مشاهده و پیگیری ثبت نام مسکن ملی

مشاهده و پیگیری ثبت نام مسکن ملی

جهت مشاوره در زمینه مشاهده و پیگیری ثبت نام مسکن ملی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاهده و پیگیری ثبت نام مسکن ملیف موضوع مورد بحث در این مقاله است، مشاور گروپ، در مقاله پیش رو نحوه پیگیری ثبت نام مسکن ملی با کد ملی و سامانه پیگیری ثبت نام مسکن ملی را معرفی کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه با مشاور گروپ همراه باشید. در صورتی که هرگونه سوالی داشتید، کارشناسان ما در مشاور گروپ، شما را راهنمایی خواهند کرد.

سامانه پیگیری ثبت نام مسکن ملی 1401

همانطور که از زمان ثبت اطلاعات مسکن در هر یک از سامانه های دولتی، همانند سامانه نهضت مسکن saman.mrud.ir​ تا اعلام نتایج مربوطه، مدت زمان مشخصی طول می کشد، در ثبت نام مسکن ملی 1401 نیز مدتی طول می کشد تا وزارت راه و شهرسازی، شرایط ثبت نام کنندگان را بررسی نموده و نتایج ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۱​ را اعلام نماید.

برای اینکه ثبت نام کنندگان طرح مسکن ملی، بتوانند از آخرین وضعیت درخواست ثبت نام خود در این طرح مطلع شوند، بخشی با عنوان مشاهده و پیگیری درخواست ها در سایت ثبت نام مسکن ملی 1401 قرار داده شده تا متقاضیان به سامانه پیگیری ثبت نام مسکن ملی 1401 مراجعه و درخواست خود را پیگیری نمایند. از این رو، در این بخش، به آموزش نحوه پیگیری ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۱ می پردازیم که مطابق مراحل زیر است:

 • در مرورگر دستگاه خود، آدرس سایت ثبت نام مسکن ملی 1401 یعنی tem.mrud.ir را جست و جو نموده تا وارد صفحه اصلی سامانه ثبت نام مسکن ملی شوید.
 • به منظور پیگیری ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۱، لازم است بر روی دکمه ( مشاهده و پیگیری درخواست ها ) که در تصویر مشخص شده است، کلیک نمایید.
 • در صفحه جدید، در فیلد مشخص شده، کد ملی خود را وارد کرده و دکمه سبز رنگ تایید را کلیک نمایید.
 • اکنون، رمز عبوری که به شماره همراه شما پیامک شده و کد امنیتی ای که در تصویر می بینید را در فیلدهای مربوطه وارد کرده و دکمه ورود را بزنید. به این ترتیب، پیگیری ثبت نام مسکن ملی 1401 برای شما امکان پذیر خواهد بود.

یکی دیگر از طرح هایی که اخیرا دولت، در جهت کمک به بازار مسکن و به ویژه مستاجران اجرایی نموده، طرح وام ودیعه مسکن می باشد و ثبت نام در آن، از طریق سامانه اقدام ملی مسکن، ممکن است.

کارشناسان ما در مرکز مشاور گروپ، آماده اند تا به تمامی سوالات شما در زمینه استعلام مسکن ملی با کد ملی و پیگیری ثبت نام مسکن ملی، پاسخ دهند. کافی است با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: ثبت نام مسکن ملی 1401 + شرایط ثبت نام - tem.mrud.ir

پیگیری مسکن ملی با کد ملی

برای پیگیری مسکن ملی با کد ملی باید بگوییم که در سامانه tem.mrud.ir امکان پیگیری ثبت نام مسکن ملی با شماره تلفن همراه فراهم شده است و افراد می توانند مطابق تصویر با مراجعه به سایت tem.mrud.ir در قسمت پیگیری ثبت نام مسکن ملی، نسبت به استعلام مسکن ملی با کد ملی که اکنون با شماره همراه انجام می شود، اقدام کنند.
استعلام ثبت نام مسکن ملی

tem.mrud.ir

tem.mrud.ir یا همان saman.mrud.ir سامانه ثبت نام و پیگیری ثبت نام مسکن ملی می باشد. متقاضیان و ثبت نام کنندگان می توانند با مراجعه به این سایت. نسبت به دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به پیگیری ثبت نام مسکن ملی، اقدام کنند.

در این سامانه خدماتی نظیر بازیابی رمز عبور و پیگیری ثبت نام مسکن ملی ارائه می شود.

لازم به ذکر است که در گذشته، آدرس سایت پیگیری مسکن ملی، tem.mrud.ir  بوده است که به تازگی به آدرس saman.mrud.ir تغییر یافته. البته شما با جستجوی هر دوی این آدرس های به یک صفحه هدایت خواهید شد.

برای ورود مستقیم به سامانه ثبت نام  و پیگیری مسکن ملی کلیک کنید.

بازیابی رمز عبور در سامانه ثبت نام مسکن ملی

در صورتی که رمز عبور خود را در سامانه ثبت نام مسکن ملی فراموش کرده اید، می توانید با طی مراحلی که در ادامه اشاره میکنیم، رمز عبور خود را بازیابی کنید. در سامانه tem.mrud.ir گزینه ایی تحت عنوان فراموشی رمز عبور سامانه ثبت نام مسکن ملی وجود ندارد.
 
در صورت فراموشی رمز به قسمت مشاهده و پیگیری درخواست" مراجعه نموده و گزینه "ارسال مجدد رمز عبور "را انتخاب کنید. اندکی بعد رمز جدید به شماره همراه وارد شده در سامانه ارسال خواهد شد.
 
لازم به ذکر است، از آنجایی که در حال حاضر پیگیری ثبت نام مسکن ملی با کد ملی انجام نمی شود و از طریق وارد کردن شماره تلفن همراه امکان پذیر است، این قسمت در سامانه فعال نیست.
 
بیشتر بخوانید: مسکن ملی فرهنگیان

مدارک مورد نیاز ثبت نام طرح ملی مسکن

در زمان ثبت نام‌  مسکن ملی ربه صورت فایل اسکن شده به شرح زیر:

 1. ارائه گواهی سابقه سکونت در شهر محل تقاضا در پنج سال اخیر(اجاره نامه معتبر، گواهی اشتغال به کار، گواهی تحصیلی فرزندان و....)
 2. ارائه اصل کارت ملی متقاضی و افراد تحت تکفل
 3.  ارائه اصل شناسنامه متقاضی و همسر
 4.  ارائه گواهی کفالت (سرپرستی) در صورت ضرورت
 5.  ارائه اصل سند مالکیت برای متقاضیان دارای زمین

تذکر : مدارک فوق در زمان مراجعه به اداره کل یا دیگر نهادها و دستگاه‌های مربوطه به صورت فیزیکی ارائه می‌گردد.

متقاضیان می توانند از طریق کد رهگیری 10 رقمی و کد ملی از وضعیت پرونده خود با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی به آدرس tem.mrud.ir مطلع شوند.

از متقاضیان درخواست می‌گردد با مطالعه دقیق و کامل، فرآیند ثبت نام در سامانه را تکمیل و کد 10رقمی رهگیری را دریافت و حفظ نموده و ثبت نام خود را نهایی نمایند.

تذکرات و موارد یاد شده توسط متقاضی:

۱- متقاضی تمام شرایط فوق را مطالعه نموده و آن را می‌پذیرد.

۲- ثبت نام در سامانه طرح اقدام ملی مسکن به معنای تأیید شرایط متقاضی و تعهد ارائه واحد مسکونی به ایشان نمی‌باشد.

۳- هر زمان که واجد شرایط نبودن متقاضی برای دستگاه‌ و نهاد متولی اجرای طرح محرز گردد، متقاضی از طرح جاری حذف شده و حق هیچ‌گونه اعتراض نخواهد داشت.

سهمیه شهرهای اعلامی پس از تکمیل ظرفیت بسته خواهد شد. متعاقباً پس از پالایش متقاضیان ثبت نام شده در مرحله اول و در صورت وجود ظرفیت، سامانه پس از اطلاع‌رسانی برای ثبت نام مجدد تا سقف ظرفیت اعلام شده، بازگشایی خواهد شد.

در ص.رتی که هرگونه سوالی در خصوص استعلام ثبت نام مسکن ملی یا مشاهده و پیگیری ثبت نام مسکن ملی و ... دارید می توانید با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

در ادامه مطالعه کنید:

سوالات متداول پیگیری ثبت نام مسکن ملی 1401

❓نحوه پیگیری ثبت نام مسکن ملی، به چه صورت است؟

✔️ برای پیگیری مسکن ملی با کد ملی باید بگوییم که در سامانه tem.mrud.ir امکان پیگیری ثبت نام مسکن ملی با شماره تلفن همراه فراهم شده است.

❓آدرس سامانه ثبت نام و پیگیری مسکن ملی چیست؟

✔️ tem.mrud.ir یا همان saman.mrud.ir سامانه ثبت نام و پیگیری ثبت نام مسکن ملی می باشد. متقاضیان و ثبت نام کنندگان می توانند با مراجعه به این سایت، نسبت به دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به پیگیری ثبت نام مسکن ملی، اقدام کنند.

❓بازیابی رمز عبور سامانه ثبت نام و پیگیری ثبت نام مسکن ملی، به چه صورت است؟

✔️ شیوه بازیابی در صورت فراموشی رمز عبور سامانه ثبت نام مسکن ملی، در مقاله به طور کامل شرح داده شده است.

4.1/5 - (52 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه مشاهده و پیگیری ثبت نام مسکن ملی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. سامان

  سلام.سامان از ایذه.من در طرح نهضت ملی مسکن از طریق گوشی ثبت نام کرده.بعد از ای مورد باز هم نیاز است که به کافی نت برم‌و بازم اطلاعات را وارد کنم.ممنچن‌میشم که کمک کنید بههههم.با سپاااااس فراوان

  پاسخ
 2. سامان

  من از طریق گوشی ثبت نام کرده.ولی الان که پیگیری میکنم سه 3روزه هستش.زده که در استعلام.و هنوزم کد رهگیری یا تاییدیه برای من نیومده.راهنمایی کنید که چه باید بکننننم.ممنون‌و با سپاااااس.ژامان از ایذه

  پاسخ
 3. محمد

  سلام ایا پروانه دو طبقه شامل طرح تسهیلات خارج از بافت فرسود می شود

  پاسخ
 4. مهناز پناهی

  سلام من از طریق گوشی ثبت نام کردم حالا که از طریق کامپیوتر می رم تا مدارک را کامل کنم سایت باز نمی شود لطفاً کمک کنید ممنو

  پاسخ
 5. هوشنگ محمد مرادی

  سلام . خسته نباشید.
  بنده دیماه 1400 ثبت نام مسکن ملی نموده ام ولی تاکنون که هیچ پیامکی دریافت نکرده‌ام.
  چگونه میتوانم از وضعیت وبرذسی اطلاعات خود باخبر شوم.
  ممنون

  پاسخ
 6. ندا

  سلام سال 1400 برای مسکن ملی ثبت نام کردم، هم برای خودم و هم برای خواهر شوهرم. ثبت با موفقیت انجام شد ولی تا کنون هیچ پیامکی دریافت نکردم، برای خیلی ها پیام اومده و از طریق بنیاد مسکن و شهرسازی و فرستادن آنها به محضر و دادن تعهد کارشون انجام شده و پرداخت اولیه که 40 میلیون تومان است داره صورت می گیره. من برای پیگیری اینکه چرا به ما تعلق نگرفته در صورتی که هر دو خانواده مستاجر هستیم و هیچ چیزی بنام نداریم به هر سایتی مراجعه کردم اصلا باز نمی کنه تلفن گویایی هم که گذاشتن پاسخگو نیست. چه مرجع دولتی پاسخگو هستش، چرا الکی وعده و وعید می دهید و دلخوشی برای مردم درست می کنید.

  پاسخ
 7. محمد

  حدودایکسال پیش ثبت نام کردم در سایت مسکن ملی و تاییدیه آن هم اعلام شد اما پیامی برای واریز ۴۰ میلیون نیامد علتش را توضیح دهید از کرمان هستم

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی