ورود به سامانه فراگیران ltms.medu.ir

ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir - ltms.medu.ir فراگیران - مشاورگروپ

جهت مشاوره در زمینه ورود به سامانه فراگیران ltms.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سامانه ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir می باشد. فرهنگیان عزیز برای ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان، لازم است تا از طریق این سایت اقدام نمایند. در این مقاله نحوه ثبت نام در ltms.medu.ir فراگیران را همراه راهنمای تصویری برای شما عزیزان قرار داده ایم.

برای ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان ، لازم است که ابتدا در سامانه ltms.medu.ir حساب کاربری خود را ایجاد کرده باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

فراگیران ltms.medu.ir

ltms.medu.ir فراگیران، سامانه جدیدی است که در آن امکان ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان فراهم شده است. فرهنگیانی که داوطلب شرکت در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان هستند، می توانند از طریق این سامانه اقدام به ثبت نام کنند.

ltms.medu.ir امکانات مختلفی را به کاربران خود ارائه می دهد از میان آنها می توان به ثبت نام متقاضیان مدرس، نظر سنجی، فهرست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان، ارائه خدمات مربوطه به مدیران مدارس و دانش آموزان، و از همه مهم تر، ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان که موضوع اصلی مقاله ماست، اشاره کرد.

ما در مرکز مشاور گروپ همه روزه از ساعات 8 صبح تا 12 شب، پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهیم بود. کافیست از طریق تلفن ثابت، با شماره زیر تماس بگیرید.

9099071613

اگر به هر دلیلی به تلفن ثابت دسترسی ندارید از طریق باکس تماس در سمت راست صفحه شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید تا در سریع ترین زمان با شما تماس بگیریم.

Itms فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان

Itms دوره ضمن خدمت فرهنگیان، در واقع مربوط به سامانه جدید ضمن خدمت فرهنگیان می شود. که همانطور که در بالا اشاره کردیم، آدرس اینترنتی آن ltms.medu.ir می باشد.

فراگیران دوره های ضمن خدمت فرهنگیان که می توانند افراد مختلف فرهنگی مانند  مدیر مدرسه و کادر اجرایی مدرسه و یا حتی دانشجو معلمان و البته معلمان عزیز، می توانند از طریق این سامانه اقدام به فراگیری دوره های ضمن خدمت بکنند.

برای ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان، لازم است که ابتدا در سامانه ltms.medu.ir فراگیران ثبت نام کرده و حساب کاربری مخصوص به خود را بسازید. یا اگر قبلا ثبت نام کرده اید، نام کاربری و رمز عبور خود را به خاطر داشته باشید.

در صورتی که نام کاربری یا رمز عبور خود را به خاطر ندارید، سامانه ltms.medu.ir امکان بازیابی رمز عبور شما را فراهم کرده است و می توانید رمز عبور سامانه دوره ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir خود را بازیابی کنید.

برای مشاهده راهنمای تصویری  ثبت نام یا بازیابی رمز عبور در سامانه فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان، می توانید در ادامه مقاله همراه ما باشید تا راهنمای گام به گام برای هر کدام از موارد اشاره شده را دریافت کنید.

برای ورود به ltms.medu.ir فراگیران اینجا کلیک کنید.

ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir

همانطور که در قسمت قبلی اشاره کردیم، ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir که از طریق سامانه مشخص شده انجام پذیر است، نیاز به ثبت نام در ltms.medu.ir دارد تا با استفاده از حساب کاربری خود، اقدام به ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان کنید.

فرهنگیان محترم شاغل در مدارس سراسر کشور که در سامانه ltms.medu.ir فراگیران حساب کاربری ندارند،
جهت شرکت در دوره های فراگیران ضمن خدمت ، می توانند در این سامانه ثبت نام نمایند.

پس از ثبت نام اولیه و دریافت کد کاربری و رمز از صفحه اول سامانه ltms.medu.ir فراگیران به عنوان فراگیر وارد شده و نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایید.
لازم به ذکر است پس از تکمیل اطلاعات و تایید توسط مدرسه به عنوان فراگیر، می توانید در تمام دوره های فراگیران ضمن خدمت متناسب با شرایط خود شرکت نمایند.

راهنمای تصویری ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir را در این بخش قرار داده ایم:

  • ابتدا وارد سامانه ltms.medu.ir فراگیران شده و مطابق تصویر زیر، صفحه ی اصلی سامانه برای شما به نمایش در می آید. برای آغاز فرآیند ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir لازم ست که روی گزینه مشخص شده کلیک کنید.

ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir

  • صفحه ی جدیدی برای شما نمایش داده می شود که مطابق تصویر زیر باید اطلاعات شناسایی اولیه خود را در آن مشخص کنید. سپس روی گزینه ثبت اطلاعات اولیه بزنید تا وارد مرحله بعدی ثبت نام ltms.medu.ir فراگیران شوید.

فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir

  • با کلیک روی گزینه ثبت اطلاعات اولیه، مشخصات شما در سیستم ثبت شده و مطابق تصویر زیر، نام کاربری و رمز عبور به شما ارائه داده می شود. با یادداشت نام کاربری و رمز عبور سامانه ltms.medu.ir فراگیران، روی گزینه ادامه کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید.

ثبت نام فراگیران ضمن خدمت ltms.medu.ir


ما در این مقاله مشاور گروپ سعی کردیم مهم ترین اطلاعات لازم پیرامون ltms.medu.ir فراگیران را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.

اگر سوالی ذهن شما را به خود مشغول کرده و نیازمند دریافت راهنمایی بیشتر و متناسب با شرایط اختصاصی خود هستید، می توانید همین حالا تلفن ثابت را برداشته و با ما تماس بگیرید.

شماره تماس 9099071613 پل ارتباطی شما و ما در مجموعه مشاور گروپ است 🙂

همه روزه حتی در روز های تعطیل هم از 8 صبح تا 12 شب در کنار شماییم تا در اسرع وقت جامع ترین پاسخ را به سوالات شما ارائه کنیم.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.


  • در مرحله بعد به صفحه ورود فراگیران هدایت می شوید. که باید نام کاربری و رمز عبوری که یادداشت کرده اید را در فیلد های مشخص شده، وارد کنید. پس وارد کردن موار اشاره شده و کد امنیتی، روی ورود به سامانه کلیک کنید.

ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان

  • با ورود به سامانه ltms.medu.ir فراگیران، صفحه زیر برایتان نمایش داده خواهد شد که لازم است اطلاعات آن را تکمیل کرده و ذخریه اطلاعات را بزنید.

فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان

  • در قسمت بعدی باید مز عبور اولیه خود را توسط سامانه ltms.medu.ir فراگیران، برایتان طراحی شده بود را تغییر دهید.

فراگیران ضمن خدمت

  • در این صفحه نیز لازم است که مطابق تصویر، اطلاعات خواسته شده را که مربوط به آموزشگاه یا مدرسه محل تدریستان هست را تکمیل نمایید.

فراگیران ضمن خدمت ltms.medu.ir

لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

برای عزیزانی که قصد شرکت در فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان  را دارند، حتما سوال می شود که دوره های ضمن خدمت فرهنگیان، شامل چه مواردی است ؟ یا به بیان ساده تر لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان کدام است؟

برای پاسخ به سوال بالا لازم است ابتدا کلیاتی از دوره های ضمن خدمت فرهنگیان را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. به طور کلی، دوره های فراگیران ضمن خدمت فرهنگیانف در عناوین مختلفی برگزار می شود که می توانید از طریق سایت ltms.medu.ir آنها را مشاهده کنید.

ارائه لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان از خدماتی است که ltms.medu.ir فراگیران ارائه می کند. شما عزیزان برای مشاهده لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان، می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست دوره های ضمن خدمت در ltms.medu.ir فراگیران اینجا کلیک کنید.

دوره های فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان دارای هزینه های مختلفی هستند که معمولا بالا نیست. در بین این دوره ها دوره های رایگان ضمن خدمت فرهنگیان هم وجود دارد. همچنین نحوه برگزاری دوره های  فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان نیز هم به صورت حضوری، و هم به صورت مجازی خواهد بود.

در ادامه این بخش، توضیحاتی را در خصوص موارد اشاره شده برای فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان، ارائه می کنیم.

دوره های رایگان ضمن خدمت فرهنگیان

دوره های رایگان ضمن خدمت فرهنگیان شامل دوره هایی می شوند که در سامانه ltms.medu.ir فراگیران به عنوان دوره های بدون هزینه (رایگان) دسته بندی می شوند و فرهنگیان عزیز برای شرکت در آنها نیازی به هیچ گونه پرداخت هزینه ایی ندارند.

ثبت نام دوره های ضمن خدمت غیر حضوری فرهنگیان

ثبت نام دوره های ضمن خدمت غیر حضوری فرهنگیان، نیز از طریق سامانه ltms.medu.ir فراگیران قابل انجام است. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات دقیق در خصوص ثبت نام دوره های غیر حضوری ضمن خدمت در  ltms.medu.ir فراگیران ، همه روزه از 8 صبح تا 12 شب با ما در مرکز مشاور گروپ، به شماره 9099071613 تماس بگیرید.


سوالات متداول ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir

✔️ ltms.medu.ir فراگیران، چه خدماتی را ارائه می دهد؟

ltms.medu.ir امکانات مختلفی را به کاربران خود ارائه می دهد از میان آنها می توان به ثبت نام متقاضیان مدرس، نظر سنجی، فهرست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان، ارائه خدمات مربوطه به مدیران مدارس و دانش آموزان، و از همه مهم تر، ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان که موضوع اصلی مقاله ماست، اشاره کرد.

✔️ ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان، به چه صورت است؟

در مقاله راهنمای تصویری ثبت نام فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان، خدمت شما عزیزان ارائه شده است.

✔️ سامانه ثبت نام فراگیران ضمن خدمت کدام است؟

آدرس اینترنتی سامانه ثبت نام فراگیران ضمن خدمت ltms.medu.ir می باشد.

3.7/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ورود به سامانه فراگیران ltms.medu.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1404
نصب اپ دانش آموزی