جواب نهایی کنکور سراسری 98

139403211111473715468654 1

جهت مشاوره در زمینه جواب نهایی کنکور سراسری 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

جواب نهایی کنکور سراسری 98  :  در این مطلب آخرین اخبار و اطلاعیه های  زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 98 , اعلام نتایج نهایی کنکور 98,زمان اعلام نتایج نهایی کنکور,کنکور 98,نتایج نهایی کنکور 98  آمده است …

جواب نهایی کنکور سراسری 98

جواب نهایی کنکور 98

جواب نهایی کنکور سراسری 98  : مشاور عالی سازمان سنجش گفت: نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۸ در روز دوشنبه ۲۵ شهریور ماه ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

به گزارش مشاور گروپ ، حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال ۹۸ در روز دوشنبه ۲۵ شهریور ماه ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

جواب نهایی کنکور سراسری 98  : مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: تعداد یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۴۱۱ داوطلب در آزمون سراسری سال ۹۸ثبت نام کردند که از این میان، تعداد یک میلیون و ۱۸ هزار و ۷۰۳ داوطلب در جلسه آزمون در روزهای ۱۳ و ۱۴ تیرماه ۹۸ حاضر بودند که از این تعداد، ۸۳۲ هزار و ۲۸۹ داوطلب مجاز به انتخاب رشته شده‌اند.

جواب نهایی کنکور سراسری 98  : وی افزود: آمار نهایی انتخاب رشته داوطلبان مجاز کنکور ۹۸ نشان می‌دهد از تعداد ۸۳۲ هزار و ۲۸۹ داوطلب مجاز،تعداد ۴۵۳ هزار و ۳۲۷ نفر معادل ۵۴.۴۷ درصد مجازین نسبت به انتخاب رشته‌های تحصیلی با آزمون اقدام کردند.

راهنما و نحوه مشاهده اعلام جواب انتخاب رشته کنکور سراسری 98

  جواب نهایی کنکور سراسری 98 ، داوطلبان عزیز که فرم انتخاب رشته کنکور سراسری را تکمیل کردند می‌بایست برای مشاهده جواب انتخاب رشته کنکور 98 به سایت سازمان سنجش sanjesh.org مراجعه کنند و پس از ورود به سایت از منوی سمت راست سراسری را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه که نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ کلیک کنند و یکی از دو روش زیر نتایج را دریافت کنند
2 3 جواب نهایی کنکور سراسری 98
همانطور که در تصویر نیز مشخص شده است ، از دو روش میتوانید جواب نهایی کنکور 98 را مشاهده کنید.
روش اول : هر داوطلب می تواند با وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه و سال تولد و عبارت امنیتی نتیجه خود را مشاهده کند .
روش دوم : هر داوطلب می تواند با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه و سال تولد و عبارت امنیتی نتیجه خود را مشاهده کند .
پس از انکه اطلاعات خواسته شده را وارد کردید ، میتوانید کتارنامه نتایج خود را مشاهده کنید.
در کارنامه داوطلبان در صورت قبولی مانند کارنامه زیر در یک ستون کد رشته محل پذیرفته شده و در ستون دوم عنوان رشته و دوره قبولی و محل قبولی مشخص می شود .
جواب نهایی کنکور سراسری 98
اگر داوطلب مردود اعلام شده باشد ، در ستون کد رشته علامت ( — ) و در ستون دوم کلمه ( مردود ) درج می شود .
جواب نهایی کنکور سراسری 98
داوطلبانی هستند که اطلاعات خواسته شده را گم کرده اند ، این افراد باید به سیستم پاسخگویی سنجش مراجعه کنند . پس از ثبت نام در سایت سنجش اطلاعات خود را بازیابی کنند.

مرحله پایانی اعلام نتایج نهایی کنکور ۹۸

حال که کارنامه خود را مشاهده کردید چه کاری باید انجام دهید؟
شما عزیزان پس از اطلاع از دانشگاه محل قبولی باید سایت دانشگاه مربوطه را پیدا کنید و از زمان و شرایط ثبت نام در آن دانشگاه مطلع شوید. برخی دانشگاه ها سیستم ثبت نام اینترنتی دارند. یعنی شما باید قبل از مراجعه حضوری ، به صورت اینترنتی ثبت نام و یا مدارک را بارگزاری کنید.
همچنین در صورتی که در شهر دیگری پذیرفته شده اید از شرایط خوابگاهی مطلع شوید.
4/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه جواب نهایی کنکور سراسری 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی