ثبت نام سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99

ثبت نام سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش، نحوه ثبت نام سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99 را اعلام کرد.

مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ای، شرایط ثبت نام سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99 دبیرستان های استعدادهای درخشان سال تحصیلی 98 - 99 را به شرح ذیل اعلام کرد.

نحوه ثبت نام سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99

به اطلاع دانش آموزان داوطلب تحصیل در پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان و اولیای محترم آنان می رساند انتخاب دانش آموزان پایه هفتم در این مدارس بدون آزمون های پیشرفت تحصیلی و صرفاً براساس سنجش استعداد و هوش داوطلبان انجام خواهد شد. بر این اساس متقاضیان می توانند از تاریخ 19 تا 24 خرداد ماه برای ثبت نام به آدرس سامانه ثبت نام سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99 hoosh.medu.ir مراجعه نمایند.

زمان برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99 برای داوطلبان سراسر کشور به صورت همزمان و در تاریخ 5 مردادماه انجام می‌شود و اسامی پذیرفته شدگان در نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد. همان گونه که قبلاً نیز به اطلاع رسیده است برای موفقیت در این فرایند نیازی به مطالعه منابع درسی یا غیردرسی و یا شرکت در کلاس های تقویتی و مؤسسات آمادگی آزمون نیست و خانواده‌ها از هزینه کردن در این مسیر اجتناب کنند.

ضمناً چنانچه پذیرفته شدگان قبلاً در مدارس غیردولتی ثبت نام کرده باشند در فرایند انتقال آنها به مدارس استعدادهای درخشان، هزینه‌ای به خانواده‌ها تحمیل نخواهد شد.

دانش آموزان متقاضی ورود به مدارس تیزهوشان دوره اول متوسطه بایستی در آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم ثبت نام و شرکت نمایند. منبع طرح سوالات آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم سال تحصیلی 98 – 99 کتاب درسی نمی باشد. در واقع طرح سوالات این آزمون منبع مشخصی نداشته و سوالاتی است که از طریق آن هوش و استعداد دانش آموزان ارزیابی می شود. قبل از شروع ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99، دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 منتشر می شود.

دفترچه ثبت نام سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99

در دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 اطلاعات مهمی همچون زمان و نحوه ثبت نام سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99 ، شرایط ثبت نام آزمون، زمان برگزاری آزمون سنجش هوش و … درج گردیده است. بنابراین پیشنهاد می شود قبل از اقدام به ثبت نام، دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش و استعداد تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 99 را دانلود و به طور کامل مطالعه نمایید.

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم از سال تحصیلی 97 – 98 دستخوش تغییراتی شده است. به دلیل تصمیم وزارت آموزش و پرورش مبنی بر عدم برگزاری آزمون در مقاطع ابتدایی، نحوه سنجش دانش آموزان برای ورود به مقطع هفتم مدارس تیزهوشان تغییر کرده و دیگر آزمونی از کتب درسی برگزار نمی شود. نام آزمونی که جهت ورود دانش آموزان به مقطع هفتم مدارس تیزهوشان برگزار می شود به آزمون سنجش هوش تیزهوشان تغییر یافته است. همانطور که از نام این آزمون مشخص است، سوالات آزمون از کتب درسی نمی باشد.  چنانچه نیاز به راهنمایی های بیشتر دارید، با کارشناسان ما در مجموعه مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی تلفنی مشاور گروپ تماس حاصل فرمایید.

تمدید مهلت ثبت نام سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99

به دلیل درخواست بسیار زیاد داوطلبان ، معمولاً هر ساله زمان ثبت نام آزمون سنجش هوش تمدید می شود تا داوطلبانی که جامانده اند ، بتوانند برای نام نویسی خود اقدام کنند. این دسته از داوطلبان تا 29 خرداد ماه فرصت خواهند داشت با مراجعه به سایت مذکور ، برای ثبت نام اقدام کنند. در زمان مهلت تمدید ثبت‌نام ، امکان ویرایش استان ، شهر مقصد و اولویت‌های انتخابی داوطلبان فراهم خواهد شد.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 98 - 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی