ثبت نام آزمون تیزهوشان | چرا تاکید می شود در آزمون تیزهوشان شرکت کنیم

ثبت نام آزمون تیزهوشان

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون تیزهوشان | چرا تاکید می شود در آزمون تیزهوشان شرکت کنیم

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون تیزهوشان : همانطور که می دانید آزمون مدارس تیزهوشان فقط برای پایه نهم به دهم انجام می شود و آزمون پایه ششم به هفتم مدارس تیزهوشلن حذف شده است.

ثبت نام آزمون تیزهوشان


ثبت نام آزمون تیزهوشان :  مدارس تیزهوشان از نظر مالی مدارسی خود کفا هستند و دانش آموزان، کادر اداری و کادر آموزشی آنها از طریق گزینش و آزمون صورت خواهد گرفت و به دلیل برنامه های آموزشی و پرورشی دانش آموزان در مدارس تیزهوشان اوقات بیکاری ندارند و سعی بر پرورش خلاقیت و استعداد های دانش آموزان می باشد، شما دانش آموزان و والدین محترم جهت اطلاع از دیگر مزایا و معایب نگفته مدارس تیزهوشان از طریق تلفن ثابت و با شماره گیری 9099071613 بدون پیش شماره می توانید با مشاوران با تجربه مشاور گروپ در ارتباط باشید.


در ادامه به 4 سوال پر تکرار شما عزیزان پاسخ داده ایم ؛ با مشاور گروپ همراه شوید ...


زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 ؟ ( اواخر فروردین 98)
شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 ؟ (مطالعه مقاله)
مدارک لازم برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 ؟
نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 ؟

ثبت نام آزمون تیزهوشان  :  امسال برای سال تحصیلی 98-99 ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 در پایه ششم حذف و در پایه نهم با ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 انجام خواهد شد، در این مقاله سعی داریم به تمامی سوالات داوطلبان و دانش آموزان مدارس تیزهوشان، نمونه دولتی و استعداد درخشان همچنین لیست مدارس تیزهوشان تهران (بهترین) پاسخ دهیم.

معرفی مدارس تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان  :   سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان یا به اختصار سمپاد که در میان دانش آموزان به موسسه تیزهوشان معروف می باشد، نهادی است که بر امور تحصیل دانش آموزان با بهره هوشی بالا و مستعد نظارت می کند جهت شناسایی و جذب دانش آموزان مستعد که دانش آموزان ثبت نام مدارس تیزهوشان خود را بر اساس آزمون های سراسری انتخاب می کند که در این آزمون تیزهوشان ها هوش، دانش علوم و ریاضیات دانش آموزان مورد بررسی قرار می گیرد.

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99

ثبت نام آزمون تیزهوشان  :   زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 طبق روال هرساله از اواخر فروردین 98 آغاز و تا هفته اول اردیبهشت 98 ادامه خواهد داشت و دانش آموزان در موعد مقرر می توانند با مراجعه یه سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir و پرداخت هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.


سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99

ثبت نام آزمون تیزهوشان  :    ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان 98 – 99 مطابق سنوات گذشته از نیمه دوم اسفند ماه 97 آغاز می شود لذا تمام دانش آموزان محترمی که قصد ورود به مدارس تیزهوشان را دارند می توانند از این مورخ با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 – 99 به نشانی azmoon.medu.ir جهت تکمیل امور ثبت نام مراجعه نمایند و یا از سراسر کشور جهت تکمیل ثبت نام تیزهوشان 98 با شماره  مرکز ثبت نام تیزهوشان 9099071613 (تماس از سراسر کشور)  تماس بگیرند.


شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99

ثبت نام آزمون تیزهوشان  :  شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به دو دسته شرایط عمومی و شرایط اختصاصی تقسیم می شود .

از جمله شرایط عمومی ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99 میتوان به داشتن تابعیت ایرانی اشاره کرد ، لیکن اتباع غیر ایرانی نیز میتوانند با شرایط خاص ، ثبت نام و در آزمون شرکت کنند . شرایط اختصاصی ثبت نام در پایه ششم به هفتم و پایه نهم به دهم متفاوت است . شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 98 - 99 کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس پایه پنجم و ششم ابتدایی است البته داوطلبانی که فقط در یک درس از مجموع دروس پنجم و ششم ابتدایی نمره خوب دارند هم می توانند در این سنجش شرکت کنند . شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 - 99 شامل اشتغال به تحصیل در پایه نهم و دارا بودن معدل کل سالانه 19 در پایه هشتم 97 - 98 می باشد .ثبت نام آزمون تیزهوشان /

مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99

ثبت نام آزمون تیزهوشان  :  مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 به مدت 8 روز بدون احتساب مدت زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98-99 می باشد و باتوجه به اینکه تمامی مراحل ثبت نام از جمله دریافت کارت ورود به جلسه، مشاهده نتیجه آزمون، ثبت درخواست تجدید نظر در آزمون تیزهوشان کلا غیر حضوری و به صورت اینترنتی می باشد لذا پیشنهاد می شود ثبت نام خود را، معرفی منابع تیزهوشان نهم به دهم، برنامه ریزی برای قبولی تیزهوشان نهم از طریق مشاوران مجرب مشاور گروپ و  با شماره گیری 9099071613 از تلفن ثابت و بدون پیش شماره انجام دهید.

اطمینان یابید که ما در کارمان متخصص و حرفه ای هستیم ...

9099071613

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون تیزهوشان | چرا تاکید می شود در آزمون تیزهوشان شرکت کنیم

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی