ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر ۱۴۰۰

ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر| bupc.iran-azmoon.ir

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر ۱۴۰۰

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای کامل ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر ۱۴۰۰ در این مقاله ارائه داده شده است. داوطلبان به منظور شرکت در آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر، باید در زمان اعلام شده با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر bupc.iran-azmoon.ir فرآیند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. برای آگاهی از زمان ثبت نام، نحوه ثبت نام، شرایط و زمان برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر ۱۴۰۰ با ما همراه باشید.

ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر برنامه‌ زمان‌بندی آزمون استخدامی بوشهر
زمان ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر 1400/10/27 تا 1400/11/10
زمان ویرایش اطلاعات آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر متعاقباً اعلام خواهد شد.
زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر 1400/11/18تا 1400/11/20
زمان برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر 1400/11/21
محل برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر آزمون کتبی(عملی) در شهرستان های عسلویه، بوشهر، شیراز، اهواز و تهران برگزار می شود
زمان اعتراض به نتایج آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر 15 روز پس از اعلام نتایج
سایر مراحل بعدی و تشریفات اداری در آزمون متعاقباً اعلام خواهد شد.

bupc.iran-azmoon.ir

داوطلب گرامی، جهت ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر می بایست به سایت  bupc.iran-azmoon.ir مراجعه بفرمایید، لطفا به نکات ذیل توجه فرمایید: 

 1.  قبل از اقدام به ثبت نام شرایط دعوت به همکاری را ار طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر bupc.iran-azmoon.ir بطور کامل و با دقت مطالعه نمایید.
 2. هر داوطلب صرفا مجاز به یکبار ثبت نام می باشد لذا از ثبت نام تکراری خودداری فرمایید.
 3.  قبل از اقدام به ثبت نام، اطلاعات مورد نیاز از قبیل کد ملی، کد پستی، آدرس محل سکونت، معدل تحصیلی ، ایمیل و . . . را آماده نمایید .
 4. جهت تکمیل ثبت نام، لازم است فایل اسکن شده یک قطعه عکس پرسنلی 4*3 با فرمت استاندارد JPG که حجم آن کمتر از 200 کیلو بایت باشد آماده نمایید.
 5. در صورت تکمیل ثبت نام بطور کامل و ذخیره اطلاعات در سیستم، پس از واریز وجه به شما کد رهگیری ارائه خواهد شد. تا کد رهگیری دریافت ننموده اید ثبت نام شما انجام نشده است
 6. کلیه پیگیری های آتی از طریق کد رهگیری ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر خواهد بود، لذا آنرا یادداشت نموده و بخاطر بسپارید.
 7. پس از ثبت نام ، لازم است داوطلبان محترم روزانه به سایت bupc.iran-azmoon.ir مراجعه نموده و از آخرین وضعیت ثبت نام خود اطلاع حاصل نمایند.
 8. در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامی مشخص شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ابراز نموده است یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر ۱۴۰۰

۱- تابعیت جمهوری‌اسلامی‌ ایران؛
۲- متدین به دین مبین اسلام و سایر ادیان مطابق با قانون اساسی کشور؛
۳- داشتن کارت پایان‌خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم قانونی برای آقایان (پذیرش معافیت پزشکی منوط به تایید پزشک طب کار می باشد)؛

۴- حداکثر سن برای دارندگان مدرک دیپلم، کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد به ترتیب ۲۶،۲۴، ۲۸ ،۳۰ سال تا تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷می باشد؛
۵- عدم اشتهار به فساد و نداشتن محکومیت کیفری
۶- برخورداری از صلاحیت و تخصص و شرایط تعیین شده برای انجام شغل مورد نظر؛
۷- نداشتن تعهد خدمت به سایر سازمان‌های دولتی و خصوصی؛
۸- عدم اعتیاد به استعمال مواد مخدر و الکل؛
۹- داشتن سلامت جسمی و روحی متناسب با شغل؛
۱۰- پذیرش کلیه شرایط‌کاری اعم از اوقات‌کاری، محیط‌کار، سختی و پیچیدگی‌کار و مسئولیت‌کار از طرف متقاضی؛
۱۱- تعهد محضری و ارائه سفته مبنی بر ۵ سال خدمت در شرکت؛

 • تبصره1: برای متقاضیان مرد که خدمت سربازی را انجام داده اند، تاریخ اتمام سربازی درج شده بر روی کارت، معیار مقایسه با تاریخ 1400/11/30 خواهد بود.
 • تبصره2: متقاضیان مرد دارای کسر خدمت سربازی می بایست هنگام ورود اطلاعات مدت خدمت سربازی را بدون در نظر گرفتن هرگونه کسر خدمت درج نمایند.
 • تبصره3: مدت سابقه کار قبلی مرتبط با شغل، با ارائه گواهی معتبر از محل خدمت قبلی و گواهی پرداخت حق بیمه مربوطه تا سقف پنج سال به حداکثر سن اعلام شده اضافه خواهد شد. (شرکت در خصوص لحاظ سابقه قبلی پذیرفته شدگان تعهدی ندارد).
 • تبصره4: مدت زمان (حداکثر ۲۴ ماه) خدمت نظام وظیفه داوطلبان مرد به حداکثر سن آنان افزوده می شود.

شرایط اختصاصی آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر ۱۴۰۰

 1. مدرک تحصیلی افرادی برای ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر ۱۴۰۰ قابل قبول خواهد بود که در مقاطع تحصیلی دانشگاهی از طریق آزمون های سراسری موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدرک رسمی شده باشند و مدارک یاد شده، مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفته باشد.
  تبصره ۱: داوطلبان استخدام بایستی با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده در آزمون و یا مصاحبه‌های استخدامی مطابق مندرجات جدول الف شرکت نمایند، بدیهی است در صورتی که در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود، فرد دارای مدرک تحصیلی بالاتر با تاریخ اخذ قبل از آزمون بوده، و یا در زمان مصاحبه دانشجو بوده و یا به هر نحو دیگری از مدارک تحصیلی قبل از استخدام بهره برده باشد، به عنوان کتمان حقیقت یا کِتمان مدرک قلمداد و در هر مرحله از استخدام و یا بعد از آن مطابق ضوابط و آیین نامه‌ انضباط کار برخورد خواهد شد.
  تبصره ۲: اولویت جذب واجدین شرایط در مقطع تحصیلی دیپلم با بومی شهرستان های بندر عسلویه، جم، بندر کنگان و بندر دیر، باشد. (یعنی محل تولد و یا صدور شناسنامه ،محل اخذ دیپلم در این شهرستان ها باشد و یا ۱۰ سال در این شهرستان ها ساکن بوده باشند). تعهد سکونت سایر متقاضیان بومی در این شهرستان ها در صورت پذیرفته شدن الزامی است.
  تبصره ۳: در مقطع تحصیلی کاردانی، جذب از بین متقاضیان واجد شرایط بومی به شرح تعریف ذیل صورت می پذیرد و در مقطع کارشناسی، ۵۰ % جذب پذیرفته شدگان از بین متقاضیان واجد شرایط بومی و در صورت فقدان نیروی واجد شرایط مورد نیاز در هر مقطع تحصیلی بین متقاضیان بومی، از پذیرفته شدگان سایر مناطق جغرافیایی که امتیاز بالاتری کسب نموده باشند دعوت به عمل خواهد آمد.
  تبصره ۴: ملاک مقایسه تاریخ فراغت از تحصیل تاریخ 1400/11/30 می باشد.
 2. حداقل معدل ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر برای کلیه داوطلبان مقاطع تحصیلی مختلف ۱۵ می باشد.
 3. کلیه داوطلبانی که از طریق آزمون کتبی در قالب قرارداد مدت معین جذب شرکت می‌شوند بایستی ضمن شرکت در مصاحبه علمی- تخصصی موفق به کسب حدنصاب امتیازات لازم در مصاحبه گردند. مصاحبه علمی و تخصصی کارکنان مدت معین در بدو استخدام مطابق با ضوابط شرکت و از بین تمام گزینه‌های موجود برای یک سمت و توسط تیم مصاحبه صورت می-گیرد.
 4. متقاضیان جذب در شرکت باید از لحاظ تندرستی واجد شرایط جسمانی لازم برای انجام کار مطابق سمت مورد نظر باشند. بدین منظور قبل از استخدام از کلیه داوطلبان، معاینات پزشکی توسط مراکز درمانی معتبر مورد تایید شرکت و با هزینه شرکت به عمل خواهد آمد و استخدام داوطلب منوط به رضایتبخش بودن نتیجه معاینات پزشکی متناسب با سمت مربوطه خواهد بود.
تبصره: دارندگان مدارک تحصیلی دانشگاهی از دانشگاه های تهران، صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، دانشگاه شیراز، صنعتی اصفهان، اصفهان، علم و صنعت ایران، خواجه نصیر الدین طوسی، فردوسی مشهد، تبریز، صنعتی سهند تبریز، چمران اهواز، خلیج فارس بوشهر و صنعت نفت آبادان دارای اولویت بوده و جهت فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی، یک نمره تقلیل در حداقل معدل کل برای آنان منظور خواهد شد.

مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر ۱۴۰۰

 1. تکمیل فرم الکترونیکی تقاضای ثبت نام در سایت
 2. اسکن و بارگزاری عکس ۴*۳ جدید
 3. پرداخت الکترونیکی مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ ریال بابت ثبت نام و شرکت در آزمون از طریق سامانه ثبت نام.
  تذکر: لازم به ذکر است هزینه ثبت نام به هیچ عنوان مسترد نخواهد داشت.

شرایط بومی بودن در آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر

در آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر به متقاضیانی بومی اطلاق می شود که یکی از شرایط ذیل را دارا باشند:

 1. متقاضیانی که محل تولد و یا صدور شناسنامه آنان، شهرهای استان بوشهر و یا شهرستان های مهر، لامرد و پارسیان باشد.
 2. دارنده مدرک تحصیلی دیپلم از شهرهای استان بوشهر و یا شهرستان های مهر، لامرد و پارسیان باشد.
 3. متقاضیانی که مدت ده سال در یکی از شهرهای استان بوشهر و یا شهرستان های مهر، لامرد و پارسیان طبق تایید و گواهی کتبی مدیریت کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس سکونت یا اشتغال داشته باشند.

تبصره: چنانچه در هر یک از مراحل استخدام پتروشیمی بوشهر و یا بعد از آن مشخص شود که داوطلب، مدارک خلاف واقع ارائه نموده است، ادامه فرآیند جذب وی متوقف و حتی پس از جذب در شرکت نیز مطابق آیین نامه انضباط کار با ایشان برخورد انضباطی بعمل خواهد آمد.

مواد آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر

رشته تحصیلی مواد آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر
مهندسی شیمی مکانیک سیالات- انتقال حرارت – ترمودینامیک- انتقال جرم و عملیات واحد- طراحی راکتورهای شیمیایی – کنترل – کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی
کاردانی شیمی سیالات – حرارت – ترمودینامیک و شیمی فیزیک – انتقال جرم و عملیات واحد – موازنه – شیمی آلی
عمومی کاردانی و کارشناسی زبان و ادبیات فارسی- هوش- مبانی کامپیوتر- زبان انگلیسی
دیپلم زبان و ادبیات فارسی- هوش- مبانی کامپیوتر- زبان انگلیسی – ریاضی و آمار

برای ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر کلیک کنید.

فراموشی کد رهگیری ثبت نام استخدامی پتروشیمی بوشهر

داوطلب گرامی در صورتی که کد رهگیری خود را فراموش نموده اید می توانید به سه روش ذیل کد رهگیری خود را بدست آورید.

 • الف – از طریق آدرس پست الکترونیک

آدرس پست الکترونیک خود را وارد نموده و کلید ارسال رمز عبور را کلیک نمایید.

 • ب – از طریق مشخصات فردی:

کد ملی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، شماره موبایل، کد پستی، معدل خود را وارد نموده و کلید ارسال رمز عبور را کلیک نمایید.

 • ج – تماس با شماره موجود در مقاله

متقاضیان ثبت نام در سامانه ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر| bupc.iran-azmoon.ir می توانند جهت ثبت نام در این سامانه و کسب اطلاع از مدارک مورد نیاز و شرایط اختصاصی ثبت نام ، از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره و کد ، از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایند.

 

✔️ در صورت فراموشی کد رهگیری ثبت نام استخدامی پتروشیمی بوشهر چه کار کنیم؟

✔️داوطلب گرامی در صورتی که کد رهگیری خود را فراموش نموده اید می توانید از سه روش اعلامی در مقاله کد رهگیری خود را بدست آورید.

✔️هزینه ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر چقدر است؟

✔️ ️هزینه ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر 30.000 تومان است، لازم به ذکر است هزینه ثبت نام به هیچ عنوان مسترد نخواهد داشت.

✔️چگونه ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر را انجام دهیم؟

✔️ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر از طریق سایت bupc.iran-azmoon.ir و مطابق با محتوای این مقاله انجام می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی پتروشیمی بوشهر ۱۴۰۰

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی