حذفیات امتحانات دوره متوسطه اول و دوم

حذفیات امتحانات دوره متوسطه اول و دوم

جهت مشاوره در زمینه حذفیات امتحانات دوره متوسطه اول و دوم

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

حذفیات امتحانات دوره متوسطه اول و دوم در این مقاله ارائه داده شده است. بخش‌ های مطالعه آزاد یا حذفیات منابع آزمون دوره های اول و دوم متوسطه نظری در شرایط قرمز کویید 19 برای سال تحصیلی 99 - 1400 در این مقاله ارائه داده شده است. لازم به ذکر است، امتحانات دانش آموزان پایه نهم (اول متوسطه) و پایه دوازدهم (دوم متوسطه) به صورت حضوری با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در زمان مقرر برگزار خواهد شد. با ما همراه باشید.

حذفیات امتحانات دوره متوسطه اول و دوم

حذفیات امتحانات دوره متوسطه اول و دوم در این مقاله ارائه داده شده است. با توجه به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر برگزاری حضوری آزمون‌ های پایه‌ های نهم و دوازدهم و لزوم در نظر گرفتن بارم بندی و طراحی سوالات کلیه دروس این پایه ها؛ این سازمان با توجه به همه گیری ویروس کویید 19 و تاثیر آن بر نظام آموزشی کشور، راهنما های برنامه درسی کویید 19 در شرایط زرد و قرمز را برای سال تحصیلی 1399-1400 تولید و در آبان ماه سال 99 به ادارات آموزش و پرورش استان ها ابلاغ کرده است.

در خصوص سایر پایه های تحصیلی نیز با توجه به تنوع وضعیت آموزشی، تصمیم گیری به عهده‌ ی مدیران و معلمان مدارس است. در این بخشنامه تاکید شده؛ هرگونه دستورالعمل که مخالف مفاد این بخشنامه باشد فاقد اعتبار است.

برای تسهیل دسترسی دانش آموزان، فایل دانلود لیست حذفیات امتحانات متوسطه اول و دوم در این مقاله ارائه داده شده است.

حذفیات امتحانات دوره متوسطه اول

برای آگاهی از حذفیات امتحانات دوره متوسطه اول (پایه هفتم، هشتم و نهم) تمامی دروس، بر روی لینک زیر کلیک کنید:

حذفیات امتحانات دوره متوسطه اول

حذفیات امتحانات دوره متوسطه دوم

برای مشاهده حذفیات امتحانات دوره متوسطه (پایه دهم، یازدهم و دوازدهم) بر روی لینک زیر کلیک کنید:

حذفیات امتحانات دوره متوسطه دوم

 

حذفیات امتحانات دوره متوسطه اول و دوم خرداد 1400

لیست حذفیات امتحانات دوره متوسطه اول و دوم خرداد 1400 در مقاله بالا ارائه داده شد. برای موفقیت در امتحانات نهایی خرداد از مطالعه سوالات نهایی سال های اخیر غافل نشوید. دانلود و مطالعه نمونه سوالات نهایی پایه دوازدهم و نمونه سوالات نهایی پایه نهم ، باعث آشنایی بیشتر دانش آموزان با شیوه طراحی سوالات می گردد.

همچنین دانش آموزان با آگاهی از بارم بندی امتحانات می توانند برنامه ریزی دقیق تری برای مطالعه دروس و موفقیت در امتحانات خرداد 1400 داشته باشند.

لازم به ذکر است، به دلیل اهمیت فراوانی که نمرات دو پایه “نهم” و “دوازدهم” در آینده و سرنوشت دانش آموزان دارد ستاد ملی کرونا تصمیم به برگزاری امتحانات در این دو پایه به صورت حضوری گرفته است، درخواست ما از خانواده ها نیز این است در این خصوص همکاری لازم را هم با دانش اموزان و هم با معلمان و مدیران مدارس داشته باشند.

برای برگزاری این امتحانات و به منظور حفظ سلامت دانش آموزان و عوامل اجرایی به گونه‌ ای برنامه‌ ریزی شده است که دانش آموزان در گروه‌ های مجزا در جلسات امتحان حاضر می‌شوند. تعداد حوزه‌ های برگزاری امتحانات نسبت به شرایط عادی، افزایش بسیاری دارد بطوریکه دانش آموزان با فاصله دو متر از یکدیگر در فضایی مناسب که از تهویه کافی برخوردار است روی صندلی قرار می‌گیرند.

مراقبین بهداشت و سلامت، دانش آموزان و عوامل اجرایی را هنگام ورود تب سنجی و غربالگری می‌کنند و بر استفاده از ماسک و رعایت موارد بهداشتی در تمام مدت نظارت دارند. گروه بندی و ساماندهی دانش آموزان در حوزه‌ های اجرا به نحوی است که هنگام ورود و خروج ازدحام ایجاد نشود.

سوالات متداول حذفیات امتحانات خرداد 1400

امتحانات نهایی خرداد 1400 چگونه برگزار می شود؟

امتحانات نهایی دانش آموزان پایه نهم و دوازدهم به صورت حضوری در زمان مقرر برگزار می شود.

حذفیات امتحانات خرداد 1400 شامل چه مباحثی می شود؟

حذفیات امتحانات خرداد 1400 شامل دروس عمومی و اختصاصی می شود. سوالات امتحانات خرداد 1400 براساس حذفیات منابع آزمون در شرایط قرمز کرونا طراحی می شود.

برای آگاهی از حذفیات امتحانات خرداد 1400 به چه سایتی مراجعه کنیم؟

لینک دانلود فایل حذفیات امتحانات دوره متوسطه اول و دوم در این مقاله ارائه داده شده است.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه حذفیات امتحانات دوره متوسطه اول و دوم

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.