دبیرستان فرزانگان تهران | ثبت نام دبیرستان دخترانه فرزانگان تهران

دبیرستان فرزانگان تهران ثبت نام دبیرستان دخترانه فرزانگان تهران Moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه دبیرستان فرزانگان تهران | ثبت نام دبیرستان دخترانه فرزانگان تهران

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله مشاور گروپ به معرفی دبیرستان فرزانگان تهران می پردازیم تا پاسخ هایی جامع به سوالات شما مخاطبان گرامی از جمله اینکه « مدرسه فرزانگان چیست ؟  کدام فرزانگان بهتر است؟ رتبه بندی مدارس فرزانگان تهران چگونه و بر چه اساسی صورت می گیرد؟ سایت فرزانگان چیست؟ و … » داده باشیم. اگر شما هم جزو دختران کوشا و علاقه مند به تحصیل در مدارس تیزهوشان فرزانگان هستید تا انتهای این مقاله همراه ما بمانید.

با استفاده از قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ می توانید راهنمایی های دقیق  و متناسب با شرایط خاص خود دریافت کنید. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید کافیست همین حالا تلفن ثابت را برداشته و با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

دبیرستان فرزانگان تهران

مدرسه فرزانگان چیست؟ دبیرستان فرزانگان تهران از جمله مدارس تیزهوشان و تحت نظر سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان است که فقط اقدام به جذب و پذیرش دانش آموزان دختر در مقاطع تحصیلی متوسطه اول (هفتم، هشتم و نهم) و متوسطه دوم (دهم، یازدهم و دوازدهم) می نمایند.

بنابراین نام دیگر مدارس فرزانگان مدارس سمپاد دخترانه فرزانگان است و موفقیت های متعدد دانش آموزان و فارغ التحصیلان این مجموعه مدارس موجب گردیده تا هر ساله تعداد زیادی از دانش آموزان ششمی و نهمی با شرکت در رقابت آزمون ورودی تیزهوشان، شانس خود را برای حضور در لیست پذیرفته شدگان مدرسه فرزانگان بیازمایند.

سال تاسیس دبیرستان فرزانگان تهران به سال ۱۳۵۴ بر می گردد و تا سال ۱۳۶۶ این واحد آموزشی تنها مدرسه سمپاد دخترانه در ایران بود اما هم‌ اکنون به تعداد بیشتری رسیده است و تقریبا در بسیاری از مناطق شهر تهران یک شعبه از مجموعه مدارس فرزانگان به چشم  می خورد.

برگزاری کارگاه های هنری، مسابقات رباتیک، سرود یازدهمی ها، امکانات آموزشی پیشرفته و آزمایشگاه های مجهز و … همگی دست به دست هم داده اند تا به نقاط قوت و مزایای مجموعه مدارس فرزانگان تبدیل شوند.

ثبت نام دبیرستان فرزانگان تهران

ثبت نام دبیرستان فرزانگان تهران از بین واجدین شرایط و از طریق آزمون ورودی مدارس تیزهوشان صورت می گیرد. بنابراین مراحل پیش ثبت نام دبیرستان فرزانگان شامل ثبت نام تیزهوشان، شرکت در آزمون ورودی و کسب نمره قبولی امتحان خواهد بود. همانطور که می دانید این مدارس جزو مدارس غیر دولتی محسوب شده و برای تحصیل در آن ها باید شهریه تعیین شده توسط وزارت آموزش و پرورش را بپردازید.

آزمون ورودی ثبت نام تیزهوشان در سطح کشور برگزار می‌ شود و به عنوان یکی از معیارهای اصلی ورود به مجموعه مدارس استعداد درخشان مورد استفاده قرار می‌ گیرد. ثبت نام آزمون دبیرستان فرزانگان تهران به صورت کلی شامل چهار مرحله اصلی می باشد:

 • ورود دانش آموز به حساب کاربری در سایت ثبت نام تیزهوشان
 • تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی و تعیین اولویت های انتخابی (لیست کامل ظرفیت پذیرش دبیرستان فرزانگان تهران و سایر شهرها هم در این سامانه موجود است)
 • بارگذاری تصویر داوطلب
 • پرداخت هزینه ثبت نام دبیرستان فرزانگان تهران به مبلغ 70 هزار تومان
 • دریافت شماره پیگیری ثبت نام تیزهوشان فرزانگان از طریق my medu.ir مای مدیو پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش

دبیرستان فرزانگان تهران نحوه ثبت نام دبیرستان دخترانه فرزانگان تهران Moshavergroup.com

سایت فرزانگان

سایت فرزانگان در قالب یک سایت واحد برای کلیه مدارس فرزانگان ایجاد نشده است و تقریبا هر واحد آموزشی به صورت مجزا سایت و سامانه مربوط به خود را دارد که در آن کلیه اطلاعات و اخبار آن مجتمع آموزشی را منتشر می کند. بنابراین اگر قصد پیگیری مدرسه خاصی از مجموعه مدارس سمپاد فرزانگان را دارید حتما به مقاله سایت فرزانگان تهران سر بزنید.

به عنوان نمونه لینک مستقیم ورود به سایت دبیرستان فرزانگان تهران در لینک زیر قرار گرفته و تنها کافیست روی لینک موجود در جدول زیر کلیک کنید تا بلافاصله به صفحه اصلی سایت دبیرستان فرزانگان وارد شوید.

لطفا برای مشاهده لیست سایت فرزانگان کلیک نمایید.

اگر قصد مراجعه به سایت ثبت نام دبیرستان فرزانگان را دارید، باید به سایت my.medu.ir مراجعه کنید چرا که سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان my.medu.ir است و کلیه داوطلبان باید برای نام نویسی در امتحان ورودی فرزانگان به پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش بروند.

لازم به ذکر است تا پیش از سال تحصیلی 1401 – 1402، ثبت نام آزمون های ورودی مدارس استعداد درخشان در سامانه azmoon.medu.ir انجام می شد. اما از این به بعد به صورت یکپارچه در سراسر کشور و از طریق my medu.ir انجام می پذیرد.

شرایط قبولی در دبیرستان فرزانگان تهران

شرایط قبولی در دبیرستان فرزانگان تهران مطابق با اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام تیزهوشان تعیین می شود که این دفترچه هر ساله توسط مرکز استعداد های درخشان منتشر و بر اساس آن، پذیرش دانش آموز در دبیرستان های دوره دوم فرزانگان (صرفاً برای ورود به پایه دهم) به منظور تکمیل ظرفیت این مدارس و از طریق برگزاری آزمون ورودی متمرکز کشوری انجام می شود.

دانش آموزانی که قصد ورود به دبیرستان های فرزانگان سراسر کشور را دارند باید شرط معدل بالای 18 و اشتغال به تحصیل در پایه نهم را داشته باشند.

شرایط ثبت نام مدرسه فرزانگان
 • اشتغال به تحصیل در پایه نهم در سال تحصیلی 1402-1403
 • شرط معدل بالای 18 و 19 دانش آموزان پایه نهم سایر مدارس که معدل کل خرداد ماه پایه هشتم (سال تحصیلی 1401-1402 ) و نوبت اول پایه نهم آنان (سال تحصیلی 1402 – 1403 ) حداقل 19 باشد.
 • دانش آموزان پایه نهم مدارس استعدادهای درخشان که معدل نوبت اول آنان در سال تحصیلی 1402 – 1403 بیشتر از 18 باشد.

زمان ثبت نام دبیرستان دخترانه فرزانگان تهران

زمان ثبت نام دبیرستان دخترانه فرزانگان تهران با آغاز فرآیند نام نویسی آزمون ورودی مدارس تیزهوشان شروع می شود و متقاضیان باید در تاریخ مقرر با داشتن مدارک لازم برای ثبت نام، به سایت مای مدیو مراجعه نمایند.  زمان ثبت نام امتحان ورودی مدرسه فرزانگان 1402 – 1403 از روز 15 فروردین 1402 آغاز و تا 31 فروردین ادامه داشت و متقاضیان باید در این بازه زمانی 15 روزه اقدامات لازم برای نام نویسی را ترتیب می دادند.

زمان برگزاری آزمون مدرسه فرزانگان

زمان برگزاری آزمون مدرسه فرزانگان برای دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم با یکدیگر متفاوت است و دانش آموزان می بایست به ترتیب در روزهای 1 و 2 تیر با حضور به موقع در جلسه آزمون، به سوالات دفترچه تیزهوشان پاسخ دهند. همانطور که در بخش های قبلی ذکر شد تنها راه ورود به مجموعه مدارس سمپاد دخترانه کسب نمره قبولی در این آزمون ورودی مدارس تیزهوشان است.

تاریخ آزمون ورودی فرزانگان با توجه به اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام تیزهوشان، در تاریخ های یک و دو تیر تعیین شده است. آزمون ورودی پایه هفتم، راس ساعت ۹ صبح، روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۲/۴/۱ و آزمون تکمیل ظرفیت پایه دهم، راس ساعت ۹ صبح، روز جمعه مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۲ برگزار می شود.

زمان برگزاری آزمون دبیرستان فرزانگان تهران ششم به هفتم زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم
ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 1 تیر 1402 ساعت 9 صبح روز  جمعه 2 تیر 1402

توجه داشته باشید که دانلود سوالات آزمون فرزانگان به شما کمک می کند تا با نمونه سوالات آشنا شده و از این طریق سطح دانش خود را برای شرکت در امتحان ورودی فرزانگان بسنجید.

دبیرستان فرزانگان تهران دبیرستان دخترانه فرزانگان تهران Moshavergroup.com

کارت ورود به جلسه امتحان فرزانگان

دریافت کارت ورود به جلسه امتحان فرزانگان ۱۴۰۲ (ششم و نهم) و به همراه داشتن آن از ضروریات شرکت در آزمون است. چرا که در صورت همراه نداشتن کارت امتحان ورودی فرزانگان و همچنین کارت شناسایی معتبر از ورود شما به جلسه آزمون تیزهوشان جلوگیری به عمل خواهد آمد. بنابراین حتما با آغاز فرآیند انتشار کارت در سامانه my.medu.ir هر چه سریعتر نسبت به دریافت کارت خود اقدام کنید.

در این صورت تا پیش از فرا رسیدن تاریخ آزمون ورودی دبیرستان فرزانگان تهران فرصت کافی برای ویرایش اطلاعات غلط احتمالی مندرج بر روی کارت خود را خواهید داشت.

نتایج آزمون دبیرستان فرزانگان تهران

نتایج آزمون دبیرستان فرزانگان تهران از سایت my medu.ir قابل مشاهده می باشد و داوطلبان با مراجعه به سامانه مذکور می توانند نتایج آزمون خود را مشاهده نمایند.

 • نتایج آزمون ورودی پایه دهم چند روز پس از برگزاری آزمون در سایت مای مدیو به نشانی اینترنتی my medu.ir منتشر خواهد شد.
 • برای پذیرفته شدگان آزمون دبیرستان فرزانگان تهران کارنامه صادر نمی شود.
 • برای آن دسته از داوطلبانی که در آزمون پذیرفته نشده اند، یک هفته پس از اعلام نتایج آزمون کارنامه عدم قبولی که شامل تعداد پاسخ های غلط، صحیح، امتیاز کل دانش آموز و امتیاز آخرین فرد پذیرفته شده در مدرسه صادر می شود.
 • در صورت شرکت همزمان دو دانش آموز همزاد در آزمون سنجش هفتم یا آزمون ورودی دهم و قبولی یکی از آنها، دیگری در صورت کسب حداقل 80 درصد امتیاز آزمون آخرین فرد پذیرفته شده در مدرسه مورد تقاضا، می تواند مازاد بر ظرفیت پیش بینی شده در مدارس تیزهوشان ثبت نام نماید.

آدرس دبیرستان فرزانگان

آدرس دبیرستان فرزانگان را در این بخش به تفکیک مقطع دبیرستان فرزانگان دوره اول و فرزانگان تهران دوره دوم مشاهده می کنید.

نام دبیرستان فرزانگان تهران متوسطه اول منطقه آدرس دبیرستان فرزانگان دوره اول
دبیرستان دخترانه فرزانگان 1 دوره اول (منطقه ۶) انتهای بزرگراه کردستان، روبروی ساختمان ASP ، نبش شیراز جنوبی، خیابان 68 غربی ،کوچه فرزانگان، پلاک 3
دبیرستان دخترانه فرزانگان 2 دوره اول (منطقه ۱) خیابان ارتش، نرسیده به چهارراه مینی سیتی، خیابان نخل، ابتدای شهرک نفت، بلوار کنگان،خیابان فرزانگان
دبیرستان دخترانه فرزانگان 3 دوره اول (منطقه ۱۲) میدان شهدا، خیابان فیاض بخش،نرسیده به خیابان ایران ،پلاک 85 ، دبیرستان دخترانه فرزانگان3
دبیرستان دخترانه فرزانگان 4 دوره اول (منطقه ۱۳) خیابان تهران نو، خیابان خاقانی، خ باباطاهر شرقی، کوی زینبیه
دبیرستان دخترانه فرزانگان 5 دوره اول (منطقه ۲) شهرک قدس، ایوانک غربی، فاز6، گل افشان 61، کوچه اقاقیا
دبیرستان دخترانه فرزانگان 6 دوره اول (منطقه ۱۸) خیابان 45 متر زرند، خیابان بهار اول، خیابان 17 شهریور، رویروی پست برق
دبیرستان دخترانه فرزانگان 7 دوره اول (منطقه ۱۲) خیابان سعدی شمالی، نرسیده به بیمارستان امیراعلم، خیابان نادری، پلاک 71
دبیرستان دخترانه فرزانگان 8 دوره اول (منطقه ۷) تهران، خیابان دکتر شریعتی- خیابان شهید بهشتی- خیابان اندیشه- نبش کوچه اندیشه ششم
دبیرستان دخترانه فرزانگان 9 دوره اول (منطقه ۱۹) خانی آباد نو، خیابان میثاق جنوبی، کوچه 34، پلاک 2

لیست آدرس دبیرستان فرزانگان دوره دوم تهران در جدول زیر قرار گرفته است.

نام دبیرستان دخترانه فرزانگان تهران متوسطه دوم منطقه آدرس دبیرستان فرزانگان دوره دوم
دبیرستان فرزانگان ۱ دوره دوم تهران (منطقه ۶) آدرس فرزانگان ۱ دوره دوم تهران  خیابان طالقانی، خیابان شهید سرپرست، پلاک 56
دبیرستان دخترانه فرزانگان 2 دوره دوم (منطقه ۱) خیابان شریعتی، قیطریه، خیابان موسیوند، کوچه لادن
دبیرستان دخترانه فرزانگان 3 دوره دوم (منطقه ۳) میدان اختیاریه، خیابان اختیاریه شمالی ، کوچه شهید یزدانیان یکم
دبیرستان دخترانه فرزانگان 4 دوره دوم (منطقه ۱۳) خیابان تهران نو، خیابان خاقانی، فلکه اشتیانی، خ باباطاهر ، کوی زینبیه
دبیرستان دخترانه فرزانگان 5 دوره دوم (منطقه ۱۸) شهرک ولیعصر، ابتدای خیابان حیدری شمالی، روبروي دادسرا ، جنب اداره برق سينا
دبیرستان دخترانه فرزانگان 6 دوره دوم (منطقه ۶) خیابان کارگر شمالی، خیابان ابطحی(بیستم)، بلوار جانبازان، تقاطع خیابان بیست و یکم پلاک 46
دبیرستان دخترانه فرزانگان 7 دوره دوم (منطقه ۲) میدان صنعت، خیابان دادمان، فاز 6، خیابان گل افشان غربی
دبیرستان دخترانه فرزانگان 8 دوره دوم (منطقه ۷) تهران، خیابان دکتر شریعتی- خیابان شهید بهشتی- خیابان اندیشه – نبش اندیشه پنجم شرقی
دبیرستان دخترانه فرزانگان 9 دوره دوم (منطقه ۱۴) خیابان پیروزی، خیابان دهم فروردین، خیابان شهید شیردم
دبیرستان دخترانه فرزانگان 10 دوره دوم (منطقه ۱۶) ترمینال جنوب، خیابان باغ آذری، خیابان شهید زارعی

با مطالعه این مقاله دریافتیم که مدرسه فرزانگان چیست ؟ سایت فرزانگان را از کجا پیدا کنیم؟ زمان و شرایط ثبت نام دبیرستان فرزانگان تهران چیست  و … اگر همچنان درباره ثبت نام در این مدارس خاص سوال دارید یا می خواهید با استفاده از یک برنامه ریزی دقیق به مطالعه مباحث آزمون ورودی دبیرستان تیزهوشان بپردازید می توانید روی کمک کارشناسان مجموعه مشاور گروپ حساب باز کنید.

دپارتمان تیزهوشان مشاور گروپ با هدف ارائه خدمت رسانی هر چه بیشتر و دقیق تر به شما متقاضیان گرامی طراحی و تاسیس شده است و می توانید از 8 صبح تا 12 حتی در روزهای تعطیل هم با ما تماس بگیرید.

شماره تماس 9099071613 پل ارتباطی شما و ما در مجموعه مشاور گروپ است 🙂

همه روزه حتی ایام تعطیل هم از 8 صبح تا 12 شب در کنار شماییم تا در اسرع وقت جامع ترین پاسخ را به سوالات شما ارائه کنیم.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول

✔️مراحل ثبت نام دبیرستان فرزانگان تهران چیست؟

✔️ابتدا باید در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان شرکت کرده و نمره قبولی را کسب نمایید تا بتوانید برای ثبت نام حضوری دبیرستان فرزانگان تهران اقدام کنید.

✔️آدرس مدارس فرزانگان را از کجا پیدا کنم؟

✔️لیست کامل آدرس دبیرستان فرزانگان دخترانه تهران را به تفکیک دوره اول و دوم، وهمچنین منطقه شهری که در آن واقع شده اند، در این مقاله مشاور گروپ گردآوری شده است.

✔️پیش ثبت نام دبیرستان فرزانگان کی آغاز می شود؟

✔️برای اطلاع از تاریخ پیش ثبت نام دبیرستان فرزانگان دوره اول و دوره دوم تمام روزهای هفته حتی ایام تعطیل از 8 صبح تا 12 شب با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه دبیرستان فرزانگان تهران | ثبت نام دبیرستان دخترانه فرزانگان تهران

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی