مشاهده و پیگیری ثبت نام مسکن ملی

مشاهده و پیگیری ثبت نام مسکن ملی

جهت مشاوره در زمینه مشاهده و پیگیری ثبت نام مسکن ملی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاهده و پیگیری ثبت نام مسکن ملی موضوع مورد بحث در این مقاله است، مشاور گروپ، در مقاله پیش رو نحوه پیگیری ثبت نام مسکن ملی با کد ملی و سامانه پیگیری ثبت نام مسکن ملی را معرفی کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه با مشاور گروپ همراه باشید. در صورتی که هرگونه سوالی داشتید، کارشناسان ما در مشاور گروپ، شما را راهنمایی خواهند کرد. راه های ارتباطی در انتهای مقاله قرار گرفته است.

پیگیری ثبت نام مسکن ملی

امکان پیگیری ثبت نام مسکن ملی فراهم شده است برای اینکه ثبت نام کنندگان طرح مسکن ملی، بتوانند از آخرین وضعیت درخواست ثبت نام خود در این طرح مطلع شوند. به همین منظور بخشی با عنوان مشاهده و پیگیری درخواست ها در سایت ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۲ قرار داده شده تا متقاضیان به سامانه پیگیری ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۲ مراجعه و درخواست خود را پیگیری نمایند.

پیگیری ثبت نام مسکن ملی

یکی از روش های انجام این کار پیگیری مسکن ملی با کد ملی است که در ادامه به توضیح آن می پردازیم. برای این کار ابتدا باید به  سامانه پیگیری ثبت نام مسکن ملی saman.mrud.ir​  مراجعه نمایید. با ما همراه باشید.

سامانه پیگیری ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۲

سامانه پیگیری ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۲ saman.mrud.ir است. همانطور که از زمان ثبت اطلاعات مسکن در هر یک از سامانه های دولتی، همانند سامانه نهضت مسکن saman.mrud.ir​ تا اعلام نتایج مربوطه، مدت زمان مشخصی طول می کشد، در ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۲ نیز مدتی طول می کشد تا وزارت راه و شهرسازی، شرایط ثبت نام کنندگان را بررسی نموده و نتایج ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۲​ را اعلام نماید.

 از این رو، در این بخش، به آموزش نحوه پیگیری ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۲ می پردازیم که مطابق مراحل زیر است:

 • در مرورگر دستگاه خود، آدرس سایت ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۲ یعنی tem.mrud.ir را جست و جو نموده تا وارد صفحه اصلی سامانه ثبت نام مسکن ملی شوید.
 • به منظور پیگیری تایید مسکن ملی ۱۴۰۲، لازم است بر روی دکمه ( مشاهده و پیگیری درخواست ها ) که در تصویر مشخص شده است، کلیک نمایید.
 • در صفحه جدید، در فیلد مشخص شده، کد ملی خود را وارد کرده و دکمه سبز رنگ تایید را کلیک نمایید.
 • اکنون، رمز عبوری که به شماره همراه شما پیامک شده و کد امنیتی ای که در تصویر می بینید را در فیلدهای مربوطه وارد کرده و دکمه ورود را بزنید. به این ترتیب، پیگیری ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۲ برای شما امکان پذیر خواهد بود.

یکی دیگر از طرح هایی که اخیرا دولت، در جهت کمک به بازار مسکن و به ویژه مستاجران اجرایی نموده، طرح وام ودیعه مسکن می باشد و ثبت نام در آن، از طریق سامانه اقدام ملی مسکن، ممکن است.

کارشناسان ما در مرکز مشاور گروپ، آماده اند تا به تمامی سوالات شما در زمینه استعلام مسکن ملی با کد ملی و پیگیری ثبت نام مسکن ملی، پاسخ دهند. کافی است با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.
بیشتر بخوانید: ثبت نام مسکن ملی ۱۴۰۲+ شرایط ثبت نام – tem.mrud.ir

پیگیری مسکن ملی با کد ملی

برای پیگیری مسکن ملی با کد ملی باید بگوییم که در سامانه tem.mrud.ir امکان پیگیری ثبت نام مسکن ملی با شماره تلفن همراه فراهم شده است و افراد می توانند مطابق تصویر با مراجعه به سایت tem.mrud.ir در قسمت پیگیری ثبت نام مسکن ملی، نسبت به استعلام مسکن ملی با کد ملی که اکنون با شماره همراه انجام می شود، اقدام کنند.
استعلام ثبت نام مسکن ملی

tem.mrud.ir

tem.mrud.ir یا همان saman.mrud.ir سامانه ثبت نام و پیگیری ثبت نام مسکن ملی می باشد. متقاضیان و ثبت نام کنندگان می توانند با مراجعه به این سایت، نسبت به دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به پیگیری ثبت نام مسکن ملی، اقدام کنند. در این سامانه خدماتی نظیر بازیابی رمز عبور و پیگیری ثبت نام مسکن ملی ارائه می شود.

لازم به ذکر است که در گذشته، آدرس سایت پیگیری مسکن ملی، tem.mrud.ir  بوده است که به تازگی به آدرس saman.mrud.ir تغییر یافته و برای پیگیری تایید مسکن ملی باید به این سامانه جدید مراجعه نمایید. البته شما با جستجوی هر دوی این آدرس ها به یک صفحه هدایت خواهید شد.

بازیابی رمز عبور در سامانه ثبت نام مسکن ملی

 • در صورتی که رمز عبور خود را در سامانه ثبت نام مسکن ملی فراموش کرده اید، می توانید با طی مراحلی که در ادامه اشاره میکنیم، رمز عبور خود را بازیابی کنید. در سامانه tem.mrud.ir گزینه ایی تحت عنوان فراموشی رمز عبور سامانه ثبت نام مسکن ملی وجود ندارد.
 
 • در صورت فراموشی رمز به قسمت مشاهده و پیگیری درخواست” مراجعه نموده و گزینه “ارسال مجدد رمز عبور “را انتخاب کنید. اندکی بعد رمز جدید به شماره همراه وارد شده در سامانه ارسال خواهد شد.
 
 • لازم به ذکر است، از آنجایی که در حال حاضر مشاهده و پیگیری ثبت نام مسکن ملی با کد ملی انجام نمی شود و از طریق وارد کردن شماره تلفن همراه امکان پذیر است، این قسمت در سامانه فعال نیست.
بیشتر بخوانید: مسکن ملی فرهنگیان

مدارک مورد نیاز ثبت نام طرح ملی مسکن

در زمان ثبت نام‌  مسکن ملی، مدارک مورد نیاز ثبت نام به صورت فایل اسکن شده به شرح زیر است:

 1. ارائه گواهی سابقه سکونت در شهر محل تقاضا در پنج سال اخیر(اجاره نامه معتبر، گواهی اشتغال به کار، گواهی تحصیلی فرزندان و….)
 2. ارائه اصل کارت ملی متقاضی و افراد تحت تکفل
 3.  ارائه اصل شناسنامه متقاضی و همسر
 4.  ارائه گواهی کفالت (سرپرستی) در صورت ضرورت
 5.  ارائه اصل سند مالکیت برای متقاضیان دارای زمین
تذکر : مدارک فوق در زمان مراجعه به اداره کل یا دیگر نهادها و دستگاه‌های مربوطه به صورت فیزیکی ارائه می‌گردد.

متقاضیان می توانند از طریق کد رهگیری 10 رقمی و کد ملی از وضعیت پرونده خود با مراجعه به سامانه طرح اقدام ملی به آدرس tem.mrud.ir مطلع شوند.

از متقاضیان درخواست می‌گردد با مطالعه دقیق و کامل، فرآیند ثبت نام در سامانه را تکمیل و کد 10رقمی رهگیری را دریافت و حفظ نموده و ثبت نام خود را نهایی نمایند.
 
 
تذکرات و موارد یاد شده توسط متقاضی
 • متقاضی تمام شرایط فوق را مطالعه نموده و آن را می‌پذیرد.
 • ثبت نام در سامانه طرح اقدام ملی مسکن به معنای تأیید شرایط متقاضی و تعهد ارائه واحد مسکونی به ایشان نمی‌باشد.
 • هر زمان که واجد شرایط نبودن متقاضی برای دستگاه‌ و نهاد متولی اجرای طرح محرز گردد، متقاضی از طرح جاری حذف شده و حق هیچ‌گونه اعتراض نخواهد داشت.

سهمیه شهرهای اعلامی پس از تکمیل ظرفیت بسته خواهد شد. متعاقباً پس از پالایش متقاضیان ثبت نام شده در مرحله اول و در صورت وجود ظرفیت، سامانه پس از اطلاع‌رسانی برای ثبت نام مجدد تا سقف ظرفیت اعلام شده، بازگشایی خواهد شد.

سامانه مشاهده و پیگیری ثبت نام مسکن ملی

ثبت نام کنندگان طرح مسکن ملی برای مشاهده و پیگیری، بایستی به سامانه mrud.ir مراجعه کنند. چنانکه در صورت نیاز به پشتیبانی پس از مراجعه به صفحه «مشاهده و پیگیری درخواست‎‌ها» و اطلاع از متولی(ادارات راه و شهر سازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، شرکت عمران شهرهای جدید) و شهر محل درخواست خود می‌توانید جهت پیگیری بیشتر با تلفن اداره مورد نظر ارتباط حاصل نمایید. در ادامه بهراه‌های ارتباطی برای مشاهده و پیگیری ثبت نام مسکن ملی اشاره خواهیم کرد:

 • اداره راه و شهرسازی استان‌ها
 • شرکت‌های تابعه شهرهای جدید
 • ادارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
 • دستگاه‌های طرف تفاهم
 • پشتیبانی سامانه‌های حمایتی مسکن

سامانه اقدام ملی مسکن

در سال‌های اخیر بیشتر خدمات دولت به صورت غیر حضوری واز طریق سامانه‌های الکترونیکی شده است. در حال حاضر جدا از وام مسکن طرح وام ملی مسکن با ثبت نام رایگان، موضوعی مطرح شده و مهم می‌باشد که افراد را به خرید خانه و ثبت نام در سامانه اقدام ملی مسکن، ترغیب می‌کند. این طرح اجرا شده در زمینه مسکن یکی از کارهای بزرگی است که به عهده دولت می‌باشد. افراد در سراسر کشور با مطالعه مزایا و ثبت نام رایگان برای ورود به سامانه اقدام ملی مسکن، به آدرس اینترنتی tem.mrud.ir، مشتاق شرکت در طرح وام مسکن ملی شده‌اند.

نحوه ورود به سامانه طرح اقدام مسکن ملی

سامانه طرح اقدام مسکن ملی برای دو هدف اصلی در حوزه مسکن راه اندازی شده است. طرح کمک و اعطای وام به افرادی که امکان پرداخت هزینه‌های سنگین اجاره خانه را ندارند و اعطای وام به افرادی که برای ساخت مسکن به کمک‌های مالی نیاز پیدا می‌کنند. در هر دو صورت متقاضیان ثبت نام برای دریافت وام، می‌بایست به سامانه tem.mrud.ir مراجعه کنند. بنابراین در ادامه مطلب قصد داریم به نحوه ورود به سامانه طرح اقدام مسکن ملی بپردازیم:

آدرس اینترنتی tem.mrud.ir را در مرورگر گوگل سرچ نمایید.

سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن

با انتخاب وضعیت درخواست‌ها به صفحه اصلی سامانه جامع اقدام مسکن ملی وارد شوید.

ورود به سامانه پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

اطلاعیه ثبت نام دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن، شرایط عمومی و اختصاصی برای دریافت وام مسکن ملی عنوان کرده است. ابتدا باید به موارد ذکر شده در سایت tem.mrud.ir توجه کنید و بعد برای ثبت نام در طرح جامع اقدام مسکن ملی، نام نویسی کنید.

پیگیری نهضت ملی مسکن با کد ملی (پیگیری تایید مسکن ملی)

متقاضیان پیگیری نهضت ملی مسکن با کد ملی، پس از ثبت نام برای بارگذاری مدارک و پیگیری فرم تکمیلی، لازم است وارد سامانه saman.mrud.ir شوند. در ادامه به نحوه پیگیری نهضت ملی مسکن با کد ملی اشاره خواهیم کرد:

پیگیری نهضت ملی مسکن با کد ملی
برای ورود به سامانه پیگیری نهضت ملی مسکن، سایت saman.mrud.ir را در مرورگر گوگل سرچ کنید.
پس از ورود به صفحه اصلی سامانه پیگیری نهضت ملی مسکن، گزینه “مشاهده و پیگیری درخواست‌ها” را انتخاب نمایید.
نکته مهم در این مرحله وارد کردن کد ملی است. بیشتر اطلاعات وارد شده در ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن، قابل ویرایش است. اما امکان تغییر کد ملی که به عنوان شناسه هویتی فرد در نظر گرفته می‌شود، وجود ندارد.
پس از تایید کد ملی به صورت خودکار وارد صفحه کاربری خود خواهید شد. پس از آن می‌توانید مدارک خواسته شده را بارگذاری کنید و برای پیگیری نهضت ملی مسکن با کد ملی، به آسانی وارد سامانه saman.mrud.ir شوید.

استعلام مسکن مهر با کد ملی

همانطور که پیش از این گفتیم پیگیری نهضت ملی مسکن یا همان استعلام مسکن مهر با کد ملی، از طریق سامانه saman.mrud.ir انجام می‌شود. طرح اقدام مسکن ملی برای افراد ضعیف جامعه پایه ریزی و اجرا شده است تا آن دسته از خانواده‌هایی که توان پرداخت اجاره‌های سنگین شهرنشینی را ندارند با دریافت وام برای خرید مسکن مهر صاحب خانه‌ای نوساز شوند. در ادامه به نحوه استعلام مسکن مهر با کد ملی اشاره خواهیم کرد:

 • آدرس سامانه tem.mrud.ir را در مرورگر گوگل سرچ کنید.
 • وارد صفحه اصلی که شدید به قسمت مشاهده و پیگیری درخواست‌ها رجوع نمایید.
 • سپس برای استعلام مسکن مهر با کد ملی، کافی است که کد ملی خود را وارد کنید تا رمز عبور برای شما پیامک شود.
 • بعد از دریافت پیامک به پنل کاربری وارد شوید.(مسکن ملی همان مسکن مهر است که دولت با برطرف کردن نواقص آن، مجدد طرح خانه‌های ملی مسکن را به اجرا درآورده است.)

پیگیری وام ودیعه مسکن با کد ملی tem.mrud.ir ثبت نام

پس از بحران مسکن و افزایش نرخ اجاره‌ها در سال ۱۴۰۲، دولت طرحی به نام ودیعه مسکن برای قشر ضعیف جامعه اجرایی کرد. بر اساس این طرح افرادی که برای اجاره خانه و رهن مسکن با مشکلات بسیاری مواجهه شده‌اند، می‌توانند طبق شرایط اعلام شده از طریق سایت tem.mrud.ir برای ثبت نام اقدام کنند. پس از تایید شرایط نام نویس‌ها از سوی راه و شهرسازی، متقاضیان بایستی برای پیگیری وام ودیعه مسکن با کد ملی، به سامانه tem.mrud.ir مراجعه نمایند. ضروری است افرادی که توسط راه و شهرسازی پذیرفته شده‌اند، مدارک و ضامن‌های خود را در اسرع وقت به بانک ارسال کنند. بنابراین متقاضیان برای پیگیری وام ودیعه مسکن، ابتدا باید به سامانه رجوع کنند و با کد ملی و رمز عبور، مراحل خواسته شده برای دریافت وام را انجام دهند. در ادامه به نحوه پیگیری وام ودیعه مسکن با کد ملی tem.mrud.ir ثبت نام، خواهیم پرداخت:

پیگیری وام ودیعه مسکن با کد ملی tem.mrud.ir ثبت نام
آدرس سایت پیگیری وام ودیعه مسکن با کد ملی tem.mrud.ir را در مرورگر گوگل سرچ کنید.
بر روی قسمت مشاهده و پیگیری درخواست‌ها کلیک نمایید.
کد ملی خود را در جایگاه مربوطه، وارد کنید.
رمز عبوری که به شماره همراه ثبت شده پیامک می‌شود را در جایگاه مشخص شده، درج کنید.

ثبت نام مسکن ملی با موبایل

یکی از راه‌های ثبت نام مسکن ملی با موبایل است. اما توصیه‌ می‌کنیم برای دقت بیشتر در ثبت نام از لپ تاپ یا تبلت استفاده نمایید. افراد متقاضی ثبت نام مسکن ملی، می‌بایست مراحل مشخصی را برای نام نویسی طی کنند که در ادامه قصد داریم به نحوه ثبت نام مسکن ملی با موبایل در سایت tem.mrud.ir بپردازیم:

 • ابتدا آدرس سایت tem.mrud.ir را در مرورگر گوگل سرچ کنید.

  ورود به سامانه پنجره ملی خدمات دولت هوشمند
 • سپس بر روی گزینه “ثبت نام مسکن ملی” ضربه بزنید تا به صفحه بعد هدایت شوید.

  سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن
 • در صفحه جدید برای ثبت نام مسکن ملی با موبایل، لازم است تمامی قوانین و شرایط توضیح داده شده را مطالعه کنید و سپس بر روی عبارت آخر متن “متن بالا را مطالعه کرده و می‌پذیرم” کلیک نمایید.

قوانین ثبت نام طرح مسکن ملی


مقررات ثبت نام طرح مسکن ملی

 • پس از آن بایستی شماره تماس، کد ملی و رمز عبور امنینی را در جایگاه‌های مشخص شده به ثبت برسانید.
 • در مرحله آخر متقاضی باید اطلاعات و مشخصات فردی خود را نظیر نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، محل سکونت و دیگر موارد را در سامانه به ثبت برساند. پس از آن کد رهگیری برای فرد ثبت نام شده در مسکن ملی ارسال می‌شود که لازم است کد دریافت کرده از سوی سامانه tem.mrud.ir را در دفترچه تلفن موبابل خود ذخیره کند.

کد احراز هویت مسکن ملی

افراد متقاضی ثبت نام مسکن ملی پس از ورود به سامانه tem.mrud.ir و درج اطلاعات و مشخصات فردی همانند نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، جنسیت، دین و ملیت، محل سکونت، تحصیلات و دیگر موارد ذکر شده در فرم ثبت نام، با وارد کردن کد ملی و شماره تماس در آخر کد احراز هویت مسکن ملی برای آنان پیامک می‌شود. افراد با دریافت کد رهگیری یا همان کد احراز هویت مسکن ملی، می‌توانند برای پیگیری مراحل نام نویسی و ارسال مدارک و اطلاع از شرایط مجدد وارد سامانه شوند.

بنابراین دریافت کد احراز هویت مسکن ملی یکی ار شروط مهم ثبت نام است. افرادی که کد رهگیری برای آنان پیامک نشده باشد، می‌بایست به لینک بازیابی مدارک مراجعه کنند و در آن قسمت اطلاعات و مشخصات خود را با دقت بررسی نمایند. در صورتی که با لینک بازیابی، کد رهگیری به فرد متقاضی ارسال نشود، ضروری است به اداره بنیاد مسکن استان خود مراجعه کنند.

در صورتی که هرگونه سوالی در خصوص استعلام ثبت نام مسکن ملی یا مشاهده و پیگیری ثبت نام مسکن ملی و … دارید می توانید با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

در ادامه مطالعه کنید:

سوالات متداول پیگیری ثبت نام مسکن ملی 1402

❓نحوه پیگیری ثبت نام مسکن ملی، به چه صورت است؟

✔️ برای پیگیری مسکن ملی با کد ملی باید بگوییم که در سامانه tem.mrud.ir امکان پیگیری ثبت نام مسکن ملی با شماره تلفن همراه فراهم شده است.

❓آدرس سامانه ثبت نام و پیگیری مسکن ملی چیست؟

✔️ tem.mrud.ir یا همان saman.mrud.ir سامانه ثبت نام و پیگیری ثبت نام مسکن ملی می باشد. متقاضیان و ثبت نام کنندگان می توانند با مراجعه به این سایت، نسبت به دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به پیگیری ثبت نام مسکن ملی، اقدام کنند.

❓بازیابی رمز عبور سامانه ثبت نام و پیگیری ثبت نام مسکن ملی، به چه صورت است؟

✔️ شیوه بازیابی در صورت فراموشی رمز عبور سامانه ثبت نام مسکن ملی، در مقاله به طور کامل شرح داده شده است.

❓کد پیگیری مسکن ملی چیست؟

✔️متقاضیان اقدام ملی مسکن می‌بایست وارد سامانه tem.mrud.ir شوند و کد پیگیری مسکن ملی که همان کد ملی شخص است.

❓نتیجه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در چه سایتی اعلام می‌شود؟

✔️افراد برای پیگیری و مشاهده نتیجه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن، بایستی به سامانه http://tem.mrud.ir مراجعه نمایند.

4.1/5 - (60 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه مشاهده و پیگیری ثبت نام مسکن ملی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. مژگان پیوستگان

  سلام، من یکسال مسکن‌ ملی‌ ثبت نام کردم، یکبار اسمسش، امد پول واریز کردم، و چهار ماه دیگه منتظر پیامش بودم دیگه نیامد خودم ۴۰ واریز کردم، الان پیگیرش شدم ديدم اصلا دست نزدن، هیچ، نه پیامی، نه چیزی، کجا پیگیری کنم ،چرا مردم الاف میکنن ،می‌ترسم حذف بشم، نمیدونم کجا پیگیری کنم

  پاسخ
 2. رضا

  درود من فروردین ۱۴۰۲براوام ۳۰۰میلیون ثبت نام کردم در اردیبهشت اعلام وام به۵۰۰میلیون تغییر کرده که مجددا ثبت نام کردم حالا بانک میگه منتظر باش تا پیامک برات بیاد ولی یک ماه گذشته و هنوز هیچ خبری نیست خواهشن کمک کنید . آیا بانک ها مکلف شدند که آنهایی که وام ۳۰۰میلیونی را ثبت نام کردند ۵۰۰میلیون بدهند؟چکار باید کرد؟

  پاسخ
 3. عبادی

  سلام و عرض ادب
  تکلیف جاماندگان ثبت نام مسکن ملی 1402 چی میشه؟
  آیا فرصت دوباره ثبت نام دارن؟

  پاسخ
  1. پاسخ مشاور گروپ

   سلام درصورت وجود ظرفیت در شهر موررد نظر امکان ثبت نام خواهد بود

   پاسخ
 4. کبری موسوی

  سلام
  پیگیری ثبت نام مسکن ملی تهران، استان تهران رو از همین سامانه باید انجام بدم؟

  پاسخ
  1. پاسخ مشاور گروپ

   سلام بله

   پاسخ
 5. علی

  سلام خسته نباشید
  tem.mrud.ir سایت ثبت نام مسکن ملی همینه دیگه؟
  چرا من نمیتونم واردش بشم؟

  پاسخ
  1. پاسخ مشاور گروپ

   سلام بله

   پاسخ
 6. پریسا

  پیگیری ثبت نام مسکن ملی همدان سایتش جداست یا کل کشور همین یک سامانه هستش؟

  پاسخ
  1. پاسخ مشاور گروپ

   سلام سایت مسکن ملی

   پاسخ
 7. محمود

  سلام ممنون از سایت خوبتون
  زمان ثبت نام مسکن ملی کیه؟
  از کجا بفهمیم مسکن ملی قبول شدیم؟

  پاسخ
 8. مریم

  سلام منم ثبت نام کردم دفتراسناداملاک رفتم ۴۰۰هزارتومان خرج کردم هیچ خبری نشده نه زنگی نه پیامی

  پاسخ
 9. اسلام عبدی اصل

  سلام من چندماه پیش ثبت نام کرده بودم نه پیامک اومده بود برام نه چیزی آخرسر اومدم نگاه کردم نوشته بود درخواست شما رد شده من بیشتر از 10ماه پیش با کد ملی tem.mrud.ir ثبت نام کرده بودم الان چی میشه رفتم نگاه کردم توضیحات نام نویسی رو تکمیل کردم آیا دوباره برام پیامک میاد یا چی لطفا منو راهنمایی کنید، آیا پیگیری مسکن ملی با کد ملی tem.mrud.ir و ثبت نام دوباره امکانپذیره ؟ با تشکر

  پاسخ
 10. سیاوش

  در مورد بهره واریزیها از 17خرداد که بنده اولین واریزی بیست میلیون را ریختم تااول مردادرا حساب کردن وده درصد حدودا ریختن ولی واریزی بیستدوم که هفت مهر ریختم تا اول آبان را نریختن وبعد بهره ابان را دو بیست میلیون رو ریختن 23 روز بیت میلیون رو نریختنحدپد که حدود 130 هزار تونه با احتساب 30000 نفر که البته زودتر ودیرتر ریختن حدود میشه سه میلیارد ونهصد میلیون تازه با 10 در صد سود لطف کنه مسکن ملی به بانک تذکر بده

  پاسخ
 11. سید عبدالرضا رحیمی

  سلام.من یک سال بیشتر هست که ثبت نام کردم.منتهی پیام برای مرحله بعد و مراجعه و واریز وجه نیومده.خواهشا رسیدگی کنید.

  پاسخ
 12. علی

  خیلی مسخره هستش چند ساله ثبت نام کردم هیچ خبری نشده من هر هفته یکبار خودم پیگیری کردم بعد الان یه پیامی آمده که شما انصراف دادید
  چرا سر کار میزارید مردم را
  البته مشکل از خود ماست مگه برای ما فرهنگ‌ها چه کاری تابحال کردید که توقع داشته باشیم ابن کارو که وظیفه هر دولتی هستش طبق بخشنامه قانون اساسی مملکت که برای ما قدمی هم بردارید من با ۶ میلیون کرایه خونه که میدم و حقوق که وضعش مشخصه باید فقط مال اینهمه سال امیدم به خودم باشه نه مسولین دروغ گو و پر مدعا که فقط تو انتخابات یاد ما میافتند

  پاسخ
 13. محمد

  حدودایکسال پیش ثبت نام کردم در سایت مسکن ملی و تاییدیه آن هم اعلام شد اما پیامی برای واریز ۴۰ میلیون نیامد علتش را توضیح دهید از کرمان هستم

  پاسخ
 14. ندا

  سلام سال 1400 برای مسکن ملی ثبت نام کردم، هم برای خودم و هم برای خواهر شوهرم. ثبت با موفقیت انجام شد ولی تا کنون هیچ پیامکی دریافت نکردم، برای خیلی ها پیام اومده و از طریق بنیاد مسکن و شهرسازی و فرستادن آنها به محضر و دادن تعهد کارشون انجام شده و پرداخت اولیه که 40 میلیون تومان است داره صورت می گیره. من برای پیگیری اینکه چرا به ما تعلق نگرفته در صورتی که هر دو خانواده مستاجر هستیم و هیچ چیزی بنام نداریم به هر سایتی مراجعه کردم اصلا باز نمی کنه تلفن گویایی هم که گذاشتن پاسخگو نیست. چه مرجع دولتی پاسخگو هستش، چرا الکی وعده و وعید می دهید و دلخوشی برای مردم درست می کنید.

  پاسخ
 15. هوشنگ محمد مرادی

  سلام . خسته نباشید.
  بنده دیماه 1400 ثبت نام مسکن ملی نموده ام ولی تاکنون که هیچ پیامکی دریافت نکرده‌ام.
  چگونه میتوانم از وضعیت وبرذسی اطلاعات خود باخبر شوم.
  ممنون

  پاسخ
 16. مهناز پناهی

  سلام من از طریق گوشی ثبت نام کردم حالا که از طریق کامپیوتر می رم تا مدارک را کامل کنم سایت باز نمی شود لطفاً کمک کنید ممنو

  پاسخ
 17. محمد

  سلام ایا پروانه دو طبقه شامل طرح تسهیلات خارج از بافت فرسود می شود

  پاسخ
 18. سامان

  من از طریق گوشی ثبت نام کرده.ولی الان که پیگیری میکنم سه 3روزه هستش.زده که در استعلام.و هنوزم کد رهگیری یا تاییدیه برای من نیومده.راهنمایی کنید که چه باید بکننننم.ممنون‌و با سپاااااس.ژامان از ایذه

  پاسخ
 19. سامان

  سلام.سامان از ایذه.من در طرح نهضت ملی مسکن از طریق گوشی ثبت نام کرده.بعد از ای مورد باز هم نیاز است که به کافی نت برم‌و بازم اطلاعات را وارد کنم.ممنچن‌میشم که کمک کنید بههههم.با سپاااااس فراوان

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام کنکور ۱۴۰۳ + راهنما
نصب اپ دانش آموزی