ثبت نام ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت ۱۴۰۲

ثبت نام ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت moshavergroup.com

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

برای دریافت اطلاعات ثبت نام ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ این مقاله را مطالعه کنید، لینک دانلود ثبت نام ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت ۱۴۰۲ در این مقاله مشاور گروپ قرار دارد.

زمان ثبت نام ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت ، از ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ آغاز شده و تا ۲۹ خرداد 1402 ادامه دارد. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون ورودی ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت 1402 را دارند، باید بعد از مطالعه دفترچه ثبت نام و مراجعه به سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://www.sanjeshp.ir در بازه زمانی بیان شده به سایت ثبت نام مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت

ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت با عنوان رشته علوم قرآنی و حدیث در سلامت، یک دوره کارشناسی ارشد مصوب شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی است که عناوین دروس آن در وب سایت دانشکده سلامت و دین دانشگاه علوم پزشکی قم به نشانی https://hr.muq.ac.ir قابل مشاهده است.

شرایط ثبت نام ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت

شرایط ثبت نام ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت برای افراد واجد شرایط این رشته به شرح زیر است:

 1. اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی
 2. پزشکان، دندانپزشکان، داروسازان و متخصصان غیر هیأت علمی رشته‌های علوم پزشکی
 3. کارکنان پیمانی و رسمی دانشگاه‌های علوم پزشکی با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر
 4. دارندگان مدرک دوره مجازی کارشناسی پیوسته رشته علوم حدیث، اخلاق و آداب پزشکی
 5. اعضای هیأت علمی و کارکنان پیمانی، رسمی آزمایشی و رسمی قطعی ستاد و سازمان‌های تابعه وزارت بهداشت، با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاترکارکنان سایر نهاد‌ها و سازمان‌ها اعم از دولتی و غیر دولتی، اگرچه در زمینه بهداشت و درمان شاغل باشند، مشمول این دوره نیستند و در صورت ثبت نام، وارد مراحل مصاحبه و گزینش نخواهند شد.
 6. دارندگان مدرک دوره مجازی کارشناسی پیوسته رشته علوم حدیث، اخلاق و آداب پزشکی

تأکید می‌شود صرفاً دارندگان مدرک کار شنا سی ر شته علوم حدیث، اخلاق و آداب پز شکی که قبلاً این دوره را در دانشگاه علوم پزشکی تهران با مشارکت دانشگاه قرآن و حدیث گذرانده اند، مجاز به ثبت نام بوده و دانش آموختگان سایر رشته‌های مشابه و گرایش‌های مختلف علوم قرآن و حدیث پذیرفته نمی‌شوند.

شرایط ثبت نام ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت

امتیازات شرکت در دوره

بر اساس مصوبه هیأت ممیزه مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آن دسته از اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های علوم پز شکی که موفق به اتمام دوره کار شناسی ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت می‌شوند، با ارائه مدرک تحصیلی به دانشگاه محل خدمت خود، از یک پایه ترفیع تشویقی برخوردار خواهند شد.

نحوه ثبت نام ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت

برای ثبت نام ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت می بایست پس از تکمیل فرم ثبت نام در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://www.sanjeshp.ir و بارگذاری مدارک درخواستی تا دریافت کد رهگیری مراحل را ادامه داد.

 • مدارک مورد نیاز باید با حجم ٢٠٠-١٠٠ kb و با فرمت jpeg / jpg بارگذاری شود.
 • یک قطعه عکس پرسنلی جدید در ابعاد ۳۰۰ * ۴۰۰ پیکسل با فرمت jpg
 • تصویر اصل شناسنامه (کلیه صفحات)
 • تصویر اصل کارت ملی (پشت و رو)
 • تصویر آخرین مدرک تحصیلی
 • تصویر آخرین حکم کارگزینی عضو هیأت علمی/ کارمند
 • تکمیل فرم تعهدنامه
 • آخرین نسخه رزومه علمی شامل سوابق تحصیلی، فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، مدیریتی و اجرایی، فرهنگی و اجتماعی و … به صـورت فایل PDF. توضـیح اینکه در این مرحله، نیازی به ارائه مسـتندات مربوطه نبوده و بررسـی مسـتندات در مرحله مصاحبه انجام خواهد گرفت.
 • تکمیل ثبت نام در سـامانه مرکز سـنجش آموزش پزشـکی و بارگذاری مدارک درخواسـتی تا دریافت کد رهگیری است.
 • هزینه ثبت نام مبلغ ۲ میلیون و ۳۳۰ هزار ریال (۲۳۳ هزار تومان) شامل ثبت نام آزمون و هزینه ارسال پیام کوتاه آزمون است. وجه پرداختی به هیچ عنوان قابل استرداد نیست. در صورت واریز اشتباه، عودت آن از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی و دانشگاه امکانپذیر نخواهد بود.

توصیه می‌شود قبل از واریز هرگونه وجهی، از داشتن کلیه شرایط ثبت نام اطمینان حاصل شود. وجه واریزی برای ثبت نام بوده و دانشگاه علوم پزشکی قم اطلاعی از آن ندارد.

شرایط تحصیل در رشته علوم قرآنی و حدیث در سلامت

 1. شروع به تحصیل در رشته علوم قرآنی و حدیث در سلامت از مهر ۱۴۰۲ و بر اساس تقویم دانشگاهی ابلاغی وزارت بهداشت خواهد بود. در صورت بالا بودن تعداد متقاضیان، ممکن است پذیرش در دو نیمسال مهر و بهمن صورت گیرد که در این صورت، تعیین نیمسال داوطلبان به صورت تصادفی خواهد بود
 2. تحصیل در رشته علوم قرآنی و حدیث در سلامت به صورت کاملاً الکترونیکی شامل مشاهده محتوا‌های الکترونیک بارگذاری شده در سامانه و نیز کلاس‌های همزمان و جلسات مجازی رفع اشکال خواهد بود. به علاوه، دانشجویان متعهد خواهند شد در جلساتی که حسب ضرورت توسط دانشکده ترتیب داده می‌شود، حضور یابند.
 3. با توجه به ارائه دروس به صورت مجازی، برخورداری از مهارت‌های کاربری رایانه و نیز در اختیار داشتن لپ تاپ یا رایانه شخصی ضروری است و گذراندن دوره با استفاده از گوشی تلفن همراه ممکن نخواهد بود.
 4. با توجه به ارائه ١٢ واحد درسی به صورت میانگین در هر نیمسال تحصیلی، گذراندن دروس ارائه شده، مستلزم صرف زمان لازم برای مشاهده محتوا‌های آموزشی الکترونیک، انجام مطالعات تکمیلی و نیز انجام تکالیف تعیین شده توسط اساتید مربوطه و ارسال به موقع آن و سایر فعالیت‌های مورد نیاز برای گذراندن دوره خواهد بود.بنابراین، چنانچه اختصاص زمان کافی و مناسب برای این امر در برنامه هفتگی داوطلب مقدور است، اقدام به ثبت نام کند.
 5. دانشکده سلامت و دین، تعهدی در قبال ادامه تحصیل دانش آموختگان این رشته در مقاطع بالاتر مرتبط ندارد.
 6. دانشجویان این رشته تابع مقررات و ضوابط مندرج در آیین نامه کارشناسی ارشد و نیز آیین نامه آموزش از راه دور دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و سایر مصوبات و مقررات مرتبط هستند.
 7. تحصیل در رشته علوم قرآنی و حدیث در سلامت در حال حاضر، مشمول پرداخت شهریه نیست.
 8. دانشجویان این رشته مشمول امکانات رفاهی دانشجویی مانند خوابگاه و وام تحصیلی و … نخواهند بود.

فرایند گزینش دانشجو

 • حضور در جلسه مصاحبه و ارائه مدارک و مستندات مورد نیاز
 • بررسی و احراز شرایط عمومی داوطلبان
 • بررسی سوابق علمی داوطلبان واجد شرایط
 • برگزاری مصاحبه
 • جلسه مصاحبه با هدف آشنایی داوطلبان با شرایط رشته و دانشکده و نیز بررسی وضعیت داوطلب از نظر انگیزه و توانمندی‌های لازم برای تحصیل در رشته برگزار می‌شود و مبتنی بر دانش تخصصی داوطلبان نیست.

زمان برگزاری مصاحبه، نیمه اول شهریور خواهد بود که نحوه انجام آن به صورت حضوری و یا مجازی و سایر جزئیات آن شامل زمان دقیق و مکان مصاحبه، مدارک مورد نیاز و سایر جزئیات فرایند مصاحبه از طریق شماره تلفن درج شده در فرم ثبت نام به داوطلبان اعلام می‌شود.

پذیرش دانشجو به مدت یک نیمسال، به صورت مشروط و به عنوان دانشپذیر صورت گرفته و پذیرش قطعی در صورت احراز شرایط آموزشی مورد نظر از قبیل صرف زمان کافی برای مشاهده محتواها، انجام به موقع تکالیف و موفقیت در آزمون‌های پایان نیمسال، صورت خواهد گرفت.

تعهدنامه داوطلبان ورود به رشته علوم قرآنی و حدیث در سلامت

ما در این مقاله مشاور گروپ سعی کردیم به معرفی ثبت نام ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت بپردازیم. اگر شما هم جزو افراد واجد شرایط برای ثبت نام در این رشته هستید و در رابطه با یک پایه ترفیع تشویقی این رشته سوال دارید می توانید همین حالا تلفن ثابت را برداشته و با ما تماس بگیرید.

شماره تماس 9099071613 پل ارتباطی شما و ما در مجموعه مشاور گروپ است 🙂

همه روزه حتی در روز های تعطیل هم از 8 صبح تا 12 شب در کنار شماییم تا در اسرع وقت جامع ترین پاسخ را به سوالات شما ارائه کنیم.

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

☎️ تماس از تلفن ثابت ☎️

مشاور گروپ

9099071613

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت، از منوی بالای سایت یا ستون سمت چپ مشاور گروپ روی خرید بسته های تماس بزنید. با تکمیل فرم مشاوره و ثبت اطلاعات خود، در اولین فرصت و کمتر از یک ساعت ما با شما تماس خواهیم گرفت.

سوالات متداول ارشد علوم قرآنی و حدیث

 

ارشد مجازی علوم قرآنی و حدیث در سلامت آیا بدون کنکور است؟

بله، پذیرش دانشجو به مدت یک نیمسال، به صورت مشروط و به عنوان دانشپذیر صورت می گیرد و پذیرش قطعی در صورت احراز شرایط آموزشی مورد نظر از قبیل صرف زمان کافی برای مشاهده محتواها، انجام به موقع تکالیف و موفقیت در آزمون‌های پایان نیمسال، صورت خواهد گرفت.

هزینه ثبت نام ارشد علوم قرآنی و حدیث چقدر است؟

هزینه ثبت نام مبلغ ۲ میلیون و ۳۳۰ هزار ریال (۲۳۳ هزار تومان) شامل ثبت نام آزمون و هزینه ارسال پیام کوتاه آزمون است. وجه پرداختی به هیچ عنوان قابل استرداد نیست. در صورت واریز اشتباه، عودت آن از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی و دانشگاه امکانپذیر نخواهد بود.

سایت ثبت نام ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت کدام است؟

ثبت نام ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت از طریق سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir صورت می پذیرد.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام ارشد علوم قرآنی و حدیث در سلامت ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی