تمدید مهلت ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی ‌كاربردی 99

تمدید مهلت ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی ‌كاربردی 98

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی ‌كاربردی 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

بر اساس اطلاعیه‌ منتشر شده در تاریخ 98/09/02 ، داوطلبان واجد شرایط و علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دوره کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی ‌كاربردی 99 ، در مرحله تمدید پذیرش بهمن ماه سال 1398 (اعم از داوطلبانی كه در پذیرش دوره مذكور ثبت‌نام نموده و یا ثبت‌نام ننموده‌اند)، می توانند برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی متناسب با نوع مدرك كاردانی (فوق دیپلم) خود در مراکز و واحدهای آموزشی پذیرنده در این مرحله اقدا نمایند. این داوطلبان می‌توانند جدول های حاوی اطلاعات رشته محل ها را مطالعه نموده و ضمن مشخص نمودن رشته و مراکز و واحدهای آموزشی مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارك ذیل و با توجه به موارد مربوط از تاریخ 98/11/20 لغایت98/11/27 به مراكز و واحدهای آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

شرایط ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی ‌كاربردی

1- كلیه متقاضیان می‌بایست دارای مدرک کاردانی (فوق دیپلم) بوده و یا حداكثر تا تاریخ 98/11/30 نسبت به اخذ مدرک مربوط اقدام نمایند.

نكته:  تمامی متقاضیان لازم است از پیش‌نویس تقاضانامه ثبت‌نام در این مرحله كه در «لینك ذیل این مقاله» قرار گرفته است پرینت تهیه نموده و پس از تكمیل به موسسه آموزش عالی مورد تقاضا ارائه نمایند.

3- هر داوطلب می‌تواند صرفاً متقاضی یك كدرشته محل از یك گروه آموزشی در یك مركز و یا واحد آموزشی متناسب با مدرك كاردانی (فوق دیپلم) خود كه در جدول شماره 3 دفترچه راهنمای ثبت نام و شركت در پذیرش دوره فوق مشخص شده است (این دفترچه از طریق سایت مشاورگروپ قابل دسترسی می‌باشد) انتخاب نماید. بدیهی است در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو كدرشته و یا در دو مؤسسه، اطلاعات وی از بانك اطلاعات پذیرفته‌شدگان یكی از موسسات بر اساس ضوابط این سازمان حذف شده و هیچگونه اعتراضی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

4-  داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مربوط از طریق مراكز و واحدهای آموزشی در خصوص كدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند. بدیهی است پس از ثبت، كدرشته محل ثبت شده برای داوطلبان قابل تغییر و یا تعویض نیست.

5-  پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه، مراكز مجاز به ثبت‌نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی كه بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد پذیرفت.

تمدید مهلت ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی ‌كاربردی

6- چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی سری اول و یا مرحله تمدید پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی‌-‌‌كاربردی مهر ماه سال 1398 قرار گرفته باشد و در این مرحله از پذیرش برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت نام نمایند، قبولی وی در مراحل قبلی لغو و با آنان همانند دانشجو انتقالی رفتار خواهد شد.

7- كلیه متقاضیان«مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شركت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

8- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مراكز و واحدهای آموزشی پذیرنده كه به آن مراجعه داشته‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان بصورت مشروط خواهد بود.

9-  داوطلبان ضرورت دارد به شرایط و ضوابط اختصاصی رشته‌های تحصیلی و سایر موارد مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی‌-‌‌كاربردی  مهر ماه سال 1398 «مندرج در پایان این مقاله» توجه نمایند.

هزینه ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی ‌كاربردی

هزینه ثبت‌نام دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه علمی ‌كاربردی 340.000 (سیصد وچهل هزار) ریال می باشد که داوطلبان می بایست ، از طریق سیستم پرداخت الكترونیكی در سایت سازمان اقدام به پرداخت نمایند.

 

مدارك لازم برای ثبت‌نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی ‌كاربردی

  • شش قطعه عكس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.
  • یک برگ تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
  • یک برگ تصویر كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
  • اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام یك برگ تصویر آن.
  • مدركی كه وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه‌ 4 و 5 دفترچه راهنمای پذیرش مذكور مشخص نماید (برای برادران)

جداول نهايي نهايي رشته محل هاي تمديد پذيرش دوره كارشناسي علمي كاربردي بهمن سال1398.pdf ؛ متن اطلاعيه تمديد پذيرش دوره كارشناسي دانشگاه جامع علمي كابردي بهمن 98 فرمت PDF

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی ‌كاربردی 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی