ثبت نام آزمون نمونه دولتی

ثبت نام آزمون نمونه دولتی

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 : مدارس نمونه دولتی بعد از مدارس تیزهوشان جز پر طرفدارترین مدارس کشور می باشند بخاطر ورودی راحت تر و پذیرش بالاتری که دارند.

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 99 - 1400

  با توجه به تماس های فراوان والدین و دانش آموزان با مرکز مشاور گروپ و سوالات زیادی که داوطلبان درخصوص شرایط و زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ ، استعداد درخشان و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، لیست مدارس نمونه دولتی تهران (بهترین) و شهر استانها داشتند در این مقاله سعی بر این داریم که تغییرات به وجود آمده و شرایط، نحوه، مهلت، معرفی و ورود به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، راهنمای تصویری ثبت نام را مورد بررسی قرار دهیم.

تا سال گذشته ثبت نام آزمون نمونه دولتی هر ساله به صورت استانی انجام می شد ، اما سال گذشته شاهد تغییرات گسترده ای در روند آزمون نمونه دولتی بودیم .

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   : در سال تحصیلی 97 - 98 آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم حذف شد و مدارس نمونه دولتی متوسطه اول به مدارس هیات امنایی تغییر کرد بنابراین به احتمال بسیار قوی ثبت نام مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 1401 - 1402 مطابق با محل سکونت آنها و همانند مدارس دولتی به صورت عادی انجام خواهد شد و دیگر آزمونی برای ورود به پایه هفتم مدارس نمونه دولتی برگزار نخواهد شد .

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   :  آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و آزمون تیزهوشان نهم به دهم نیز در سال 97 - 98 ادغام شدند و متاسفانه به دلیل همین تغییرات ، ثبت نام این آزمون با تاخیر در اواخر فروردین ماه انجام شد . اما زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 - 1402 به احتمال زیاد به روال سال های گذشته برگشته و در بهمن یا اسفند ماه به صورت هماهنگ با ثبت نام آزمون تیزهوشان و از طریق سایت azmoon.medu.ir به صورت اینترنتی شود .

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   : لازم به ذکر است این مقاله بر اساس اتفاقات و تغییرات به وجود آمده در سال گذشته نوشته شده و هنوز اطلاعاتی در خصوص زمان دقیق ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402 در دسترس نیست ولی به محض انتشار اطلاعیه توسط سازمان آموزش و پرورش این مقاله به روزرسانی خواهد شد .

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   : برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 - 1402 می توانید با شماره زیر تماس بگیرید  . همچنین در صورت تمایل برای رفع ابهام یا سوالات خود در خصوص ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402 می توانید از طریق برقراری یک تماس تلفنی با سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی مشاور گروپ از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ کمک بگیرید .

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   :  آزمون نمونه دولتی هر سال ، برای ورود به مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی ( که همان مدارس نمونه دولتی متوسطه دوره اول است ) و نمونه دولتی نهم به دهم ( که همان مدارس نمونه دولتی متوسطه دوره دوم است ) برگزار می شود . لازم به ذکر است که طبق اطلاعیه رسمی وزارت آموزش و پرورش ، امسال پذیرش در مدارس نمونه دولتی پایه هفتم صرفا از طریق برگزاری آزمون سنجش هوش انجام شده و هیچ آزمون دیگری برگزار نمی شود .  

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   : با توجه به تغییرات انجام شده امسال ثبت نام آزمون نمونه دولتی و ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت هماهنگ با مراجعه به سایت Azmoon.medu.ir انجام می شود ، همچنین آزمون تیزهوشان و آزمون نمونه دولتی نیز به صورت هماهنگ کشوری و در یک روز برگزار می شود . مدارس نمونه دولتی به دلیل ظرفیت پذیرش بالا و راحتی آزمون نسبت به آزمون تیزهوشان بعد از مدارس تیزهوشان جز پر طرفدارترین مدارس کشور می باشد با توجه به سوالات زیادی که داوطلبان درخصوص شرایط و زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی داشتند در این مقاله جزئیات ، شرایط و زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402 ارائه شده است .ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402  /

سر فصل ها

زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 - 1402

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   : زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ احتمالا طبق روند سال گذشته در هفته آخر فروردین ماه می باشد . برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی توصیه می شود که عضو کانال تلگرام مشاور گروپ شوید.

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   : با توجه به ادغام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی داوطلبان می بایست برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم و ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 - 1402 به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه نموده ، اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نمایند .

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   : دانش آموزان و والدین گرامی با توجه به اطلاعات گفته شده اگر سوال یا ابهامی در زمینه زمان ، نحوه ، سایت و شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 1401 - 1402 و ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ برایشان مطرح گردیده ، می توانند از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی مشاور گروپ بپرسند و همچنین این امکان وجود دارد که انجام کلیه مراحل ثبت نام را با استفاده از سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی به مشاوران ما بسپارند .

سامانه مشاوره تحصیلی “مشاور گروپ”

مشاوره‌ دهنده تخصصی سؤالات شما

برای تماس با مشاوران ما با این شماره ها

90۱۴۰۱071614

تنها با یک تماس با مرکز “مشاور گروپ”

پاسخ سؤالات خود را در کمترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد…

 

در صورت اشغال بودن خطوط، چندین بار شماره گیری را تکرار کنید.
 با مجوز رسمی و دارای مشاوران با تجربه و متخصص.

90۱۴۰۱071614

شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 - 1402

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   : علاقه مندان به تحصیل در مدارس نمونه دولتی می بایست علاوه بر شرایط ثبت نام دارای شرایطی برای شرکت در آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ باشند ، که از مهمترین شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی می توان به کسب نمره خیلی خوب در تمامی دروس یا حداکثر خوب در یک درس و مابقی دروس خیلی خوب در نیمسال اول پایه ششم اشاره کرد و البته مهم ترین شرایط شرکت در آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم کسب نمره خیلی خوب در تمامی دروس و یا حداکثر خوب در یک درس و سایر دروس خیلی خوب در نیمسال دوم پایه ششم می باشد .

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   : با توجه به اطلاعیه رسمی وزارت آموزش و پرورش ، امسال پذیرش در مدارس نمونه دولتی پایه هفتم صرفا از طریق برگزاری آزمون سنجش هوش انجام شده و هیچ آزمون دیگری برگزار نمی شود . برای اطلاع از جزئیات آزمون سنجش هوش می توانید مقاله ثبت نام آزمون سنجش هوش مدارس نمونه دولتی 1401 - 1402 را مطالعه نمایید .

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   :  از شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم می توان به کسب معدل نیمسال اول پایه نهم بالای 17 اشاره نمود ، البته برای شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم نیز می بایست معدل نیمسال دوم پایه نهم دانش آموز بالای 17 باشد . داوطلبان می توانند برای اطلاع از جزئیات مربوط به شرایط مقالات دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ و شرایط ثبت آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ را مطالعه نمایند .

منابع آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   : با توجه به ادغام آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان نوع سوالات و طراحی آن با سال های گذشته متفاوت می باشد . در سال های گذشته سوالات صرفا از مطالب کتاب درسی طراحی می شده است ، ولی در آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ سوالات آزمون به دو دسته استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی تقسیم می شود . طراحی سوالات آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم از کتاب های درسی پایه ششم ابتدایی و سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم از کتاب های درسی پایه هشتم و نهم صورت می گیرد . سوالات استعداد تحلیلی از منابع خارج از کتاب های درسی و سوالات استعداد تحصیلی از مطالب کتاب های درسی طراحی می شود .

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   :  آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402 احتمالا مانند سال گذشته در اواسط خرداد ماه به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود . داوطلبان می بایست 5 روز قبل از آزمون و با مراجعه به سایت نمونه دولتی Azmoon.medu.ir ، کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ خود را دریافت نمایند . احتمالا زمان اعلام نتایج نمونه دولتی نیز دو هفته الی یک ماه بعد از برگزاری آزمون می باشد . داوطلبان می توانند نتایج نمونه دولتی را از طریق سایت ثبت نامی و به صورت اینترنتی دریافت کنند .

راهنمای تصویری ورود به سامانه و ثبت نام مدارس نمونه دولتی سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

جهت ورود به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی بایستی با در دست داشتن کد ملی و رمز همگام دریافت شده از مدرسه وارد سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی مطابق تصویر زیر شوید:

 ثبت نام آزمون نمونه دولتی 98 - 99

در صورت هر گونه مشکل ورود به سامانه همگام ثبت نام مدارس نمونه دولتی و یا مشاوره ثبت نام و انجام تمامی مراحل ثبت نام مدارس نمونه دولتی، اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی می توانید با مشاوران مجرب مشاور گروپ از طریق شماره گیری شماره 90۱۴۰۱071614 (بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید و یا به سایت سناد مراجعه نمایید.

وارد کردن نقش و عنوان سازمانی ثبت نام مدرسه نمونه دولتی

در این مرحله دانش آموز باید نقش خود را انتخاب کرده و نام مدرسه خود را مطابق شکل زیر انتخاب نماید.

 ثبت نام آزمون نمونه دولتی 98 - 99

تکمیل کردن مشخصات عمومی داوطلب

در این مرحله از ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ با وارد کردن نام و نام خانوادگی، نام و کد دبیرستان، منطقه و استان محل تحصیلی کنونی داوطلب در سیستم نشان داده شده و امکان ویرایش وجود نخواهد داشت.

آپلود کردن تصویر داوطلب به صورت صحیح

برای آپلود تصویر در سامانه ابعاد و حجم محدودی مشخص شده است که مشاوران مشاور گروپ تمامی مراحل ثبت نام و آپلود عکس را در صورتی که نتونستید عکس خود را تایید نمایید انجام خواهند داد.

در قسمت مربوط به درج معدل، چنانچه معدل شما از حد تعیین شده كمتر باشد، شرایط شركت در آزمون راندارید سامانه اجازه ثبت نام در آزمون را به شما نمیدهد.

مدارک لازم و مراحل و معرفی سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

دفترچۀ راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ از طریق سامانۀ ثبت نام به نشانی azmoon.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار میگیرد.

نحوه ثبت نام به صورت زیر است:

تکمیل تقاضانامة الکترونیکی ثبت نام
بارگذاری فایل عکس داوطلب
پرداخت وجه ثبت نام
دریافت شمارۀ پیگیری

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   : درصورت داشتن هرگونه سوال طی مراحل ثبت نام آزمون نمونه دولتی، انجام ثبت نام نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ و آگاهی از شرایط و مدارک مورد نیاز ثبت نام نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی با مشاوران مشاور گروپ در ارتباط باشید 90۱۴۰۱071614(از تلفن ثابت و بدون پیش شماره)

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ به چه صورت است؟

ثبت نام آزمون نمونه دولتی هر سال ، برای ورود به مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی (که همان مدارس نمونه دولتی متوسطه اول است) برای ورود به پایه هفتم و نمونه دولتی نهم (که همان مدارس نمونه دولتی متوسطه دوره دوم است) برای ورود به پایه دهم برگزار می شود .

 
ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ چه تغییراتی داشته است؟؟

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   : برای سال تحصیلی 97-98 با حذف آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی و نحوه مدیریت مدارس نمونه‌ دولتی دوره اول متوسطه به هیئت امنایی تغییر یافت یعنی در واقع ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 9 7-98 پایه هفتم نداشتیم!!!

از طرفی ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 97-98 به صورت هماهنگ انجام شد( ادغام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ) و همچنین آزمون هردو نیز به صورت هماهنگ کشوری و در یک روز برگزار شد .

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ چه زمانی است؟

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   : همانطور که اشاره شد برای پایه ششم به هفتم امسال ثبت نام نخواهیم داشت.

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی از ۱۷ خرداد لغایت ۲۷ خرداد ماه سال ۱۳۹۹ برای دانش آموزان تهرانی در سایت اینترنتی www.azmoon.tehranedu.ir صورت خواهد پذیرفت. تمامی مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی بوده و دانش آموزان از مراجعه به مدرسه جهت ثبت نام در این آزمون خود برای نمایند.

 جدول زمانبندی نام‌نویسی، برگزاری آزمون و اعلام نتایج به شرح ذیل می باشد.

ردیف موضوع تاریخ
1 ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی از 17 / 3 / 1401 لغایت 27 / 3 / 1401
2 دریافت کارت آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی از تاریخ 16 / 4 / 1401
3 تاریخ برگزاری آزمون 20 / 4 / 1401 روز جمعه ساعت 9

 

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   : کارت ورود به جلسۀ آزمون ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ (شامل: نام، نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی، عکس داوطلب، مدارس 3 استعدادهای درخشان و نمونۀ دولتی انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزة امتحانی) ،

پنج روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی از طریق سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی(لینک ورود مستقیم در انتهای مقاله) کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی منتشر خواهد شد و حال سوال اصلی اینجاست که زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی چه تاریخی است؟

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

زمان برگزاری آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان ونمونه دولتی، رأس ساعت 9 صب روز جمعه 98/03/11 در سراسر کشور به صورت همزمان برگزار خواهد شد برای اطلاع از لیست مدارس نمونه دولتی تهران با شماره زیر تماس بگیرید ...

شرکت داوطلبان در جلسۀ آزمون، بدون ارائۀ کارت ورود به جلسه، اکیداً ممنوع است

شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ چیست؟

شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی به شرح زیر است لذا داوطلبین محترم حتما شرایط را مطالعه نمایند:

کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی را دارند باید تابعیت رسمی ایران را داشته باشند.(اتباع غیر ایرانی نیز با داشتن شرایط خاص می توانند در آزمون شرکت کنند)
متقاضیان ثبت نام آزمون نمونه دولتی حق انتخاب یک رشته را از رشته های موجود دارند.
ملاک ثبت نام در آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ برای پایه نهم به دهم معدل نیمسال اول سال تحصیلی بالای هفده مد نظر خواهد بود.

شرایط ثبت نام دوقلوها در مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ چیست؟

شرایط دانش آموزان دوقلو به این صورت است که اگر یکی از آنها در مدارس نمونه دولتی پذیرش شود، قل دیگر در صورتی می تواند جهت ثبت نام مدارس نمونه دولتی اقدام نماید که حداقل80% امتیاز قبولی آخرین دانش آموز قبول شده را کسب نماید.

تذکر مهم:

“دانش آموزانی که قبولی آنها قطعی شده امادر موعد مقرر به واحد نمونه دولتی قبولی خود مراجعه نکنند

ثبت نام آنها لغو و از لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ دانش آموزان دیگری جایگزین آنها خواهند شد”

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ کی هست؟

آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ در دهه اول خرداد ماه 98 (98/03/11) برگذار خواهد شد، ضمنا 5 روز قبل از آزمون دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه ازسایت azmoon.medu.ir قابل دسترسی می باشد.

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ چه زمانی است؟

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ معمولا 3 تا 4 هفته پس از برگزاری آزمون بر روی سایت قرار خواهد گرفت و دانش آموزان پذیرفته شده می توانند به واحد نمونه دولتی قبولی مراجعه نمایند.

دروس امتحانی و ضرایب سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   : سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ شامل سوالات استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی که تستی طرح می شود است . سوالات استعداد تحلیلی تعداد 15 سوال که 15 دقیقه زمان پاسخگویی می باشد.

سوالات استعداد تحصیلی 75 سوال که 105 دقیقه زمان پاسخگویی است .

آزمون مدارس شامل 100 سوال و 120 دقیقه زمان پاسخگویی می باشد که در جدول زیر می توانید دروس امتحانی و ضرایب را مشاهده می نمایید:

ردیف نام دروس ضریب سوال منابع آزمون و سوالات
1 پیام های آسمانی 2 10 قرآن پایان درس8 (صفحه 93 )پیام های آسمانی پایان درس 9 (صفحه 108 )
2 فارسی 2 15 پایان درس 14(صفحه 110)
3 عربی 1 8 پایان درس8 (صفحه 90 )
4 علوم اجتماعی (جغرافیا، تاریخ و مدنی) 1 10 پایان درس 19 (صفحه 132 )
5 زبان انگلیسی 1 7 پایان درس 4 (صفحه 79 )
6 علوم تجربی 2 25 پایان درس 12 (صفحه 132 )
7 ریاضیات 3 25 پایان فصل 6 (صفحه 112 )
مجموع 100

 

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402   : جهت دریافت اطلاعات و رفع سوالات و ابهامات تحصیلی خود و همچنین در باب موضوعات؛ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیز هوشان، برنامه ریزی درسی تیزهوشان، برنامه ریزی درسی مدارس نمونه، مشاوره تحصیلی تمامی مقاطع تحصیلی در سراسر ایران بدون کدگیری از تلفن ثابت با شماره تلفن 90۱۴۰۱071614 تماس بگیرید تا مشاوران مجرب و آگاه مشاور گروپ شما را در رفع نیازهای تحصیلی و ارائه اطلاعات به روز راهنمایی نمایند.

سامانه مشاوره تحصیلی “مشاور گروپ”

مشاوره‌ دهنده تخصصی سؤالات شما

برای تماس با مشاوران ما با این شماره ها

90۱۴۰۱071614

تنها با یک تماس با مرکز “مشاور گروپ”

پاسخ سؤالات خود را در کمترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد…

 

در صورت اشغال بودن خطوط، چندین بار شماره گیری را تکرار کنید.
 با مجوز رسمی و دارای مشاوران با تجربه و متخصص.

 

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

دریافت کارنامه کنکور 1401