ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین آغاز شد. در این مقاله مشاور گروپ بعد از آشنایی با دبیرستان انرژی اتمی قزوین به زمان و نحوه ثبت نام در آن به واسطه آزمون ورودی مدارس انرژی اتمی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین

ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین پسرانه فقط از واجدین شرایط به عمل می آید. دبیرستان انرژی اتمی قزوین در سال 98 در زمینی به مساحت 4000 متر و ساختمانی به مساحت 4000 متر آغاز به کار کرد و با پذیرش دانش آموز دوره دوم متوسطه از طریق آزمون ورودی مدارس انرژی اتمی، تاکنون به فعالیت خود ادامه داده است.

متاسفانه هنوز مدارس دخترانه انرژی اتمی قزوین تاسیس نگردیده و امید داریم امکان تحصیل در این نوع مدارس خاص برای دختران استان قزوین و سایر استان های کشور نیز به زودی فراهم گردد.

ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی قزوین تنها از طریق شرکت در آزمون ورودی مدرسه امکان پذیر است. بدین ترتیب داوطلبان باید در زمان مقرر، با مراجعه به سامانه دبیرستان انرژی اتمی aehighschool.com برای نام نویسی در آزمون ورودی و تکمیل مراحل پیش ثبت نام مدارس انرژی اتمی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ اقدام نمایند.

دبیرستان انرژی اتمی قزوین

دبیرستان انرژی اتمی قزوین با بهره گیری از بروزترین متد، طراحی، ساخت و مورد بهره برداری قرار گرفته است و امکاناتی همچون سالن ورزشی اختصاصی، کارگاه ها، آزمایشگاه ها، سایت، سالن آمفی تئاتر و… موجب گردیده تا این مجموعه آموزشی غیر انتفاعی بتواند شرایط ویژه ای را برای دانش آموزان پسر پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم ، در رشته های ریاضی و تجربی فراهم نماید.

دبیرستان اتمی قزوین با هدف تربیت دانش آموزان در فضای کاملا علمی و متناسب با آموزه های اخلاقی اسلامی آغاز به کار کرده و لیست قبولی های کنکور دبیرستان انرژی اتمی، قبولی های المپیاد کشوری و جهانی، و … موجب می شود که هر سال افراد زیادی برای آزمون ورودی مدارس انرژی اتمی نام نویسی کنند.

در مدرسه انرژی اتمی قزوین آزمون ورودی با هدف ارزیابی سطح توانمندی ها و ویژگی های فردی دانش آموزان برگزار می گردد تا از این طریق گزینش واجدین شرایط به خوبی انجام شود و و این دبیرستان را به یکی از نقاط قوت پایه ی علمی کشور در سطح قبل از دانشگاه تبدیل کند.

در کنار مدل آموزش کلاسیک IB (آموزش دانش آموزان با هدف ورود به کالج های بزرگ دنیا)، مدل های انسان گرا، مونته سوری، تخیل محور، اسکوپ، والدروف، کارآفرین، امیلیا و … هر کدام به نوبه خود خروجی های خیره کننده و قابل مطالعه ای را به جامعه جهانی تحویل داده است. اما در مدرسه انرژی اتمی قزوین به مدلی ترکیبی با رویکردی تلفیقی پرداخته می گردد تا روی استعداد های متنوع و انواع هوش های سرمایه‌گذاری شود.

بدین ترتیب مدرسه انرژی اتمی قزوین همگام و همسو با استانداردهای آموزشی و پژوهشی دبیرستان انرژی اتمی تهران به دنبال جایگاه ممتاز علمی در کشور و مدال های المپیاد کشوری و جهانی است و با استفاده از کادر مجرب و متخصص از بهترین اساتید قزوین و تهران برای تحقق این هدف تلاش می کند.

نخستین اولویت دبیرستان انرژی اتمی قزوین افزایش کیفیت تدریس و آموزش است. در این مدرسه با وجود تنوع در برنامه های آموزشی، آموزش رسمی و مصوب به عنوان اصل، مورد توجه قرار گرفته است و مابقی برنامه های آموزشی به عنوان مکمل مورد توجه قرار می گیرد و همین موضوع باعث افزایش توان آموزشی دانش آموزان در فضای رقابتی داخل و خارج کشور، مانند امتحانات نهایی که نمرات سوابق تحصیلی به صورت مستقیم در کنکور سراسری تاثیرگذار هستند و نیز کنکور سراسری به عنوان پلی برای آینده آموزشی فرد گردیده است.

دبیرستان انرژی اتمی قزوین با برگزاری فعالیت های فرهنگی زیر سعی در ارتقا سطح دانش افزایی دانش آموزان دارد:

 • مشارکت دانش آموزان در تمامی برنامه های مناسبتی دبیرستان (دهه فجر،ماه مبارک رمضان، ایام محرم و …)
 •  تشکیل تیم های فرهنگی فعال در موضوعات قرآن و اذان، نهج البلاغه، انشاء نماز، احکام وهنری
 •  شرکت فعال در مسابقات فرهنگی خارج از دبیرستان (منطقه ای، استانی و کشوری)
 •  وجود نظام مشارکت دانش آموزی و ارائه ی کارنامه ی نوین امتیازات فرهنگی
 • برگزاری نشست های سیاسی، مذهبی و فرهنگی درجهت دانش افزایی دانش آموزان
 •   تشکیل شوراهای فعال دانش آموزی که در امور اجرایی مشارکت دارند
 •  فضاسازی مطلوب در دبیرستان با در نظر گرفتن ایام و مناسبت ها
 •  انتشار ویژه نامه های مناسبتی و نشریه های فرهنگی
 •  استفاده ی مناسب از فرصت صبحگاه و نماز جماعت

شرایط ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین

مهم ترین شرایط ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین کسب معدل بالای 19  و کلیه متقاضیان پایه دهم یازدهم و دوازدهم که موفق به کسب معدل بالاتر از 19 شده اند، می توانند برای آزمون ورودی رشته های ریاضی فیزیک، و علوم تجربی اقدام کنند. لازم به ذکر است که آزمون ورودی این دوره برای داوطلبان رشته ریاضی و تجربی از دروس پایه قبل شان می باشد.

توجه داشته باشید که دبیرستان انرژی اتمی قزوین رشته انسانی ندارد!

چنانچه درباره ثبت نام مدارس انرژی اتمی قزوین سوال و یا ابهامی دارید می توانید از مشاوران خودتان در مشاور گروپ صحیح ترین و بروز ترین راهنمایی ها را دریافت نمایید. ما تا آخر مسیر همراه شماییم.

هر روز هفته حتی ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

تماس از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071613 (بدون پیش شماره)

نحوه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی قزوین

نحوه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی قزوین هم مانند سایر شعب مدارس انرژی اتمی مشهد و تهران به صورت اینترنتی بوده و داوطلبان می بایست در زمان مقرر، با مراجعه به سامانه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی مراحل نام نویسی خود را تکمیل نمایند.

 • دانش آموزان پسر متقاضی پایه دهم تا دوازدهم برای پیش ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین باید به سایت دبیرستان های انرژی اتمی ایران aehighschool.com مراجعه نمایند.
 • پایه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 • فرم پیش ثبت نام را تکمیل کرده و اطلاعات خود را به صورت دقیق وارد کنید.
 • عکس دانش آموز را در قسمت مشخص شده بارگذاری کنید. (این عکس بر روی کارت ورود به جلسه آزمون ورودی درج خواهد شد)
 • هزینه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی قزوین را پرداخت کنید.
 • رسید پرداخت هزینه ثبت نام آزمون ورودی مدارس انرژی اتمی را دریافت کنید و تا پایان مراحل ثبت نام در مدرسه نزد خود نگه دارید.

سپس با تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی توسط دانش آموزان یا والدین آن ها، با افراد واجد شرایط تماس گرفته شده و از خانواده های محترم دانش آموزان متقاضی به منظور آشنایی با امکانات و اهداف این مدرسه، برای حضور در جلسه توجیهی با اولیا دبیرستان انرژی اتمی قزوین دعوت به عمل خواهد آمد.

راهنمای تصویری ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین

راهنمای تصویری ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین در این بخش ارائه می گردد تا شما عزیزان همگام با آن پیش رفته و مراحل پیش ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

ابتدا به صفحه اصلی سامانه دبیرستان انرژی اتمی ایران aehighschool.com مراجعه نمایید. حالا از منوی سمت چپ روی گزینه ثبت نام آزمون ورودی مدارس انرژی اتمی کلیک کنید تا به صفحه پیش ثبت نام منتقل گردید. سامانه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی aehighschool.com مشاور گروپ Moshavergroup.com در این صفحه مطابق تصویر روی گزینه شروع پیش ثبت نام بزنید. پیش ثبت نام سامانه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی aehighschool.com مشاور گروپ Moshavergroup.com حالا شعبه موردنظر که قصد تحصیل در آن را دارید انتخاب نموده تا اطلاعات مدرسه و مقطع و نوع آن به شما نمایش داده شود، در صورت صحت اطلاعات درخواستی، روی گزینه ورود کلیک نمایید. انتخاب شعبه در سامانه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی aehighschool.com مشاور گروپ Moshavergroup.com

بدین ترتیب شما که قصد ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین 1402 – 1403 را دارید باید شعبه دوره دوم متوسطه را انتخاب نمایید.

در این بخش  شما باید اطلاعات پیش ثبت نام شامل پایه ای که قصد ادامه تحصیل در آن را دارید، رشته تحصیلی و معدل سال قبل خود را وارد نمایید و گزینه سبز رنگ ثبت اطلاعات را انتخاب کنید.

حالا فرم پیش ثبت نام را تکمیل کرده و اطلاعات خود را به صورت دقیق وارد کنید. در مرحله بعد عکس دانش آموزی خود را در قسمت مشخص شده بارگذاری کنید. (این عکس بر روی کارت ورود به جلسه آزمون ورودی درج خواهد شد).

در نهایت هزینه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی قزوین را پرداخت کنید و رسید پرداخت هزینه آزمون ورودی را دریافت کنید و تا پایان مراحل ثبت نام در مدرسه نزد خود نگه دارید.

اگر در مراحل پیش ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین دچار مشکل شدید می توانید با ما تماس بگیرید. از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم. 9099071613

آدرس مدارس انرژی اتمی قزوین، خیابان پونک-انتهای امیرکبیر 14 است و برای تماس با دبیرستان می توانید از شماره 02833653931 استفاده کنید.

زمان ثبت نام مدارس انرژی اتمی قزوین

زمان ثبت نام مدارس انرژی اتمی قزوین برای آزمون ورودی سال تحصیلی 1402 – 1403 از اواخر بهمن ماه 1401 لغایت اردیبهشت ماه 1402 تعیین گردیده است. اما به دلیل محدودیت ظرفیت، پس از تکمیل ظرفیت حوزه آزمون ، ثبت‌نام متوقف خواهد شد بنابراین اگر مایل هستید در آزمون دبیرستان انرژی اتمی قزوین شرکت کنید فرصت را از دست ندهید و ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول ننمایید.


ما در این مقاله مشاور گروپ به معرفی نحوه ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین پرداختیم و از تاریخچه تاسیس این مدرسه و همچنین امکانات آن سخن گفتیم. با استفاده از راهنمای پیش ثبت نام آزمون ورودی مدارس انرژی اتمی قزوین می توانید به راحتی مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایید. امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد.

با توجه به اینکه شرکت در آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی قزوین تنها راه ورود به این مدارس خاص است، برای دریافت آخرین اطلاعات درباره نوع آزمون، نحوه طراحی سوالات، منابع و … با ما تماس بگیرید تا پاسخ مناسب و جامع خود را دریافت کنید.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نبود نگران نباشید، از منوی سمت چپ سایت مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول

✔️سایت ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین چیست؟

✔️برای ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی قزوین پسرانه باید به aehighschool.com مراجعه نمایید. لینک مستقیم ورود به سامانه ثبت نام در این مقاله قرار گرفته است.

✔️تاریخ ثبت نام مدارس انرژی اتمی قزوین از کی آغاز می شود؟

✔️زمان ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین از اواخر بهمن 1401 آغاز و تا اردیبهشت 1402 ادامه خواهد داشت. برای اطلاع از تاریخ دقیق و نحوه ثبت نام به متن مقاله مراجعه نمایید.

✔️زمان برگزاری آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی قزوین چه تاریخی است؟

✔️بعد از تکمیل ظرفیت ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین ، آزمون ورودی معمولا در اردیبهشت ماه برگزار می شود. اطلاعات دقیق را از طریق همین مقاله پیگیری نمایید.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام مدرسه انرژی اتمی قزوین ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. Aziz

  یک مدرسه ی با ادعای زیاد و بازدهی کم.
  امسال یک کادر مدیریتی جدید روی کار اومدند که فرزندان خودشون هم وارد کلاس های این مدرسه کردند و وضعیت نمره دهی و ازمون دادن شدیدا مافیایی پیش میره و معلمین به جهت کمک به فرزندان کادر اموزشی به اونها نمره اضافه میدند تا اخطار اموزشی نگیرن امسال باند بازی زیاده

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1403
نصب اپ دانش آموزی