پیراپزشکی بدون کنکور ۱۴۰۳ | ثبت نام بدون کنکور پیراپزشکی

ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور

جهت مشاوره در زمینه پیراپزشکی بدون کنکور ۱۴۰۳ | ثبت نام بدون کنکور پیراپزشکی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پیراپزشکی بدون کنکور موضوع اصلی این مقاله است. برای آشنایی با شرایط ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور، زمان، هزینه و نحوه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور با ما همراه باشید.

آیا ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور امکان پذیر است؟ این سوال بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری تجربی می باشد. رشته های پیراپزشکی از جمله رشته های پرطرفداری کنکور سراسری می باشند. هرسال بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری تجربی برای کسب قبولی در رشته های پیراپزشکی با یکدیگر به رقابت می پردازند. اما برخی از آن ها نیز به دنبال پذیرش رشته های بدون کنکور پیراپزشکی هستند.

در این مقاله به بررسی ثبت نام بدون کنکور پیراپزشکی در رشته های مامایی ، بهداشت خانواده، مامایی و… پرداخته شده است. با ما تا پایان این مقاله برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه همراه باشید.

ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور Moshavergroup.com

پیراپزشکی بدون کنکور 1403

ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور 1403 هم آغاز شده و متقاضیان رشته های بدون کنکور پیراپزشکی می توانند با مطالعه دفترچه ثبت نام، برای نام نویسی به سایت sanjesh.org مراجعه نمایند. پذیرش بدون کنکور رشته های پیراپزشکی معمولا با ظرفیت کم و داوطلبان فراوان روبرو است. به همین دلیل اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام برای این گروه از داوطلبان بسیار ضروری است.

رشته های پیراپزشکی در حال حاضر به دلیل بازار کار خوبی که در کشور دارند جزو پرطرفدار ترین رشته های کنکور سراسری تجربی به حساب می آیند. فارغ التحصیلان رشته های پیراپزشکی می توانند در بیمارستان ها ، کلینک ها و… استخدام شوند. همین امر باعث شده است تا رقابت در کنکور سراسری برای قبولی در این رشته ها بالا برود. رشته های پیرا پزشکی شامل رشته های زیر می باشند :

 • علوم آزمایشگاهی
 • گروه اتاق عمل
 • کتابداری
 • هوشبری
 • رادیولوژی
 • فناوری اطلاعات سلامت
 • کاردرمانی
 • فوریت های پزشکی
 • بهداشت عمومی
 • مامایی

ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور

ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور از بین متقاضیانی که صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می خواهند وارد دانشگاه شوند، به عمل می آید. همانطور که می دانید پذیرش بدون کنکور رشته های پیراپزشکی در دو نوبت مهر و بهمن، و در قالب ثبت نام و انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت رشته محل های پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی انجام می شود.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به منظور تربیت و تامین نیروی انسانی مورد نیاز، به ویژه در مناطق محروم، از سال تحصیلی 94-95 بر اساس مصوبه ی مجلس، در مقطع کاردانی پیراپزشکی بدون کنکور، برای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و مجتمع های آموزش عالی سلامت دارای مجوز برگزاری دوره از شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی، براساس سوابق تحصیلی و یه صورت بومی، نسبت به پذیرش داوطلب بومی و انجام مصاحبه، اقدام نموده است.

هرسال داوطلبان زیادی در زمان انتخاب رشته اقدام به وارد کردن کدرشته های مربوط به گروه پیراپزشکی در لیست 150 تایی انتخاب رشته سازمان سنجش می نمایند. سوالی برای بسیاری از داوطلبان به وجود می آید این است که آیا ثبت نام پیرا پزشکی بدون کنکور امکان پذیر است؟

پاسخ : جواب این سوال مثبت می باشد و میتوان اینطور گفت که گروهی از داوطلبان کنکور سراسری تجربی می توانند اقدام به ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور نمایند.

اگر پس از مطالعه مقاله ثبت نام بدون کنکور پیراپزشکی  ، سوالی در زمینه ثبت نام بدون کنکور  پیراپزشکی  داشتید می توانید جواب آن را از مشاوران مشاورگروپ بپرسید.

ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

 در ادامه می توانید رشته های پیراپزشکی بدون کنکور را مشاهده نمایید و از شرایط و زمان ثبت نام بدون کنکور پیراپزشکی آگاه شوید.

ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور


شرایط ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور 1403

در این قسمت به شرایط ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور 1403 می پردازیم. تا اینجای مقاله متوجه شدیم که امکان ثبت نام بدون کنکور پیراپزشکی در گروهی از رشته های پیراپزشکی مانند علوم آزمایشگاهی ، هوشبری و… وجود داردو اما نکته ای که در ثبت نام بدون کنکور پیراپزشکی باید در نظر گرفت این است که پذیرش و قبولی در بیشتر رشته های پیراپزشکی ، صرفا از میان داوطلبان بومی انجام می گیرد.

از جمله شرایط دیگر پذیرش در رشته های پیراپزشکی می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • داشتن دیپلم 3 ساله متوسطه نظام جدید به همراه مدرک تحصیلی دوره پیش دانشگاهی (اخذ دیپلم نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۳۱، پیش‌ دانشگاهی و یا اخذ مدرک پیش‌ دانشگاهی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۳۱)
 • حداقل معدل کتبی دیپلم 15
 • سلامت جسمی و روانی داوطلب متناسب با رشته مورد نظر
 • حداقل سن 18 و حداکثر 25 سال تمام و در صورت انجام خدمت سربازی 27 سال تمام
 • دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه رشته ها و مقاطع تحصیلی دانشگاه، نمی توانند اقدام به به ثبت نام در رشته های بدون آزمون پیراپزشکی نمایند.
 • داوطلبان آقا باید از لحاظ وضعیت نظام وظیفه فاقد هرگونه مشکلی برای ثبت نام  باشند.
 • رشته های بدون کنکور پیراپزشکی فقط در مقطع کاردانی برای متقاضیان ارائه می شوند.
 • در دوره های گذشته اگر داوطلبی امکان گذارندن دوره تعهد خدمت را نداشت ، باید شهریه ای معادل 2/500/000 تومان برای هر ترم تحصیل خود پرداخت می کرد.
 • دانشجویان متعهد به خدمت 3 برابر طول مدت تحصیل در یکی از مراکز پزشکی اعلام شده توسط دانشگاه ، هستند.

نکته مهم : تمامی اطلاعات  درج شده درباره ثبت نام بدون کنکور پیراپزشکی مربوط به کنکور سراسری سال های گذشته میباشد و اگر تغییرات و رشته های جدید اعلام شود این مقاله بروز رسانی می شود. این مورد را در نظر داشته باشید که بهترین منبع شما برای انتخاب رشته در هرسال تحصیلی ، راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری همان سال می باشد.

زمان ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور

زمان ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور در دو نوبت مهر و بهمن، و در قالب زمان ثبت نام و انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت رشته محل های پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی تعیین می گردد.داوطلبان برای اخذ پذیرش بدون کنکور رشته های پیراپزشکی در نوبت بهمن می توانند از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ برای ثبت نام اقدام نمایند. توجه داشته باشید که ثبت نام تا روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ ادامه خواهد داشت.

با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور، متقاضیان می توانند تا تاریخ 12 دی 1401 مراحل نام نویسی خود را تکمیل نمایند.

زمان ثبت نام پیراپزشکی بر اساس سوابق تحصیلی ۱۴۰۳
آغاز پایان
1401/9/30 1401/10/12

دفترچه راهنمای ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور 1403

لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور 1403 در این بخش از مقاله قرار گرفته است. در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت رشته محل های پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی که به تازگی توسط سازمان سنجش منتشر شده است، صفحه ای مبنی بر ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور وجود دارد.

در این دفترچه رشته های کاردانی پیراپزشکی بدون کنکور وزارت بهداشت بر اساس سوابق تحصیلی و  با پذیرش به صورت خاص و با ذکر کد رشته و محل آموزش مشخص شده است.

بر این اساس، داوطلبین رشته علوم تجربی مجاز انتخاب این کد رشته ها خواهند بود. لازم به ذکر است که پذیرش در این رشته ها صرفا در مقطع کاردانی می باشد. دفترچه انتخاب رشته پیراپزشکی بدون کنکور اطلاعات بیشتری را در این خصوص در اختیارتان قرار خواهد داد. لینک دانلود در متن زیر قرار دارد.

برای دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور 1403 کلیک کنید

لیست رشته های بدون کنکور پیراپزشکی ۱۴۰۳

در این بخش از مقاله لیست رشته های بدون کنکور پیراپزشکی ۱۴۰۳ ارائه شده است. در سال های گذشته رشته های مهم پیراپزشکی بدون کنکور مانند  رشته های : مامایی – هوشبری – اتاق عمل – علوم آزمایشگاهی و … پذیرش می شد. اما در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی نوبت بهمن ماه، وزارت بهداشت تنها در مقطع کاردانی رشته های پیراپزشکی زیر اقدام به پذیرش دانشجو نموده است:

 • کاردانی بهداشت عمومی بدون کنکور – بهداشت خانواده
 • کاردانی بهداشت عمومی بدون کنکور – مبارزه با بیماری ها
 • کاردانی مامایی

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید جدول کد رشته های پزشکی بدون آزمون را در تصویر زیر که مربوط به دفترچه راهنمای ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور است، مطالعه کنید. مطابق با این اطلاعیه، بهداشت عمومی بدون کنکور و کاردانی پیراپزشکی بدون کنکور رشته مامایی در نوبت بهمن ماه دانشجو می پذیرند.

لیست رشته های پیراپزشکی بدون کنکور Moshavergroup.com

هزینه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور

هزینه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور در قالب مبلغ خرید کارت اعتباری سازمان سنجش از کلیه داوطلبان دریافت می گردد. بدین ترتیب کلیه متقاضیان باید برای ثبت نام و اخذ پذیرش رشته های پیراپزشکی به صورت اینترنتی مبلغی معادل 762/000 ریال (هفتاد و شش هزار و دویست تومان) بپردازند. 750/000 ریال معادل 75 هزار تومان به منظور خرید کارت اعتباری و 1200 تومان به عنوان هزینه خدمات پیامکی در نظر گرفته شده است.

سایت ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور 1403

سایت ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور سایت سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesgh.org می باشد. متقاضیان ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور باید در زمان مقرر به سایت سنجش مراجعه نمایند و پس از دانلود دفترچه مربوطه و مطالعه آن ، اقدام به وارد کردن کد رشته ها بدون کنکور رشته های پیراپزشکی نمایند. تمامی اطلاعات تکمیل درباره رشته های بدون کنکور پیراپزشکی در هر سال را می توانید در دفترچه راهنمای انتخاب رشته همان سال مشاهده نمایید.

با هدف دسترسی هر چه سریعتر شما عزیزان به لینک مستقیم ثبت نام بدون کنکور پیراپزشکی، لینک ورود به سیستم ثبت نام تکمیل ظرفیت سایت سنجش در جدول زیر قرار گرفته است.

برای ورود به سامانه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور کلیک کنید

(با توجه به اینکه زمان ثبت نام نوبت بهمن به اتمام رسیده و هنوز زمان ثبت نام نوبت مهر آغاز نشده است، لینک غیر فعال است.)

با آغاز فرآیند نام نویسی پیراپزشکی بدون کنکور مجددا این لینک فعال می گردد.


 

ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور

 

نحوه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور

نحوه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور در این بخش از مقاله ارائه شده تا گام به گام همراه با راهنما پیش رفته و مراحل ثبت نام خود را با موفقیت پشت سر بگذارید. همانطور که در بخش های قبلی اشاره شد پذیرش و نام نویسی پیراپزشکی بدون کنکور در سایت سنجش انجام می شود. از طریق لینک موجود در جدول بالا مستقیما به سایت وارد شوید یا sanjesh.org را در نوار آدرس مرورگر خود جستجو کنید.

در بخش سراسری موجود در منوی رنگی سمت راست سایت یا با استفاده از ستون میانی روی گزینه « ثبت نام و انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت رشته محل های پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی (سراسری -بهمن ماه 1401)» کلیک نمایید.

بعد از مطالعه اطلاعات مندرج در این صفحه، از منوی سمت راست روی گزینه خرید کارت اعتباری بزنید.

حالا از بخش سریال های ثبت نام، در بخش آزمون سراسری، گزینه «سریال ثبت نام و انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت رشته محل های پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی (سراسری -بهمن ماه 1401)» را انتخاب کرده و گزینه تایید و ادامه را بزنید.

در این مرحله، با ثبت اطلاعات فردی مانند نام و نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه (باید متعلق به خود داوطلب و در دسترس او باشد)، درگاه بانکی را انتخاب و روی گزینه تایید و ادامه بزنید.

بدین ترتیب یک شماره پیگیری پرداخت 8 رقمی برای شما صادر می شود که باید حتما آن را یادداشت و ذخیره کنید زیرا در اختیار داشتن این شماره برای تکمیل ثبت نام در مراحل بعدی ضروری می باشد. سپس تیک «ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری پرداخت را یادداشت نموده ام» را بزنید تا امکان ادامه روند پرداخت برای شما فراهم گردد.

با اتصال به صفحه درگاه بانکی نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور اقدام نمایید. در صورت پرداخت موفق شماره سریال ثبت نام 12 رقمی دریافت خواهید کرد. این سریال به شماره تلفن همراه شما پیامک می گردد، حتما آن را ذخیره کنید.

مجددا به صفحه اصلی ثبت نام برگردید و مطابق تصویر زیر، بر روی گزینه تایید و ادامه – گام بعدی کلیک کنید به صفحه ورود به سیستم ثبت نام الکترونیکی سازمان سنجش وارد شوید.

سریال ثبت نام 12 رقمی (شماره سریال کارت اعتباری) را به همراه عبارت امنیتی در کادر های مربوطه وارد کنید. روی گزینه ورود به سیستم بزنید.

تصویر اسکن شده خود را بارگذاری نمایید. در مرحله بعد، اطلاعات هویتی خود را وارد کرده و اگر مشمول سهمیه پیراپزشکی بدون کنکور هستید اطلاعات آن را وارد نمایید.

حالا به تعیین و انتخاب اولویت های انتخابی خود بپردازید و کد رشته پیرا پزشکی بدون کنکور را وارد نمایید.

در صورت تکمیل این مراحل کد پیگیری ثبت نام و شماره پرونده برای شما صادر می شود. توجه داشته باشید که اگر کد رهگیری و شماره پرونده ثبت نام را دریافت نکرده باشید ثبت نام شما تکمیل نشده است.

مهلت ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور

مهلت ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور برای نوبت بهمن تا تاریخ 12 دی 1401 تعیین شده است و متقاضیان می توانند تا این تاریخ با مراجعه به sanjesh.org اقدام به ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی نمایند. اگر نیاز به مشاوره دارید تا بتوانید تصمیم قطعی خود را برای شرکت در این رقابت بگیرید، می توانید از تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس حاصل نمایید. هفت روز هفته حتی ایام تعطیل از 8 صبح تا 12 شب در کنار شماییم.

ثبت نام داروسازی بدون کنکور 1403

داروسازی رشته ای پرطرفدار در بین داوطلبان و شرکت کنندگان کنکور سراسری گروه آزمایشی تجربی می باشد. علاقه زیاد دانش آموزان رشته تجربی به این رشته بخاطر درآمد خوب و جایگاه اجتماعی مناسب آن در کشور می باشد. تحصیل در این رشته مستلزم علاقه به رشته شیمی و همچنین پشتکار فراوان می باشد.

سوال بسیاری که از مشاوران ما پرسیده می شود مربوط به ثبت نام بدون کنکور داروسازی می باشد. آیا امکان ثبت نام داروسازی بدون کنکور وجود دارد؟ ما در مقاله ای به طور کامل به بررسی روند ثبت نام دبون کنکور در ایران و خارج از کشور برای شما عزیزان پرداخته ایم.با کلیک و مراجعه به مقاله ثبت نام داروسازی بدون کنکور میتوانید پاسخ این سوال را پیدا نمایید.

لیست شهر هایی که پیراپزشکی دارند

لیست شهر هایی که پیراپزشکی و پزشکی در دانشگاه های آن ها ارائه می شود.

دانشکده علوم پزشکی آبادان

دانشگاه علوم پزشكي اراک

دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

دانشکده علوم پزشکی اسفراین

دانشکده علوم پزشکی اسدآباد

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

دانشگاه علوم پزشکی البرز

دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

دانشگاه علوم پزشکی ایران

دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

دانشگاه علوم پزشکی ایلام

دانشگاه علوم پزشکی بابل

دانشگاه علوم پزشکی بم

دانشکده علوم پزشکی بهبهان

دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر

دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

دانشگاه علوم پزشکی تبریز

دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

دانشکده علوم پزشکی تربت جام

دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

دانشگاه علوم پزشکی جهرم

دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

دانشکده علوم پزشکی خمین

دانشکده علوم پزشکی خوی

دانشگاه علوم پزشکی دزفول

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

دانشگاه علوم پزشکی زابل

دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

دانشگاه علوم پزشکی زنجان

دانشگاه علوم پزشکی ساوه

دانشکده علوم پزشکی سراب

دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

دانشگاه علوم پزشکی سمنان

دانشکده علوم پزشکی سیرجان

دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

دانشکده علوم پزشکی شوشتر

دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دانشگاه علوم پزشکی شیراز

دانشگاه علوم پزشکی فسا

دانشگاه علوم پزشکی قزوین

دانشگاه علوم پزشکی قم

دانشگاه علوم پزشکی کاشان

دانشگاه علوم پزشکی کردستان

دانشگاه علوم پزشکی کرمان

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

دانشکده علوم پزشکی گراش

دانشگاه علوم پزشکی گلستان

دانشگاه علوم پزشکی گناباد

دانشگاه علوم پزشکی گیلان

دانشکده علوم پزشکی لارستان

دانشگاه علوم پزشکی لرستان

دانشگاه علوم پزشکی مازندران

دانشگاه علوم پزشکی مراغه

دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دانشگاه علوم پزشکی نیشابور

دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

دانشگاه علوم پزشکی همدان

دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

دانشگاه علوم پزشکی یزد

 

ما در این مقاله مشاور گروپ به پیراپزشکی بدون کنکور و موضوعات پیرامون آن از قبیل نحوه ثبت نام در sanjesh.org پرداختیم. کلیه متقاضیان رشته های پیراپزشکی می توانند در موعد مقرر با پرداخت هزینه ثبت نام شانس خود را برای حضور در بین دانشجویان رشته هایی مانند هوشبری، اتاق عمل، بهداشت عمومی، فوریت های پزشکی و … بیازمایند.

در صورتی که در ذهنتان سوال پاسخ داده نشده ای باقی مانده است می توانید با مجموعه مشاور گروپ تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما به بهترین شکل شما را یاری نمایند.

ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول


✔️ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور ۱۴۰۲ چه زمانی آغاز می شود؟

✔️پذیرش بدون کنکور رشته های پیراپزشکی در دو نوبت مهر و بهمن انجام می شود. برای اطلاع از زمان ثبت نام به مقاله مراجعه نمایید.

✔️لیست رشته های پیراپزشکی بدون کنکور چیست؟

✔️پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی به صورت ثبت نام هوشبری بدون کنکور، اتاق عمل، علوم آزمایشگاهی، مامایی و پذیرش بهداشت عمومی بدون کنکور انجام می شود اما در هر نوبت ظرفیت و رشته های پیرا پزشکی تغییر می کند. برای اطلاع از آخرین تغییرات مقاله را مطالعه نمایید.

✔️شرایط ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور 1402 چیست؟

✔️پذیرش پیراپزشکی کنکور به صورت بومی بوده و شرکت مجدد پذیرفته شدگان سنوات قبل که در کد رشته محل های دارای خدمت، پذیرفته شده اند، مجاز نمی باشد. برای اطلاع از سایر شرایط رشته های پیراپزشکی بدون کنکور به مقاله مراجعه نمایید.

3.4/5 - (5 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه پیراپزشکی بدون کنکور ۱۴۰۳ | ثبت نام بدون کنکور پیراپزشکی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. امین

  باسلام من فارغ التحصیل کارشناسی ام وامسال رشته کاردانی بهداشت تعهدی صرفا باسوابق تحصیلی به مصاحبه دعوت شدم ولی گویا فارغ التحصیلان نمی توانند این رشته رو انتخاب کنن درسته؟

  پاسخ
 2. امین

  باسلام من فارغ التحصیل کارشناسی ام ولی به مصاحبه کاردانی بهداشت تعهدی صرفا با سوابق تحصیلی دعوت شدم ،ولی گویا فارغ التحصیلان نمیتونن این رشته رو انتخاب کنن درسته؟

  پاسخ
 3. زهرا

  سلام با تراز 3800 میشه پیراپزشکی بدون کنکور قبول شد ؟
  ممنون میشم جواب بدین.

  پاسخ
 4. ana

  باتوجه به پایان مهلت بهمن ماه در حال حاضر امکانش هست که تا ماه مهر منتظر بمونم و در اون نوبت برای ثبت نام اقدام کنم؟ضمنن درحال حاضر دانشگاه هم میرم
  مانعی وجود نداره؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی