ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا

ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سیدا سامانه یکپارچه دانش آموزی است یا سیدا توسط وزارت آموزش و پرورش و با هدف ثبت و دسترسی به اطلاعات دانش آموزان مقاطع مختلف ایجاد شده است که دارای سامانه اینترنتی به نشانی sida.medu.ir میباشد.در این سامانه فرم ثبت نظر مشاوران در سامانه سیدا فعال شده است که برای تکمیل این فرم در بازه های زمانی ذکر کرد شده در ادامه مطالب اطلاع خواهید یافت.

قابل توجه است که در سامانه سیدا می توان ثبت نمرات، ثبت نام دانش آموزان را نیز انجام داد. شما مشاوران گرامی برای ثبت نظر خود لازم است به سامانه سیدا مراجعه فرمایید.

سامانه ثبت نظر مشاور

مشاوران گرامی لطفا توجه فرمایید که سامانه ثبت نظر مشاور به آدرس اینترنتی  sida.medu.ir میباشد که میتوانید از طریق این سایت و باتوجه به توضحیات داده شده برای مراحل ثبت نظر خود در اقدام نمایید.

مراحل ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا

مشاوران محترم مدارس با فعال سازی قابلیت ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا برای هرکدام از دانش آموزان میتوانند اقدام نمایند.

ثبت نظر مشاور درسامانه سیدا moshavergroup.com

مشاوران محترم مدرسه در هدایت تحصیلی از سایت sida.medu.ir نظرات خود را برای هر دانش آموز در سامانه به ثبت میرسانند که موارد زیر مراحل ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا میباشد.

  1. ورود به سیدا، برای ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا میباشد که ابتدا وارد سایت به نشانی sida.medu.ir  شوید و پس از باز شدن صفحه ورود مطابق توضیحات زیر نسبت به ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا اقدام نمایید.
  2. در سامانه ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا باید اطلاعات مشاور که شامل مواردی همانند: نام کاربری، کلمه عبور، کد امنیتی میباشد را وارد نماییدو سپس روی گزینه (ورود کاربران) کلیک نمایید.
  3. برای ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا، باید قسمت مدیریت را انتخاب کنید.
  4. بعداز انتخاب گزینه (مدیریت) روی گزینه آزمون های مشاوره ای کلیک کرده .
  5. در قسمت آزمون های مشاوره ای روی گزینه (آزمون مشاوره ای مشاور) تایید نمایید.
  6. برای ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا، قسمت (مشاهده لیست دانش آموزان) کلیک نمایید.
  7. بعد از کلیک نمودن روی قسمت مشاهده لیست دانش آموزان، اطلاعات دانش آموز که شامل مواردی همچون: نام و نام خانوادگی دانش آموز، انتخاب گزینه اولویت ها از سمت چپ میباشد.
  8. برای ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا بعد از وارد نمودن اطلاعات دانش آموز، باید روی گزینه (باز شدن منوی انتخاب رشته) کلیک نمایید و رشته مطابق اطلاعات دانش آموزان را انتخاب کنید.
  9. بعد از وارد نمودن اطلاعات دانش آموزان و انتخاب رشته تحصیلی مورد نظر هر دانش آموز روی گزینه (افزودن به) را کلیک نمایید.
  10. و بعداز وارد کردن اطلاعات دانش آموزان و نظرات خود در سایت ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا گزینه (ثبت نهایی) که در انتها میباشد را کلیک نموده و نظر خود را در ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا، به ثبت و تایید برسانید.

مشاور گروپ در این مقاله به توضیح ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا پرداخته است. امیدواریم مطالعه این مقاله به شما کمک کرده باشد. که به راحتی برای ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا، آدرس اینترنتی sida.medu.ir اقدام نمایید.

اگر سوالی در رابطه با زمان ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا و مراحل ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا، ذهن شما را به خود مشغول کرده و پاسخ آن را در مقاله نیافتید می توانید با کارشناسان مشاور گروپ از طریق شماره تماس 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می توانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان، هزینه وکسب نتیجه سریعتر!

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.


زمان ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا

مشاوران گرامی، فرم ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا به نشانی sida.medu.ir در سامانه فعال شده است. زمان ثبت نظر مشاور درسامانه سیدا از تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۵ لغایت ۱۴۰۲/۲/۱۵ میباشد.

جهت ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا میتوانید، در تاریخ مذکور و مطابق مراحل گفته شده در مطالب فوق اقدام نمایید. برای ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا  و ثبت نظر معلمان نسبت به تکمبل فرم ثبت نظر، در سامانه سیدا مطابق تصویر زیر اقدام نمایید.

زمان ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا moshavergroup.com

سوالات متداول

زمان ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا چه زمانی است؟

زمان ثبت نظر مشاور درسامانه سیدا از تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۵ لغایت ۱۴۰۲/۲/۱۵ میباشد. که برای تکمیل فرم در این بازه زمانی اقدام کنید.

ایا زمان ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا برای معلمان هم قابل انجام میباشد؟

بله، در این بازه زمانی هم معلمان و هم مشاوران مستوانند نسبت به ثبت نظر اقدام نمایند.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه ثبت نظر مشاور در سامانه سیدا

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی