ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در اینجا به بررسی ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت و تمامی جزئیات مربوط به آن مانند شرایط ثبت نام، منابع آزمون و ... می پردازیم . داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی وزارت نفت، اطلاعات قید شده در این مقاله را از دست ندهند.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت مشاور گروپ

آزمون استخدامی وزارت نفت بسته به اعلام و فراهم بودن شرایط، هر سال و یا چند سال یکبار برگزار می شود. در هر بار برگزاری این آزمون، جزئیات و شرایط و نحوه ثبت نام از سوی سازمان مربوطه اعلام می شود.

دفترچه آزمون استخدامی وزارت نفت

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت 1401

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت، شامل دو دسته عمومی و اختصاصی می شود. شرایط اختصاصی ممکن است هرسال با توجه به تغییر در رشته های استخدامی، تغییر کند. اما شرایط عمومی آزمون استخدامی وزارت نفت معمولا ثابت است.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت معمولا با آغاز زمان ثبت نام این آزمون، در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت اعلام می شود. با توجه به اینکه هنوز زمان ثبتنام آزمون استخدامی وزارت نفت در سال 1401 اعلام نشده است، اطلاعات قیق از جزئیات شرایط ثبت نام، در دسترس نیست.

شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در آزمون استخدامی در چارچوب مقررات داخلی صنعت نفت و ضوابط اجرایی مراجع ذی‌ ربط تهیه و تدوین شده و همه داوطلبان واجد شرایط (کاردانی و بالاتر که جزئیات آن به تفصیل در دفترچه آزمون استخدامی اعلام خواهد شد) در صورت تمایل می‌ توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند.

به محض مشخص شدن زمان ثبت نام و انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت، جزئیاتت  شرایط عمومی و اختصاصی  آزمون استخدامی وزارت نفت، در این مقاله قرار داده خواهد شد.

در ادامه به بررسی شرایط عمومی احتمالی برای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت، با توجه به آزمون های سال های گذشته می پردازیم.

شرایط عمومی ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت:

 • تابعیت جمهوری اسلامی ایران
 • اعتقاد به قوانین جمهوری اسلامی ایران
 • تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی و شناخته شده کشور
 • عدم محکومیت جزایی
 • عدم محرومیت از استخدام در ارگان های دولتی به تشخیص مراجع ذی صلاح
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر و روان گردان ها
 • داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیرپزشکی، برای آقایان
 • داشتن سلامت جسمی و روانی متناسب با شغل انتخابی
 • رعایت شرایط سنی تعیین شده
 • رعایت هماهنگی مدرک تحصیلی و رشته شغلی انتخابی
 • داشتن حداقل مدرک تحصیلی تعیین شده
 • فارغ التحصیلی از یکی از دانشگاه های مجاز تعیین شده
 • رعایت شرط معدل برای مقطع مورد نظر

کارشناسان ما در مرکز مشاور گروپ، آماده اند تا به تمامی سوالات شما درباره منابع آزمون استخدامی شرکت نفت، شرایط استخدامی شرکت نفت، استخدام شرکت نفت با مدرک دیپلم، رشته های مورد نیاز شرکت نفت، سامانه آزمون استخدامی شرکت نفت، فرم استخدام شرکت نفت و ... پاسخ دهند. کافی است با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: استخدام پتروشیمی پارس جنوبی

زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت

احتمال برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت در آذر ماه!  مدیرکل آموزش، برنامه‌ریزی نیروی انسانی و تحول اداری وزارت نفت از احتمال برگزاری آزمون عمومی برای جذب نیرو در سراسر کشور برای وزارت نفت خبر داد.

مطابق این خبر که به تازگی منتشر شده است، زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت، در آذر ماه خواهد بود. به محض اعلام جزئیات بیشتر مقاله به روز رسانی خواهد شد.

هم‌ اکنون اقدام‌ های لازم برای دریافت مجوز سازمان اداری و استخدامی به‌ منظور برگزاری آزمون استخدامی در حال انجام است که بر مبنای مجوز اخذ شده و انجام توافق‌ های لازم با مرکز برگزار کننده آزمون زمان دقیق آن مشخص و اطلاع‌ رسانی عمومی خواهد شد، با این حال بر اساس برآورد اولیه زمان برگزاری آزمون حدود آذر ماه امسال خواهد بود.

تذکرات بسیار مهم درباره ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت 1401:

 • ثبت نام در این آزمون صرفا اینترنتی امکان پذیر می باشد وکلیه اطلاع رسانی های مربوطه، در سال های گذشته، از طریق سایت azmoon.nioc.ir انجام شده است. azmoon.nioc.ir سامانه آزمون استخدامی شرکت نفت می باشد.
 • مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در دفترچه های راهنما و حسب شرایط، سایر قوانین و مقررات مربوطه بر عهده داوطلب خواهد بود و کلیه داوطلبان مکلفند پس از حصول اطمینان از احراز شرایط مورد نیاز، با آگاهی کامل نسبت به ثبت نام خود صرفاً در یکی از آزمون های تعیین شده اقدام نمایند. چنانچه در هریک از مراحل – حتی پس از شروع بکار- مشخص گردد داوطلبی اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا علیرغم اعلام اطلاعات واقعی، واجد شرایط بکارگیری در شرکت های تابعه وزارت نفت نبوده است؛ موضوع استخدام وی منتفی و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مذکور لغو و بلا اثر می گردد.
 • ملاک تعیین حوزه آزمون داوطلبان، محل سکونت اعلام شده توسط آنها در سایت ثبت نام آزمون بوده که متعاقباً در اطلاعیه توزیع کارت محل دقیق آن به کلیه داوطلبان اعلام می گردد. شایان ذکر است تغییر محل آزمون به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود.
 • حوزه برگزاری آزمون کتبی هیچ ارتباطی با محل خدمت انتخابی داوطلبان نخواهد داشت.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت، شامل کلیه اطلاعات و مقررات آزمون استخدامی وزارت نفت، می باشد. داوطلبان می توانند با دریافت و مطالعه این دفترچه، نسبت به تمامی جزئیات آزمون استخدامی وزارت نفت، اطلاع کامل پیدا کنند.

اطلاعات دفترچه آزمون استخدامی وزارت نفت، در خصوص مواردی مانند شرایط ثبت نام، سهمیه های قانون ثبت نام، نحوه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت، مواد امتحانی آزمون استخدامی و ... می باشد.

داوطلبان برای دریافت دفترچه آزمون استخدامی وزارت نفت، می توانند از طریق لینک زیر اقدام کنند:

pdf دفترچه آزمون استخدامی وزارت نفت
لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت

به محض انتشار فعال خواهد شد

 

منابع آزمون استخدامی وزارت نفت

منابع آزمون استخدامی وزارت نفت در دو دسته عمومی و اختصاصی طبقه بندی می شوند. همانطور که پیشتر اشاره کردیم، با توجه به عدم انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت و مشخص شدن جزئیات آن، اطلاعات دقیقی از منابع آزمون در دسترس نیست.

منابع تخصصی آزمون استخدامی وزارت نفت، با توجه به اینکه رشته های استخدامی هنوز مشخص نشده اند. قابل پیش بینی نیست. اما منابع عمومی آزمون استخدامی، با توجه به سال های پیش قابل پیش بینی می باشد. که در ادامه به لیست احتمالی آن اشاره می کنیم. توجه داشته باشید که امکان اضافه یا کم شدن از این لیست وجود دارد.

با اعلام دقیق منابع آزمون استخدامی وزارت نفت، مقاله به روز رسانی خواهد شد.

منابع عمومی آزمون استخدامی وزرات نفت به شرح زیر هستند:

 • ادبیات فارسی - نگارش
 • زبان انگلیسی - عمومی
 • کامپیوتر ( مهارتهای پایه: word - excel - power point - internet )
 • هوش و توانمندی های ذهنی

مدیرکل آموزش، برنامه‌ریزی نیروی انسانی و تحول اداری وزارت نفت از احتمال برگزاری آزمون عمومی برای جذب نیرو در سراسر کشور برای وزارت نفت خبر داد.

علی ستوده، در گفت‌وگو با «شانا» با اشاره به‌اینکه مغفول ماندن جذب نیرو در وزارت نفت در سال‌های گذشته، برخی ماموریت‌ها و برنامه‌های حیاتی وزارت نفت را با مشکل مواجه کرده است،‌گفت: برگزاری آزمون سراسری برای جذب نیرو در این وزارتخانه از ابتدای دولت سیزدهم در دستور کار بوده و اقدام‌های اولیه برای برگزاری چنین آزمونی در حال اجراست. بر این اساس با دریافت مجوز از سازمان‌های مرتبط و انجام اقدام‌های مربوطه، این آزمون آذرماه امسال برگزار می‌شود.

مشروح این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید.

آیا در مجموعه وزارت نفت اقدامی برای برگزاری آزمون عمومی استخدامی در حال انجام هست؟

در مجموعه شرکت‌های تابع وزارت نفت بیش از ۹ سال از برگزاری آخرین آزمون استخدامی می‌گذرد و در این سال‌ها بخش‌ قابل‌توجهی از سرمایه انسانی این صنعت راهبردی بازنشسته شده که این موضوع پیگیری وظایف و ماموریت‌های محوله صنعت نفت از جمله استمرار تولید و عرضه منابع هیدورکربوری و انجام طرح‌ها و پروژه‌های توسعه را با مخاطره جدی مواجه کرده است. از این رو به‌منظور تامین نیازهای سازمانی به‌ویژه در بخش‌های عملیاتی، برگزاری آزمون استخدامی در دستور کار دولت سیزدهم قرار دارد.

چه کسانی می‌توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند؟

شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در آزمون استخدامی در چارچوب مقررات داخلی صنعت نفت و ضوابط اجرایی مراجع ذی‌ربط تهیه و تدوین شده و همه داوطلبان واجد شرایط (کاردانی و بالاتر که جزئیات آن به تفصیل در دفترچه آزمون استخدامی اعلام خواهد شد) در صورت تمایل می‌توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند. شایان ذکر است پیگیری‌های لازم از منظر اداری و قانونی از سازمان اداری و استخدامی کشور در حال انجام است تا از حیث سنی و با در نظر داشتن سوابق کاری و در عین حال حداقل سنوات موردنیاز به‌منظور عضویت در صندوق بازنشستگی صنعت نفت، کارکنان قراردادی (مدت موقت/ مدت معین)، همچنین کارکنان زیر پوشش شرکت‌های پیمانکاری واجد شرایط بتوانند در این آزمون شرکت کنند.

چه اقدامی برای جذب نخبگان در صنعت نفت انجام شده است؟

در نیمسال دوم امسال، آزمون استخدامی برای تمامی دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها شامل نخبه و عادی برگزار خواهد شد، البته با توجه به‌ ضرورت و اهمیت و نقش تاثیرگذار استفاده از نخبگان در بخش‌های راهبردی صنعت نفت موضوع جذب نخبگان به‌صورت اختصاصی نیز از مسیر راهکارهای قانونی لازم در دستور کار بررسی قرار دارد که در صورت فراهم شدن زمینه‌های لازم اقدام‌های مرتبط انجام خواهد شد.

آزمون استخدامی چه زمانی برگزار خواهد شد؟

هم‌اکنون اقدام‌های لازم برای دریافت مجوز سازمان اداری و استخدامی به‌منظور برگزاری آزمون استخدامی در حال انجام است که بر مبنای مجوز اخذشده و انجام توافق‌های لازم با مرکز برگزارکننده آزمون (از حیث امکان‌سنجی برگزاری آزمون اختصاصی صنعت نفت) زمان دقیق آن مشخص و اطلاع‌رسانی عمومی خواهد شد، با این حال بر اساس برآورد اولیه زمان برگزاری آزمون حدود آذرماه امسال خواهد بود.

برگزاری آزمون استخدامی در چه سطوح و مناطقی از کشور انجام می‌شود؟

با توجه به گستردگی جغرافیایی فعالیت‌های شرکت‌های زیرمجموعه صنعت نفت در سراسر کشور (بیشتر مناطق عملیاتی)، داوطلبان می‌توانند با مطالعه کامل دفترچه راهنمای شرکت در آزمون از نیازهای سازمانی صنعت نفت در مناطق مختلف مطلع شوند و در زمان ثبت‌نام نسبت به انتخاب محل خدمت با توجه به رشته و گرایش‌های تحصیلی مورد نیاز اقدام کنند.

منبع : خبرگزاری شانا

شما می توانید با تماس با شماره 9099071613 از کارشناسان مشاور گروپ، مشاوره تلفنی در خصوص استخدام شرکت نفت و آزمون استخدامی شرکت نفت دریافت کنید.

در ادامه مطالعه کنید:

سوالات متداول ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت

❓زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت، کی هست؟

زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت، در آذر ماه خواهد بود. به محض اعلام جزئیات بیشتر مقاله به روز رسانی خواهد شد.

❓هزینه آزمون استخدامی وزارت نفت، چه قدر است؟

هزینه آزمون استخدامی وزارت نفت، برای سال 1401 هنوز اعلام نشده است. به محض اعلام اطلاعات جدید، مقاله به روز رسانی خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در مشاور گروپ تماس بگیرید.

❓ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت را چگونه باید انجام دهم؟

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت، را می توانید به صورت تلفنی از طریق شماره های موجود در سایت با کمک کارشناسان مجرب مجموعه مشاور گروپ، انجام دهید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. حسین عباسیان

  با سلام وخسته نباشید اینجانب فرزند شهیدهستم و متأهلم وصاحب فرزند هستم وبیکارم

  پاسخ
 2. فغبتلا

  سلام میشه حداقل سال 99 یه آزمون نفت بذارین تال دل ملت خوش باشه . لطفا شرایط الکی هم نذارین مثل تافل و نخبگان و دانشگاه تهران و…. ما معمولیهای دانشگاه خوزستان و اراک و اهواز مگه آدم نیستیم. پس کی این آزمون نفتی که قرار بود 2500 نفر بگیره رو میزارین. اجرکم عندالله

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

نصب اپ دانش آموزی