ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27

ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27 در این مقاله ارائه داده شده است. داوطلبان دارای پروانه اشتغال پایه یک حرفه مهندسان در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام لازم است به سایت ثبت نام نظام مهندسی به نشانی  inbr.ir مراجعه نموده و فرآیند ثبت نام خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند. با ما همراه باشید.

ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27

راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27 در این مقاله ارائه داده شده است. داوطلبان دارای پروانه اشتغال پایه یک حرفه مهندسان در هریک از رشته های ترافیک، نقشه برداری، معماری، شهرسازی، مهندسی عمران، برق و مکانیک در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ماده ۲۷ باید به سایت ثبت نام به آدرس inbr.ir مراجعه نمایند.

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ماده ۲۷

براساس اطلاعیه منتشر شده در سایت آزمون نظام مهندسی، زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ماده ۲۷ ، در اردیبهشت ماه سال جاری می‌باشد که زمان دقیق آن متعاقباً از طریق همین مقاله و همچنین سایت inbr.ir اعلام می‌گردد. (ثبت نام این آزمون سال گذشته از تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ لغایت ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ به صورت اینترنتی انجام شد.) متقاضیان ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27 لازم است در بازه زمانی اعلام شده، برای تکمیل فرآیند ثبت نام به سایت مذکور مراجعه نمایند.

ثبت نام آزمون کارشناسی ماده ۲۷

ثبت نام آزمون صلاحیت کارشناس ماده ۲۷ در اردیبهشت ماه سال جاری می‌باشد

سایت ثبت نام آزمون کارشناس رسمی ماده 27

نشانی سایت ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27 ، inbr.ir می باشد. داوطلبان واجد شرایط می توانند در بازه زمانی اعلام شده برای تکمیل فرآیند ثبت نام به سایت inbr.ir مراجعه نمایند. تمامی مراحل ثبت نام، بارگذاری مدارک، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت نظام مهندسی انجام می پذیرد.

شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27

شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27 به منظور آگاهی بیشتر متقاضیان در ادامه بیان شده است. داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط زیر می توانند از اردیبهشت ماه سال جاری ثبت نام خود را انجام دهند.

شرایط ثبت نام آزمون کارشناس رسمی ماده ۲۷ :

🔻 عضویت معتبر در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

🔻 دارا بودن پروانه اشتغال به کار مهندسی اصلی معتبر پایه یک در رشته مورد تقاضا.

🔻 داشتن همزمان صلاحیت های (طراحی، نظارت و اجرا) برای رشته های معماری و عمران و نیز صلاحیت های (طراحی و نظارت) به صورت همزمان برای رشته های تاسیسات برقی و مكانیکی.

🔻 نداشتن محرومیت ناشی از محكومیت قطعی انتظامی درجه 3 و بالاتر در زمان ثبت نام.

🔻🔻🔻 متقاضیانی که شرایط بیان شده را تا 14 مرداد ماه 1401 احراز ننمایند امكان ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ماده 27 را ندارند.

مدارک ثبت نام آزمون کارشناسی ماده ۲۷

مدارک ثبت نام آزمون کارشناسی ماده ۲۷ در ادامه ارائه داده شده است. داوطلبانی که قصد شرکت و ثبت نام در آزمون کارشناسی ماده 27 را دارند، به منظور ثبت نام در آزمون باید مدارک تحصیلی زیر را داشته باشند:

دارا بودن مدرک کارشناسی پیوسته یا مدرک پیوسته در مقاطع بالاتر (کارشناسی ارشد پیوسته و ...) در یكی ازهفت رشته اصلی مهندسی معماری، عمران، تاسیسات مكانیكی، تاسیسات برقی، شهرسازی، نقشه برداری و ترافیک مطابق آخرین مصوبات کمیسیون موضوع تبصره 2 ماده 7 قانون.

🔻🔻🔻 درخصوص کارشناسی ناپیوسته در رشته های اصلی مهندسی و همچنین کارشناسی ارشد در رشته های شهرسازی و ترافیک ملاک عمل، آخرین مصوبات کمیسیون فوق الذکر می باشد.

نحوه ثبت نام آزمون کارشناس رسمی ماده ۲۷

نحوه ثبت نام آزمون کارشناس رسمی ماده ۲۷ در سایت inbr.ir به صورت زیر است:

  1. مراجعه به سایت ثبت نام نظام مهندسی به نشانی : inbr.ir
  2. پرداخت هزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ماده ۲۷
  3. ورود به سامانه ثبت نام و درج شماره سریال کارت اعتباری
  4. تکمیل فرم ثبت نام آزمون کارشناسی رسمی ماده 27
  5. تایید نهایی و دریافت کد رهگیری ثبت نام آزمون کارشناس رسمی ماده ۲۷

راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27

راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27 ، آزمون کارشناس رسمی ماده ۲۷ برای آگاهی بیشتر داوطلبان در ادامه بیان شده است:

داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام لازم است در بازه زمانی بیان شده به سایت ثبت نام به نشانی  inbr.ir  مراجعه نمایند و پس از تایید راهنما و دستور العمل ثبت نام آزمون و قبول شرایط آن، نسبت به پرداخت هزینه آزمون اقدام نموده و پس از ورود به سامانه ثبت نام و انجام ثبت نام، از فرم تکمیل شده پرینت تهیه نمایید.

متقاضیان ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27 ، لازم است به هنگام ثبت نام، در درج شماره عضویت خود شامل کد استان، کد رشته، کد مرتبط و اصلی بودن رشته و شماره سریال مختص استان به شرح زیر در فرم مربوطه دقت کافی نمایند:

راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27

در صورتی که متقاضی حتی یكی از اجزاء شماره عضویت خود را به اشتباه در فرم ثبت نام درج نماید ضروریست برای ویرایش آن در مدت زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی ، از طریق مراجعه به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اقدام نماید.

داوطلب باید قبل از ثبت نام یک قطعه عكس 4×3 یا 4×6 (عكس تمام رخ) را اسكن نموده  و در اندازه حداکثر 400×300 پیكسل و حداقل 300×200 پیكسل ذخیره نماید. تصویر داوطلب باید واضح و مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه اثر دیگر باشد.

ثبت نام شما زمانی تکمیل می شود، که کد رهگیری ثبت نام را دریافت کرده باشید.

ورود به سایت ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27


🔻🔻 دانلود دفترچه ثبت نام آزمون کارشناس رسمی ماده 27

زمان برگزاری آزمون کارشناس رسمی ماده 27

زمان برگزاری آزمون کارشناس رسمی ماده 27 ،شهریور ماه 1401 خواهد بود. (سال گذشته این آزمون در تاریخ، 1400/05/14 روز پنجشنبه برگزار شده بود)  داوطلبان برای شرکت در آزمون کارشناسی ماده 27 لازم است از تاریخ اعلامی در ایم مقاله با مراجه به سایت inbr.ir کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند. به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون الزامی است.

در صورت بروز هرگونه مشکل برای ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27 و کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با آزمون کارشناس رسمی ماده ۲۷ می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول داوطلبان

آدرس سایت ثبت نام آزمون کارشناس رسمی ماده 27 چیست؟

نشانی سایت ثبت نام، inbr.ir می باشد.

آزمون کارشناسی ماده 27 چه زمانی برگزار می شود؟

براساس آخرین اطلاعیه منتشر شده، آزمون کارشناس رسمی ماده 27 در شهریور ماه 1401 برگزار می شود.

شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27 چیست؟

شرایط ثبت نام داوطلبان به صورت کامل در این مقاله ارائه داده شده است.

3.3/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون کارشناسی ماده 27

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401