رتبه لازم برای قبولی پرستاری 1402

حداقل رتبه لازم برای قبولی پرستاری 1402

جهت مشاوره در زمینه رتبه لازم برای قبولی پرستاری 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

حداقل رتبه لازم برای قبولی پرستاری 1402 ( 10000 نمونه کارنامه قبولی پرستاری 1401) : پرستاری یکی از شاخه های علوم پزشکی است که وظیفه ی مراقبت از بیماران را به عهده دارد. البته با پیشرفت علم و تکنولوژی بر خلاف گذشته پرستاری نیازمند مدرک معتبر است و وظیفه ی یک پرستار تنها محدود به مراقبت از بیماران نمی‌شود.


حداقل رتبه لازم برای قبولی پرستاری 1400

حداقل رتبه لازم برای قبولی پرستاری 1402 » در تقسیم بندی ها آکادمیک ارزش یک پرستار هم تراز ارزش یک پزشک بیان شده است زیرا بیمار بیشترین ارتباط را در بیمارستان با پرستار دارد و رضایت بیمار از پرستار به معنای رضایت او از بیمارستان است.

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری سراسری و آزاد، درصد و رتبه لازم برای قبولی پرستاری
تراز و رتبه لازم قبولی رشته پرستاری کنکور سراسری، تراز و رتبه لازم قبولی رشته پرستاری دانشگاه آزاد
مشاوره و برنامه ریزی دقیق کنکور برای کسب درصدهای لازم جهت قبولی رشته پرستاری
مشاوره تلفنی و برنامه ریزی کنکور پیرامون تمامی سؤالات شما

سر فصل ها

رتبه قبولی پرستاری

حداقل رتبه لازم برای قبولی پرستاری 1402 »   اولین بار در سال۱۲۹۴ در شهر ارومیه مدرسه پرستاری تاسیس شد. در سال ۱۳۳۷ طبق مصوبه صنف پرستاران پذیرش داوطلبان با مدرک دیپلم در دوره ی ۳ ساله ی پرستاری شروع شد و ارزش مدرک پرستاری معادل لیسانس در نظر گرفته شد.

حداقل رتبه لازم برای قبولی پرستاری 1402 »  در سال ۱۳۵۴ دوره ی لیسانس پرستاری در وزارت علوم تصویب گردید و طول این دوره به ۴ سال افزایش یافت. در سال ۱۳۶۵ با تشکیل دانشکده ی پرستاری این رشته ی دانشگاهی توسعه ی فراوان یافت. اولین زن پرستار ایرانی فاطمه توانایی و اولین پرستار مرد دارنده ی مدرک دانشگاهی پرستاری در ایران مرتضی حسن پور بود.

مدارک تحصیلی و دوره های آموزشی ضروری برای احراز شغل

حداقل رتبه لازم برای قبولی پرستاری 1402 »    افراد پس از اخذ دیپلم متوسطه و قبولی در آزمون سراسری گروه علوم تجربی می توانند در این رشته به تحصیل بپردازند و سپس در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا نیز ادامه تحصیل دهند.

گرایشهای مختلف پرستاری در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
گرایشهای کارشناسی ارشد

داخلی جراحی، اطفال، مدیریت، بهداشت، روان پرستاری، پرستاری ویژه، اپیدمیولوژی، آناتومی، فیزیولوژی، بافت‌شناسی
گرایشهای مقطع دکتری

پرستاری، آناتومی، بافت شناسی، اپیدمیولوژی
مدت دوره آموزش

مدت تحصیل حداقل ۴ سال و حداکثر ۵ سال ( در شرایط خاص و با موافقت آموزش کل دانشگاه علوم پزشکی مثل : مرخصی تحصیلی و … ) می باشد.

شرایط محیط کار، محل استخدام

حداقل رتبه لازم برای قبولی پرستاری 1401 »   پرستار می تواند در بیمارستان براساس سطح تحصیلات (کارشناسی، کارشناسی ارشد) و سابقه کار در پستهای پرستار شیفت ، سر پرستار ، سوپروایزر بالینی ، سوپروایزر کنترل عفونت ، سوپروایزر آموزشی و ریاست پرستاری بیمارستان مشغول به کار شود .

حقوق و مزایا و شرایط ارتقاء شغل

حداقل رتبه لازم برای قبولی پرستاری 1401 »   حقوق یک پرستار به محل استخدام، موقعیت جغرافیایی و ساعات کار بستگی دارد و اگر استخدام موسسات یا وزارتخانه ها باشد براساس قوانین اداره امور استخدامی کشور حقوق ماهانه و ترفیع دریافت می کند.

تا به اینجا سعی کردیم رشته ی پرستاری را از بعدهای مختلف مورد بررسی قرار دهیم. حال سوال اینست که با چه درصد و رتبه ای در کنکور سراسری می توانیم در این رشته قبول شویم.حداقل رتبه لازم برای قبولی پرستاری 1401

 

آخرین رتبه ی قبولی پرستاری دانشگاه روزانه 1401

حداقل رتبه لازم برای قبولی پرستاری 1401 ؛ در سال های گذشته میزان پذیرش دانشجوی پرستاری در دانشگاه های دولتی و پردیس خودگردان حدودا 5000 نفر بوده است که آمار زیادی به نسبت بسیاری ازرشته ها است پس شما اگر سعی خود را بکنید و انتخاب رشته ی مناسبی داشته باشید قبولی در رشته ی پرستاری دور از انتظار نخواهد بود باید دید که در دفترچه ی انتخاب رشته ی سال 1401 میزان پذیرش رشته ی پرستاری چگونه خواهد بود؟ به دلیل اینکه پذیرش رشته ی پرستاری براساس بومی استانی می باشد شانس قبولی برای داوطلبان همان استان بیشتر خواهد بود ولی باید توجه داشت که با در نظر گرفتن کلیه ی شرایط پذیرش دانشجو آخرین رتبه پذیرش پرستاری بسیار متغیر بوده و ما شاهد رتبه های مختلف قبولی هستیم.

حداقل رتبه لازم برای قبولی پرستاری 1400 ؛ رتبه کشوری

در اینجا به چند مثال از پذیرش رشته ی پرستاری میپردازیم:

رتبه در منطقه1: 5888 (پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مازندران)

رتبه در منطقه2: 11215 (پرستاری علوم پزشکی مازندران)

رتبه در منطقه3: 3523 (پرستاری علوم پزشکی مازندران)

با چه رتبه ای پرستاری 1401 قبول میشوم ؟

برای کنکور‌ سراسری و قبولی در رشته پرستاری در دانشگاه ‌های دولتی و دوره روزانه، طبق روال سال‌های گذشته و آن‌ چه در کارنامه پذیرفته ‌شدگان دیده می‌شود، می‌توان برداشت کرد که با میانگین تقریبی ۳۵% در دروس عمومی و حدود ۲۵% در دروس اختصاصی، اکثر داوطلبین موفق به این مهم شده‌اند. پس، از همین الان می‌توانید برای برنامه ریزی درسی خود برای کسب بهترین نتیجه در کنکور و کسب این درصدها که کاملا دست ‌یافتنی هم هستند، اقدام نمایید.

آخرین رتبه قبولی در رشته پرستاری سراسری روزانه سهمیه منطقه ۱

در دانشگاه‌های معین شده آخرین رتبه قبولی مطابق زیر می‌باشد:

دانشگاه علوم پزشکی بیرجند/ روزانه ۹۳۱۸

دانشگاه علوم پزشکی شیراز / روزانه ۸۳۶۸

دانشگاه علوم پزشکی بم / روزانه ۹۳۷۷

دانشگاه علوم پزشکی گناباد / روزانه ۹۸۷۰

دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی / پردیس خودگردان ۹۶۰۷/۱۱۷۵۳

دانشکده علوم پزشکی سمنان / روزانه ۱۲۴۷۷

دانشگاه علوم پزشکی زابل-نیمسال دوم / روزانه ۱۴۵۷۲

آخرین رتبه قبولی در رشته پرستاری سراسری روزانه سهمیه منطقه ۲

دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس-نیمسال دوم / روزانه ۲۱۳۶۱

دانشگاه علوم پزشکی زنجان- ویژه داوطلبین بومی شهرستان ابهر و خدابنده / روزانه ۲۲۹۰۵

دانشگاه علوم پزشکی مازندران –ساری نیمسال دوم / روزانه ۲۳۰۳۰

دانشگاه علوم پزشکی مازندران -ساری / روزانه ۲۱۶۳۱

دانشگاه علوم پزشکی لرستان -خرم‌آباد / روزانه ۲۴۲۹۹

دانشگاه علوم پزشکی شاهرود-نیمسال دوم / روزانه ۲۴۷۳۳

دانشگاه علوم پزشکی گناباد-نیمسال دوم / روزانه ۲۷۱۲۶

آخرین رتبه قبولی در رشته پرستاری سراسری روزانه سهمیه منطقه ۳

دانشگاه علوم پزشکی اردبیل / روزانه ۱۵۳۳۱

دانشگاه علوم پزشکی بم / روزانه ۱۵۸۴۸

دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس / روزانه ۱۳۹۷۸

دانشگاه علوم پزشکی کرمان / روزانه ۱۶۷۷۱

دانشگاه علوم پزشکی شاهرود-نیمسال دوم / روزانه ۲۱۱۱۳

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه-نیمسال اول / روزانه ۴۳۷۱۷

دانشگاه علوم پزشکی گلستان -گرگان / روزانه ۵۵۴۱۲

آخرین رتبه قبولی در رشته پرستاری سراسری روزانه سهمیه ۵% ایثارگران

دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ۷۱۶۵

دانشگاه علوم پزشکی ارومیه (محل تحصیل بوکان) ۶۸۴۹

دانشکده علوم پزشکی ساوه ۶۷۶۵

دانشگاه علوم پزشکی فسا ۷۳۹۵

به کمک رتبه‌‌های بالا می‌توانید به حدود رتبه لازم برای رشته پرستاری در دانشگاه مدنظر خود با تخمینی نسبتا دقیق، دست پیدا کنید.

آخرین رتبه قبولی رشته ی پرستاری دانشگاه آزاد

در قسمت قبل در رابطه با نیاز مبرم جامعه به پرستار و آمار قبولی های دانشگاه دولتی گفته شد در اینجا باید بگوییم که خوشبختانه در دانشگاه آزاد میزان پذیرش دانشجوی پرستاری بسیار زیاد است و بسیاری از داوطلبان میتوانند در دانشگاه آزاد اسلامی به تحصیل رشته ی پرستاری بپردازند.دانشگاه آزاد در بسیاری از شهرهای کوچک و بزرگ دانشکده ی پرستاری دارد و دانشجوی پرستاری می پذیرد.

از جمله امتیازات دیگری که برای قبولی در پرستاری دانشگاه آزاد وجود دارد . سهمیه ی بسیج فعال و سهمیه ی خانواده ی شهدا و ایثارگران میباشد.همانطور که میدانید در قبولی دانشگاه آزاد سهمیه ی مناطق وجود ندارد و رتبه ی کشوری و تراز شما ملاک پذیرش قرار میگیرد.

در اینجا به ذکر چند مورد از آخرین رتبه ی قبولی دانشگاه آزاد پرستاری میپردازیم:

رتبه ی کشوری : 35570 (پرستاری دانشگاه آزاد تهران)

رتبه ی کشوری : 42431 (پرستاری دانشگاه آزاد نجف آباد)

رتبه ی کشوری : 61644 (پرستاری دلنشگاه آزاد شهر بابک)

رتبه ی کشوری : 49464 (پرستاری ظرفیت مازاد دانشگاه آزاد سنندج)

رتبه ی کشوری : 83191 (پرستاری ظرفیت مازاد دانشگاه آزاد سبزوار)
به کمک جدول بالا و حدود مشخص شده، می‌توانید آخرین رتبه قبولی پرستاری دانشگاه آزاد، در واحد مدنظر خود را تا حدودی حدس بزنید.

در ادامه نیز اگر فکر می‌کنید به رتبه مورد قبول برای پذیرش در واحد مدنظر خود نرسیده‌اید، می‌توانید به ظرفیت مازاد خودگردان‌ها نیز فکر کنید. در این حالت به رتبه‌های بالا تقریبا مقدار ۱۰ تا ۱۵ هزار به ترتیب برای واحدهای پرطرفداتر و مابقی واحد‌ها اضافه کنید. این مسئله می‌تواند شانس زیادی برای قبولی در رشته مورد نظر، به شما بدهد.
لازم به ذکر است اگر دارای سهمیه‌های خاص دانشگاه آزاد مانند ایثارگران هستید، و رتبه کارنامه شما چیزی در حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد رتبه‌های بالا باشد، می‌توانید شانس زیادی در قبولی در آن واحد داشته باشید.

هم چنین فراموش نکنید برای انتخاب ” رشته پرستاری دانشگاه آزاد “، به مسائل جانبی مانند هزینه تحصیل، اسکان و … نیز توجه کنید.

اگر در رابطه با رشته پرستاری در دانشگاه‌های سراسری و آزاد، آخرین رتبه‌ قبولی پرستاری در واحدی خاص و دیگر مسائل متشابه، سوال و ابهامی دارید، می‌توانید با مشاوران مرکز " مشاورگروپ "  در تماس باشید.

 

54545

آیا دانشگاهی وجود دارد که رشته پرستاری بدون کنکور ارائه بدهد؟
شهریه تحصیل در رشته پرستاری دانشگاه آزاد چقدر است؟

   تخصصی پاسخ می دهیم

9099071613

بدون نیاز به گرفتن کد و فقط از تلفن ثابت شماره گیری نمایید

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل رسمی

دانشگاه های پذیرنده رشته پرستاری در کنکور سراسری ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

حداقل رتبه لازم برای قبولی پرستاری ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲»   رشته پرستاری از زیرمجموعه های کنکور تجربی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته پرستاری در دانشگاه های دولتی روزانه و پردیس خودگردان صورت می گیرد . دانشگاه های سراسری معروف که در رشته پرستاری پذیرش دانشجو دارند شامل دانشگاه های علوم پزشكی اصفهان ، علوم پزشكی البرز ( كرج ) ، علوم پزشكی ایران ، علوم پزشكی بقیه اله ( عج ) ( تهران ) ، علوم پزشكی تبریز ، علوم پزشكی تهران ، علوم پزشكی شهید بهشتی ( تهران ) ، علوم پزشكی شیراز و ... می باشند .حداقل رتبه لازم برای قبولی پرستاری ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

به کلیه داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در انتخاب رشته تجربی هستند توصیه می شود که دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ را مطالعه نمایند تا لیست رشته ها و دانشگاه هایی که در انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ پذیرش دارند را مشاهده کنند .

داوطلبانی که به هر دلیل به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند و   یا به دلیل ترافیک سایت سازمان سنجش در ساعات اولیه اعلام نتایج ؛ موفق به مشاهده و دریافت نتیجه کنکور ۱۴۰۱ خود نشدند ؛ می توانند از طریق شماره تماس زیر و در کمتر از 30 ثانیه از نتیجه خود باخبر شوند ….

9099071613

  ( از سراسر کشور )

(بدون کد و با تلفن ثابت تماس بگیرید)

.در صورت اشغال بودن خطوط، چندین بار شماره گیری را تکرار کنید.
.با مجوز رسمی و دارای مشاوران با تجربه و متخصص.

درصدها و ترازهای لازم برای قبولی در رشته ی پرستاری کنکور سراسری 1401 تجربی

این درصد ها و تراز ها تخمینی می باشند، چرا که با کاهش یا افزایش ظرفیت های قبولی ممکن است این پیشبینی دچار تغییر شود. ولی می توانیم این نوید را به شما بدهیم که اگر درصدها و رتبه شما بهتر از جداول زیر باشد شانس زیادی برای قبولی در رشته ی پرستاری سراسری 1401 داشته باشید.


کل 3 کل 3کل 3

کارنامه های قبولی پرستاری 1401

تمامی دانشگاه های دولتی روزانه و شبانه

(بزودی قرار خواهد گرفت)

در زیر نمونه های کارنامه های قبولی پرستاری 99 تمامی دانشگاه ها را براتون آوردیم :

54545

 • اخرین رتبه قبولی پرستاری منطقه1
 • اخرین رتبه قبولی پرستاری منطقه 2
 • اخرین رتبه قبولی پرستاری منطقه 3
نمونه کارنامه قبولی 99 رشته  پرستاری  از دانشگاه علوم پزشکی تهران 
میانگین تراز کانونی گروه رتبه کشوری رتبه در سهمیه سهمیه در منطقه
6152 نظام جدید 9408 2887 منطقه 1
6493 نظام جدید 9709 2973 منطقه 1
6154 نظام قدیم 9925 3035 منطقه 1
6291 نظام قدیم 10379 3174 منطقه 1
0 نظام جدید 10436 3193 منطقه 1
6330 نظام قدیم 10839 3309 منطقه 1
6538 نظام قدیم 11046 3379 منطقه 1
6116 نظام قدیم 11117 3399 منطقه 1
5552 نظام قدیم 11342 3472 منطقه 1
5378 نظام قدیم 11342 3472 منطقه 1
5972 نظام قدیم 12149 3700 منطقه 1
5926 نظام قدیم 12266 3727 منطقه 1
6284 نظام قدیم 13058 3958 منطقه 1
5949 نظام قدیم 13523 4110 منطقه 1
5801 نظام جدید 14076 4263 منطقه 1
5870 نظام قدیم 14165 4282 منطقه 1
5674 نظام قدیم 16056 4837 منطقه 1
6263 نظام قدیم 17340 5217 منطقه 1
5429 نظام قدیم 17405 5235 منطقه 1
6025 نظام قدیم 17819 5345 منطقه 1
6087 نظام جدید 18834 5632 منطقه 1
5996 نظام جدید 21214 6285 منطقه 1
5376 نظام قدیم 26070 7574 منطقه 1
6595 نظام جدید 7311 3348 منطقه 2
5809 نظام جدید 7355 3371 منطقه 2
6383 نظام قدیم 9186 4186 منطقه 2
5828 نظام قدیم 9801 4463 منطقه 2
5780 نظام قدیم 10126 4607 منطقه 2
6494 نظام جدید 10219 4643 منطقه 2
6324 نظام قدیم 10322 4679 منطقه 2
6178 نظام قدیم 10480 4750 منطقه 2
6455 نظام قدیم 10632 4815 منطقه 2
6135 نظام قدیم 10697 4841 منطقه 2
6238 نظام قدیم 10828 4900 منطقه 2
6351 نظام جدید 10986 4970 منطقه 2
5887 نظام قدیم 10999 4977 منطقه 2
6136 نظام قدیم 11284 5107 منطقه 2
6444 نظام قدیم 11442 5168 منطقه 2
5795 نظام قدیم 11469 5175 منطقه 2
6267 نظام قدیم 11522 5194 منطقه 2
6398 نظام قدیم 11538 5201 منطقه 2
6266 نظام قدیم 11552 5209 منطقه 2
6028 نظام جدید 11697 5277 منطقه 2
6043 نظام قدیم 11697 5277 منطقه 2
6132 نظام قدیم 11756 5305 منطقه 2
6065 نظام قدیم 11846 5357 منطقه 2
6067 نظام جدید 11846 5357 منطقه 2
5695 نظام قدیم 12088 5477 منطقه 2
6113 نظام جدید 12215 5541 منطقه 2
6154 نظام جدید 12230 5547 منطقه 2
6105 نظام قدیم 12266 5560 منطقه 2
5862 نظام قدیم 12658 5727 منطقه 2
6141 نظام جدید 13472 6061 منطقه 2
6105 نظام جدید 13561 6097 منطقه 2
5867 نظام قدیم 14115 6343 منطقه 2
6286 نظام قدیم 14297 6436 منطقه 2
6062 نظام قدیم 14401 6492 منطقه 2
5927 نظام قدیم 14432 6510 منطقه 2
6217 نظام قدیم 16805 7536 منطقه 2
5825 نظام قدیم 17228 7726 منطقه 2
5171 نظام قدیم 18750 8362 منطقه 2
5994 نظام جدید 18928 8440 منطقه 2
5736 نظام قدیم 19698 8777 منطقه 2
5854 نظام قدیم 20439 9093 منطقه 2
5975 نظام جدید 21001 9331 منطقه 2
5692 نظام جدید 23013 10194 منطقه 2
5934 نظام قدیم 24305 10757 منطقه 2
6305 نظام قدیم 26511 11701 منطقه 2
6553 نظام جدید 4303 909 منطقه 3
6041 نظام جدید 10134 2421 منطقه 3
6328 نظام قدیم 10209 2448 منطقه 3
6242 نظام جدید 10647 2575 منطقه 3
5359 نظام قدیم 10859 2627 منطقه 3
6336 نظام جدید 11269 2725 منطقه 3
5692 نظام جدید 11298 2734 منطقه 3
5987 نظام جدید 11865 2873 منطقه 3
6041 نظام قدیم 12100 2934 منطقه 3
5900 نظام قدیم 14280 3539 منطقه 3
5903 نظام جدید 14401 3570 منطقه 3
6605 نظام قدیم 14995 3721 منطقه 3
5911 نظام قدیم 15559 3864 منطقه 3
5570 نظام قدیم 15876 3956 منطقه 3
6270 نظام قدیم 16805 4215 منطقه 3
5760 نظام قدیم 17739 4484 منطقه 3
6217 نظام قدیم 18687 4762 منطقه 3
5685 نظام جدید 19337 4944 منطقه 3
5977 نظام قدیم 21059 5460 منطقه 3
5306 نظام قدیم 23158 6097 منطقه 3

برنامه ریزی کنکور برای قبولی رشته داروسازی دانشگاه دولتی 1402

با وجود صحت اطلاعاتی که در جداول آمده است اما داوطلبان نمی‌توانند فقط با اتکا بر این اطلاعات تصمیم‌گیری کنند زیرا این اطلاعات مربوط به سال های قبل است و فقط می‌تواند یک دید کلی در مورد رشته به فرد بدهد و اگر هرگونه تغییر در ظرفیت پذیرش برای هر کد رشته محل وجود بیاید ممکن است تغییراتی در روند گفته شده داشته باشد. ولی به طور کلی داوطلبان با آگاهی از درصد های خود می‌توانند یک دیدی برای انتخاب رشته پیدا کنند تا بتوانند بهتر تصمیم گیری کنند. البته شرایطی مثل سهمیه و موارد دیگر می تواند در پذیرش دانشجو ها تاثیر گذار باشد

کارشناسان مرکز " مشاور گروپ " آماده اند همه روزه از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی ، پاسخگوی سوالات و ابهامات شما پیرامون برنامه ریزی کنکور 1401 ، تاثیر سهمیه مناطق و سهمیه ایثارگران ، تاثیر سهمیه 5 درصدی ایثارگران ، تاثیر بومی گزینی ، نحوه صحیح انتخاب رشته 1401 و سایر مباحث مرتبط با آن جهت کسب موفقیت شما در کنکور سراسری باشند .

9099071613

  ( از سراسر کشور )

(بدون کد و با تلفن ثابت تماس بگیرید)

.در صورت اشغال بودن خطوط، چندین بار شماره گیری را تکرار کنید.
.با مجوز رسمی و دارای مشاوران با تجربه و متخصص.

حداقل رتبه لازم برای قبولی در رشته پرستاری چیست؟

حداقل رتبه لازم برای رشته پرستاری، با توجه به سهمیه داوطلب متفاوت خواهد بود، شما عزیزان با مطالعه این مقاله از آخرین رتبه ی قبولی دانشگاههای سراسری و آزاد مطلع خواهید شد.

رتبه لازم برای پرستاری دانشگاه تهران چند است؟

مشاهده کارنامه واقعی پذیرفته شدگان رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال گذشته می تواند محدوده قبولی این دانشگاه را به شما نشان دهد که ما در این مقاله اطلاعات رتبه و درصد قبولی پرستاری این دانشگاه را در اختیار متقاضیان قرار داده ایم.

چگونه به رتبه ی آخرین فرد قبولی پرستاری در شهرهای مختلف کنکور دسترسی داشته باشم؟

درصدهای قبولی پرستاری سال گذشته منبع مناسبی برای اطلاع از محدوده درصد های قبولی پرستاری کنکور ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ می باشد که در این مقاله ارائه شده است.

 
4.6/5 - (103 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه رتبه لازم برای قبولی پرستاری 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. سینا

  چطور میشه با رتبه ۵۰ هزار منطقه ۳ پرستاری روزانه گرگان اورد؟
  میشه یکم توضیح بدین
  دقیقا چطوری؟🤔😐

  پاسخ
 2. E.A

  سلام
  واقعا با رتبه 55هزار منطقه سه پرستاری گرگان قبول شدن؟؟!
  در حالی که خیلیا میگن بالای 20هزار قبول نمیشن؟!!!

  پاسخ
 3. سامیار

  چرا الکی من ۸ هزار منطقه ۳ پرستاری قبول نشدم امسال(۱۴۰۱)

  پاسخ
 4. ژینا

  زیست شناسی: 70
  شیمی: 60
  فیزیک: 50
  ریاضی: 0
  میشه پرستاری رفت؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی