ثبت نام دانشگاه افسری امام علی

ثبت نام دانشگاه افسری امام علی

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه افسری امام علی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از مشاور گروپ به ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲ می پردازیم و از شرایط و نحوه ثبت نام دانشگاه امام علی مطلع می گردیم. راهنمای ثبت نام دانشگاه افسری امام علی و لیست منابع آزمون امام علی می تواند راهگشای شما در مسیر ثبت نام آزمون افسری نیرو زمینی باشد.

اگر شما هم جزو علاقه مندان ثبت نام دانشگاه نیرو زمینی امام علی نزاجا می باشید، برای دریافت لیست رشته های دانشگاه امام علی تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

دانشگاه افسری امام علی یکی از قدیمی ترین مراکز آموزش عالی کشور می باشد که در سال ۱۳۰۰ توسط رضا شاه پهلوی تاسیس گردید. این دانشگاه ۳ دانشکده و یک مرکز آموزش زبان های خارجی دارد و توانسته است با ترکیب ۱ گردان بورسیه و ۷ گردان دانشجویی، و در کنار دانش تخصصی در هر رشته، نظامی گری را نیز به دانشجویان بیاموزد.

ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲

داوطلبان محصل و فارغ التحصیلان رشته‌ های ریاضی‌ فیزیک، علوم انسانی و علوم تجربی می توانند ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲ را انجام داده و در آزمون دانشگاه امام علی شرکت نمایند.

متقاضیان با تهیه مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه افسری امام علی، باید به سایت گزینش آجا مراجعه نموده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند. بعد از شرکت در آزمون اختصاصی استخدامی دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ داوطلبان به مصاحبه حضوری دعوت می شوند و در صورت قبولی در مصاحبه، به گروه دانشجویان این دانشگاه می پیوندند.

ثبت نام دانشگاه افسری امام علی دانشگاه نیرو زمینی

شرایط ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

متقاضیان تنها در صورتی که تمامی شرایط ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ را داشته باشند مجاز به ثبت نام در دانشگاه نیرو زمینی امام علی خواهند بود. شرایط ورود به دانشگاه افسری امام علی شامل شرایط عمومی و اختصاصی است که در ادامه آن ها را با هم مرور می کنیم:

شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲

 1. اعتقاد و متدین به دین مبین اسلام
 2. تابعیت جمهوری اسلامی ایران (عدم سابقه تابعیت بیگانه)
 3. ایمان به انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران و آمادگی فداکاری در راه تحقق اهداف آن.
 4. اعتقاد و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه.
 5. کسانی که به عنوان عضو به امام علی ج.ا.ا می پیوندند باید برای رزمنده شدن وارد شوند و جهت پاسداری ازاستقلال وتمامیت ارضی ونظام جمهوری اسلامی ایران آمادگی مأموریت درهرجایی راداشته باشند.
 6. شاخصه های تدین وانقلابی بودن اصل بوده ودر همه مراحل موردتوجه قرارمی گیرد.
 7. استخدام افراد برمبنای مرتفع نمودن مشکلات اقتصادی آنان نبوده وجذب واستخدام براساس نیازسازمان می باشد. دراستخدام افراد به وجود انگیزه خدمتی ، روحیه ایثارو فداکاری توجه می گردد.
 8. سپردن تعهد کافی مبنی بر پرداخت دو برابر هزینه های دوره آموزشی درصورت استعفاء و یا اخراج برابر قوانین و مقررات امام علی ج.ا.ا.
 9. دارابودن حداقل سن ۱۶ سال تمام و حداکثر ۲۲ سال (تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۱) و در صورت انجام خدمت سربازی مدت خدمت ضرورت به حداکثر سن داوطلب اضافه می شود(فرزندان شاهد، جانبازان از کار افتاده کلی ، آزادگان از کار افتاده کلی از شرط سن و معدل معاف می باشند)
 10. حداکثر سن برای رشته خلبانی هواپیما ۲۰ سال می‌باشد.
 11. دارا بودن سلامت جسم و روان(برابر معاینات استخدام).
 12. فقدان محکومیت مؤثر کیفری و محکومیت ناشی از اقدام علیه امنیت کشور، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران.
 13. نداشتن عضویت یا وابستگی و هواداری از احزاب ، گروه‌ها و سازمان‌های سیاسی.
 14. عدم معروفیت و اشتهار به فساد اخلاقی برابر ضوابط گزینش .

تبصره: حداقل قد برای عموم داوطلبان ۱۶۵ سانتیمتر و دید چشم برای رشته‌های خلبانی ۱۰/۱۰ و برای سایر رشته‌ها حداقل ۸/۱۰ می باشد.

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲

 1. سپردن تعهد خدمتی برابر ضوابط قانون امام علی جمهوری اسلامی ایران.
 2. داشتن حداقل معدل کل دیپلم برای فارغ التحصیلان رشته‌ های علوم تجربی و ریاضی‌ فیزیک ۱۴ و برای دیپلم علوم انسانی ۱۶ و حداقل معدل کتبی برای رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی ۱۰ و برای دیپلم علوم انسانی ۱۴ می باشد.
 3. برای داوطلبان در حال تحصیل و محصلان نظام جدید آموزشی حداقل معدل های اشاره شده در سال دوم متوسطه (سال یازدهم) ملاک بوده و بایستی مدرک قبولی سال آخر متوسطه (سال دوازدهم) خود رابا شرط حداقل معدل اعلامی و حداکثر تا قبل از شروع دوره جامعه پذیری نظامی مشترک (تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۱۱) ارائه نمایند در غیر اینصورت قبولی آنان نادیده تلقی می گردد. (توجه داشته باشید فرزندان شاهد ، جانبازان از کار افتاده کلی ، آزادگان از کار افتاده کلی از شرط سن و معدل ثبت نام دانشگاه افسری معاف می باشند).
 4. جهت داوطلبان استخدام خلبانی امام علی حداقل معدل کل ۱۵ و حداقل معدل کتبی ۱۲ می باشد.
 5. رشته استخدام خلبانی امام علی بالگرد و پهباد معدل کل حداقل ۱۴ و معدل کتبی حداقل ۱۰ می باشد.
 6. قبولی در آزمون علمی ، معاینات پزشکی ، مقاومت جسمانی و صلاحیت‌های گزینشی.
 7. فرزندان شهدا، آزادگان، جانبازان ، ایثارگران و نظامیان از اولویت استخدام برخوردار می‌باشند.
 8. بسیجیان فعال ، حافظان کل قرآن کریم وداوطلبان عضویابی شده از اولویت استخدام برخوردار می باشند.
 9. دانشجویان مشغول به تحصیل در سایر دانشگاه ها درصورت داشتن شرایط و ضوابط موردنظر می توانند ثبت نام نمایند. از پذیرفته شدگانی که دانشجوی سایر دانشگاه ها می باشند مشروط به ارائه برگه انصراف از تحصیل ثبت نام نهایی بعمل خواهد آمد.
 10. درجه داران رسمی و پیمانی (بین درجات گروهبان یکمی تا استوار یکمی) می توانند پس از اخذ مجوز از نیرو یا سازمان مربوط در آزمون اختصاصی شرکت و فقط مجاز به پذیرش در دانشگاه نیرو/ سازمان متبوعه خود می باشند.
 11. امکان استخدام دارندگان معافیت پزشکی درامام علی ج.ا.ا وجود ندارد.
 12. امکان استخدام داوطلبان مشمول دارای اضافه خدمت سنواتی وجود ندارد.
 13. با توجه به شبانه روزی بودن دوره آموزش، تنها افراد مجرد مجاز به ثبت نام هستند و داوطلبان متأهل حق ثبت نام دانشگاه افسری امام علی را ندارند.
 14. داوطلبان نباید تعهد خدمتی یا استخدامی به دستگاه های دولتی و بخش خصوصی داشته باشند.

اگر شرایط ویژه ای دارید که به واسطه آن نمی دانید مجاز به ثبت نام دانشگاه افسری امام علی هستید یا خیر، کافیست با ما در مشاور گروپ تماس بگیرید و پاسخ سوال خود را دریافت کنید. متخصصان حوزه دانشگاه افسری از ساعت 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

اگر به تلفن ثابت دسترسی ندارید با خرید بسته های تماس مشاور گروپ، مشاورین مجموعه در اسرع وقت و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

هزینه ثبت نام دانشگاه افسری امام علی

هزینه ثبت نام دانشگاه افسری امام علی که در زمان خرید کارت ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲ از داوطلبان دریافت می گردد، مبلغ  ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال ( معادل یکصد هزار تومان) تعیین شده است.

لازم به ذکر است داوطلبان باید این مبلغ را به صورت الکترونیکی و در زمان ثبت نام در سایت gozinesh.aja.ir پرداخت نمایند. این مبلغ غیر قابل استرداد می باشد، یعنی بعد از پرداخت هزینه ثبت نام، امکان بازگشت وجه به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت.

دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری امام علی

پیش از ثبت نام باید دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری امام علی را مطالعه نمایید و با تمامی جزییات برگزاری آزمون دانشگاه امام علی آشنا شوید. به همین منظور ما در این بخش از مقاله لینک دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری امام علی 1402 را قرار داده ایم و برای دریافت دفترچه ثبت نام روی عکس زیر کلیک کنید:

دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1402

دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری امام علی

زمان ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

زمان ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ از طریق سایت گزینش آجا اعلام شده است و متقاضیان می توانند از روز یکشنبه ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ تا ساعت ۱۲ شب سه شنبه ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ برای خرید و تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند. توصیه می کنیم در همین بازه زمانی ثبت نام خود را تکمیل نمایید و به امید تمدید مهلت ثبت نام، آن را به روزهای پایانی موکول نکنید.

تاکنون اطلاعیه ای مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲ از سایت گزینش آجا منتشر نشده است. در صورت تمدید زمان ثبت نام دانشگاه امام علی ۱۴۰۲ این مقاله به روز رسانی گشته و به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

ثبت نام دانشگاه امام علی  1402
 ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ تا ۱۴۰۱/۰۹/۱۵

سایت ثبت نام دانشگاه امام علی

سایت ثبت نام دانشگاه امام علی همان سایت گزینش و استخدام امام علی جمهوری اسلامی ایران gozinesh.aja.ir است و به منظور سهولت دسترسی شما عزیزان لینک مستقیم فعال شده است. برای ورود به سایت ثبت نام دانشگاه افسری امام علی  کلیک نمایید.

در ادامه راهنمای گام به گام و تصویری ثبت نام دانشگاه افسری امام علی 1402 ارائه شده است، با ما همراه باشید.

نحوه ثبت نام دانشگاه افسری امام علی

برای ثبت نام، ابتدا به سایت gozinesh.aja.ir مراجعه نمایید و مطابق تصویر از منوی سمت راست روی خرید کارت کلیک کنید.

سایت گزینش و استخدام اجا ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

در صفحه جدید بعد از مطالعه شرایط استخدام، فرم ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲ را پر کنید و روی گزینه تایید و پرداخت در پایین صفحه کلیک کنید. البته اگر جزو دانشجویان انصرافی سال های قبل باشید دیگر مجاز به خرید کارت ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲ نخواهید بود و نمی توانید در آزمون نام نویسی کنید.

خرید کارت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

با اتصال به درگاه بانکی هزینه ثبت نام را به عنوان وجه خرید کارت ثبت نام دانشگاه افسری امام علی پرداخت نمایید.

پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

بعد از پرداخت وجه ثبت نام آزمون دانشگاه امام علی 1402، یک کد رهگیری 8 رقمی برای شما صادر می شود که باید آن را یادداشت کرده و تا پایان مراحل آزمون باید آن را نزد خود نگهدارید. به مرحله بعد و تکمیل مراحل ثبت نام بروید.

کد رهگیری ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

در این بخش پس از وارد کردن کد ملی و کد رهگیری در کادرهای مربوطه، روی گزینه تایید بزنید تا به مرحله بعد ثبت نام دانشگاه افسری امام علی وارد شوید.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش استخدام دانشگاه افسری

در مرحله ثبت اطلاعات فردی مطابق تصویر فرم را تکمیل نمایید.

تکمیل فرم ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

در این مرحله باید وضعیت تحصیلی خود را در سامانه گزینش و استخدام امام علی جمهوری اسلامی ایران (سایت گزینش آجا gozinesh.aja.ir) ثبت نمایید و با انتخاب گزینه گام بعد به صفحه وضعیت سهمیه ها و نظام وظیفه منتقل می گردید.

وضعیت تحصیلی ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

فرم صفحه وضعیت سهمیه ها و نظام وظیفه را مطابق تصویر پر نمایید.

سهمیه و نظام وظیفه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

برای ادامه فرآیند ثبت نام دانشگاه امام علی 1402 با کلیک بر روی گزینه گام بعد به صفحه وضعیت تعهدات هدایت می شوید و با تکمیل فرم این بخش به مرحله نهایی ثبت نام می رسید.

تعهدات ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

توجه داشته باشید ثبت نام تنها در صورتی به پایان می رسد که شماره پرونده ثبت نام دانشگاه افسری امام علی را دریافت کرده باشید. حتما این شماره را یادداشت و نزد خود نگه دارید.

شماره پرونده ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

منابع آزمون دانشگاه افسری امام علی

مواد، ضرایب و منابع آزمون دانشگاه افسری امام علی برای تمامی داوطلبان بر اساس نظام آموزشی جدید خواهد بود، پس داوطلبان نظام آموزشی قدیم  هم می بایست برای شرکت در آزمون منابع نظام آموزشی جدید را مطالعه نمایند.

منابع آزمون دانشگاه افسری امام علی به دو دسته منابع عمومی و اختصاصی رشته های ریاضی، تجربی و انسانی تقسیم می گردد.

دروس عمومی منابع آزمون دانشگاه افسری امام علی
آزمون تعداد ضرایب زمان منـابع
دهم یازدهم دوازدهم
چاپ 1399 چاپ 1400 چاپ 1401
زبان و ادبیات فارسی 25 4 18 دقیقه فارسی1 فارسی2 فارسی3
زبان عربی 25 2 20 دقیقه عربی – زبان قرآن1 عربی – زبان قرآن2 عربی – زبان قرآن 3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
فرهنگ و معارف اسلامی 25 3 17 دقیقه دین و زندگی1 دین و زندگی2 دین و زندگی3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
زبان انگلیسی 25 2 20 دقیقه انگلیسی1 انگلیسی2 انگلیسی3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)

دروس تخصصی (ریاضی فیزیک)

منابع آزمون دانشگاه افسری امام علی ریاضی فیزیک
آزمون تعداد ضرایب زمان منابع
دهم یازدهم دوازدهم
چاپ 1399 چاپ 1400 چاپ 1401
ریاضی 55 4 85 دقیقه هندسه 1        – هندسه 2
       – آمار و احتمال
       – حسابان 1
  – هندسه 3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
  – حسابان 2 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
  – ریاضیات گسسته (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
فیزیک 45 3 55 دقیقه فیزیک1 فیزیک2      فیزیک3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
شیمی 35 2 35 دقیقه شیمی1 شیمی2      شیمی3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)

دروس تخصصی(علوم تجربی)

منابع آزمون دانشگاه افسری امام علی علوم تجربی
آزمون تعداد ضرایب زمان منـابع
دهم یازدهم دوازدهم
چاپ 1399 چاپ 1400 چاپ 1401
زمین‌شناسی 25 1 20 دقیقه —– زمین شناسی ——
ریاضی 30 4 47 دقیقه ریاضی1 ریاضی 2 ریاضی3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
زیست‌شناسی 50 2 36 دقیقه زیست‌شناسی 1 زیست‌شناسی 2 زیست‌شناسی3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
فیزیک 30 3 37 دقیقه فیزیک1 فیزیک2 فیزیک3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
شیمی 35 2 35 دقیقه شیمی1 شیمی2 شیمی3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)

دروس تخصصی(علوم انسانی)

 
منابع آزمون دانشگاه افسری امام علی علوم انسانی
آزمون تعداد ضرایب زمان منـابع
دهم یازدهم دوازدهم
چاپ 1399 چاپ1400 چاپ1401
ریاضی 20 4 25 دقیقه ریاضی و آمار1 ریاضی و آمار2 ریاضی و آمار3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
اقتصاد 15 3 10 دقیقه اقتصاد —– —–
زبان و ادبیات فارسی 30 2 30 دقیقه علوم وفنون ادبی 1 علوم وفنون ادبی 2 علوم وفنون ادبی 3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
زبان عربی 20 1 20 دقیقه عربی – زبان قرآن1 عربی – زبان قرآن 2 عربی – زبان قرآن 3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
تاریخ 15 1 25 دقیقه تاریخ 1 تاریخ 2 تاریخ 3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
جغرافیا 15 1 جغرافیای ایران جغرافیا2 جغرافیا 3 کاربردی (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
علوم اجتماعی 20 2 15 جامعه شناسی 1 جامعه شناسی2 جامعه شناسی3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
فلسفه و منطق 25 1 25 منطق فلسفه آشنایی با فلسفه اسلامی (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
روان‌شناسی 20 1 15 —– روان‌شناسی —–

.

لیست رشته های دانشگاه افسری امام علی

ثبت نام دانشگاه افسری امام علی برای فارغ التحصیلان رشته های ریاضی‌ فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی امکان پذیر است. در این بخش لیست رشته های دانشگاه افسری امام علی را مشاهده می نمایید. رشته‌های عمومی نیروی زمینی که در دانشکده های مدیریت و علوم نظامی، علوم پایه و مهندسی پرواز دانشگاه امام علی تدریس می شوند به شرح زیر است:

 • مدیریت دفاعی(زمینه های :اداری پرسنلی ،دارایی ، آماد، دژبان ، ترابری- مختص کلیه نیروها)
 • علوم دفاعی(زمینه های: پیاده، زرهی، ش.م.ه، بهداشت و درمان)
 • مهندسی دفاعی(زمینه های: استحکامات و عمران، الکترونیک، مخابرات و جنگال، مکانیک و الکترومکانیک، مهمات)
 • مهندسی نگهداری و تعمیر بالگرد، مهندسی عمران ، خلبانی بالگرد

زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری امام علی

زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری امام علی، ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ اعلام شده است و آزمون رأس ساعت هشت صبح روز جمعه ۹ دی ۱۴۰۱ برگزار می‌گردد. توجه داشته باشید که درب ورودی حوزه های آزمون دانشگاه افسری یک ساعت قبل از شروع آزمون بسته خواهد شد.

برای اطلاع از نشانی محل برگزاری ازمون دانشگاه افسری امام علی ، در روز انتشار کارت ورود به جلسه یعنی روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ به سایت گزینش و استخدام آجا مراجعه نمایید.

کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری امام علی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری امام علی از تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ الی ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ امکان پذیر خواهد بود و در این بازه زمانی متقاضیان ثبت نام دانشگاه افسری باید به سایت gozinesh.aja.ir مراجعه و نسبت به دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری امام علی اقدام نمایند.

به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری امام علی در روز آزمون الزامی می باشد و از ورود داوطلبانی که کارت آزمون امام علی ۱۴۰۲ را ندارند جلوگیری خواهد شد. اطلاعات بیشتر در این رابطه را می توانید در مقاله کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری ارتش بیابید.

سایت دانشگاه افسری امام علی

در این مقاله به موضوع ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲ پرداختیم. اگر در هنگام ثبت نام دچار مشکل شدید یا سوالی در این زمینه داشتید می توانید با تلفن ثابت از سراسر کشور همه روزه (حتی ایام تعطیل) از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب تماس بگیرید.

مشاور گروپ

۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

سوالات متداول ثبت نام دانشگاه امام علی

✔️شرایط ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲ چیست؟

✔️برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه نیرو زمینی امام علی مقاله را مطالعه نمایید. تمامی ضوابط و شرایط ورود به دانشگاه افسری امام علی در مقاله درج شده است.

✔️ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲ چه زمانی آغاز می گردد؟

✔️زمان ثبت نام دانشگاه افسری امام علی ۱۴۰۲ از ابتدای آبان شروع شده و تا اواسط آذر ادامه خواهد داشت. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام مقاله را مطالعه نمایید.

✔️سایت ثبت نام دانشگاه افسری امام علی چیست؟

✔️برای ثبت نام دانشگاه افسری امام علی باید به سایت گزینش آجا gozinesh.aja.ir مراجعه نمایید. راهنمای تصویری و گام به گام ثبت نام دانشگاه افسری امام علی در این مقاله قرار دارد.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه افسری امام علی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی