جمعبندی به روش سه روز یکبار را چگونه برای قبولی پزشکی اجرا کنیم

جمعبندی به روش سه روز یکبار

جهت مشاوره در زمینه جمعبندی به روش سه روز یکبار را چگونه برای قبولی پزشکی اجرا کنیم

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

جمعبندی به روش سه روز یکبار در دو ماه قبل از کنکو باید اجرا شود و این تکنیک برای تمام داوطلبان لازم الاجراست . در روزهای پایانی و باقیمانده تا کنکور سراسری همه ی داوطلبان با تلاشی چندین برابر می خواهند از آخرین روزهای مانده تا کنکور سراسری بیشترین استفاده و بازده ی مطالعاتی را ببرند و  جمعبندی به روش سه روز یکبار بهترین تکنیک است.

جمعبندی به روش سه روز یکبار


جمعبندی به روش سه روز یکبار , یکی از تکنیک های موفقیت در دوران جمعبندی و نیز آمادگی جهت حضوری موفق در کنکور سراسری ، اجرای روش 3 روز یکبار است . در ابتدا توصیه می شود نظر یکی از رتبه های برتر کنکور سراسری را در مورد این تکنیک منحصر به فرد و عالی بخوانید.

جمعبندی به روش سه روز یکبار / حامد چوقادری- رتبه 3 کنکور سراسری:

جمعبندی به روش سه روز یکبار , در دوران جمعبندی و در یک ماه مانده تا کنکور ، هر هفته 3 تا آزمون از کتاب زرد اختصاصی را به صورت شبیه سازی شده با کنکور و با دوستانم در مدرسه و یا کتابخانه اجرا می کردم و سعی می کردیم با جدیت و رسمیت در این آزمون ها حضور داشته باشیم درست مثل روز کنکور.

در این یک ماه بیشتر تست زنی داشتم و خیلی کم سراغ مطالعه ی تشریحی می رفتم . همچنین در این یک ماه مجموعه تست های دروس عمومی و نیز مباحث ریاضی و فیزیک را به صورت ازمون و مجموعه تست بارها از خود امتحان می گرفتم.

اجرای مکرر این تکنیک و این روند از مطالعه باعث افزایش تسلط بر مباحث خوانده شده و نیز اطمینان خاطر شد به گونه ای که در آزمون های جامع و نهایتا کنکور سراسری با آرامش و تمرکز بالایی سپری کردم.


جمعبندی به روش سه روز یکبار / چرا باید جمعبندی کنیم؟

جمعبندی به روش سه روز یکبار ,  برخی از داوطلبان می پرسند چرا باید یک ماه مانده تا کنکور را تنها به جمعبندی بپردازیم و از مطالعه ی تشریحی مباحث جدیدی که قبلا نخوانده و تمرینی نداشته ایم ، در دوران جمعبندی باید بپرهیزیم؟

توجه داشته باشید که در این زمان های محدود و باقیمانده تا کنکور بهترین کار این نیست ک به مطالعه ی مباحثی بپردازید که در طول سال کار نشده اند و یا حتی کم خوانده شده اند ! بلکه باید تنها و تنها مباحثی را مجددا مرور و جمعبندی کنید که در طول این مدت خوانده بودید و برایشان تست زنی ، خلاصه نویسی و نکته برداری داشته اید .


برای اطلاع از آخرین اخبار و مقالات کنکوری عضو کانال تلگرام مشاور گروپ شوید

5465


جمعبندی به روش سه روز یکبار , دقت داشته باشید که این بهترین استراتژی در دو ماه مانده تا کنکور برای یک داوطلب کنکوری است.
در این بازه ی زمانی محدود نمی توانید مبحث جدیدی را یاد بگیرید و به حد تسلطی برسانید که بتوانید هر نوع تیپ تستی که از آن در کنکور طرح می شود را پاسخ دهید ، خیر واقعا نمیشه لذا بهترین کار این هست که تمام تمرکز و تلاش خود را برای مباحثی بگذارید که در طول این مدت خوب خوانده اید تا زحمات شما هدر نروند و به تثبیت و ماندگاری بیشتر مباحث خوانده شده نیز همت کنید.

 جمعبندی به روش سه روز یکبار , بررسی ها از شیوه ی برنامه ریزی بهترین قبولی های کنکور سراسری در سال های اخیر نشان می دهد داوطلبانی که در دو ماه مانده تا کنکور مرور و جمعبندی های منسجم و با تمرکز بالایی داشته اند ، توانسته اند بیشتر مباحث را در ذهن خود ماندگار سازند و در جلسه ی کنکور از حداکثر اطلاعات خود برای پاسخگویی به تست ها استفاده کنند.

روش جمعبندی 3 روز یکبار چگونه باید اجرا شود؟

جمعبندی به روش سه روز یکبار ,  همانطور که در ابتدا نیز گفته شد ، این تکنیک مدت زیادی است که توسط داوطلبان کنکور اجرا شده و نتایج بسیار خوبی هم داشته به گونه ای که تمام داوطلبان در کنکور های این چند سال اخیر به اجرای این تکنیک در یک ماه مانده تا کنکور اذعان داشته اند.

داوطلب در یک نیم روز و درست در ساعت 8 صبح تا 12 ظهر یک آزمون سراسری از سال های گذشته را مطابق با زمان استاندارد کنکور و در شرایط جلسه ی آزمون از خود امتحان می گیرد و در 2/5 روز باقیمانده از این 3 روز فرجه به مرور دروس و رفع اشکالات می پردازد
در این 2/5 روز که تبدیل به 5 بازه ی زمانی نیم روزی می شود ، داوطلب باید در هر نیم روز یکی از دروس پایه و یکی از دروس تخصصی را مطالعه کند.

این تکنیک بهترین روش برای عدم فراموشی و حضور ذهن بیشتر در مرور و جمعبندی است و در نهایت حرفه ای ترین شیوه ی برنامه ریزی در این بازه ی زمانی مانده تا کنکور است.

جمعبندی به روش سه روز یکبار , نکات مهمی که برای جمعبندی به روش 3 روز یکبار باید بدانید…

1- در این تکنیک شما در هر 3 روز 3 بار دروس را مرور می کنید. یکبار در حالیکه در حال برگزاری آزمون از خود هستید ، یکبار به هنگامی که آزمون را بررسی و تحلیل می کنید و همزمان پاسخنامه ی تشریحی را چک می کنید و در بار آخر هم در 2/5 روز باقیمانده ای که به مطالعه خلاصه نویسی ها ، یادداشت برداری ها ، حاشیه نویسی ها و یا حل تست برای مباحث مختلف هستید.

2- شاید براتون یک سوال پیش بیاد و اونم اینکه بهتره روش جمعبندی به روش 3 روز یکبار رو از کی و از چه موقع قبل از کنکور استارت بزنیم؟


جمعبندی به روش سه روز یکبار ، برای قبولی در پزشکی

بهترین زمان برای شروع جمعبندی های حرفه ای به روش 3 روز یکبار ، 6 هفته است ( یعنی 3 بازه ی دو هفته ای )در این زمان می توانید حداقل 11 کنکور سراسری سل های اخیر را براسا شرایط کنکور و نیز بطور حرفه ای و دقیق از خود آزمن بگیرید و موشکفانه تست ها را بررسی و تحلیل کنید.

3- باز هم تاکید می کنیم که باید از هر نظر همانند شرایط جلسه ی کنکور با خود برخورد کنید ، همه ی استراتژی هایی که تا قبل از کنکور بارها تمرین کرده بوده اید را اکنون در آزمون شبیه ساز اجرا کنید و توصیه می گردد با همان لباسی که قرار است روز کنکور بپوشید در جلسه ی کنکور شبیه ساز حاضر شوید و حتما روی یک صندلی و به مدت 4 ساعت به تست ها پاسخ دهید. مغز را تمرین دهید که در این شرایط خسته نشود و تمرکز خود را حفظ کند.

4- بهترین و مناسبترین تست ها برای دوره و مرور در دوران جمعبندی ، تست های سراسری داخل و خارج از کشور کنکور های اخیر است لذا از زدن تست های مبحثی در این زمان محدود اجتناب کنید چرا که بهتر است که اکنون به صورت جامع و به سبک و روش کنکور تست زنی داشته باشید.

5- و اما در کنار روش جمعبندی به روش 3 روز یکبار می توانید دو درس مهم و کلیدی کنکور رشته ی خود را به طور کامل مطالعه نمایید. مثلا در کنکور تجربی ، درس زیست از اهمیت بسیار زیادی در کنکور تجربی برخوردار است و دین و زندگی که هم موثر بر بهبود رتبه است و کسب درصد بالا برای دستیابی به رتبه های خوب ، الزامی است که میتوان به راحتی در این درس درصد بالایی کسب نمود.

توجه : داوطلبانی که برای کنکور تا به الان خیلی خوب درس خوانده اند و هدفشان کسب رتبه های عالی در کنکور 97 است می توانند به روش 2 روز یکبار از خود آزمون بگیرند اینجوری تعداد آزمون سراسری بیشتری و البته مرور های بیشتری به هم به واسطه بیشتر شدن آزمون در منزل ، خواهید داشت.
این همان تکنیکی است که رتبه های برتر همیشه انجام داده و به خوبی نتیجه گرفته اند.


عضویت در کانال مشاور گروپ و اطلاع از مقالات مشاوره ای و برنامه ریزی حرفه ای

657 2

فردا خیلی دیر است

باید از همین “لحظه” شروع کنم !
نباید بگذارم عقربه ها مرا دُور بزنند ؛
می‌خواهم دست ببَرم در ذهنم ؛
هر چه افکارِ منفی دارد ، خالی کنم!
باید جا برای احساساتِ خوب باز کنم.

خاطرات مُرده ی زیادی
روی دستم باد کرده است!
تمامِ کهنگی‌ها را باید خاک کنم.

پروانه‌های زیادی در من سر از پیله در آورده اند؛
وقتِ آن است که از خودم آزاد شوم!
من هنوز
به پرواز با بال‌های شکسته
ایمان دارم…

مشاوره تلفنی ویژه کنکور تجربی توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی ، دندان پزشکی و داروسازی
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 تماس بگیرید
پاسخگویی از ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل


چند مورد از مهمترین مواردی که درجلسات مشاوره تلفنی برای شما عزیزان انجام میشود:


معرفی منابع کنکوری مناسب
آموزش طریقه صحیح مطالعه مخصوص هر درس و افزایش کیفیت مطالعه
بررسی و تحلیل آزمونهای آزمایشی
برنامه ریزی بر اساس شخصیت شما و روش غالب یادگیری شما
ارسال جدول برنامه ریزی روزانه و هفتگی
بررسی ماهیانه وضعیت تحصیلی
آموزش غلبه بر استرس و مدیریت آن
آموزش تکنیکهای افزایش قدرت ذهن
آموزش روشهای مرور مطالب
آموزش تکنیکهای افزایش اعتماد به نفس
آموزش تکنیک های نکته برداری مانند:
نقشه ذهنی،خورشید حافظه،درخت حافظه
هرگز فکر نکنید باید سال ها قبل
شروع میکردید

این فکر باورهایتان را خراب می کند..

در عوض بگویید…

می خواهم همین الان شروع کنم

وبهترین سالهای زندگی ام را خلق کنم…


ما خوب بودیم ! ولی آنقدر صبر کردیم که عالی شدیم…
ما به مشاوری نیاز داریم که نقش رهبر را برایمان ایفا کند نه یک رییس
کسی میتواند رهبر واقعی باشد که قبلا حداقل 1 بار مسیر را تا اخر رفته باشد

مشاوره و برنامه ریزی تخصصی زیر نظر تیم دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی
تماس همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل
شماره تماس ( بدون گرفتن کد) 9099071613

3.4/5 - (19 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه جمعبندی به روش سه روز یکبار را چگونه برای قبولی پزشکی اجرا کنیم

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی