب خارج از کشور چه بود، اظهار کرد: این پیشنهاد یکی از همکاران بود اگرچه هیچ برنامه‌ای از سوی دولت در این باره ارائه نشده بود، اما چون هنوز نظر نیروهای مسلح گرفته نشده این موضوع نهایی نیست و ممکن است یک رای‌گیری مجدد در این باره انجام شود. اگرچه در رای‌گیری اولیه اکثریت اعضاء به آن رای دادند. تاکید می‌کنم این موضوع هنوز نهایی نشده باید نظر نیروهای مسلح گرفته شود در صحن بررسی شود و به تایید شورای نگهبان هم برسد.

زارع در پایان اضافه کرد: موضوع خرید خدمت سربازی ۱۴۰۱  مشمولان خارج از کشور بیش از دو سوم در کمیسیون رای آورد؛ البته این موضوع نهایی نیست، این کار باید با رعایت اصل ۱۱۰ قانون اساسی درخصوص اختیارات رهبری معظم انقلاب و رعایت پیشنهاد نیروهای کل مسلح انجام شود و شاید یک رای گیری مجدد دراین خصوص شاهد باشیم.

خبر 13 آذر 1400

‼️ خرید معافیت سربازی در اتاق فکر مجلس مردود شد!

مرکز پژوهش‌های مجلس:
◀️ تصویب و اجرای طرح ساماندهی و تعيين‌تكليف مشمولان غايب خدمت وظيفه عمومی، هم تبعیض نارواست،‌ هم مغایر اصل ۱۱۰ قانون اساسی و سیاست‌های کلی نظام قانونگذاری است و هم آنکه اثرگذاری لازم را ندارد.

◀️ وضع جریمه‌ها به نفع اقشار متمول است و اقشار ضعیف توان پرداخت ندارند.

🔔 طرح ساماندهی و تعيين‌تكليف مشمولان غايب خدمت وظيفه عمومی به مشمولان‌ غایب بیش از ۸ سال اجازه می‌داد با پرداخت جریمه مشخص، معافیت از خدمت بگیرند.

خرید سربازی سال 1401

خبر 25 دی 99

با توجه به لغو قانون خرید سربازی در سال ۱۳۹۹، هیچ گونه خبری مبنی بر فروش خدمت سربازی منتشر نشده و صرفاً برای آن دسته از مشمولانی که در سال ۹۷ اقدام به خرید سربازی کرده و در سال ۹۸ یک قسط از مبلغ خرید خود را پرداخته‌اند فرصتی ایجاد شده است که تا پایان سال ۱۳۹۹ اقدام به پرداخت جریمه خود کرده و کارت پایان خدمت را دریافت نمایند.

بدیهی است که تمام افرادی که در این طرح ثبت نام کرده ولی نسبت به پرداخت اقساط اقدامی نکرده‌اند مشمول خدمت نظام وظیفه بوده و می‌بایست در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خود اقدام نمایند.


خبر 4 آبان 99 :

قیمت خرید سربازی در سال 1401

قیمت خرید سربازی در سال 1401 + شرایط و نحوه خرید سربازی سال ۱۴۰۱ : به گزارش مشاورگروپ به نقل از خبرگزاری برنا؛ ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف آباد در مجلس از طرح جدید مجلس خبر داد که مطابق آن هر مشمولی که بیش از ۲۸ سال سن دارد، تا سن ۵۰ سالگی، ۵۰ درصد بیش از مشمولان سربازی رفته مالیات بپردازد اما دوره خدمت وظیفه عمومی را سپری نکند و از خدمات اجتماعی که به کارت پایان خدمت ربط دارد ‌بهره‌مند شود.

شرایط  خرید سربازی در سال ۱۴۰۱

قیمت خرید سربازی در سال 1401 ؛ مطابق طرح پیشنهادی مجلس، هر مشمولی که بیش از ۲۸ سال سن دارد، تا سن ۵۰ سالگی، ۵۰ درصد بیش از مشمولان سربازی رفته مالیات باید بپردازد.

ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف آباد در مجلس از طرح جدید مجلس خبر داد که مطابق آن هر مشمولی که بیش از ۲۸ سال سن دارد، تا سن ۵۰ سالگی، ۵۰ درصد بیش از مشمولان سربازی رفته مالیات بپردازد اما دوره خدمت وظیفه عمومی را سپری نکند و از خدمات اجتماعی که به کارت پایان خدمت ربط دارد ‌بهره‌مند شود.

واکنش رئیس اداره سربازی ستاد کل نیروهای مسلح به طرح مجلس برای خرید خدمت

توضیحات رئیس اداره سرباز ستادکل نیروهای مسلح درباره طرح دریافت مالیات از مشمولان غایب

خرید سربازی سال ۱۴۰۱ " رئیس اداره سرباز ستادکل نیروهای مسلح گفت: مطلبی در مورد دریافت مالیات از مشمولان غایب بعد از ۲۸ سالگی مطرح شده است که نه تنها این مطلب صحت ندارد بلکه اصلا اولویت ستادکل هم نیست.

شب گذشته ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در برنامه تلویزیونی تهران ۲۰ اذعان کرد که طرحی تحت عنوان اخذ مالیات از مشمولان غایب قرار است اجرایی شود.

وی در تشریح این طرح گفت: قرار است افرادی که از ۲۸ سال به بعد به سربازی نرفته‌اند برای انجام هر گونه فعالیتی که نیاز به کارت پایان خدمت داشته باشد به دلیل اینکه کارت پایان خدمت ندارند مبلغی تحت عنوان مالیات تحت امنیت پرداخت کنند.قیمت خرید سربازی در سال 1401 + شرایط و نحوه خرید سربازی سال ۱۴۰۱ /

ابوترابی تأکید کرد: ما به ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرده‌ایم که مشمولان غایب از ۲۸ سالگی تا ۵۰ سالگی به بعد مالیات پرداخت کنند. اینکه ۵۰ سالگی را می‌گوئیم به این دلیل است که برای فرد ۵۰ ساله در قانون سربازی در نظر گرفته نشده است.

قیمت خرید سربازی در سال 1401 + شرایط و نحوه خرید سربازی سال 1401 :  وی ادامه داد: این مالیات به این صورت است که ۵۰ درصد مبلغی که دیگران برای دریافت خدمات مانند اخذ گواهینامه و مسائل اینچنینی پرداخت می‌کنند را باید بیشتر پرداخت کنند. یعنی اگر اخذ گواهینامه ۱۰۰ هزار تومان قیمت دارد این فرد باید ۱۵۰ هزار تومان پرداخت کند.

نماینده مردم نجف آباد گفت: این موضوع برای سند زدن، سفر خارجه، خرید و فروش و هر رفتار دیگری که نیاز به کارت پایان خدمت داشته باشد، قابل اجرا است. حتی ما برای شرایط کاندیداتوری در مجلس و دیگر انتخابات هم قرار است رقمی را برای این افراد در نظر بگیریم.

صرف نظر از درست و یا غلط بودن طرحی که وی از آن سخن می‌گوید باید دید آیا این طرح تصویب شده است که الان اعلام عمومی می‌شود و یا فقط به عنوان یک طرح و نظریه است، در همین راستا با امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور گفت‌وگو کردیم که در واکنش به سخنان این نماینده اظهار کرد: کمیسیون مجلس در حال بررسی طرح‌های مختلف است و این نماینده در این برنامه تلویزیونی فقط نظر خود را به صورت شخصی اعلام کردند. این طرحی که نماینده از آن سخن گفته است نه نظر کمیسیون مجلس است و نه ستاد کل نیروهای مسلح با آن موافق است.

قیمت خرید سربازی  سال 1401: رحیمی پور تصریح کرد: این طرح فقط یک پیشنهاد است. ستاد کل نیروهای مسلح وظیفه دارد تمامی طرح‌ها را بررسی کند و در نهایت آنچه به صلاح نظام باشد را اعلام و اعمال کند.

رئیس اداره سرباز سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: طرحی که آقای ابوترابی از آن صحبت کردند باید بررسی شود و کار کارشناسی در آن انجام شود. منکر موارد مثبت طرح نمی‌شوم اما تا زمانی که یک طرح کارشناسی نشده و به تصویب نرسیده، نباید اطلاع رسانی عمومی شود. چرا که امکان دارد تمام طرح به دلایل مختلفی رد شود و طرح دیگری جایگزین شود.

اولویت ستاد کل نیروهای مسلح افزایش حقوق سربازان است

خرید سربازی 1401؛ وی افزود: اما یک موضوعی را قاطعانه بگویم که ستاد کل نیروهای مسلح با هر گونه خرید خدمت سربازی قاطعانه مخالف است و هیچ برنامه و طرحی برای این موضوع ندارد.

امیر دریادار دوم با اشاره به اولویت فعلی ستاد کل نیروهای مسلح در رابطه با سربازان اظهار داشت: برای ما اولویت پرداخت حقوق سربازان است که باید از مبادی قانونی پیگیری شود و از مجلس شورای اسلامی انتظار داریم در این خصوص ما را یاری کنند.

رحیمی پور یادآور شد: مطابق قانون هر سرباز باید بین ۶۰ تا ۹۰ درصد حداقل حقوق کارکنان نیروهای مسلح را دریافت کند. در حالی که به دلایل مختلف از جمله کمبود بودجه، سربازان از مبلغ مصوبه کمتر حقوق دریافت می‌کنند و لذا اولویت ما همانطور که گفتم پرداخت کامل حقوق سربازان است نه چیز دیگری.

خرید کارت پایان خدمت

افزایش حقوق سربازان، بهینه کردن طول مدت سربازی، مهارت آموزی و… مواردی هستند که پرداختن به آنها می‌تواندطول خدمت سربازی را برای یک سرباز به بهترین شکل نسبت به شرایط فعلی تغییر دهد. باید ابتدا حساب کرد که در کشور چند مشمول غایب داریم که الان بخواهیم به صورت فوریتی طرحی را برای آنها در مجلس عنوان کرد و از پرداختن به مهم‌ترین موضوعی که برای یک سرباز یعنی حقوقش مطرح است غافل شد.

حال که ستاد کل نیروهای مسلح رسماً اعلام کرده است که با خرید خدمت و طرح‌های جایگزین آن مخالف است باید طرحی برای مشمولان غایب در نظر گرفته شود که استفاده از این طرح تنها برای مشمولان غایب قبلی باشد و اینگونه نباشد که فردی بگویند چند سال به سربازی نروم و مشمول غایب محسوب شوم و از این طرح استفاده کنم و در نهایت هم مثل ماجرای خرید خدمت با ۸ سال غیبت نتواند طول مدت خدمت سربازی را بخرد و مجبور باشد با ۸ سال غیبت به سربازی برود.قیمت خرید سربازی در سال 1401 + شرایط و نحوه خرید سربازی سال ۱۴۰۱ /

==========================

نحوه خرید سربازی در سال ۱۴۰۱

قیمت خرید سربازی در سال 1401 + شرایط و نحوه خرید سربازی سال ۱۴۰۱ :  در سال گذشته تبصره ای برای مشمولان غائب در نظر گرفته شده بود که بوسیله ی آن مشمولان غائب می توانستند نسبت به پرداخت جریمه نقدی اقدام کرده و کارت معافیت خود را دریافت کنند.
یکی از اهداف اجرای طرح جریمه ی مشمولان غایب، مشخص شدن تکلیف این افراد و نیز کاهش تعداد غیبت سربازان بود.

اما متاسفانه تصویب این طرح نه تنها سبب افزایش تعداد مشمولان غایب شده، بلکه هم برای خانواده ها و هم برای نیرو‌های مسلح مشکلاتی را به دنبال داشته است.

بنابراین نیرو های مسلح تصمیم به حذف طرح خرید خدمت در اواخر سال 98 گرفت اما با وجود مخالفت هایی که با حذف آن وجود داشت در طی این 4 سال در لایحه ی بودجه قرار می گرفت و مجلس نیز در نهایت آن را تصویب نمود.

 • شرایط خرید سربازی برای مدرک دیپلم چیست؟
 • میزان مبلغ خرید سربازی برای مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد چقدر است؟
 • پزشکان متخصص برای خرید سربازی چه مقدار باید بپردازند؟
 • مدت زمان پرداخت مبلغ برای خرید سربازی چقدر است؟
 • من تا ترم سوم کارشناسی را گذرانده ام و بعد انصراف دادم، از چه تاریخی باید فراغت از تحصیل خود را حساب کنم؟
 • مدرک من کارشناسی محسوب می شود یا دیپلم؟

البته لازم به ذکر است که علاوه بر این طرح، امکان گرفتن کسری خدمت از طریق پروژه های تحقیقاتی و نیز استفاده از سایر معافیت ها مثل معافیت کفالت و معافیت پزشکی نیز وجود دارد و این موارد نیز در جزو مصوبات مجلس و سازمان نظام وظیفه عمومی هستند.

هزینه خرید خدمت سربازی برای مشمولان غایب

مقدار جریمه برای خرید سربازی مشمولان غایب بر طبق مدرک تحصیلی آنان در قانون بودجه  سال گذشته به صورت زیر بود:

 • مشمولان زیر دیپلم: ۱۰ میلیون تومان
 • مشمولان دیپلم: ۱۵ میلیون تومان
 • مشمولان فوق دیپلم( کاردانی ): ۲۰ میلیون تومان
 • مشمولان لیسانس( کارشناسی ): ۲۵ میلیون تومان
 • مشمولان فوق لیسانس( کارشناسی ارشد ): ۳۰ میلیون تومان
 • مشمولان دکترای عمومی علوم پزشکی: ۳۵ میلیون تومان
 • مشمولان دکترای تخصصی غیر از علوم پزشکی: ۴۰ میلیون تومان
 • مشمولان پزشکان متخصص و بالاتر: تا ۵۰ میلیون تومان

خرید خدمت سربازی ویژه سال 1401

افراد متأهل شامل ۵ درصد تخفیف جریمه ی غیبت می شوند.( همسر دائم )
افرادی که فرزند دارند به ازای هر فرزند ۵ درصد تخفیف جریمه ی غیبت دارند.( فرزندان قانونی )
در ازای هر سال غیبت بیشتر از 8 سال، به میزان۱۰ درصد به مبلغ جریمه ی پایه ی فرد افزوده خواهد شد.( مدت زمان غیبت بیشتر از شش‌ماه، به صورت رند یک ‌سال محاسبه می‌شود. )

دقت کنید که چنانچه مشمول خدمت سربازی هستید اما هنوز 8 سال از زمان غیب شما نگذشته است به امید آن که در سال های آینده ۸ سال غیبت شما تمام شده و بتوانید از این طرح استفاده کنید نباشید چرا که این طرح فعلا قابل تمدید نیست.

جزئیات طرح خرید سربازی در سال ۱۴۰۱

ظاهرا نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده است که با تصویب طرح خرید سربازی 98 موافق نبوده و معتقد است این طرح معایب و آثار منفی زیادی دارد که باعث تشویق و ترغیب بیشتر افراد به غیبت از سربازی می‌شود.

در جلسه ی علنی مجلس که در تاریخ 04/12/1397 برگزار شد همزمان با تدوین لایحه ی بودجه ۱۳۹۸، یکی از موضوعات مورد بحث حذف تبصره ی مربوط به خرید سربازی سال 98 بود که در نهایت سازمان برنامه و بودجه و مسئولان نظام وظیفه ی کشور، عدم گنجاندن این طرح برای سال 98 را اعلام کردند. بدین شکل پرونده ی خرید سربازی سال 98 بسته شد.

با تصویب شدن این بند از لایحه ی بودجه، می توان گفت که عملا از سال 98 به بعد دیگر طرح خرید خدمت سربازی را نخواهیم داشت و مشمولان سال 97 که اقدام به اقساطی کردن جریمه ی خود کرده اند نیز بایستی تا پایان سال 1398 اقدام به تسویه ی اقساط خود کنند.

خرید خدمت سربازی 99 - 1400به این ترتیب، دیگر شرایط خرید سربازی در سال 1401 منتفی است و باید منتظر تغییرات قوانین در سالهای آینده باشیم. شما عزیزان میتوانید برای استعلام جدیدترین قوانین و تغییرات مرتبط با خرید خدمت سربازی، با مشاوران ما در مرکز مشاورگروپ تماس بگیرید.

قیمت خرید سربازی در سال 1401 + شرایط و نحوه خرید سربازی سال 1401 با توجه به مدرک تحصیلی فرد متفاوت است. لازم به ذکر است که امسال آخرین سالی است که میتوان خدمت سربازی را در شرایط خاصی خرید، پس اگر شرایط خرید سربازی را دارید، نهایتا تا آخر اسفندماه وقت دارید تا برای این کار اقدام کنید.

به نقل از سازمان نظام وظیفه:

با توجه به بند “ب” تبصره 11 قانون بودجه، به دولت اجازه داده می شود تمامی مشمولان خدمت مقدس سربازی را که بیشتر از 8 سال غیبت دارند، با پرداخت جریمه نقدی معاف کند و کارت معافیت صادر نماید.

لازم به ذکر است قیمت خرید سربازی با توجه به مدرک تحصیلی و شرایط فرد متفاوت بود.

روش های معافیت از خدمت سربازی و دریافت کارت پایان خدمت چیست؟
چگونه برای معافیت پزشکی اقدام کنیم؟
آیا می توانیم با انجام دادن طرح برای شرکت های دانش بنیان کسر از خدمت بگیریم؟
روش های کسر خدمت سربازی چیست؟
سن سربازی چقدر است ؟
شرایط خرید خدمت فرزندان ایثارگران در بودجه چگونه است ؟

غیبت بیش از شش ماه یک سال محسوب می شود.

مشمولان متاهل باید بدانند که 5% از مجموع مبلغ جریمه برای این افراد کسر می شود و به ازای هر فرزند نیز 5% دیگر از مجموع مبلغ جریمه کسر خواهد.

اگر در این باره نیاز به اطلاعات بیشتری دارید و نمی دانید برای خرید سربازی به کجا مراجعه کنید و یا چه مدارکی همراه خود ببرید، با مشاوران ما در دپارتمان مشاوره “مشاورگروپ” تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و پاسخگوی سؤالات شما باشند.

من متاهل هستم و 2 فرزند دارم. مدت غیبت من 10 سال است. مبلغ کل جریمه برای من چقدر می شود؟
آیا می توان مبلغ جریمه را قسطی پرداخت کنیم؟
برادر من متولد 70 است و سال 91 از سربازی فرار کرد، می تواند سربازی خود را بخرد؟
من متولد 72 هستم و یک فرزند دارم. وضعیت مالی من اصلا خوب نیست.
آیا من می توام سربازی خود را به صورت قسطی بخرم؟
من متولد 58 هستم و بعد از دوره آموزشی دیگر سربازی نرفتم و غیبت کردم، آیا می توانم خدمت سربازی را بخرم؟
برای خرید سربازی باید به کجا مراجعه کنیم؟ چه مدارکی لازم است؟

برای آگاهی از:

کسر خدمت فرزندان ایثارگران

کسری خدمت بسیج

شرایط خرید سربازی

امریه آموزش و پرورش

شما می توانید با مشاوران و متخصصان ما در دپارتمان نظام وظیفه “مشاورگروپ” تماس بگیرید، تا به روز ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند و پاسخگوی سؤالات شما باشند.
منتظر شنیدین صدای شما هستیم.

✔️آیا همچنان امکان خرید خدمت سربازی مشمولان برای سال 1401 وجود دارد؟

✔️برای مشاهده اخرین اخبار و اطلاعیه ها میبایست از سایت نظام وظیفه و یا از همین مقاله اقدام کنید

✔️خرید خدمت سربازی چگونه انجام می گیرد؟

✔️متقاضیان می توانستند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس + 10) جهت خرید خدمت سربازی اقدام نمایند که مراحل آن به طور کامل در این مقاله ذکر شده است.

✔️شرایط جدید مجلس برای خرید سربازی و یا طرح جایگزین آن چیست؟

✔️هر مشمولی که بیش از ۲۸ سال سن دارد، تا سن ۵۰ سالگی، ۵۰ درصد بیش از مشمولان سربازی رفته مالیات باید بپردازد. لازم به ذکر است این طرح هنوز در مجلس تصویب نشده است.


 
4.1/5 - (28 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه خرید سربازی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. احمد

  سلام.
  اگر ما بعد از خرید سربازی دوباره تحصیل کنیم باید دوباره پول بدبم؟

  پاسخ
  1. user3

   خرید سربازی در سال 99 منتفی است !

   پاسخ
 2. @@@

  وای سربازی ،،باید دو سال عمرمونو تلف کنیم

  پاسخ
 3. یگانه

  سلام تاکی بایدبلاتکلیف باشم.توروبخداقسم بفروشید..

  پاسخ
  1. میلاد

   خریدسربازی روورداشتن وگرنه ماپسرها خودمون هم
   می خایم ازبلاتکلیفی درتون بیاریم.

   پاسخ
 4. Sadaf

  توروخدا التماستون ميکنم دوباره خريد سربازيو بزارين من و عشقم ميخوايم بهم برسيم تازه 8 سالش پر شده خريده سربازيو واسه جوونا بزارين اخه چرا نميزارين ادما مشکلشو حل بشه تورخدا قسمتون ميدم خريد سربازيو بزارين

  پاسخ
 5. سهیلا نوروزپور

  سلام،ببخشید همسر من تک فرزند بود متولد ۷۰ ،سربازی نذاشتن بره الانم ازدواج کردیم و یه بچه داریم چیکار کنیم هرجامیره دنبال کار پایان خدمت میخوان شما بگین چیکار کنیم

  پاسخ
 6. رضا

  یعنی غایبینی که بیشتر از ۸سال غیبت داشتن الان با پرداخت جریمه میتونن معاف بشن؟

  پاسخ
 7. فاطمه

  سربازی اجباری را حذف کنید .و برای داوطلبین حقوق در نظر بگیرید و هر کس نمیخواهد به سربازی برود هزینه دو سال را به دولت بدهد.

  پاسخ
  1. فاطمه

   چرا ستاد نیروهای مسلح با همه قوانین اصلاحی نظام وظیفه مخالفت میکند؟قانون سربازی اجباری باید حذف شود مثل ۱۲۱ کشور دنیا

   پاسخ
  2. میلاد

   سلام تکلیف سربازی الان چی شد ؟؟؟؟
   فروشی یا نه ؟؟؟؟

   پاسخ
   1. ع

    نمیفروشن دیگه…???

    پاسخ
 8. مراد

  باسلام مشاورگروپ عزیز. من چگونه در سامانه epolice یاستاد درخواست بازشدن سیستم خرید خدمتم را انجام بدم. متاسفانه پارسال بخاطر بیماری داشتن دو فرم تخفیف 70 درصدی نتونستم پول بدم و سیستم پروندم را باطل کرد. لطفا حتما ایمیل بفرستید. چون چند بار مشاوره کردم. دیگه درامدم نمیرسه. امیدوارم کمک کنید و موفق باشید. حتما ایمیل بزنید.

  پاسخ
 9. ع

  یعنی هرچی کار سخت تو ایران مال ما پسراست….
  خدمت اجباری رو حذف کنید…
  ماحقوق نمیخواییم از شما…حقوق رو بذارید جیبتون…
  نه به خدمت اجباری…آخه این کشور مزخرف چی داره که بخواییم ۲سال عمرمونم برای خدمت سربازیش تلف کنیم
  #نه_به_خدمت_اجباری
  #نه_به_خدمت_اجباری

  پاسخ
 10. هادی

  سلام لطفا واسه کسانی که غیبت دارن از قبل نه کسانی که در اینده غیبت میکنن طرح بازخرید بزارین و پول هایی که از اینا گرفته میشه به حقوق سربازها اضافه بشه و اینجوری مشکل کسانی که پول دارن و نمیخوان برن سربازی حل میشه و کسانی که میرن سربازی یه حقوق خوب میگیرن

  پاسخ
 11. رزیتا

  لطفا خبر از فروش ۱۴۰۰ بزارین لایحه ش که تبصره ۱۱ اومده خب مردم گرفتار مشکلات روزمره شون هستن نه لباس بپوشیم،نه غذا بخوریم،نه ازدواج،ن خونه،نه ماشین فقط بریم سربازی

  پاسخ
 12. احسان کریمی

  با سلام،بنده مدرک تحصیلی کارشناسی دارم و تنها بخاطر علاقه ب لباس پاسداری داشتم درس خوندم، و بسیجی نمونه هم بودم ،اما متاسفانه هیچ بهایی به بسیجی بودن من ندادن ،در حالی ک میگین بسیج لشکر مخلص خداست، چه تلاشهایی من برا بسیج داشتم و از صمیم قلب خدمت میکردم ب بسیج و خلق خدا،تااینکه تاریخ۹۵/۱۰/۱ اعزام خدمت بودم ،از یکسال قبل تاریخ اعزام ،پیگیری برای پذیرش کادر افسری شدم ،اما متاسفانه هیچ کمکی ب من بسیجی ک از صمیم قلب دوست داشتم پا ب عرصه جهاد بذارم نشد ،و دیگه خدمت سربازی هم نرفتم، هنوز هم عاشق پاسداری هستم،عاشق سبزپوش شدن،از برادران سبزپوش میخام کمکم کنید یک امید به سبزپوش شدن بنده حقیر بدید،هر جای کره خاکی دستور بدید در رکاب انقلاب مقدس خدمت میکنم

  پاسخ
 13. ساسانم

  من از سال ۹۷ ثبت نام کردم وهربار مبلغ رو واریز کردم عودت شده بعد یه مدت بحسابم الان سه سال جایی نمونده که نرم بابت این خطای سیستم نظام وظیفه چرا کسی جوابگو نیس بعد سه سال بیشتر از ۲۰ بار مبلغ رو واریز کردم و عودت شده تو ۳ سال خطای سیستم حل نشد یارو میخواست فضا پیما درست کنه ثبت نام کردم رفت کره ماه و نمونه اورد هنوز اندر خم کوچه های خطای سیستم کسی هم نیس جوابگو باشه

  پاسخ
 14. بهمن

  باسلام لطفا درباره تبصره یارده اقساط که مجلس تا سال 1400 تمدید کرده هم توضيح دهید.

  پاسخ
 15. ریبوار عادلی

  با عرض سلام
  اینجانب متولد ۱۲/۵۱۳۶۲ هستم
  و مقیم خارج از کشور در کشور انگلستان هستم چطور میتوانم خدمت سربازیم رو بخرم
  با نهایت تشکر

  پاسخ
 16. امیرحسین مختاری کرچگانی

  سلام میخواستم بدونم متولدین سال 79 هم میتونن سربازی رو بخرن؟ ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
 17. آریانا

  واااای جوون خودکشی میکنه تو رو ب قرآن
  یه راهی باز کنید برا ما هفتادیا، بدون کارت پایان خدمت آدم اصن هویت نداره، چاره سازی کنید

  پاسخ
 18. اعظم

  باسلام خدمت سربازی یه ظلم بزرگه به آقایون اولا چرا خانومایی که داعیه ی تساوی حقوق زن و مرد دارن نباید برن سربازی؟ دوما چرا اجباری؟
  مملکت ما که مشکل مالی و اقتصادی داره بیان از اونایی که استطاعت دارن پول بگیرن و معافشون کنن اونای دیگه هم داوطلب میشن حقوق مناسب مث سایر کشورها دریافت کنن
  واقعا اسن ظلم خیلی بزرگیه

  پاسخ
 19. Mti

  سلام وقتتون بخیر برادر من متولد سال ۷۰ هستش و ما برای خرید سربازی اقدام کردیم و توی این تایم پدرم فوت کرد و اینکه هیچ پیامکی مبنی بر پرداخت قس برای ما نیومد و الان که مراجعه کردم به حوزه نظام وظیفه میگن باید یک قسط میدادید و گفتم من از کجا باید میفهمیدم که به کجا و چه شماره پرداخت کنم گفتن باید میومدی در صورتی که پلیس بعلاوه ۱۰ به ما گفته بود هر موقع پیامک اومد اقدام و مراجعه کنید لطفا راهنمایی میکنید خواهشا چون برادرم هم متاهل هم از مادرم که بازنشسته خود ارتش هستش مراقبت میکنه عاجزانه میخوام شما حداقل درست راهنمایی کنید

  پاسخ
 20. آوا

  سلام خسته نباشید .نامزد من به من گفت در آخر سال ۹۹ که چون لیسانس بوده خدمت سربازی رو ۲۸۰۰۰۰۰۰۰ میلیون خریده من حرفش رو باور نکردم لطفا منو راهنمایی کتید .حرفش صحت داره

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401