ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲

ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از مشاور گروپ به ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی می پردازیم. شما متقاضیان گرامی با آگاهی از شرایط ثبت نام، باید در زمان مقرر به عنوان زمان ثبت نام دانشگاه علوم دریایی امام خمینی به سایت گزینش آجا مراجعه نموده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

به منظور سهولت در امر نام نویسی، راهنمای تصویری و گام به گام نحوه ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی در این مقاله قرار گرفته است. با ما همراه باشید.

ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲

ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲ از بین محصلان و فارغ التحصیلان رشته‌ های ریاضی‌ فیزیک، علوم انسانی و علوم تجربی انجام می شود و متقاضیان با تهیه مدارک ثبت نام آزمون دانشگاه امام خمینی، باید به سایت گزینش و استخدام جمهوری اسلامی ایران (سایت گزینش آجا) مراجعه کنند و مراحل ثبت نام را با موفقیت پشت سر بگذارند.

لازم به ذکر است ثبت نام آزمون ورودی دانشگاه افسری امام خمینی منحصرا اینترنتی بوده و بعد از شرکت در آزمون استخدامی دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ داوطلبان به مصاحبه حضوری دعوت می شوند.

فقط در صورتی که تمامی شرایط ورود به دانشکده افسری را داشته باشید و در مصاحبه حضوری پذیرفته شوید می توانید به جمع دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی بپیوندید.

دانشگاه امام خمینی در سال 1359 تاسیس شده و در نوشهر واقع گشته است. دانشگاه افسری امام خمینی دارای 6 دانشکده برای گرایش های مختلف تحصیلی می باشد. برخی از امکاناتی که دانشگاه علوم دریایی امام خمینی برای دانشجویان فراهم کرده است شامل مرکز رایانه، کتابخانه، بوفه، مرکز مخابرات دانشجویی و همچنین مرکزی امور خدماتی برای انجام کارهایی از قبیل کفاشی، پیرایش و خیاطی می شود.

دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی

ما در این بخش از مقاله لینک دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی 1402 را فعال کرده ایم و شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی عکس زیر فایل pdf دفترچه ثبت نام علوم دریایی امام خمینی را دریافت نمایید.

مطالعه دفترچه ثبت نام افسری ارتش به شما کمک می کند تا از تمامی جزییات ثبت نام و برگزاری آزمون افسری دانشگاه امام خمینی مطلع شوید و با آگاهی کامل اقدام به ثبت نام نمایید.

دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1402

دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی


شرایط ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

همانطور که می دانید فقط افراد واجد شرایط ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ مجاز به ثبت نام دانشگاه علوم دریایی امام خمینی خواهند بود. شرایط ثبت نام دانشگاه افسری شامل شرایط عمومی و اختصاصی است که در ادامه آن ها را با هم مرور می کنیم:

شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲

 1. اعتقاد و متدین به دین مبین اسلام
 2. تابعیت جمهوری اسلامی ایران (عدم سابقه تابعیت بیگانه)
 3. ایمان به انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران و آمادگی فداکاری در راه تحقق اهداف آن.
 4. اعتقاد و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه.
 5. کسانی که به عنوان عضو به امام خمینی ج.ا.ا می پیوندند باید برای رزمنده شدن وارد شوند و جهت پاسداری ازاستقلال وتمامیت ارضی ونظام جمهوری اسلامی ایران آمادگی مأموریت درهرجایی راداشته باشند.
 6. شاخصه های تدین وانقلابی بودن اصل بوده ودر همه مراحل موردتوجه قرارمی گیرد.
 7. استخدام افراد برمبنای مرتفع نمودن مشکلات اقتصادی آنان نبوده وجذب واستخدام براساس نیازسازمان می باشد. دراستخدام افراد به وجود انگیزه خدمتی ، روحیه ایثارو فداکاری توجه می گردد.
 8. سپردن تعهد کافی مبنی بر پرداخت دو برابر هزینه های دوره آموزشی درصورت استعفاء و یا اخراج برابر قوانین و مقررات امام خمینی ج.ا.ا.
 9. دارابودن حداقل سن ۱۶ سال تمام و حداکثر ۲۲ سال (تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۱) و در صورت انجام خدمت سربازی مدت خدمت ضرورت به حداکثر سن داوطلب اضافه می شود(فرزندان شاهد، جانبازان از کار افتاده کلی ، آزادگان از کار افتاده کلی از شرط سن و معدل معاف می باشند)
 10. حداکثر سن برای رشته خلبانی هواپیما ۲۰ سال می‌باشد.
 11. دارا بودن سلامت جسم و روان(برابر معاینات استخدام).
 12. فقدان محکومیت مؤثر کیفری و محکومیت ناشی از اقدام علیه امنیت کشور، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران.
 13. نداشتن عضویت یا وابستگی و هواداری از احزاب ، گروه‌ها و سازمان‌های سیاسی.
 14. عدم معروفیت و اشتهار به فساد اخلاقی برابر ضوابط گزینش .
 • تبصره: حداقل قد برای عموم داوطلبان ۱۶۵ سانتیمتر و دید چشم برای رشته‌های خلبانی ۱۰/۱۰ و برای سایر رشته‌ها حداقل ۸/۱۰ می باشد.

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲

 • سپردن تعهد خدمتی برابر ضوابط قانون امام خمینی جمهوری اسلامی ایران.
 • داشتن حداقل معدل کل دیپلم برای فارغ التحصیلان رشته‌ های علوم تجربی و ریاضی‌ فیزیک ۱۴ و برای دیپلم علوم انسانی ۱۶ و حداقل معدل کتبی برای رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی ۱۰ و برای دیپلم علوم انسانی ۱۴ می باشد.
 • برای داوطلبان در حال تحصیل و محصلان نظام جدید آموزشی حداقل معدل های اشاره شده در سال دوم متوسطه (سال یازدهم) ملاک بوده و بایستی مدرک قبولی سال آخر متوسطه (سال دوازدهم) خود رابا شرط حداقل معدل اعلامی و حداکثر تا قبل از شروع دوره جامعه پذیری نظامی مشترک (تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۱۱) ارائه نمایند در غیر اینصورت قبولی آنان نادیده تلقی می گردد. (توجه داشته باشید فرزندان شاهد ، جانبازان از کار افتاده کلی ، آزادگان از کار افتاده کلی از شرط سن و معدل ثبت نام دانشگاه افسری معاف می باشند).
 • جهت داوطلبان استخدام خلبانی امام خمینی حداقل معدل کل ۱۵ و حداقل معدل کتبی ۱۲ می باشد.
 • رشته استخدام خلبانی امام خمینی بالگرد و پهباد معدل کل حداقل ۱۴ و معدل کتبی حداقل ۱۰ می باشد.
 • قبولی در آزمون علمی ، معاینات پزشکی ، مقاومت جسمانی و صلاحیت‌های گزینشی.
 • فرزندان شهدا، آزادگان، جانبازان ، ایثارگران و نظامیان از اولویت استخدام برخوردار می‌باشند.
 • بسیجیان فعال ، حافظان کل قرآن کریم وداوطلبان عضویابی شده از اولویت استخدام برخوردار می باشند.
 • دانشجویان مشغول به تحصیل در سایر دانشگاه ها درصورت داشتن شرایط و ضوابط موردنظر می توانند ثبت نام نمایند. از پذیرفته شدگانی که دانشجوی سایر دانشگاه ها می باشند مشروط به ارائه برگه انصراف از تحصیل ثبت نام نهایی بعمل خواهد آمد.
 • درجه داران رسمی و پیمانی (بین درجات گروهبان یکمی تا استوار یکمی) می توانند پس از اخذ مجوز از نیرو یا سازمان مربوط در آزمون اختصاصی شرکت و فقط مجاز به پذیرش در دانشگاه نیرو/ سازمان متبوعه خود می باشند.
 • امکان استخدام دارندگان معافیت پزشکی درامام خمینی ج.ا.ا وجود ندارد.
 • امکان استخدام داوطلبان مشمول دارای اضافه خدمت سنواتی وجود ندارد.
 • با توجه به شبانه روزی بودن دوره آموزش، تنها افراد مجرد مجاز به ثبت نام هستند و داوطلبان متأهل حق ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی را ندارند.
 • داوطلبان نباید تعهد خدمتی یا استخدامی به دستگاه های دولتی و بخش خصوصی داشته باشند.

ممکن است شما هم جزو داوطلبانی باشید که نمی دانند مجاز به ثبت نام دانشگاه افسری ارتش هستند یا خیر. می توانید برای دریافت پاسخ این سوال روی کمک متخصصان حوزه دانشگاه افسری مشاور گروپ حساب کنید.

ما  از ساعت 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهیم بود.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

اگر به تلفن ثابت دسترسی ندارید با خرید بسته های تماس مشاور گروپ، مشاورین مجموعه همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

هزینه ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی

پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی در زمان ثبت نام الزامی می باشد و متقاضیان می بایست این مبلغ را به صورت الکترونیکی در سایت gozinesh.aja.ir پرداخت نمایند.

وجه ثبت نام به عنوان هزینه خرید کارت ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲ در نظر گرفته می شود و مبلغ آن ۱/۰۰۰/۰۰۰ ریال ( معادل صد هزار تومان) تعیین شده است. لازم به ذکر است بعد از ثبت نام، امکان بازگشت وجه به هیچ عنوان وجود نداشته و در واقع این مبلغ غیر قابل استرداد می باشد.

زمان ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲

زمان ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی۱۴۰۲ برای خرید و تکمیل فرم ثبت نام از روز یکشنبه ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ آغاز و تا ساعت ۱۲ شب سه شنبه ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ ادامه می یابد. بدین ترتیب متقاضیان باید با مراجعه به سامانه گزینش آجا مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند.

تاکنون اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲ از سایت گزینش آجا منتشر نشده است. بنابراین پیشنهاد می کنیم در بازه زمانی مقرر شده ثبت نام خود را انجام دهید و آن را به روزهای پایانی موکول نکنید زیرا ممکن است این زمان تمدید نشود.

مطمئن باشید که در صورت تمدید زمان ثبت نام دانشگاه امام خمینی ۱۴۰۲ تاریخ جدید ثبت نام را از طریق همین مقاله به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

آغاز ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی پایان مهلت ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی
۱۴۰۱/۰۸/۰۱

اول آبان 1401

۱۴۰۱/۰۹/۱۵

نیمه آذر 1401

سایت ثبت نام دانشگاه امام خمینی

سایت ثبت نام دانشگاه امام خمینی gozinesh.aja.ir سایت گزینش و استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران است و تمامی مراحل ثبت نام و اطلاع رسانی درباره آزمون دانشگاه افسری از طریق این سامانه انجام می پذیرد.

به منظور دسترسی هرچه راحت تر و سریعتر شما عزیزان لینک مستقیم سامانه ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی در جدول زیر فعال شده است.

برای ورود به سامانه ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی  کلیک کنید.

در ادامه راهنمای گام به گام و تصویری ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی 1402 ارائه شده است، با ما همراه باشید.

نحوه ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی

برای ثبت نام، ابتدا به سایت gozinesh.aja.ir مراجعه نمایید و مطابق تصویر از منوی سمت راست روی خرید کارت کلیک کنید. سایت گزینش و استخدام اجا ثبت نام دانشگاه افسری ارتش در صفحه جدید بعد از مطالعه شرایط استخدام، فرم ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲ را تکمیل کنید و روی گزینه تایید و پرداخت در پایین صفحه کلیک کنید.

البته دانشجویان انصرافی سال های قبل مجاز به خرید کارت ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی نخواهند بود و نمی توانند در آزمون ورودی دانشکده افسری شرکت نمایند. برای دریافت لیست انصرافیان سال های قبل به سایت گزینش آجا gozinesh.aja.ir مراجعه کنید.خرید کارت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش با اتصال به درگاه بانکی هزینه ثبت نام را به عنوان وجه خرید کارت ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی پرداخت نمایید. پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دانشگاه امام خمینی 1402، یک کد رهگیری 8 رقمی برای شما صادر می گردد که باید آن را حفظ یا یادداشت کرده و تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگهدارید. کد رهگیری ثبت نام دانشگاه افسری ارتش در این بخش از مراحل ثبت نام، پس از وارد کردن کد ملی و کد رهگیری در کادرهای مربوطه، روی گزینه تایید بزنید تا به مرحله بعد ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی وارد شوید. ثبت نام دانشگاه افسری ارتش استخدام دانشگاه افسری در مرحله ثبت اطلاعات فردی مطابق تصویر فرم را تکمیل نمایید و گزینه گام بعد را انتخاب نمایید.تکمیل فرم ثبت نام دانشگاه افسری ارتش در این مرحله باید وضعیت تحصیلی خود را در سامانه گزینش و استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران (سایت گزینش آجا gozinesh.aja.ir) ثبت نمایید. حالا روی گزینه گام بعد کلیک کنید تا به صفحه وضعیت سهمیه ها و نظام وظیفه هدایت شوید. وضعیت تحصیلی ثبت نام دانشگاه افسری ارتش فرم صفحه وضعیت سهمیه ها و نظام وظیفه را مطابق تصویر زیر پر نمایید. اگر برای تکمیل فرم نیاز به راهنمایی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید. 9099071613سهمیه و نظام وظیفه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش در ادامه فرآیند ثبت نام دانشگاه امام خمینی 1402 با کلیک بر روی گزینه گام بعد به صفحه وضعیت تعهدات منتقل می گردید. با تکمیل فرم این بخش وارد مرحله نهایی ثبت نام آزمون دانشگاه افسری خواهید شد.تعهدات ثبت نام دانشگاه افسری ارتش توجه داشته باشید ثبت نام تنها در صورتی به پایان می رسد که شماره پرونده ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی را دریافت کرده باشید. حتما این شماره را یادداشت و نزد خود نگه دارید. شماره پرونده ثبت نام دانشگاه افسری ارتش

منابع آزمون دانشگاه افسری امام خمینی

تمامی داوطلبان ملزم به مطالعه مواد و منابع آزمون دانشگاه افسری امام خمینی بر اساس نظام آموزشی جدید خواهند بود و داوطلبان نظام آموزشی قدیم  هم باید برای شرکت در آزمون افسری ارتش، منابع نظام آموزشی جدید را مطالعه نمایند.

همانطور که می دانید محصلان و فارغ التحصیلان رشته های نظری مجاز به ثبت نام آزمون ورودی دانشکده افسری ارتش هستند. آزمون ساده ای از کتب درسی متوسطه دوم به همراه سوالات هوش از داوطلبان گرفته می شود.

منابع آزمون دانشگاه افسری امام خمینی به دو دسته منابع عمومی و اختصاصی رشته های ریاضی، تجربی و انسانی تقسیم می گردد.

دروس عمومی منابع آزمون دانشگاه افسری امام خمینی
آزمون تعداد ضرایب زمان منـابع
دهم یازدهم دوازدهم
چاپ 1399 چاپ 1400 چاپ 1401
زبان و ادبیات فارسی 25 4 18 دقیقه فارسی1 فارسی2 فارسی3
زبان عربی 25 2 20 دقیقه عربی – زبان قرآن1 عربی – زبان قرآن2 عربی – زبان قرآن 3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
فرهنگ و معارف اسلامی 25 3 17 دقیقه دین و زندگی1 دین و زندگی2 دین و زندگی3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
زبان انگلیسی 25 2 20 دقیقه انگلیسی1 انگلیسی2 انگلیسی3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)

دروس تخصصی (ریاضی فیزیک)

منابع آزمون دانشگاه افسری امام خمینی ریاضی فیزیک
آزمون تعداد ضرایب زمان منابع
دهم یازدهم دوازدهم
چاپ 1399 چاپ 1400 چاپ 1401
ریاضی 55 4 85 دقیقه هندسه 1        – هندسه 2        – آمار و احتمال        – حسابان 1   – هندسه 3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)   – حسابان 2 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)   – ریاضیات گسسته (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
فیزیک 45 3 55 دقیقه فیزیک1 فیزیک2      فیزیک3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
شیمی 35 2 35 دقیقه شیمی1 شیمی2      شیمی3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)

دروس تخصصی(علوم تجربی)

منابع آزمون دانشگاه افسری امام خمینی علوم تجربی
آزمون تعداد ضرایب زمان منـابع
دهم یازدهم دوازدهم
چاپ 1399 چاپ 1400 چاپ 1401
زمین‌شناسی 25 1 20 دقیقه —– زمین شناسی ——
ریاضی 30 4 47 دقیقه ریاضی1 ریاضی 2 ریاضی3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
زیست‌شناسی 50 2 36 دقیقه زیست‌شناسی 1 زیست‌شناسی 2 زیست‌شناسی3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
فیزیک 30 3 37 دقیقه فیزیک1 فیزیک2 فیزیک3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
شیمی 35 2 35 دقیقه شیمی1 شیمی2 شیمی3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)

دروس تخصصی رشته علوم انسانی

 
منابع آزمون دانشگاه افسری امام خمینی علوم انسانی
آزمون تعداد ضرایب زمان منـابع
دهم یازدهم دوازدهم
چاپ 1399 چاپ1400 چاپ1401
ریاضی 20 4 25 دقیقه ریاضی و آمار1 ریاضی و آمار2 ریاضی و آمار3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
اقتصاد 15 3 10 دقیقه اقتصاد —– —–
زبان و ادبیات فارسی 30 2 30 دقیقه علوم وفنون ادبی 1 علوم وفنون ادبی 2 علوم وفنون ادبی 3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
زبان عربی 20 1 20 دقیقه عربی – زبان قرآن1 عربی – زبان قرآن 2 عربی – زبان قرآن 3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
تاریخ 15 1 25 دقیقه تاریخ 1 تاریخ 2 تاریخ 3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
جغرافیا 15 1 جغرافیای ایران جغرافیا2 جغرافیا 3 کاربردی (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
علوم اجتماعی 20 2 15 جامعه شناسی 1 جامعه شناسی2 جامعه شناسی3 (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
فلسفه و منطق 25 1 25 منطق فلسفه آشنایی با فلسفه اسلامی (بخش خوانده شده در نیمسال اول)
روان‌شناسی 20 1 15 —– روان‌شناسی —–

.

کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری امام خمینی

زمان دریافت کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری امام خمینی چند روز پیش از برگزاری آزمون، از تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ الی ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ تعیین شده است. متقاضیان ثبت نام دانشگاه افسری باید در این بازه زمانی به سایت gozinesh.aja.ir مراجعه کنند و اقدام به دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری امام خمینی نمایند.

توجه داشته باشید که به همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری امام خمینی در هنگام ورود به حوزه امتحان ورودی دانشگاه افسری، الزامی بوده و از ورود داوطلبانی که کارت آزمون امام خمینی ۱۴۰۲ را ندارند ممانعت به عمل می آید.

اطلاعات بیشتر در این زمینه را در مقاله کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری ارتش مطالعه کنید.

 

لیست رشته های دانشگاه افسری امام خمینی

در این بخش لیست رشته های دانشگاه افسری امام خمینی را ارائه کرده ایم چرا که مطمئنا اطلاع از رشته های دانشگاه افسری برای داوطلبان این آزمون جذاب خواهد بود.

رشته‌های علوم دریایی دانشگاه امام خمینی
 • تفنگدار دریایی
 • مهندسی کشتی
 • مدیریت و کمیسر دریایی
 • مهندسی ناوبری و فرماندهی کشتی
 • مهندسی الکترونیک و مخابرات دریایی

زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری امام خمینی

زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری امام خمینی، ساعت هشت صبح روز جمعه ۱۴۰۱/۱۰/۹ اعلام شده است و درب ورودی حوزه های آزمون دانشگاه افسری یک ساعت قبل از شروع آزمون بسته شده و آزمون رأس ساعت آغاز می‌ گردد.

نکته: در روز برگزاری آزمون دانشگاه افسری یعنی ۹ دی ۱۴۰۱، همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری امام خمینی الزامی است. در غیر این صورت از حضور و شرکت شما در جلسه امتحان ورودی دانشگاه افسری جلوگیری خواهد شد.

آدرس محل برگزاری ازمون دانشگاه افسری امام خمینی و حوزه امتحانی بر روی کارت ورود به جلسه آزمون درج شده و از روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ در سایت گزینش و استخدام آجا  قابل دریافت است.

 

 

ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲ را با هم در این مقاله بررسی کردیم. اگر در مراحل ثبت نام دچار مشکل شدید یا سوالی در این زمینه ذهن شما را به خود مشغول کرده است که پاسخ آن را در مقاله پیدا نکردید، می توانید با تلفن ثابت از سراسر کشور با ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

پاسخگویی همه روزه (حتی ایام تعطیل) از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

مشاور گروپ

۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳


سوالات متداول ثبت نام دانشگاه امام خمینی

✔️ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲ چه تاریخی آغاز می شود؟

✔️زمان ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲ از ابتدای آبان آغاز شده و تا اواسط آذر ادامه می یابد. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام و امکان تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه افسری علوم دریایی به مقاله مراجعه نمایید.

✔️شرایط ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲ چیست؟

✔️تنها افراد واجد شرایط مجاز به ثبت نام دانشگاه علوم دریایی امام خمینی هستند به همین دلیل در این مقاله تمامی ضوابط و شرایط ورود به دانشگاه افسری علوم دریایی را ذکر کرده ایم.

✔️سایت ثبت نام دانشگاه امام خمینی کدام است؟

✔️سایت گزینش آجا gozinesh.aja.ir برای ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی در نظر گرفته شده و متقاضیان برای نام نویسی باید در زمان مقرر به آن مراجعه نمایند. راهنمای تصویری و گام به گام ثبت نام دانشگاه علوم دریایی ارتش در این مقاله قرار دارد.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه افسری امام خمینی ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی