ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد

ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبان گرامی میتوانید برای اطلاع از ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد با مطالعه این مقاله از تمامی شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد و همچنین در مورد رشته های آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد وسایر موارد مطلع شوید.

مشاورگروپ قصد دارد تمامی سوالات و ابهامات شما داوطلبان گرامی در مورد ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد به شما پاسخ دهد و برای اطلاع از کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد و منابع ازمون استخدامی سازمان ملی استاندارد توضیحات لازم را به اشتراک بگذارد.

آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد

سازمان ملی استاندارد ایران تدوین‌کننده قوانین و قواعد مرتبط با استاندارد و اجراکننده و نظارت‌کننده بر آن‌ها می‌باشد. سازمان استاندارد ایران دارای ساختار دولتی به صورت زیر مجموعه نهاد ریاست‌جمهوری است و برای متقاضیان با رشته های مختلف آزمونی را تحت عنوان آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد تدارک دیده است تا افراد متقاضی دارای شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد بتوانند نیبت به ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد اقدام نمایند و رشته های آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد د رادامه مقاله برای شما به اشتراک گذاشته ایم.

ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد

سازمان ملی استاندارد ایران تدوین‌کننده قوانین و مقرارت مرتبط با استاندارد و اجراکننده و… بر آن‌ها می‌باشد که برای ثبت نام آزمون استخدام سازمان ملی استاندارد میتوانید با مطالعه مقاله از زمان ثبت نام آزمون استخدام سازمان ملی استاندارد و مدارک ثبت نام آزمون استخدام سازمان ملی استاندارد و اطلاع از شرایط آزمون استخدام سازمان ملی استاندارد و دیگر موارد اطلاعات لارم را کسب نمایید.

ثبت نام آزمون استخدام سازمان ملی استاندارد از طریق سامانه اینترنتی به نشانی  www.hrtc.ir میتوانید اقدام نماییدو ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد خود را به سرانجام برسانید.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد

داوطلبان ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد که میتوانید در زمان ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد از تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۳شروع تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ادامه دارد نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.

لازم به ذکراست که سازمان ملی استاندارد یکی از رشته های ثبت نامی ثبت نام آزمون استخدام دستگاه های اجرایی میباشد. داوطلبان گرامی برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد میتوانند در این بازه اقدام نمایند.

مدارک ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد moshavergroup.com

مدارک ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد

مدارک ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد که در دفترچه قید شده است برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد شامل موارد زیر میباشد:

 1. عکس ۴*۳ تمام رخ داوطلب برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد
 2. اسکن شناسنامه و کارت ملی داوطلب برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد
 3. دارا بودن کارت بانکی برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد به مبلغ ۲٫۳۰۰٫۰۰۰ ریال از طریق سامانه اینترنتی .

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد

برای اطلاع از نحوه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه کنید و انجام دهید تا فرایند ثبت نام آزمون استخدام سازمان ملی استاندارد را بدون هیچگونه مشکل و اشتباهی به سرانجام برسانید.

 1. ابتدا مدارک مورد برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد در فوق برای شما توضیح داده ایم را بارگذاری کنید.
 2. در این مرحله به کامل کردن اطلاعات فردی خود در فرایند ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد خئاهید پرداخت که شامل مواردی نظیر؛ نام، نام خانوادگی؛ شماره شناسنامه، کدملی و…. میباشد
 3. در مرحله سوم شما به تکمبل اطلاعات تحصیلی خود برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد خواهید پرداخت.
 4. باتوجه به مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد شما موارد مربوط به سهمیه و سوابق کاری خود را تکمیل خواهید کرد.
 5. در این مرحله از ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد شغل مورد درخواست در این مرحله، باتوجه به اطلاعات ثبت شده داوطلب در مرحله های قبلی، شغل های قابل انتخاب را به داوطلب نمایش داده و داوطلب میتواند از بین آنها تنها یک مورد را به عنوان شغل مورد درخواست خود، انتخاب نماید.
 6. در این مرحله از ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد که شامل اطلاعات تکمیلی است که مواردی نظیر؛ اطلاعات تماس با داوطلب و  آدرس محل سکونت میباشد.
 7. مرحله آخر ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد، دریافت کد رهگیری میباشد که درپایان ثبت نام ازمون استخدامی سازمان ملی استاندارد برای داوطلبان که موفق به ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد شده اند ارسال میشود.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد شامل موارد زیر میباشد:

 1. داشتن تابعیت ایران یکی از ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد میباشد.
 2. اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده و رسمی کشور
 3. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد میباشد.
 4. انجام خدمت سربازی و یا داشتن کارت معافیت قانونی برای آقایان (تبصره دارد که در ادامه توضیح می دهیم)
 5. داشتنسلامتجسمانی وروانی وتوانايی برای انجامكاری كه استخدام ميشوند
 6. عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر ، از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد میباشد.
 7. نداشتن سابقه محكوميت جزايی موثر ،از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد میباشد.
 8. عدم  وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذی صلاح
 9. داوطلبان استخدام نباید جز نیرو های بازخریدد خدمت دستگاه های اجرایی و همچنین بازنشسته باشند.
 10. بر اساس قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هریک از دستگاه های اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا می باشند،پس از پذیرفته شدن در آزمون و در زمان استخدام، باید استعفا دهند.
 11. داشتن حداقل 20 سال و حداکثر 25 سال تمام برای دارندگان مدارک دیپلم، حداکثر 30 سال فوق دیپلم، حداکثر 36 سال لیسانس، حداکثر 40 سال فوق لیسانس و همچنین حداکثر 45 سال برای  دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و دکتری تخصصی از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد میباشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد یا شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد، می توانید با شماره 9099071613 تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجموعه مشاور گروپ در مورد موضوعات نحوه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد دریافت نمایید.

شماره تماس 9099071613 پل ارتباطی شما و ما در مجموعه مشاور گروپ است.

همه روزه حتی در روز های تعطیل هم از 8 صبح تا 12 شب در کنار شماییم تا در اسرع وقت جامع ترین پاسخ را به سوالات شما ارائه کنیم.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.


کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد

داوطلبان بعداز ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد میتوانند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد از تاریخ سه شنبه ۹خردادماه۱۴۰۲برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سایت ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir قرار خواهد گرفت، مراجعه نمایند.

 

برای اطلاع از شرایط اختصاصی آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد میتوانید با استفاده از دانلود دفترچه که لینک دانلود را برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم مشاهده فرمایید.

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد

برای انجام ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد باید توجه کرد که داوطلب برای ویرایش اطلاعات وارد سامانه مرکز جهاد دانشگاهی hrtc.ir شود حتما باید مجددا تمامی 7 مرحله ثبت نام را طی کند و کد رهگیری خود را مشاهده نماید. در غیر اینصورت تغییرات و ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد اعمال نخواهد شد و سامانه همان اطلاعات قبلی را به رسمیت خواهد شناخت.

پس حتما بعد از ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد تمام 7 مرحله را مجددا انجام دهید تا کد رهگیری ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استارندارد برای شما به نمایش در آید!

رشته های استخدامی سازمان ملی استاندارد

برای اطلاع از رشته های استخدامی سازمان ملی استاندارد لطفا جداول زیرا با دقت مطالعه فرماببد تا رشته مورد نظر خود برای ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد را پیدا کنید.

رشته های ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد moshavergroup.com

جدول شماره 1

(رشته های استخدامی سازمان ملی استاندارد)

رشته های آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد moshavergroup.com

جدول شماره 2

(رشته های استخدامی سازمان ملی استاندارد )

رشته های ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد moshavergroup.com

جدول شماره 3

(رشته های استخدامی سازمان ملی استاندارد )

رشته های ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد moshavergroup.com

جدول شماره 4

(رشته های استخدامی سازمان ملی استاندارد )

رشته های ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد moshavergroup.com

جدول شماره 5

(رشته های استخدامی سازمان ملی استاندارد )

رشته های ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد moshavergroup.com

جدول شماره 6

(رشته های استخدامی سازمان ملی استاندارد )

رشته های ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد moshavergroup.com

جدول شماره 7

(رشته های استخدامی سازمان ملی استاندارد )

رشته های ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد moshavergroup.com

جدول شماره 8

(رشته های استخدامی سازمان ملی استاندارد )

زمان برگزاری آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد

زمان برگزاری آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد در روز جمعه ۱۲خرداد ماه۱۴۰۲ در مراکز استانها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد بر روی کارت ورود به جلسه آزمون استخدام سازمان ملی استاندارد، درج خواهد شد و هنگام چاپ کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

لازم به ذکراست صدور کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد، به منزله تایید اطلاعات ارسالی ازسوی داوطلبان بوده و اصل مدارک داوطلبان پس ازاجرای آزمون، مورد بررسی قرارخواهد گرفت.

منابع آزمون عمومی استخدامی سازمان ملی استاندارد

منابع آزمون عمومی استخدامی سازمان ملی استاندارد شامل موارد زیر در جدول مییباشد:

منابع آزمون عمومی استخدامی سازمان ملی استاندارد
سهم در آزمون کتبی مواد آزمون حیطه ها
 ٪٥٫٧ معارف اسلامی حیطه عمومی


 ٪٥٫٧ زبان و ادبیات فارسی
 ٪٥٫٧ آشنایی با قوانین و مقررات اداری
 ٪٥٫٧ معلومات عمومی
 ٪٥٫٧ زبان انگلیسی عمومی
 ٪٥٫٧ هوش و توانمندی های ذهنی
 ٪٥٫٧ فناوری اطلاعات
  ٪٤٠ مجموع حیطه عمومی

موارد فوق شامل منابع آزمون عمومی استخدامی سازمان ملی استاندارد میباشد که داردای تبصره هایی نظیر؛

 1. سوالات معارف اسلامی مربوط به پیروان سایر مذاهب اسلامی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (حنفی، شافعی، مالکی، حنبلی و زیدی) مطابق تعالیم و احکام فقهی آنان طراحی خواهد شد.
 2. اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سوالات محاسبه خواهد شد.

منابع آزمون اختصاصی استخدامی سازمان ملی استاندارد

منابع آزمون اختصاصی استخدام سازمان ملی استاندارد با توجه نوع رشته وسهم در ازمون کتبی شامل موارد زیر میباشد.

منابع آزمون اختصاصی استخدامی سازمان ملی استاندارد رشته حسابداری به شرح زیر میباشد:

حسابدار  
سهم در آزمون کتبی مواد آزمون حیطه ها
 ٪١٢ اصول حسابداری حیطه

تخصصی و اختصاصی


 ٪١٢ مدیریت مالی
 ٪١٢ مبانی سازمان و مدیریت
 ٪١٢ حسابداری دولتی
 ٪١٢ بودجه و قانون محاسبات عمومی
  ٪٦٠ مجموع حیطه تخصصی و اختصاصی

منابع آزمون اختصاصی استخدامی سازمان ملی استاندارد رشته کارشناس امور مالی به شرح زیر میباشد:

کارشناس امور مالی
سهم در آزمون کتبی  مواد آزمون حیطه ها
 ٪١٢  اصول حسابداری حیطه

تخصصی و اختصاصی


 ٪١٢  مبان سازمان و مدیریت
 ٪١٢  حسابداری دولتی
 ٪١٢  بودجه و قانون محاسبات عمومی
 ٪١٢  مدیریت مالی
  ٪٦٠ مجموع حیطه تخصصی و اختصاصی

منابع آزمون اختصاصی استخدامی سازمان ملی استاندارد رشته کارشناس برنامه و بودجه به شرح زیر میباشد:

کارشناس برنامه و بودجه
 سهم در آزمون کتبی  مواد آزمون  حیطه ها
٪ ١٢  اصول حسابداری حیطه تخصصی و  اختصاصی


٪ ١٢  اقتصاد خرد، کلان و مالیه عمومی
٪ ١٢  حسابداری دولتی
٪ ١٢  بودجه و قانون محاسبات عمومی
٪ ١٢  مبانی سازمان و مدیریت
 ٪٦٠  مجموع حیطه تخصصی و اختصاصی

منابع آزمون اختصاصی استخدامی سازمان ملی استاندارد رشته کارشناس  حقوقی به شرح زیر میباشد:


کارشناس حقوق
 سهم در آزمون کتبی  مواد آزمون  حیطه ها
٪ ١٢  حقوق اداری حیطه تخصصی و  اختصاصی


٪ ١٢  حقوق مدنی
٪ ١٢  آیین دادرس کیفری
٪ ١٢  حقوق تجارت
٪ ١٢  آیین دادرس مدنی
 ٪٦٠  مجموع حیطه تخصصی و اختصاصی

منابع آزمون اختصاصی استخدامی سازمان ملی استاندارد رشته کارشناس فناوری اطلاعات به شرح زیر میباشد:

کارشناس فناو ری اطلاعات
 سهم در آزمون کتبی  مواد آزمون  حیطه ها
٪ ١٢  پایگاه داده حیطه تخصصی و  اختصاصی


٪ ١٢  سیستم های عامل
٪ ١٢  طراح الگوریتم و ساختمان داده
٪ ١٢  معماری کامپیوتر
٪ ١٢  امنیت شبکه
 ٪٦٠  مجموع حیطه تخصصی و اختصاصی

منابع آزمون اختصاصی استخدامی سازمان ملی استاندارد رشته کارشناس اوزان و مقیاس ها به شرح زیر میباشد:

کارشناس اوزان و مقیاس ها
 سهم در آزمون کتبی  مواد آزمون  حیطه ها
٪ ١٦ آشنایی با اصول و مبان اندازهشناس و جایگاه آن در  توسعه کشور حیطه

تخصصی و  اختصاصی


٪ ١٦ آشنایی با مباحث مرتبط با اندازهشناس علم، قانون و  صنعت
٪ ١٦  آشنایی با سازمانها و الزامات بین الملل اندازه شناسی
٪ ١٢  آشنایی با قانون قویت و توسعه نظام استاندارد
 ٪٦٠  مجموع حیطه تخصصی و اختصاصی

منابع آزمون اختصاصی استخدامی سازمان ملی استاندارد رشته کارشناس تایید صلاحیت به شرح زیر میباشد:

کارشناس تایید صلاحیت
 سهم در آزمون کت ی  مواد آزمون  حیطهها
٪ ١٦  آشنایی با ضوابط و مقررات مرکز ملی تایید صلاحیت ایران حیطه

تخصصی و  اختصاصی


٪ ١٦ آشنایی با اصول، ضوابط و مقررات اتحادیه های بین الملل تایید صلاحیت
٪ ١٦  آشنایی با استاندارد ١٧٠١١
٪ ١٢  آشنایی با قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد
 ٪٦٠  مجموع حیطه تخصصی و اختصاصی

منابع آزمون اختصاصی استخدامی سازمان ملی استاندارد رشته کارشناس تدوین و تایید استاندارد به شرح زیر میباشد:

کارشناس تدوین و تر ویج استاندارد
 سهم در آزمون کتبی  مواد آزمون  حیطه ها
 ٪٢٤ آشنایی با مفاهیم ، تشریح الزامات ومستند سازی  سیستم های مدیریت کیفیت و استانداردهای سری ایزو حیطه

تخصصی و  اختصاصی


 ٪۲۴ آشنایی با اصول ونحوه تدوین استانداردهای ملی،بین الملل و کارخانه ای
٪ ۱۲  آشنایی با قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد
 ٪٦٠  مجموع حیطه تخصصی و اختصاص

منابع آزمون اختصاصی استخدامی سازمان ملی استاندارد رشته کارشناس نظارت و ارزیابی کیفیت به شرح زیر میباشد:

 کارشناس نظارت و ارزیابی کیفیت
 سهم در آزمون کتبی  مواد آزمون  حیطه ها
٪ ١٦ آشنایی با قوانین و مقررات مرتبط با استانداردهای ملی و بین المللی حیطه

تخصصی و  اختصاصی


٪ ١٦ آشنایی با روش ها و دستورالعمل های نظارت و ارزیابی کیفیت
٪ ١٦  آشنایی با استانداردهای سری ایزو
٪ ۱۲  آشنایی با قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد
 ٪٦٠  مجموع حیطه تخصصی و اختصاصی

منابع آزمون اختصاصی استخدامی سازمان ملی استاندارد رشته کارشناس آموزش و بهسازی منابع انسانی به شرح زیر میباشد:


                      کارشناس آموزش و بهسازی منابع انسانی
 سهم در آزمون کتبی  مواد آزمون  حیطه ها
٪ ۱۲  مبانی سازمان و مدیریت حیطه

تخصصی و  اختصاصی


٪ ۱۲  روش تحقیق
٪ ۱۲  مدیریت و برنامه ریزی آموزشی
٪ ۱۲  نیازسنجی آموزشی و ارزشیابی آموزشی
٪ ۱۲  مدیریت رفتار سازمانی
 ٪٦٠  مجموع حیطه تخصصی و اختصاصی

برای اطلاع از شغل محلهای استخدامی سازمان ملی استاندارد میتوانید با استفاده از دانلود دفترچه که لینک دانلود را برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم مشاهده فرمایید.

برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد متناسب با شغل محل های آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد، می توانید با شماره 9099071613 تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را از کارشناسان مجموعه مشاور گروپ دریافت نمایید.

شماره تماس 9099071613 پل ارتباطی شما و ما در مجموعه مشاور گروپ است.

همه روزه حتی در روز های تعطیل هم از 8 صبح تا 12 شب در کنار شماییم تا در اسرع وقت جامع ترین پاسخ را به سوالات شما ارائه کنیم.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.


سوالات متداول آزمون استخدام سازمان ملی استاندارد

مدارک ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد شامل چه مواردی میباشد؟

در مدارک ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد در مقاله به طور کامل نام برده شده است

تاریخ صدور کارت ورود به جلسه چه زمانیست؟

تاریخ صدور کارت ۹ خردادماه بر روی سایت به آدرس  www.hrtc.ir قرار خواهد گرفت.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

قبولی تضمینی کنکور ۱۴۰۳
نصب اپ دانش آموزی