ثبت نام دندان پزشکی بدون کنکور

ثبت نام دندان پزشکی بدون کنکور

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام دندان پزشکی بدون کنکور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

رقابت در بین داوطلبان کنکور سراسری گروه آزمایشی تجربی همواره بسیار قابل توجه و زیاد بوده است. بسیاری از دانش آموزان رشته تجربی خواهان تحصیل در رشته های پزشکی ، دندان پزشکی، داروسازی و ... می باشند. این موضوع باعث تشدید رقابت در بین داوطلبان کنکور سراسری گروه آزمایشی تجربی شده است.ثبت نام دندان پزشکی بدون کنکور صحت دارد یا خیر؟

آیا امکان ثبت نام بدون کنکور دندان پزشکی برای دانش اموزان رشته تجربی وجود دارد؟ این سوال بسیاری از داوطلبان و شرکت کنندگان در کنکور سراسری رشته تجربی می باشد. در ادامه این مقاله به بررسی ثبت نام بدون کنکور دنداپزشکی به صورت کامل پرداخته شده است.

با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور سراسری

آیا امکان ثبت نام بدون کنکور دندان پزشکی وجود دارد یاخیر؟ این سوال بسیاری از داوطلبان و شرکت کنندگان کنکور تجربی می باشد. واقعیت این است که هیچکدام از دانشگاه های کشور در رشته دندان پزشکی بدون برگزاری آزمون ( به صورت بدون کنکور ) دانشجو در رشته دندان پزشکی نمی پذیرند.

رشته دندان پزشکی جزو پرطرفدارترین رشته های کنکور سراسری می باشد. هرسال تعداد کثیری از دانش آموزان رشته تجربی در کنکور سراسری به منظور کسب قبولی در رشته دندان پزشکی شرکت می نمایند. رشته دندان پزشکی به دلیل درآمد مناسب و جایگاه اجتماعی آن مورد توجه بسیاری از دانش آموزان و خانواده های آنان می باشد.

ثبت نام دندان پزشکی بدون کنکور

ثبت نام دندن پزشکی بدون آزمون

در سال های اخیر بسیاری از دانشگاه های سراسری کشور اقدام به پذیرش دانشجویان بدون برگزاری آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی و معدل دیپلم یا مدرک پیش داشگاهی آن ها نموده اند. این روند باعث شده است که بسیاری دانش آموزان این سوال را از مشاوران ما بپرسند که آیا می توانند بدون حضور در جلسه آزمون ، وارد دانشگاه های علوم پزشکی شوند یا خیر؟

همان طور که در تیتر قبلی بررسی نمودیم امکان ثبت نام بدون کنکور دندان پزشکی برای داوطلبان کنکور سراسری گروه آزمایشی تجربی وجود ندارد . دانش آموزان رشته تجربی تنها می توانند با پشتکار و برنامه ریزی مناسب برای کنکور موفق به کسب قبولی در رشته دندان پزشکی ، پزشکی ، داروسازی و سایر زیر شاخه های این گروه آزمایشی کنکور سراسری شوند.

ثبت نام دندان پزشکی بدون کنکور

بسیاری از داوطلبان و شرکت کنندگان کنکور تجربی موفق به کسب رتبه لازم برای قبولی در رشته دندان پزشکی نمی شوند و به دنبال راهی برای تحصیل در این رشته می باشند. برای تحصیل در رشته دندان پزشکی دو راه برای این دستهاز دانش آموزان وجود دارد. راه اول ثبت نام بدون کنکور دندان پزشکی در دانشگاه های خارج از کشور می باشد.

ثبت نام بدون کنکور دندان پزشکی در دانشگاه های خارج از کشور مستلزم داشتن یکسری شرایط خاص می باشد که در تیتر بعدی به صورت کامل به بررسی شرایط ثبت نام بدون کنکور دندان پزشکی در خارج کشور پرداخته شده است.

ثبت نام بدون کنکور دندان پزشکی خارج از کشور

داوطلبانی که خواهان تحصیل و ثبت نام بدون کنکور دندان پزشکی در دانشگاه های خارج از کشور می باشند باید شرایط خاصی داشته باشند. شرایط ثبت نام دندان پزشکی بدون کنکور شامل داشتن مدرک زبان ، انگیزه نامه ، توصیه نامه ... می باشد. درادامه می توانید مدارک و شرایط لازم برای ثبت نام بدون کنکور دندان پزشکی در دانشگاه های خارج کشور را مطالعه نمایید.

  • داشتن مدرک زبان
  • نوع مدرک زبان آیلتس یا تافل بستگی به دانشگاهی که در آن اپلای می نمایید دارد.
  • نمره آیلتس یا تافل شما نیز بستگی به دانشگاه مقصد دارد
  • ریز نمرات مربوط به مدارک تحصیلی
  • انگیزه نامه
  • مقاله
  • توصیه نامه
  • معدل خوب

داشتن تمامی این موارد برای ثبت نام بدون کنکور دندان پزشکی لازم نیست و کاملا بستگی به شرایط دانشگاهی که برای ادامه  تحصیل انتخاب می نمایید دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی ثبت نام بدون کنکور دندان پزشکی در دانشگاه های خارج از شکور با مشاوران مشاور گروپ تماس حاصل فرمایید .


ثبت نام پزشکی بدون کنکور

از جمله سوالات پر تکرار دیگر از مشاوران ما درباره ثبت نام بدون کنکور پزشکی می باشد. رشته پزشکی نیز جرو پرطرفدار ترین رشته های کنکور تجربی می باشد. رقابت برای قبولی در این رشته باعث سختی قبولی در آن شده است. یکی از دلایل اصلی رقابت برای قبولی در این رشته مربوط به درآمد خوب این رشته و جایگاه اجتماعی مناسب آن می باشد.

ثبت نام دندان پزشکی بدون کنکور

ما در مقاله ای به صورت کامل و جامع به موضوع ثبت نام بدون کنکور پزشکی پرداخته ایم. با مطالعه کلیک بر روی لینک زیر میتوانید مقاله مربوط به ثبت نام بدون کنکور رشته پزشکی را مطالعه نمایید.

نحوه ثبت نام پزشکی بدون کنکورجمع بندی مقاله

سوال بسیاری از دانش آموزان تجربی این می باشد که آیا امکان ثبت نام بدون کنکور پزشکی وجود دارد یا خیر. در این مقاله متوجه این موضوع شدیم که امکان ثبت نام دندان پزشکی بدون کنکور وجود ندارد و تحصیل در این رشته تنها با شرکت در کنکور سراسری امکان پذیر می باشد.


در صورتی که در ذهنتان سوال پاسخ داده نشده ای باقی مانده است

می توانید با مجموعه مشاور گروپ تماس حاصل فرمایید

تا مشاوران ما شما را به بهترین شکل یاری نمایند.

“موفق باشید”

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام دندان پزشکی بدون کنکور

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.