www.hrtc.ir - سایت ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی 1401

سامانه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی - www.hrtc.ir

جهت مشاوره در زمینه www.hrtc.ir - سایت ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورتیکه قصد ثبت نام در آزمون های استخدامی در سایت www.hrtc.ir ، سامانه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی htrc را دارید، تا انتهای این مقاله را با ما همراه باشید. داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام می توانند در زمان مقرر ثبت نام آزمون های استخدامی، به سامانه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی مراجعه نمایند و پس از دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام و مطالعه آن، فرآیند نام نویسی خود را به صورت اینترنتی از طریق سایت hrtc.ir انجام دهند.

سر فصل ها

سایت ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی

سایت ثبت نام در آزمون www hrtc ir ، مجری برگزاری تعدادی از آزمون های استخدامی از جمله، آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی، آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی شهرداری ها، آزمون استخدامی صنایع شیر ایران، آزمون استخدامی نیروگاه اتمی بوشهر، آزمون استخدامی شرکت کار و تامین و ... می باشد. در ادامه به بیان توضیحات اجمالی در رابطه با ثبت نام هریک از آزمون های استخدامی سامانه جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir پرداخته ایم.

www.hrtc.ir

آدرس اینترنتی سامانه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی ، www.hrtc.ir می باشد. تمامی مراحل ثبت نام، بارگذاری مدارک ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و اعلام نتایج اسامی پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی بیان شده در ادامه این مقاله، به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی hrtc.ir انجام می شود.

ثبت نام آزمون میانجیگری و داوری

اداره کل توسعه امور میانجی‌گری و داوری مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضاییه از متقاضیان واجد شرایط برای دریافت پروانه داوری و پروانه میانجی‌گری دعوت به همکاری می‌نماید.
- داوطلبان دقت نمایند، برای ثبت نام جذب همکاری آزمونی و غیرآزمونی داوری و میانجی‌گری در بخش «با آزمون»(پس از مطالعه دقیق شرایط این بخش در دفترچه راهنما) از طریق دکمه آبی رنگ و برای ثبت‌نام در بخش «بدون آزمون»(پس از مطالعه دقیق شرایط این بخش در دفترچه راهنما) از دکمه سبز رنگ برای ثبت‌نام اقدام نمایند.
- داوطلبان دقت نمایند، با توجه به متفاوت بودن روند ثبت‌نام دو بخش «با آزمون» و «بدون آزمون»، توکن خریداری شده در هر بخش، فقط جهت ثبت‌نام در همان بخش مورد استفاده خواهد بود.

ثبت‌نام این آزمون از بعدازظهر روز دوشنبه 10 بهمن‌ماه 1401 آغاز خواهد شد

در صورت بروز هر گونه مشکل برای ثبت نام هر کدام از آزمون ها می توانید با کارشناسان برتر مجموعه بدون تعیین وقت قبلی تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

اعلام نتایج آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه ۱۴۰۰

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی کارکنان قوه قضاییه 2 ماه اول سال 1401 می باشد. سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه ۱۴۰۰ سایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir است . وارد سایت شوید و سپس در بخش پروفایل خود با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری نتیجه آزمون خود را مشاهده کنید.

ثبت نام آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه ۱۴۰۰

ثبت نام آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه ۱۴۰۰ از طریق سایت hrtc.ir در این مقاله بیان شده است. ثبت نام داوطلبان به صورت اینترنتی از روز سه شنبه تاریخ 19 بهمن ماه ۱۴۰۰ تا پایان روز جمعه 1400/11/29 انجام می شود. برای آگاهی از جزئیات ثبت نام و نحوه برگزاری آزمون استخدام کادر اداری قوه قضاییه ۱۴۰۰ می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

ثبت نام آزمون استخدامی بنیاد مسکن ۱۴۰۰

راهنمای ثبت نام آزمون استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران از طریق سایت hrtc.ir در این مقاله بیان شد. ثبت نام داوطلبان به صورت اینترنتی از تاریخ ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۰ تا پایان روز چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ انجام می شود. برای آگاهی از جزئیات ثبت نام و نحوه برگزاری آزمون استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

تعویق آزمون میانجیگری و داوری

زمان برگزاری آزمون جذب همکاری داوری و میانجی‌گری و جذب نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف تعویق یافت.
به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون‌های جذب همکاری داوری و میانجی‌گری و جذب نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف می‌رساند، زمان برگزاری آزمون میانجیگری و داوری از تاریخ 26 آذرماه به اول بهمن‌ماه 1400 تغییر یافته است.


اطلاعیه شماره 3

تعویق آزمون میانجیگری و داوری

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون‌های جذب همکاری داوری و میانجی‌گری و جذب نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف می‌رساند، با توجه به درخواست تعداد زیادی از داوطلبان آزمون‌های فوق‌الذکر، مبنی بر تعویق زمان برگزاری آزمون و به منظور ایجاد شرایط بهینه برای مطالعه بیشتر داوطلبان، به استناد مصوبه کمیسیون مشورتی مرکز توسعه حل اختلاف و ابلاغ به مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، زمان برگزاری آزمون از تاریخ 26 آذرماه به اول بهمن‌ماه 1400 تغییر یافته است.

بدیهی است امکان ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان از جمله ویرایش «استان محل برگزاری آزمون» از تاریخ اول تا هفتم دی‌ماه 1400، از طریق سایت اینترنتی مركز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir فراهم می‌باشد.


لازم به ذکر است کلیه فرآیندهای مربوط به آزمون انحصاراً از طریق سایت اینترنتی www.hrtc.ir انجام می‌شود و به مراجعات حضوری پاسخ داده نخواهد شد.


ثبت نام آزمون جذب نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف

مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضاییه از متقاضیان واجد شرایط جهت نیروی افتخاری شورای حل اختلاف دعوت به همکاری می‌نماید.

ثبت نام آزمون جذب نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف تا پایان روز پنج‌شنبه 4 آذرماه انجام می‌پذیرد.

 

ثبت نام آزمون میانجیگری و داوری

اداره کل توسعه امور میانجی‌گری و داوری مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضاییه از متقاضیان واجد شرایط برای دریافت پروانه داوری و پروانه میانجی‌گری دعوت به همکاری می‌نماید.
- داوطلبان دقت نمایند، برای ثبت نام جذب همکاری آزمونی و غیرآزمونی داوری و میانجی‌گری در بخش «با آزمون»(پس از مطالعه دقیق شرایط این بخش در دفترچه راهنما) از طریق دکمه آبی رنگ و برای ثبت‌نام در بخش «بدون آزمون»(پس از مطالعه دقیق شرایط این بخش در دفترچه راهنما) از دکمه سبز رنگ برای ثبت‌نام اقدام نمایند.
- داوطلبان دقت نمایند، با توجه به متفاوت بودن روند ثبت‌نام دو بخش «با آزمون» و «بدون آزمون»، توکن خریداری شده در هر بخش، فقط جهت ثبت‌نام در همان بخش مورد استفاده خواهد بود.

در صورت بروز هر گونه مشکل برای ثبت نام هر کدام از آزمون ها می توانید با کارشناسان برتر مجموعه بدون تعیین وقت قبلی تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

 

زمان ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی 1400

زمان ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی ، در طی اطلاعیه ای از طریق سامانه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir منتشر می شود. زمان دقیق ثبت نام هریک از آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت نام آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی در سامانه hrtc

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی www.hrtc.ir در ادامه مقاله ارائه داده شده است. داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی را دارند، باید در زمان مقرر به سامانه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir مراجعه نمایند و فرآیند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

با اعلام وزارت آموزش و پرورش ، مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مسئولیت ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی را بر عهده دارد. بنابراین داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت این مرکز به نشانی hrtc.ir ، فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانند. داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام آزمون استخدام نهضت سوادآموزی 1400 لازم است در بازه 12 لغایت 22 خرداد با مراجعه به سایت www.hrtc.ir ثبت نام خود را انجام دهند. کارت ورود به جلسه آزمون و اعلام اسامی پذیرفته شدگام نیز از طریق سایت hrtc.ir می باشد.

ثبت نام آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی hrtc.ir ، از 12 خرداد ماه آغاز شده و تا تاریخ 21 خرداد 1400 ادامه دارد.

مهلت ثبت‌ نام این آزمون تا پایان روز دوشنبه 24 خرداد ماه 1400 تمدید شده است.

آخرین اخبار آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی / 22 تیر ماه 1400 : علیرغم پیگیری فراوان و مکاتبات صورت گرفته با ستاد ملی کرونا، تا این لحظه مجوز برگزاری آزمون از سوی ستاد مذکور صادر نشده است، بنابراین برگزاری آزمون در تاریخ ۲۵ تیرماه منتفی بوده و آزمون در زمان دیگری برگزار خواهد شد.

آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک hrtc.ir

سامانه ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک hrtc.ir می باشد. داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک را دارند، باید در زمان اعلام شده به سایت ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir مراجعه نموده و ثبت نام خود را انجام دهند. لازم به ذکر است، کارت ورود به جلسه آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک و همچنین و اعلام نتایج اسامی پذیرفته شدگان از طریق سایت hrtc.ir می باشد.

داوطلبان پس از دانلود و مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک، در صورت دارا بودن شرایط لازم می توانند ثبت نام خود را انجام دهند. ثبت نام شما زمانی تکمیل می شود، که در پایان، از سامانه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی کد رهگیری ثبت نام دریافت کرده باشید.

زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک www.hrtc.ir از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

آزمون استخدامی تعمیر و پشتیبانی نیروگاه های اتمی www.hrtc.ir

سایت ثبت نام آزمون استخدامی تعمیر و پشتیبانی نیروگاه های اتمی www.hrtc.ir می باشد.  ثبت نام داوطلبان صرفا به شکل اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir است. متقاضیانی که شرایط عمومی و اختصاصی لازم را برای ثبت نام و شرکت در آزمون دارند، باید در زمان مقرر به سایت مذکور مراجعه نموده و فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند.

شرکت تعمیرات و پشتیبانی نیروگاه‌ های اتمی (سهامی خاص) جهت تامین نیروی انسانی موردنیاز خود برای کار در نیروگاه اتمی بوشهر از متقاضیان مرد دارای مدارک تحصیلی کاردانی و کارشناسی برای تصدی مشاغل کاردانی و همچنین متقاضیان مرد دارای مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد برای تصدی مشاغل کارشناسی مندرج در جدول شماره ۴ مندرج در دفترچه استخدامی نیروگاه اتمی بوشهر، پس از کسب موفقیت در تمامی مراحل به کارگیری نیروی انسانی مندرج در بخش اول و دوم به صورت قراردادی دعوت به همکاری می کند.

لازم به ذکر است، پذیرفته ‌شدگان از بدو شروع دوره های آموزشی در شمار کارکنان قراردادی شرکت محسوب می‌شوند.

ثبت نام آزمون استخدامی نیروگاه اتمی بوشهر 1400 به پایان رسیده است. به محض انتشار اطلاعیه در رابطه با تاریخ جدید ثبت نام، این مقاله بروزرسانی خواهد شد. داوطلبان در زمان مقرر برای تکمیل فرآیند ثبت نام باید به سامانه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir مراجعه نمایند.

ثبت نام آزمون استخدامی شرکت پگاه اصفهان hrtc

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی شرکت پگاه اصفهان hrtc.ir در ادامه بیان شده است. متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام شرکت پگاه اصفهان برای دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام و آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام باید در زمان اعلام شده به نشانی www.hrtc.ir ، سامانه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی مراجعه نمایند.

کارت شرکت در آزمون، در زمان مقرر برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی hrtc.ir به شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان قرار خواهد گرفت. در ادامه مراحل استخدام داوطلبان ارائه داده شده است:

 • مرحله 1: ثبت نام در آزمون از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی
 • مرحله 2: موفقیت در آزمون کتبی
 • مرحله 3: کنترل مدارک داوطلبان مطابق با الزامات قیدشده در متن دفترچه راهنمای آزمون
 • مرحله 4: ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی و تخصصی
 • مرحله 5: بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش)
 • مرحله 6: ارزیابی سلامت جسمانی و روانی از طریق انجام معاینات پزشکی و روانشناسی
 • مرحله 7: موفقیت در دوره های آموزش شغلی بدو استخدام

زمان ثبت نام آزمون استخدامی شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان و مراجعه به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی hrtc.ir ، به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی سامانه www.hrtc.ir

آدرس سایت ثبت نام آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی www.hrtc.ir می باشد. شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی هرساله به منظور تامین نیروی انـانی مورد نیاز در مجموعه های مدیریت درمان تامین اجتماعی و ادارات کل بیمه ای در سـراسـر کشور ، به صورت قرارداد موقت شرکتی نیرو جذب می نماید. متقاضیان ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی در صورت دارا بودن شرایط لازم می توانند به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی hrtc. ir مراجعه نموده و فرآیند ثبت نام اینترنتی خود را انجام دهند.

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و مشاهده نتایج آزمون استخدامی شرکت کار و تامین اجتماعی لازم است به سامانه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir مراجعه نمایند. پس از برگزاری مصاحبه، معرفی داوطلبان به گزینش بر اسـاس مجموع نمره کل نهایی آنان با وزن شـصـت درصد (۶۰ درصد) برای آزمون کتبی و چهل درصد (۴۰ درصد) برای مصاحبه و به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (به عنوان نفر اصلی) خواهد بود.

زمان ثبت نام آزمون استخدام شرکت کار و تامین اجتماعی و مراجعه به سایت ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی ، از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

آزمون استخدام استانداری گیلان hrtc.ir

راهنمای ثبت نام آزمون استخدام استانداری گیلان hrtc.ir در ادامه بیان شده است. استانداری گیلان، به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز بخشی از دهیاری‌ های استان گیلان، از بین افراد واجد شرایط به صورت قرارداد کار معین، از طریق برگزاری آزمون عمومی و تخصصی و مصاحبه، پس از طی مراحل گزینش و حراست، نیرو می‌پذیرد.

تمامی مراحل ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج آزمون استخدامی استانداری گیلان از طریق سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir انجام می پذیرد. پس از برگزاری آزمون نمرات داوطلبان به تفکیک مواد عمومی و تخصصی محاسبه و حد نصاب آزمون، بر اساس ۴٠ درصد بالاترین نمره مکتسبه در آزمون با ضریب یک برای نمره عمومی و ضریب دو برای نمره تخصصی در هر شغل محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار میگیرد.

به محض انتشار اطلاعیه در رابطه با زمان ثبت نام آزمون استخدامی استانداری گیلان از طریق سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

ثبت نام آزمون استخدامی نیروگاه شهید کاوه قاین hrtc

سامانه ثبت نام آزمون استخدامی نیروگاه شهید کاوه قاین www.hrtc.ir می باشد. حداکثر سن مجاز برای ثبت نام آزمون استخدام نیروگاه های شیروان و شهید کاوه قاین ، 28 سال بوده و داوطلبان باید دارای کارت پایان خدمت یا معافیت غیر پزشکی و حداقل مدرک دیپلم بوده و همچنین باید بومی یکی از استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی یا خراسان شمالی باشند. پذیرش از میان داوطلبان مرد انجام می شود.

متقاضیان، برای پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت دفترچه آزمون و  اطلاع از شغل محل های مورد نیاز لازم است به سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی hrtc.ir مراجعه نمایند.

زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدام نیروگاه شیروان و شهید قاین به زودی از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت نام آزمون ارزیابی شایستگی مدیران شرکت بیمه ایران hrtc.ir

سایت ثبت نام آزمون ارزیابی شایستگی مدیران شرکت بیمه ایران hrtc.ir می باشد. آزمون ارزیابی شایستگی مدیران میانی و پایه شرکت بیمه ایران توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد. داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون ارزیابی شایستگی مدیران شرکت بیمه ایران را دارند، برای انجام فرآیند ثبت نام خود به صورت اینترنتی باید در زمان اعلام شده به سامانه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir مراجعه نمایند.

زمان ثبت نام آزمون ارزیابی شایستگی مدیران بیمه ایران و مراجعه به سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، به زودی از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

آزمون استخدام کارشناسان دهیاری های استان زنجان www.hrtc.ir

داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام کارشناسان دهیاری های استان زنجان www.hrtc.ir را دارند، برای آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام باید در زمان مقرر به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی  به نشانی hrtc.ir مراجعه نمایند.  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان دهیاری های استان زنجان و همچنین اعلام اسامی پذیرفته شدگان، از طریق سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی انجام می پذیرد. داوطلبان برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی نیز باید به سایت hrtc.ir مراجعه نمایند.

زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدام کارشناسان دهیاری های استان زنجان در طی اطلاعیه ای از سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir منتشر خواهد شد. به محض انتشار اطلاعیه در رابطه با زمان ثبت نام و برگزاری آزمون این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

آزمون استخدام شرکت فولاد کاوه جنوب کیش www.hrtc.ir

مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اقدام به ثبت نام آزمون استخدام شرکت فولاد کاوه جنوب کیش www.hrtc.ir می نماید. نشانی سامانه ثبت نام آزمون استخدامی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش www.hrtc.ir می باشد. ثبت نام از میان از فارغ التحصیلان بومی استان هرمزگان و از طریق مصاحبه فنی و گزینش ، طب صنعتی و آزمون توانایی جسمانی ، و به صورت قرارداد مدت موقت انجام می پذیرد.

ثبت نام به صورت اینترنتی و در زمان مقرر انجام خواهد شد. داوطلب متقاضی استخدام باید در زمان ثبت نام در آزمون، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه را از سایت www.hrtc.ir تهیه و مطالعه نماید.

www.hrtc.ir ورود به پروفایل

کارنامه نتایج اولیه حدود یک ماه پس از برگزاری آزمون، بر روی پایگاه اطلاع‌ رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کد ملی و کد رهگیری پس از ورود به پروفایل، به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
 
زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدام شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

استخدام سازمان آتش نشانی hrtc.ir

نشانی سامانه ثبت نام آزمون استخدام سازمان آتش نشانی hrtc.ir می باشد. داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام باید در زمان اعلام شده به سامانه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی www.hrtc.ir مراجعه نمایند. آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی به صورت مرحله ای برگزار شده و شرکت در هر مرحله منوط به کسب حد نصاب لازم در مرحله قبلی است. عدم کسب حد نصاب لازم در هر مرحله منجر به حذف داوطلب از فرآیند استخدام خواهد شد. پس از برگزاری آزمون علمی واجدین شرایط بر اساس چند برابر ظرفیت استخدام به آزمون عملی معرفی می شوند.

داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی ، می‌توانند به پروفایل خود در آدرس اینترنتی www.hrtc.ir مراجعه و از قسمت «نتیجه آزمون عملی» نتیجه خود را مشاهده نمایند. داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت سیر سایر مراحل استخدامی خود، به وب‌ سایت استانداری محل خدمت خود مراجعه نمایند.
 
آزمون کتبی در مورخ 1400/04/12 نوبت عصر توسط سازمان سنجش برگزار خواهد شد.

ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی www.hrtc.ir

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی www.hrtc.ir در این مقاله ارائه داده شده است. ثبت نام داوطلبان از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در زمان تعیین شده انجام می شود. متقاضیان ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی برای آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام باید دفترجه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر را دانلود و مطالعه نمایند.

نتایج آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی ،از طریق سایت www.hrtc.ir به صورت اینترنتی قابل مشاهده خواهد بود.

به محض مشخص شدن زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی ، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

سوالات پرتکرار سامانه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی

 1. چه کسانی می توانند در آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی شرکت کنند؟
 2. داوطلبان شرکت در آزمون باید چه شرایطی داشته باشند؟
 3. مراحل ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی به چه صورت می‌باشد؟
 4. هزینه شرکت در آزمون جهاد دانشگاهی چقدر است؟
 5. محل برگزاری آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی کجاست؟
 6. محدوده سنی مجاز برای شرکت در این آزمون استخدامی چیست؟
 7. آیا افرادی که دارای اضافه سن ناچیز نسبت به شرط سنی تعیین شده می باشند، می توانند در آزمون شرکت نمایند؟
 8. آیا مدت خدمت سربازی به سقف سنی اعلام شده اضافه می شود؟
 9. آیا دانشجویان ترم آخر می توانند در آزمون ثبت نام نمایند؟
 10. آیا داوطلبانی که در حین خدمت سربازی بوده و به زودی از خدمت ترخیص می شوند و یا افرادی که صدور کارت معافیت ایشان در حال انجام است، می توانند در آزمون شرکت نمایند؟
 11. در کدام ردیف های شغلی، بومی بودن داوطلب الزامی است؟
 12. هر داوطلب حداکثر در چند ردیف شغلی می تواند شرکت کند؟
 13. آیا داوطلب با مدرک تحصیلی بالاتر از ردیف شغلی درخواستی، می تواند در آزمون شرکت نماید؟
 14. آیا برای شرکت در آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی شرط معدل وجود دارد؟
 15. تصویر چه مدارکی برای بارگذاری در هنگام ثبت نام مورد نیاز است؟
 16. اگر پس از ثبت اطلاعات متوجه اشتباه در ورود اطلاعات شویم چه باید کرد؟
 17. مواد آزمون عمومی و اختصاصی هر آزمون چیست؟
 18. آیا برای ثبت نام و شرکت در آزمون، دارا بودن گواهی ICDL الزامی است؟
 19. اگر کد رهگیری یا توکن پرداخت خود را فراموش کنیم، چه باید کرد؟
 20. آیا امکان استرداد وجه ثبت نام پس از واریز وجه وجود دارد؟
 21. نحوه محاسبه نمره آزمون و انتخاب افراد جهت مصاحبه چگونه خواهد بود؟
 22. اگر در مورد ثبت نام سوالی داشته باشیم، چه باید کرد؟
 23. مدرک معتبر برای حافظان قرآن، چه مدرکی می‌باشد؟
 24. با اینکه در هنگام ثبت‌نام، سهمیه 25 درصد برای من فعال بود، اما به چه دلیل امکان انتخاب شغل محل‌های مربوط به این سهمیه را نداشتم؟

برای دریافت پاسخ سوالات فوق، می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول داوطلبان

آدرس سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی چیست؟

نشانی اینترنتی سایت ثبت نام آزمون جهاد دانشگاهی ، www.hrtc.ir می باشد.

ثبت نام کدامیک از آزمون ها از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی می باشد؟

در این مقاله توضیحات کاملی در رابطه با آزمون های سامانه جهاد دانشگاهی ارائه داده شده است.

چه افرادی می توانند در آزمون استخدامی ثبت نام و شرکت نمایند؟

افرادی که دارای شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام می باشند، می توانند در آزمون استخدامی ثبت نام نمایند.

3.7/5 - (300 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه www.hrtc.ir - سایت ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی 1401

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. محمدرضا

  سلام چرا سایت غیر فعال شده؟ظهر تا الان غیر فعال شده چیکار کنیم؟شماره هاهم هر چی زنگ میزنیم میگه در شبکه نیست

  پاسخ
 2. Afsane

  با سلام.
  سایت جهاد دانشگاهی بالا نمیاد برای ثبت نام.
  چه کاری میشه انجام داد؟

  پاسخ
 3. سوری

  ما که نتوستیم ثبت نام کنیم حداقل بهمون بگین چه جوری وجه واریزی رو بس بگیریم

  پاسخ
 4. سلیمان

  باسلام وعرض ادب اینجانب دوروزه پشت سر هم تلاش میکنم و سایت باز نمیشه میگه مجددا تلاش کنید چکار کنیم و تکلیفمون چیه امشب که آخریم مهلت ثبت نام هستش میخوام بدونم آیا این مهلت تمدید خواهد شد یا نه باتشکر

  پاسخ
 5. لیلییی

  سلام سایت امشب بالا نیومد ، مشکل داره ، از حسابم پول کم شده چطور میتونم پولمو پس بگیرم ؟؟؟

  پاسخ
 6. احسان

  با سلام
  من مراحل پرداختو انجام دادم ولی از مرحله بارگذاری مدارک سایت دچار مشکل شدو ثبت نامم کامل نشد چطور میتونم پولمو پس بگیرم؟

  پاسخ
 7. مهسا

  شمارتون نمیگیره هیچ جوری
  توکن برای من پیامک نشد الان شش ساعته
  چیکار کنممممممم

  پاسخ
 8. Shida

  سایت مدام خطا 403 میزنه ما باید چه کار کنیم پول هم واریز کردیم مراحل ثبت نام رو تا اطلاعات تحصیلی رفتیم ولی بقیه مراحل ثبت نام کامل نکردیم. مشکل سایت رفع کنید دو روز با این مشکل مواجه هستیم. تا ساعت یک و چهل دقیقه هم در تلاش برای تکمیل احلام ثبت نام هستیم ولی مدام با این خطا مواجه هستیم

  پاسخ
 9. حمید

  تمدید نمیشه؟

  پاسخ
 10. مريم

  سلام خسته نباشيد تاريخ توزيع كارت ورود ب جلسه رو ميفرماييد؟

  پاسخ
 11. سیدنژاد

  من پول راواریزکرده وتوکن رادریافت کرده ووارد سایت شده وکدملی راوارد کرده ام اما چون سایت قطع شدنتونستم ادامه بدم
  الان چیکارکنم؟

  پاسخ
  1. فرهاد

   توکن شمارو خریدارم

   پاسخ
 12. سلیمان

  باسلام وعرض ادب چند روزه پشت سرهم تلاش میکنم ثبت نام کنم سایت بازنمیشه و میگه مجددا تلاش نماییید الان چکار کنیم و تکلیفمون چیه درحالی که مهلت تمام شد ایا دوباره تمدید خواهد شد یانه باتشکر

  پاسخ
 13. hoda

  با سلام.
  در تاریخ 9 بهمن وارد سایت جهاد دانشگاهی شدم و پس از پدراخت هزینه سایت بالا نمیاد برای ثبت نام.لطفا حداقل مهلت ثبت نام تمدید میکردید.الان برای پس گرفتن پول چه باید کرد؟

  پاسخ
 14. علیرضا ازادی

  سلام از مشاره محترم اینجا میخام راهنماییم کنن
  اخه محل مورد تقاضا به جای اینکه بوشهر زده بشه الان دیدم تا ٱذربایجان شرقی میخاستم بپرسم میشه ویرایش داد تا قبل امتحان یا خیر ممنون میشم راهنماییم کنین

  پاسخ
 15. لیلی

  سلام
  پس چرا ثبت نام تمدید نمی کنید ،سایت خراب بود نتونستم ثبت نام کنم،تورو خدا تمدید کنید

  پاسخ
 16. مهسا

  سلام،وقت به خیر
  من برای ثبت نام آزمون پول واریز کردم،اما بعد منصرف شدم.برای بازگشت هزینه باید چیکار کنم.

  پاسخ
  1. نادری

   با سلام
   من توی ششمین ازمون دستگاهای اجرایی شرکت کردم . ولی متاسفانه از اول اردیبهشت ماه به خاطر یه مشگل نتونستم برم توی سایت که ببینم نتایج اولیش اومده یا نه . الان فهمیدم که ۱۵ اردیبهشت جوابش اومده . میدونم که الان دیگه نتایج ارسال مدارک قبول شده هام اومده و دیگه من کاری نمیتونم بکنم ولی خواستم بدونم راهی وجود داره که حداقل بتونم کارناممو ببینم یا نه ؟ ممنون میشم از پاسخگوییتون

   پاسخ
 17. بهنام

  باسلام ازکجا بفهمیم ثبت نام شدیم و میتونیم کارت بگیرم و در جلسه شرکت کنیم ؟

  پاسخ
 18. حسن

  سلام گفتند واسه گرفتن کارت ورود به جلسه 13/12/97اقدام کنید اما اصلا سایتشو باز نمیکنه. من چیکار کنم چهل هزارتومن دادم ثبت نام کردم

  پاسخ
 19. زهرا

  جهت کارت ورود به جلسه این پیغام میاد Secure Connection Failed چکارکنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 20. محمد

  سلام سوالات غلط آزمون رو باید به کجا اطلاع داد ؟ چه غلط محتوایی و چه اغلاط تایپی زیادی که وجود داشت !

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی