ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 1401

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 1401 : دانشگاه های غیر انتفاعی جزو دانشگاه هایی هستند که برای ثبت نام در آنها باید هر ترم مبلغی را به عنوان شهریه پرداخت کنید . 

ثبت نام دانشگاه های غیر انتفاعی

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی

دانشگاه ه غیر انتفاعی از جمله دانشگاه هایی هستند که برای ثبت نام در آنها باید هر ترم مبلغی را به عنوان شهریه ثابت و متغیر پرداخت کنید . اما طبق شهریه هایی که در جریان هستیم ؛ شهریه دانشگاه های غیر انتفاعی خیلی زیاد نباشد و تقریبا قابل قبول است . توجه داشته باشید که امکانات آموزشی دانشگاه های غیر انتفاعی در سطح نسبتا خوبی است .

هر چند که نسبت به نوع و قدمت مرکز آموزشی امکانات آن نیز  متفاوت است . معمولا در دانشگاه غیرانتفاعی در صورت داشتن خوابگاه به صورت خودگردان است .

توجه : مدرک فارغ التحصیلان دانشگاه های غیر انتفاعی زیر نظر وزارت علوم و تحقیقات است و در تمام مراکز کشور معتبر است .

ثبت نام کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی

دانشگاه برتر غیرانتفاعی در سال 1401 - 1402

از جمله دانشگاه های برتر غیرانتفاعی شامل دانشگاه سوره، دماوند، پارس، اصفهان، شیراز، جهاد کرمانشاه و … که می توانیم برای شما دوستان عزیز ذکر نماییم. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید ..

ثبت نام کاردانی به کارشناسی غیرانتفاعی 1401 - 1402

پیش بینی می شود ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی در مقطع کارشناسی ناپیوسته و یا همان کاردانی به کارشناسی برای ورودی ترم بهمن از 16 اسفند 1400 آغاز و تا 23 اسفند ادامه داشته باشد . . متقاضیان می توانند جهت ثبت نام بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام اقدام و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر  با مشاورین مجرب مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید ...

جهت ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی اینجا کلیک کنید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401 - 1402

طبق آمارها متقاضیان ورود به دانشگاه های غیر انتفاعی در سال های گذشته رو به افزایش است و یکی از دلایل اصلی افزایش متقاضیان ورود به دانشگاه غیرانتفاعی پذیرش دانشجو در این دانشگاه ها بصورت بدون کنکور و تنها براساس سوابق تحصیلی است .

توجه داشته باشید که حتی اگر در کنکور سراسری ثبت نام نکرده نباشید و یا در جلسه کنکور حضور نداشته باشید نیز براساس سوابق تحصیلی می توانید وارد دانشگاه شوید .
این شیوه پذیرش برای خیلی از داوطلبان که زمان و یا حوصله کافی برای مطالعه دورس امتحانی و ثبت نام کنکور سراسری را ندارند بسیار مناسب خواهد بود .
بهتر است بدانید که در مدرک فارغ التحصیلی شما این مسئله درج نخواهد شد که داوطلب مدرک خود را به صورت بدون کنکور دریافت نموده است . از دیگر مزایای خیلی خوب دانشگاه  غیرانتفاعی پذیرش دانشجو در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه بصورت بدون کنکور است .

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401 - 1402

همانطور که در ابتدای این مطلب آماده است دانشگاه غیرانتفاعی در دو نوبت مهر و بهمن دانشجو می پذیرند . که برای ثبت نام ترم مهرماه باید همزمان با انتخاب رشته سراسری از میان لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی موجود در دفترچه انتخاب رشته سراسری کد رشته محل های مورد نظر را انتخاب نمایید که حداکثر تا 150 انتخاب می توانید داشته باشید .

پیش بینی می شود انتخاب رشته سراسری 1400 همچون سال های اخیر در نیمه دوم مرداد باشد
که داوطلبان متقاضی ورود به دانشگاه های غیر انتفاعی برای ورودی بهمن 1400 ماه باید در تاریخ مقرر شده از سوی این دانشگاه و از طریق سایت سازمان سنجش برای تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی ثبت نام نمایند. که معمولا از آبان ماه تا دی ماه ادامه خواهد داشت.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 1401 - 1402

توجه داشته باشید که در پذیرش بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مطابقت رشته انتخابی با عنوان مدرک تحصیلی شما ملاک نیست و تنها تاثیر سوابق تحصیلی در رشته های غیر مرتبط کمتر است .

تمامی داوطلبان شرکت کننده در دوره های کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی برای سال تحصیلی 1401 - 1402 باید گواهی مقطع پیش دانشگاهی و یا دیپلم خود را حداکثر تا پایان شهریور 98 دریافت نمایند. البته قابل ذکر است که دارندگان مدرک دیپلم فنی تنها مجاز به انتخاب کدرشته محل های دوره کاردانی می باشند.

همچنین دارندگان مدرک کاردانی در رشته های با طرح نیروی انسانی می بایست تا پایان شهریور 1401 طرح خود را به پایان برسانند, تا بتوانند در مهرماه در کلاس های بدون کنکور غیر انتفاعی شرکت نمایند.

مدارک لازم برای ثبت نام کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی 1401

 • دیپلم 4 ساله نظام قدیم
 • مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی برای ثبت نام کارشناسی پیوسته
 • مدرک دیپلم برای ثبت نام مقطع کاردانی
 • مدرک کاردانی برای ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته یا کارشناسی پیوسته
 • مدرک نظام وظیفه برای آقایان مشمول (برادرانی که وضعیت نظام وظیفه خود را مشخص نکنند ثبت نام آنها لغو می شود)
 • فارغ التحصیلان رشته های نظری که فقط مدرک دیپلم دارند، یا فارغ التحصیلان رشته های فنی حرفه ای، فقط مجاز به انتخاب رشته های مقطع کاردانی می باشند و پس از دریافت مدرک کاردانی می توانند برای ثبت نام مقطع کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته اقدام کنند.
 

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه غیرانتفاعی 1401

بسیاری از رشته های گروه آزمایشی علوم انسانی، علوم پایه و  فنی مهندسی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه غیرانتفاعی ارائه می شود که علاقمندان به تحصیل در این دانشگاه باید در نیمه اول بهمن ماه در کنکور کارشناسی ارشد سراسری ثبت نام خود را انجام دهند و هنگام ثبت نام کارشناسی ارشد باید گزینه علاقمندی به دانشگاه غیر انتفاعی در فرم ثبت نام فعال شود. برای ثبت نام ابتدا باید دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد از سایت sanjesh.org دریافت نموده و پس از مطالعه و اطلاع از تمام شرایط و ضوابط آن ، نسبت ثبت نام اینترنتی اقدام کنید. معمولا زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد هفته اول اردیبهشت ماه می باشد.

پس از نتایج کنکور ارشد در نیمه اول خرداد ماه می باشد و داوطلبان می توانند با وارد کردن مشخصات خود در سایت sanjesh.org از وضعیت مجاز بودن خود مطلع شوند داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند باید دفترچه انتخاب رشته ارشد  را از همین سایت دریافت کنند و انتخاب رشته خود را انجام دهند. لیست رشته های دانشگاه غیرانتفاعی نیز در دفترچه مذکور قید شده است و علاقمندان می توانند در صورت مجاز به انتخاب رشته بودن ، کد رشته های این دانشگاه را نیز قراد دهند و منتظر اعلام نتایج نهایی باشند و در صورتی که در این دانشگاه پذیرفته شده باشند، باید با مراجعه به سایت دانشگاه پذیرفته شده از زمان ثبت نام حضوری آگاهی یابند.

 

ثبت نام دکتری دانشگاه غیرانتفاعی 1401

دانشگاه غیر انتفاعی در مقطع دکتری رشته های کمی را ارائه می دهد ولی به دلیل داشتن کیفیت آموزشی بالا نسبت به برخی واحدهای دانشگاهی، از متقاضیان بسیاری برخوردار است و همین امر موجب شده تا رقابت تنگاتنگی برای تحصیل در این دانشگاه ایجاد شود ، بنابراین کسانی که رتبه بهتری را کسب نموده باشند شانس بالاتری برای پذیرش در این دانشگاه خواهند داشت. برای تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه غیر انتفاعی بایستی در زمان ثبت نام دکتری که معمولا هفته اول آذر ماه می باشد، ثبت نام اینترنتی خود را در سایت sanjesh.org به ثبت برسانید. ضمناً در زمان ثبت نام بایستی گزینه علاقمندی به دانشگاه غیر انتفاعی را در فرم ثبت نام باید فعال کنید.

جهت ثبت نام دکتری دانشگاه غیر انتفاعی اینجا کلیک کنید

پس از اعلام نتایج اولیه در هفته اول فروردین ماه و منتشر شدن دفترچه انتخاب رشته دکتری ، باید برای انتخاب رشته اقدام کرد در واقع انتخاب رشته دکتری  دانشگاه غیرانتفاعی با انتخاب رشته دانشگاه سراسری همزمان و در قالب یک انتخاب رشته می باشد و داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در این دانشگاه شده اند ، می توانند کد رشته های این دانشگاه را در انتخاب رشته خود قرار دهند پس از انتخاب رشته هفته آخر اردیبهشت ماه سازمان سنجش مشخص می کند که داوطلب در کدام رشته دعوت به مصاحبه شده است و کلیه کسانی که انتخاب رشته انجام داده اند باید با مراجعه به این سایت و وارد کردن اطلاعات لازم از وضعیت خود مطلع شوند. بعد از گذراندن موفقیت آمیز مرحله مصاحبه دکتری نتایج نهایی نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود و در صورت پذیرفته شدن در دانشگاه غیرانتفاعی باید به همراه مدارک لازم برای ثبت نام حضوری اقدام کرد.

شما می توانید در صورت داشتن هرگونه پرسشی در رابطه با لیست رشته ها, مدارک و شرایط مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های غیر انتفاعی, پیام نور, علمی کاربردی و نحوه ثبت نام در این رشته ها و یا سوالات خود را در رابطه با ثبت نام کنکور سراسری 1400 از طریق شماره گیری  9099071613 با تلفن ثابت و بدون کدگیری از مشاوران مجرب مرکز مشاور گروپ بپرسید و پاسخ مورد نظرتان را دریافت نمایید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی چگونه است؟

در این مقاله جزئیات نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی، از جمله زمان ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 1401 و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401 را ارائه داده ایم

دانشگاه غیرانتفاعی در چه مقاطعی پذیرش دارد؟

دانشگاه غیرانتفاعی در مقاطع کاردانی غیر انتفاعی، کارشناسی غیر انتفاعی، کارشناسی ارشد غیر انتفاعی و دکتری غیرانتفاعی به صورت با کنکور و بدون کنکور (در صورت داشتن شرایط پذیرش اعلامی از سوی هر دانشگاه) پذیرش دارد.

3.7/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. مهدیه

  سلام خسته‌نباشید،من پیام‌نور قبول شدم اگر ثبت‌نام کنم برای نیمسال دوم میتونم غیرانتفاعی ثبتنام کنم و درصورت قبولی از پیام نور انصراف بدم؟؟

  پاسخ
 2. مهدیه

  من نیمسال‌اول پیام‌نور قبول شدم،میتونم برای نیمسال دوم غیرانتفاعی ثبت‌نام کنم و درصورت قبولی انصراف بدم از پیام نور و برم غیرانتفاعی ؟؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.