ثبت نام موسسه میانجی گری – www.mianjigari.org

ثبت نام موسسه میانجی گری - www.mianjigari.org

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام موسسه میانجی گری – www.mianjigari.org

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این مقالهٔ آموزشی سعی دارد به موضوع ثبت نام موسسه میانجی گری  از طریق سایت www.mianjigari.org بپردازد. شما می‌توانید نکات مهم ثبت نام موسسه میانجی گری و شرایط جذب و زمان برگزاری آزمون تاسیس موسسه میانجی گری را در این مقاله مشاهده کنید. در صورت وجود هرگونه سؤال تنها کافی است با کارشناسان مجرب مجموعه بزرگ مشاور گروپ تماس گرفته و از آخرین شرایط ثبت نام آزمون تاسیس موسسه میانجی گری 97  اطلاع کامل کسب نمایید.

 شرایط ثبت نام متقاضیان تاسیس موسسه میانجی گری در امور کیفری 97

معاونت منابع انسانی قوه قضاییه اطلاعیه مربوط به شرایط ثبت نام متقاضیان تاسیس موسسه میانجی‌گری در امور کیفری سال ۱۳۹۷ از طریق سایت www.mianjigari.org را به شرح ذیل منتشر کرد.

دفتر میانجی‌گری در امور کیفری قوه قضائیه در اجرای ماده ۸۴ قانون آیین دادرسی کیفری و بر اساس آیین نامه میانجی‌گری در امور کیفری مصوب ۹۵/۸/۵ هیأت محترم وزیران از متقاضیان واجد شرایط برای تأسیس مؤسسه میانجی‌گری در امور کیفری دعوت به همکاری می نماید.

 1.  وثاقت
 2.  تابعیت جمهوری اسلامی ایران
 3. فقدان سابقه محکومیت مؤثر کیفری
 4.  حداقل سن ۲۵ سال تمام شمسی
 5.  دارا بودن مدرک دانشگاهی در یکی از رشته‌های مددکاری اجتماعی، علوم تربیتی، روان شناسی ، جامعه شناسی، حقوق و فقه و مبانی حقوق
 6. کارکنان شاغل در قوه قضائیه اعم از قضایی و اداری و همچنین ضابطان دادگستری نمی توانند میانجی‌گر و یا متقاضی ایجاد مؤسسه میانجی‌گری شوند.

 برای جلوگیری از اتلاف وقت، شما متقاضیان تاسیس موسسه میانجی‌گری در امور کیفری سال 97 قادر خواهید بود برای ثبت نام در این سامانه ، به صورت تلفنی و اینترنتی از طریق تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳ بدون گرفتن کد و پیش شماره ثبت نام خود را انجام دهید.

زمان ثبت نام موسسه میانجی گری – www.mianjigari.org

زمان ثبت نام متقاضیان تاسیس موسسه میانجی گری برای داوطلبان واجد شرایط از تاریخ 97/09/06  لغایت 97/09/26 از طریق سایت اینترنتی www.mianjigari.org و نیز برقراری ارتباط تلفنی با کارشناسان اختصاصی ثبت نام موسسه میانجی گری اقدام به ثبت نام خود نمایند.

نکته: بدیهی است نسبت به درخواست‌های ارائه شده خارج از سامانه ثبت نام متقاضیان تاسیس موسسه میانجی گری و پس از اتمام مهلت ثبت نام متقاضیان تاسیس موسسه میانجی گری www.mianjigari.org ترتیب اثری داده نخواهد شد.

آیین نامه میانجی گری در امور کیفری

آیین نامه میانجی گری در امور کیفری که موضوع ماده 84 قانون آیین نامه دادرسی کیفری که در سال 1392  با هدف ضرورت کاهش تصدی گری حکومت در حوزه قضا با استفاده از نهادهای شبه قضایی(قضازدایی) ، احترام به کرامت و ارزش والای انسانی، افزایش مشارکت شهروندان و نهادهای مدنی در فرایند عدالت کیفری (سیاست جنایی مشارکتی) و کاهش پرونده های قضایی تصویب به تصویب رسیده به شرح ذیل می باشد.

ماده ۸۲- در جرایم تعزیری درجه شش، هفت و هشت که مجازات آنها قابل تعلیق است، مقام قضایی می‌تواند به درخواست متهم و موافقت بزه‏دیده یا مدعی خصوصی و با أخذ تأمین متناسب، حداکثر دو ماه مهلت به متهم بدهد تا برای تحصیل گذشت شاکی یا جبران خسارت ناشی از جرم اقدام کند. همچنین مقام قضایی می‌تواند برای حصول سازش بین طرفین، موضوع را با توافق آنان به شورای حل اختلاف یا شخص یا مؤسسه‏ای برای میانجیگری ارجاع دهد. مدت میانجیگری بیش از سه ماه نیست. مهلت‌های مذکور در این ماده در صورت اقتضاء فقط برای یک‌بار و به میزان مذکور قابل تمدید است. اگر شاکی گذشت کند و موضوع از جرایم قابل گذشت باشد، تعقیب موقوف می‌شود. در سایر موارد، اگر شاکی گذشت کند یا خسارت او جبران شود و یا راجع به پرداخت آن توافق حاصل شود و متهم فاقد سابقه محکومیت مؤثر کیفری باشد، مقام قضایی می‌تواند پس از أخذ موافقت متهم، تعقیب وی را از شش ماه تا دو سال معلق کند. در این‌صورت، مقام قضایی متهم را با رعایت تبصره‌های ماده (۸۱) این قانون حسب مورد، مکلف به اجرای برخی دستورهای موضوع ماده مذکور می‌کند. همچنین در صورت عدم اجرای تعهدات مورد توافق از سوی متهم بدون عذرموجه، بنا به درخواست شاکی یا مدعی خصوصی، قرار تعلیق تعقیب را لغو و تعقیب را ادامه می‌دهد.

تبصره – بازپرس می‌تواند تعلیق تعقیب یا ارجاع به میانجیگری را از دادستان تقاضا نماید.

ماده ۸۳- نتیجه میانجیگری به صورت مشروح و با ذکر ادله آن طی صورت‌مجلسی که به امضای میانجیگر و طرفین می‌رسد، برای بررسی و تأیید و اقدامات بعدی حسب مورد نزد مقام قضایی مربوط ارسال می‌شود. درصورت حصول توافق، ذکر تعهدات طرفین و چگونگی انجام آنها در صورتمجلس الزامی است.

ماده ۸۴- چگونگی انجام دادن کار در مؤسسات عام‌المنفعه موضوع بند (ج) ماده (۸۱) این قانون و ترتیب میانجیگری و شخص یا اشخاصی که برای میانجیگری انتخاب می‌شوند، موضوع ماده (۸۲) این قانون به موجب آیین‌نامه‌ای است که ظرف سه ماه از تاریخ لازم‌الاجراء شدن این قانون توسط وزیر دادگستری تهیه می‌شود و پس از تأیید رییس قوه قضاییه به تصویب هیأت‌وزیران می‌رسد.

برای آگاهی از تمامی اخبار مربوط به ثبت نام موسسه میانجی گری – www.mianjigari.org ، همین حالا بدون اضافه کردن صفر و هرگونه پیش شماره ی دیگری از تلفن ثابت با 9099071613 تماس بگیرید.

moshavergroup 4

3.8/5 - (5 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام موسسه میانجی گری – www.mianjigari.org

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. جواد

  سلام
  آزمونش کی برگزار میشه؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی