خرید بلیت جشنواره فیلم فجر ۱۴۰۲ | زمان و نحوه خرید

خرید بلیت جشنواره فیلم فجر Moshavergroup.com

خرید بلیت جشنواره فیلم فجر ۱۴۰۲، زمان و نحوه خرید بلیت، قیمت و … موضوع اصلی این مقاله است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

خرید بلیت جشنواره فیلم فجر ۱۴۰۲

با خرید بلیت جشنواره فیلم فجر ۱۴۰۲می توانید به تماشای آثار هنرمندان و سینماگران ایرانی در چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر بنشینید. با شروع فرآیند پیش فروش بلیت های سینماهای مردمی مخاطبان می توانند در این بازه زمانی مقرر شده توسط دبیرخانه جشنواره، نسبت به انتخاب و تهیه بسته های مورد نظر خود اقدام نمایند.

توجه داشته باشید که به احتمال خیلی زیاد این بلیت ها فاقد نام فیلم‌ ها خواهد بود و فقط زیرگروه، سینما و سانس نمایش فیلم‌ ها بر روی آن‌ ها قید خواهد شد. بدین ترتیب تماشاگران فیلم های فجر، براساس بسته‌ های اعلامی توسط دبیرخانه جشنواره fajrfilmfestival.com بلیت ها را تهیه می کنند.

پیش تر زمزمه هایی شکل گرفته بود که به احتمال زیاد تا روز آغاز رسمی جشنواره فیلم فجر یعنی 12 بهمن 1402 از جدول پخش و ترتیب تماشای فیلم‌ ها بی‌ اطلاع خواهند بود! اما به گفته مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، با نهایی شدن تعداد فیلم ها، پیش فروش بلیت را خواهیم داشت و نام فیلم هم درج می‌ شود.

نحوه خرید بلیت جشنواره فیلم فجر Moshavergroup.com

زمان خرید بلیت جشنواره فیلم فجر

اطلاعیه زمان خرید بلیت جشنواره فیلم فجر به صورت رسمی از سایت fajrfilmfestival.com منتشر نشده است اما به احتمال قوی، اسامی سینماهای مردمی حداکثر تا ۴ بهمن ماه اعلام  و از روز ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ بلیت فروشی آغاز می گردد. بدین ترتیب متقاضیان می توانند در این تاریخ برای ثبت نام و خرید بلیط اقدام نمایند.

شاید برای شما هم جالب باشد که در این دوره از جشنواره برج میلاد به عنوان خانه جشنواره میزبان بخش بین الملل، بازار فیلم، میهمانان داخلی و خارجی و صاحبان آثار خواهد بود و اهالی رسانه و منتقدان در پردیس سینمایی ملت (خانه رسانه) به تماشای آثار این دوره از جشنواره جهانی فیلم فجر خواهند نشست.

بالاخره زمان دقیق اعلام شد!

 آغاز بلیط فروشی جشنواره بین المللی فیلم فجر از روز ۱۴۰۲/۱۱/۱۰

از ساعت ۱۰ صبح روز مورخ ۱۰ بهمن ماه

بدین ترتیب کلیه متقاضیان می توانند از دوشنبه مورخ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ برای خرید بلیط سینماهای مردمی جشنواره فجر به سامانه های منتخب مراجعه نمایند.

 زمان فروش بلیت فیلم‌ های جشنواره در استان‌ ها و بخش بین الملل متعاقبا اعلام می گردد.

مهلت خرید بلیت جشنواره فجر

مهلت خرید بلیت جشنواره فجر تا روز ۲۲ بهمن ادامه دارد و تمام گیشه‌ ها فعال هستند اما با توجه به اینکه ممکن است پیش از موعد بلیت ها به فرشو برسند اگر قصد حضور در جشنواره چهل و یکم را دارید هر چه زودتر بلیت های خود را تهیه فرمایید. بدین ترتیب به شرط وجود بلیت، مردم هر زمان که بخواهند می‌توانند بلیط تهیه کنند.

مدیر امور سینما‌ های جشنواره فیلم فجر مصاحبه ای اعلام کرد «اگر مخاطبان به موقع بلیط تهیه کنند خیالشان راحت هست تا مشکلی نداشته باشند، اگرچه دفتر جشنواره پیش‌ بینی سانس‌ های فوق‌ العاده را هم کرده است.»

بنابراین بسته به نیاز مخاطبان ممکن است سانس های فوق العاده جشنواره فجر شب های سرد بهمن ماه را گرم کرده و مخاطبان را به تماشای آثار فیلمسازان ایرانی دعوت کند.

نحوه خرید بلیت جشنواره فجر

همانند سال های گذشته نحوه خرید بلیت جشنواره فجر به صورت اینترنتی بوده و متقاضیان باید در زمان مقرر به سایت های معتبر مانند گیشه ۷، آی‌تیکت و ایران‌تیک و … مراجعه نمایند. بلیط فروشی جشنواره فیلم فجر که از طریق سامانه‌های بلیت فروشی انجام و به صورت تک فروشی خواهد بود.

توجه داشته باشید که بلیت فروشی فقط به صورت آنلاین و از طریق سامانه های معتبر معرفی شده در بخش های بعدی مقاله صورت می پذیرد. با آغاز زمان بلیت فروشی جشنواره بین المللی فیلم فجر می توانید به سامانه های معتبر فروش بلیط مراجعه کرده و با انتخاب روز، سینما و فیلم از سانس ها مطلع شده و بلیط خود را تهیه فرمایید.

هزینه بلیت جشنواره فیلم فجر

هزینه بلیت جشنواره فیلم فجر هنوز اعلام نشده است اما با توجه به کاهش مخاطبان سینما شاید بار جبران کمبودهای مالی سینما بر دوش چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بنشیند و نسبت به سال های گذشته شاهد افزایش قیمت نسبتا زیادی در مقایسه با دوره های پیشین جشنواره شاهد باشیم. البته با توجه به وضعیت معیشت مردم این افزایش قیمت ها فاصله بین مخاطبان و سینما را زیادتر خواهد کرد.

به محض مشخص شدن قیمت بلیط جشنواره فیلم فجر اطلاع رسانی های لازم در همین مقاله انجام خواهد شد.

به روز رسانی: به گفته محمدرضا فرجی مدیر امور سینما‌های جشنواره فیلم فجر با توجه به تصمیمات گرفته شده، امسال هیچ‌ گونه افزایش قیمتی در خصوص بلیط سینما‌ های مردمی جشنواره فیلم فجر نخواهیم داشت و قیمتی که به صورت روزانه درحال حاضر سینما‌ های عادی ما فیلم به نمایش می‌ گذارند، همان قیمت برای جشنواره فیلم فجر در نظر گرفته شده است.

قیمت بلیط جشنواره چهل و یکم فیلم فجر در سینما‌های جنوب شهر قیمت ۳۵ هزار تومان و سینما‌های مدرن، ممتاز و سینما‌هایی که در شمال تهران واقع شده‌اند به ازاء هر نفر ۴۵ هزار تومان بود. باید ببینیم قیمت بلیت جشنواره فجر ۱۴۰۲ چقدر تعیین می شود؟!

قیمت بلیت جشنواره فجر ۱۴۰۲ اعلام می شود
قیمت بلیت جشنواره فیلم فجر ۱۴۰۱
سینما‌های جنوب شهر سینما‌های مدرن و سینما‌های شمال تهران
۳۵ هزار تومان ۴۵ هزار تومان

اسامی فیلم های جشنواره فیلم فجر fajrfilmfestival.com مشاور گروپ Moshavergroup.com

اسامی فیلم های سودای سیمرغ جشنواره فجر 1401

اسامی فیلم های سودای سیمرغ جشنواره فجر را به همراه اسامی تهیه کننده و کارگردان، بازیگران و خلاصه فیلم فیلم‌ های چهل و یکمین جشنواره بین‌ المللی فیلم فجر در این بخش از مقاله اعلام می کنیم تا با توجه به آن ها فیلم موردعلاقه خود را انتخاب و نسبت به خرید بلیت جشنواره فیلم فجر اقدام نمایید.

آن‌ها مرا دوست داشتند

تهیه کننده و کارگردان: محمدرضا رحمانی

بازیگران: امیرحسین آرمان، مهسا اسماعیلی، شهرام قائدی، نسیم ادبی، علی صالحی، هادی تسلیمی، شیلان مدنی، ایرج رحمانی و با هنرمندی امیر جعفری، لیلا بلوکات

خلاصه فیلم: یک زوج بدلیل مریضی کودک خود با چالشی مواجه می‌شوند.

آه سرد

کارگردان: ناهید عزیزی صدیق

تهیه‌کننده: سیدرضا محقق

بازیگران: علی باقری، ایمان صدیق

خلاصه فیلم: فرزند در پی کینه شخصی خود به دنبال انتقام…

اتاقک گلی

کارگردان: محمد عسگری

تهیه‌کننده: داود صبوری

بازیگران: تورج الوند، آناهیتا افشار، فریدون حامدی، تینو صالحی، هادی شیخ الاسلامی

خلاصه فیلم: در مردادماه سال ۱۳۶۷ عاشقانه‌ای میان جنگ رخ می‌دهد و…

استاد

کارگردان: سیدعماد حسینی

تهیه‌کننده: بهروز افخمی

بازیگران: حسن معجونی، هدیه حسینی‌نژاد، سجاد بابایی

خلاصه فیلم: گلنوش حدادی، دختری ۲۴ ساله و دانشجوی رشته معماری است که قصد دارد برای دانشگاهی در اتریش اپلای کند…

بعد از رفتن

کارگردان: رضا نجاتی

تهیه‌کننده: محمود بابایی

بازیگران: صابر ابر، سارا بهرامی، پوریا رحیمی سام، پانته آ پناهی ها، بهرام شاه محمدلو، احترام برومند، روشنک گرامی، یسنا میرطهماسب، خسرو احمدی، حامی ترابی

خلاصه فیلم: آرش بعد از مدت‌ها دوری به زادگاهش باز می‌گردد و به دنبال گمشده‌اش است …

پویانمایی بچه زرنگ

کارگردانان: هادی محمدیان، بهنود نکویی، محمدجواد جنتی

تهیه‌کننده: حامد جعفری

پرونده باز است

کارگردان: کیومرث پوراحمد

تهیه‌کننده: علی قائم مقامی

بازیگران: پژمان بازغی، محمدرضا غفاری، نسیم ادبی، حسین پاکدل، شادی مختاری، سام قریبان، مه‌لقا باقری

خلاصه فیلم: فرهاد نوجوان ۱۵ ساله ناخواسته مرتکب قتل می‌ شود…

جنگل پرتقال

کارگردان: آرمان خوانساریان

تهیه‌کننده: رسول صدرعاملی

بازیگران: میرسعید مولویان، سارا بهرامی

خلاصه فیلم: سهراب بهاریان نمایشنامه‌نویس ناموفقی است که به تازگی معلم دبیرستان شده است. دانش آموزان و مدیر مدرسه رضایتی از شیوه برخورد او هنگام آموزش ندارند. او در سفری با تصویری از گذشته خود مواجه می‌ شود…

چرا گریه نمی‌کنی؟

کارگردان: علیرضا معتمدی

تهیه‌کننده: سیدرضا محقق

بازیگران: علیرضا معتمدی، فرشته حسینی، باران کوثری، هانیه توسلی، علی مصفا، مانی حقیقی، لیندا کیانی، نهال دشتی، امیرحسین فتحی

خلاصه فیلم: علیرضا بعد از، از دست دادن برادرش نمی‌تواند گریه کند. دوستانش با راه‌های مختلف از او دعوت می‌کنند که گریه کند.

در آغوش درخت

کارگردان: بابک خواجه پاشا

تهیه‌کنندگان: محمدرضا مصباح و سجاد نصراللهی

بازیگران: جواد قامتی، مارال بنی آدم، روح الله زمانی، رایان لطفی، اهورا لطفی

خلاصه فیلم: “بحران پیچیده زندگی کیمیا و فرید که دوازده سال از ازدواج‌شان می‌گذرد، جهان زیبای فرزندانشان را بهم می‌ریزد. کودکانی که هیچ چیز جز سادگی و مهربانی را در زندگی نمی‌شناسند.”

روایت ناتمام سیما

کارگردان: علیرضا صمدی

تهیه‌کننده: مجید رضابالا

بازیگران: حامد کمیلی، آزاده صمدی، غزل شاکری، مهران احمدی، مسعود کرامتی، مریم سعادت

خلاصه فیلم: دکتر آرشِ سیمین زندگی موفقی دارد که خبری در فضای مجازی زندگی او را دستخوش تغییر می‌کند .

قیمت بلیت جشنواره فیلم فجر Moshavergroup.com

سرهنگ ثریا

کارگردان: لیلی عاج

تهیه‌کننده: جلیل شعبانی

بازیگران: ژاله صامتی، وحید آقاپور، حمیدرضا محمدی، دیبا زاهدی، شهروز آقاپور

خلاصه فیلم: این راه با گریه باز نمی‌شه!

سینما متروپل

کارگردان: محمدعلی باشه آهنگر

تهیه‌کننده: سیدحامد حسینی

بازیگران: مجتبی پیرزاده، رضا کیانیان، هومن برق نورد، مهتاب نصیرپور، پریوش نظریه، نوشین مسعودیان، حسین باشه آهنگر، شهاب عسگری، فرید قبادی

خلاصه فیلم: ماجرای راه اندازی سینمای متروکه متروپل آبادان در دل جنگ و حصر شهر.

شماره ۱۰

کارگردان: حمید زرگرنژاد

تهیه‌کننده: ابراهیم اصغری

بازیگران: مجید صالحی، حسام منظور، سیامک صفری، مهدی زمین پرداز، بهرنگ علوی، احمد کاوری

خلاصه فیلم: مردی در آخرین ماه‌ های جنگ تحمیلی به اسارت نیروهای عراقی در آمده و وارد اردوگاهی مخوف در نزدیکی‌های مرز می‌ شود و…

عطرآلود

کارگردان: هادی مقدم دوست

تهیه کننده: یوسف منصوری

بازیگران: مصطفی زمانی، هدی زین العابدین، کوروش تهامی، همایون ارشادی، حسام محمودی، سودابه بیضایی، شهروز ابراهیمی

خلاصه فیلم: “فهم و درک فرصت کوتاه زندگی، علی را که استعداد خوبی در عطرسازی دارد و در آستانه پدر شدن است، با چالش‌های جدیدی مواجه می‌کند؛ او در همین فرصت کوتاه باید تمام کارهای باقی‌مانده‌اش را به سرانجام برساند….”

غریب

کارگردان: محمدحسین لطیفی

تهیه‌کننده: حامد عنقا

بازیگران: بابک حمیدیان، مهران احمدی، پردیس پورعابدینی، رحیم نوروزی، فرهاد قائمیان، جعفر دهقان، هژیر سام، حسام محمودی، سامیه لک

خلاصه فیلم: «غریب» شمایلی است از وقایع کردستان در سال های ۵۸ و ۵۹؛ که آغاز مسیری برای تبدیل شهید محمد بروجردی به مسیح کردستان شد.

 

کت چرمی

کارگردان: حسین میرزا محمدی

تهیه‌کننده : کامران حجازی

بازیگران: جواد عزتی، صابر ابر، گلاره عباسی، با هنرمندی پانته‌ آ پناهی‌ ها، ستاره پسیانی، و عباس جمشیدی‌فر، مائده طهماسبی، امین میری، بهزاد خلج، محمد صدیقی مهر، آیدا ماهیانی، با معرفی سارا حاتمی و با حضور افتخاری رویا تیموریان و سیامک احصایی

خلاصه فیلم: عیسی فرهمند، کارمند یک سازمان برای بررسی تخلفات مالی یک مرکز مامور می‌ شود…

کاپیتان

کارگردان: محمد حمزه‌ای

تهیه‌کننده : سیدصابر امامی

بازیگران: پژمان بازغی، پانته‌ آ پناهی‌ ها

خلاصه فیلم: در بخش کودکان سرطانى بیمارستان اطفال، دو پسر بچه به نام عیسى و على که رؤیاى فوتبالیست شدن دارند، قصد دارند قبل از آخرین عمل سنگین على، دور از چشم پزشکان و پرستاران به رویای خود دست یابند.

گُل‌های باواردِه

کارگردان: مهرداد خوشبخت

تهیه‌کننده: سعید سعدی

بازیگران: بانیپال شومون، امیررضا دلاوری، الهام نامی نیک، نادر سلیمانی، یاسین مسعودی

خلاصه فیلم: در سال ۱۳۵۹ همزمان با جنگ تحمیلی، تعدادی از مهندسین پالایشگاه نفت آبادان در تلاش هستند با امکانات و تجهیزاتی که در داخل پالایشگاه است، پالایشگاه‌های دیگر را ترمیم کنند.

وابل

کارگردان: تورج اصلانی

تهیه‌کننده: سپهر سیفی

بازیگران: آزاده زارعی، نوید پورفرج، فرید سجاد حسینی، رامین راستاد

خلاصه فیلم: اهالی یک روستا بعد از سیل، بی‌خانمان شده و در یک ایستگاه متروک قطار به طور موقت زندگی می‌کنند اما اتفاقی، مسیر حوادث را تغییر می‌دهد.

هایپاور

کارگردان : هادی محمدپور

تهیه کنندگان: مهدی عظیمی و اباذر جوکار

بازیگران: اتابک نادری، فرزاد حسنی، علیرام نورایی، سپیده خداوردی، مهرداد ضیایی، مجید پتکی، الناز اسماعیلی، رضوان خدامی، آرمان جوکار و هادی محمدپور

خلاصه فیلم: داستان نقش پدافند هوایی ارتش در عملیات والفجر هشت و طرح ابتکاری شهید منصور ستاری.

هفت بهار نارنج

کارگردان: فرشاد گل سفیدی

تهیه‌کننده: محمد کمالی‌پور

بازیگران: علی نصیریان، لادن مستوفی، سارا رسول‌زاده، فرهاد آئیش، هومن حاجی عبداللهی، فرج گل سفیدی، باران سلطانی مقدم، آرشا گل سفیدی

خلاصه فیلم: قصه عشق اساطیری شمس و طلعت…

هوک

کارگردان: حسین ریگی

تهیه‌کننده: علی آشتیانی‌پور

بازیگران: امیر جعفری، رویا تیموریان، امیرمهدی ژوله، علی اوسیوند، علیرضا جعفری، مهتاب ثروتی، محسن آشتیانی‌پور، سبحان رخشانی

خلاصه فیلم: شیروک پسر بچه‌ای که سودای قهرمانی دارد، به توصیه برادرش وارد ورزش بوکس می‌ شود.

یادگار جنوب

کارگردانان: پدرام پورامیری، حسین دوماری

تهیه‌کننده: مجتبی رشوند

بازیگران: وحید رهبانی، الناز شاکردوست، پژمان جمشیدی، مسعود کرامتی باحضور: سحر دولتشاهی و صابر ابر

خلاصه فیلم: باید عبور کرد

سامانه خرید بلیت جشنواره فیلم فجر Moshavergroup.com

سامانه های بلیت فروشی جشنواره فیلم فجر

لیست سامانه های بلیت فروشی جشنواره فیلم فجر اعلام شد. مخاطبان برای خرید بلیط فیلم‌ های فجر می‌ توانند از سه سامانه گیشه ۷ (gisheh7.ir)، آی‌ تیکت (iticket.ir) و ایران‌ تیک (irantic.com) که به سامانه فروش سمفا متصل هستند، استفاده کنند و به دلخواه خود سانس، سینما و صندلی خود را انتخاب نموده و به تماشای پرواز سیمرغ و آثار فیلمسازان جشنواره چهل و یکم بنشیند.

سایت بلیط فروشی جشنواره فیلم فجر:

 • گیشه ۷
 • آی‌ تیکت
 • ایران‌ تیک

توجه: امکان خرید بلیت فیلم‌ های جشنواره فجر برای هر شماره تلفن همراه در هر سامانه‌ ی فروش بلیت، تعداد ۴ قطعه بلیت از هر فیلم خواهد بود؛ البته لازم به یادآوری است، بلیت های خریداری شده امکان ابطال یا تعویض ندارند، بنابراین تماشاگران محترم باید با دقت نظر کافی در زمان خرید بلیت به انتخاب سینما، سالن و سانس نمایش اقدام نمایند.

راهنمای تصویری خرید بلیط جشنواره فیلم فجر

 

در ابن بخش راهنمای تصویری خرید بلیط جشنواره فیلم فجر ارائه شده و به عنوان مثال، راهنمای خرید از سامانه گیشه 7 را با هم بررسی می کنیم. بعد از ورود به این سامانه از منوی بالای سایت روی گزینه ورود | ثبت نام بزنید و اگر اولین بار است که از این سامانه استفاده می کنید باید مراحل ثبت نام را پشت سر بگذارید.

راهنمای خرید بلیت جشنواره فیلم فجر Moshavergroup.com

با درج شماره تلفن همراه و رمز عبور دلخواه در کادرهای مربوطه، روی گزینه ثبت نام بزنید.

ثبت نام در سامانه خرید بلیت جشنواره فیلم فجر Moshavergroup.com

حالا یک کد فعالسازی 5 رقمی برای شما پیامک می گردد که باید آن را در بخش تایید کد فعالسازی وارد کنید و بررسی کد را بزنید. اگر پیامک را دریافت نکرده بودید گزینه ارسال کد را انتخاب کنید تا مجددا کد برای شما پیامک شود. اگر پیامک های تبلیغاتی خود را بسته اید امکان دارد قادر به دریافت پیامک نباشید.

نحوه ثبت نام در سامانه خرید بلیت جشنواره فیلم فجر Moshavergroup.com

با ورود موفقیت آمیز به حساب کاربری، مطابق تصویر زیر روی بنر سامانه بلیت فروشی جشنواره فیلم فجر کلیک کنید تا به صفحه فیلم ها هدایت شوید.

حساب کاربری سامانه خرید بلیت جشنواره فیلم فجر Moshavergroup.com

با انتخاب نام فیلم، سینماهای ارائه دهنده آن در یک لیست به نمایش در می آیند.

لیست فیلم ها خرید بلیت جشنواره فیلم فجر Moshavergroup.com

مطابق با روز و ساعت درخواستی خود سینما و سانس را انتخاب و با اتصال به درگاه بانکی نسبت به پرداخت هزینه بلیط اقدام فرمایید. به خاطر داشته باشید که هر شماره تلفن همراه در هر سامانه‌ ی فروش بلیت، تعداد ۴ قطعه بلیت از هر فیلم را می تواند خریداری نماید و بلیط ها بعد از خریداری به هیچ عنوان امکان تعویض و جابه جایی و یا بازگشت ندارند.

انتخاب فیلم خرید بلیت جشنواره فیلم فجر Moshavergroup.com

سینماهای مردمی جشنواره فیلم فجر

لیست سینماهای مردمی جشنواره فیلم فجر به تفکیک سینماها در استان تهران اعلام شده است. بدین ترتیب ۲۳ مرکز سینمایی در شهر تهران و ۵ مرکز سینما در شهرهای تابعه استان تهران به عنوان سینماهای چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر انتخاب شدند.

لیست سینماهای جشنواره فیلم فجر تهران
شهر تهران شهرستان های تهران
 • پردیس سینمایی آزادی
 • پردیس سینمایی نارسیس
 • پردیس سینمایی هدیش مال
 • پردیس سینمایی هروی مال
 • پردیس سینمایی شمیران سنتر
 • پردیس سینمایی کیان
 • پردیس سینمایی کوروش
 • پردیس سینمایی اطلس مال
 • پردیس سینمایی گالریا
 • پردیس سینمایی تیراژه ۲
 • پردیس سینمایی مگامال
 • پردیس سینمایی ایران مال
 • پردیس سینمایی زندگی
 • پردیس سینمایی راگا
 • پردیس سینمایی شهرک
 • پردیس سینمایی صبا مال
 • استقلال
 • تماشا
 • جوان
 • فرهنگ
 • موزه سینما
 • مهرشاهد
 • فرهنگسرای ارسباران
 • پردیس سینمایی پرندمال
 • فجر اسلامشهر
 • نسیم شهر
 • هنر پیشوا ورامین
 • سینما شهر قرچک

فرجی با اشاره به افتتاح پردیس های جدید گفت: امسال نیز پردیس های سینمایی اطلس مال واقع در منطقه یک تهران، پردیس سینمایی شهرک قرچک ورامین و پردیس سینمایی پرندمال همزمان با چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر به بهره برداری خواهند رسید.
دو مجموعه سینمایی نیز جز رزرو کمیته نمایش قرار گرفته است که در صورت آماده شدن و تایید نهایی به سینماهای نمایش دهنده فیلم های جشنواره فیلم فجر اضافه خواهد شد.

با توجه به اختلالات سراسری اینترنت در کشور و افت پهنای باند سراسری در خطوط اینترنتی، در اولین روز از رویداد خرید بلیت جشنواره فیلم فجر، سامانه های بلیط فروشی با اختلال مواجه بودند. اما با این حال در دو ساعت اولیه پیش فروش بلیت ها حدود 6500 قطعه بلیط از سامانه ها خریداری شد.

جدول اکران جشنواره فیلم فجر

بسیاری از مخاطبان می خواهند با اطلاع از جدول اکران جشنواره فیلم فجر و مشاهده سانس های مختلف، نسبت به خرید بلیت جشنواره فیلم فجر اقدام نمایند. به همین دلیل ما در این بخش از مقاله جدول اکران سینماهای مردمی چهل و دومین جشنواره فیلم فجر را در قالب فایل pdf خدمت شما عزیزان ارائه می کنیم.

لطفا برای دریافت جدول اکران سینمای مردمی جشنواره فیلم فجر 1401 کلیک کنید

فروش بلیت استانی جشنواره فجر

از امروز 18 بهمن 1402 فروش بلیت استانی جشنواره فجر شروع شده و بدین ترتیب جشنواره فجر در سایر استان ها کار خود را آغاز می کند. به همین دلیل جدول اکران سینماهای مردمی در سراسر کشور از جمله استان های ایلام، کهگیلویه و بویر احمد، جنوب کرمان، بوشهر، سمنان، مرکزی، مازندران، منطقه آزاد کیش، اردبیل، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، چهارمحال بختیاری، زنجان و …. در ادامه ارائه گردیده است.

همانطور که می دانید همزمان با آغاز فروش بلیت در 41 استان کشور جدول نمایش فیلم های جشنواره به شرح زیر منتشر شد. 

لطفا برای دریافت جدول اکران سینماهای استان ها جشنواره فیلم فجر 1401 کلیک نمایید.


با توجه به وقفه ی حاصل از دوران قرنطینه کرونا و تعطیلی سینماهای سراسر کشور، اشتیاق به تماشای فیلم بر روی پرده نقره ای سینما کمتر شد اما با آغاز جشنواره امید داریم که این آتش اشتیاق دوباره شعله ور گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید بلیت جشنواره فیلم فجر ۱۴۰۲ می توانید به روز رسانی های این مقاله را دنبال کنید.

سوالات متداول

✔️قیمت بلیت جشنواره فیلم فجر ۱۴۰۲ چقدره؟

✔️برای اطلاع از هزینه خرید بلیت جشنواره فیلم فجر مقاله رو بخونین. قیمت بلیط سینماهای ممتاز و سینماهای معمولی به تفکیک ارائه شده.

✔️سایت خرید بلیط جشنواره فیلم فجر 1402 چیه؟

✔️کلیه سینما دوستان برای خرید بلیط باید از سایت های معتبر مثل آی تیکت، گیشه 7 و … اقدام کنن. اطلاعات بیشتر رو در مقاله مطالعه کنید.

✔️زمان خرید بلیت جشنواره فیلم فجر ۱۴۰۲ چه تاریخی اعلام شده؟

✔️بالاخره زمان دقیق اعلام شد! زمان پیش فروش بلیت جشنواره فیلم فجر از 10 بهمن شروع میشه. برای اطلاع از ساعت آغاز بلیت فروشی و سامانه های فروش بلیت مقاله رو بخونین.

5/5 - (10 امتیاز)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی