inre.ir

ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی - inre.ir

جهت مشاوره در زمینه inre.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی از طریق سایت inre.ir ، مرتبط با شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور کشور با عنوان ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های دانش بنیان 1400  از  26 مرداد ماه 98 آغاز شده است.

ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400

بر اساس مصوبه نشست شورای سیاست گذاری سومین دوره ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی کشور که به ریاست دکتر علی آقامحمدی و با حضور نمایندگان وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صدا و سیما و سایر نهادهای مرتبط برگزار شد، از 26 مرداد ماه 98 آغاز شده است و تا ساعت 24 روز یکشنبه، 31 شهریور ماه ادامه خواهد داشت. (امکان اعلام تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی فقط از طریق سایت inre.ir وجود دارد آزمون سال گذشته، تا پایان وقت روز جمعه بیستم مهر ۱۳۹۷ تمدید شده بود.)

محمدحسین قمری دبیر شورای سیاست‌گذاری سومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی، شرکت‌های صنعتی، تجاری و فنآور کشور درابتدای این نشست با ارائه گزارشی از نحوه برگزاری آزمون سال گذشته و نتایج حاصل از آن، گفت: آزمون امسال در 8 رشته اصلی و 222 عنوان شغلی برگزار می شود و با توجه به اینکه محور اصلی این آزمون برگزیدن داوطلبان دارای مهارت است لذا هیچ شرط محدوده کننده ای از جمله شرط سنی یا تحصیلی برای شرکت کنندگان در آزمون وجود نخواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه فرصت را غنیمت بشمارید و با مشاورگروپ تماس بگیرید.

تماس و مشاوره تلفنی از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

فقط با تلفن ثابت بدون پیش شماره 9099071613

دبیر شورای سیاست‌گذاری دومین دوره ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های دانش بنیان 98 - 99 کشور با بیان اینکه در آزمون سال گذشته، تا روز سه شنبه 97/07/10 تعداد شرکت های متقاضی نیرو از این آزمون به بیش از ۱۳۰۰ مجموعه صنعتی، تجاری و فنّاور رسیده بود.

داوطلبان گرامی می توانند بدون محدودیت سطح مدرک و رشته تحصیلی در سومین آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت نمایند و عناوین شغلی مورد نظر خود را از میان ۸ دسته و ۲۲۲ عنوان شغلی انتخاب نمایند.

با توجه به افزایش تراکم در ساعات پایانی، توصیه می‌شود داوطلبان  در اولین فرصت نسبت به ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی از طریق سایت inre.ir اقدام نمایند و همچنین داوطلبانی که ثبت نام خود را تکمیل نکرده اند تا پایان وقت روز روز یکشنبه، 31 شهریور ماه می توانند ثبت نام خود را نهایی کنند. خوشبختانه امسال بیست در صد از مشاغل مورد نیاز آزمون، مشاغل جدیدی است که مورد نیاز جدی و به روز شرکت هاست و درآمدزایی بیشتری نیز برای افراد جویای فرصت شغلی بهتر به همراه خواهد داشت.

محمدحسین قمری در مصاحبه با مشاور گروپ تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی مردم امسال هیچ گونه افزایش هزینه ای برای شرکت آزمون نخواهیم داشت ضمن اینکه راهنمای شغلی و آموزش های عمومی و تخصصی رایگان متناسب با ویژگی‌های ارزیابی شده به همه شرکت کنندگان ارائه خواهد شد.


inre.ir

دکتر علی آقا محمدی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رییس شورای سیاستگذاری دومین دوره ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های دانش بنیان از طریق سایت inre.ir  نیز در ادامه با اشاره به اینکه یکی از مشکلات شرکت‌ها نداشتن نیروی متخصص است گفت: این آزمون فضایی را فراهم می‌کند که نیروی انسانی خوب جذب و با ایجاد مهارت نرم، اتصالات شغلی ممکن شود. همچنین شرایط خوبی برای کارفرمایان ایجاد می‌شود تا نیروی متخصص و مورد نیاز خود را جذب کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه در حال حاضر مشکل اقتصاد ایران کمبود سرمایه نیست بلکه عدم به کارگیری نیروی انسانی متخصص است، افزود: باید بیکاران را دسته بندی کنیم با برگزاری این آزمون امکان دسته بندی موقعیت‌های شغلی مختلف در بخش‌ها و موقعیت‌های مختلف وجود دارد.

www.iner.ir استخدام دفترچه

سپهری، رئیس موسسه کار و تأمین اجتماعی وزارت کار نیز در ادامه این نشست با بیان اینکه 10 شاخص مهم برای برگزاری این آزمون وجود دارد گفت: از طریق این آزمون می‌توانیم شبکه شغلی ایرانیان را راه اندازی کنیم، در دنیا تکنولوژی توزیع کار وجود ندارد، به طور مثال فردی در مجموعه‌ای مشغول فعالیت است اما تمایل دارد به شغل دیگری برود، این امکان برایش وجود ندارد. با این آزمون چنین فضایی محقق می‌شود.

سپهری افزود: آزمون استخدامی شرکت های دانش بنیان 1400 - 1401 سیستم شخصیت را کشف و استعدادیابی می‌کند و متوجه می‌شود که فرد به چه نوع شخصیتی گرایش دارد. با این آزمون صدای جوانان جویای کار شنیده می‌شود و مهارت نرم را فرا می‌گیرند. متأسفانه در آموزش مهارت نرم ضعف داریم، در حالی که اکنون مهارت مذاکره و مهارت نرم در یافتن شغل حائز اهمیت است.

مشیریان، معاون روابط کار وزارت کار در ادامه این نشست با اشاره به اینکه با راه اندازی سامانه روابط کار گفت: با راه اندازی این سامانه به زودی به یک بانک اطلاعاتی طبقه بندی شده متناسب با واقعیت دست می‌یابیم.

وی ادامه داد: برای جذب نیرو باید برای کارفرماها اعتمادسازی صورت گیرد. چرا که در بسیاری از موارد کارفرماها از صلاحیت های شغلی نیروی کار رضایت ندارند.

همچنین در این نشست پس از بحث و بررسی و بیان نقطه نظرات اعضای شورای سیاستگذاری، برنامه اجرایی دومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی به تصویب رسید.

www.iner.ir ازمون استخدامی

به اطلاع هموطنان عزیز می رساند با توجه به درخواست های مکرر علاقه‌مندان به شرکت در دومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی و به ویژه افزایش چشمگیر تعداد شرکت ها و موسسات متقاضی نیروی انسانی از زمان آغاز ثبت نام که سبب افزایش تعداد آنها از ۱۱۰۰ به بیش از ۱۳۰۰ شرکت و موسسه صنعتی، تجاری و فناور شده است، مهلت ثبت نام در آزمون تا پایان وقت روز دوشنبه، 15 مهرماه اعلام شده .

با توجه به اینکه فرصت ثبت نام پس از این تاریخ به هیچ وجه تمدید نخواهد شد، شایسته است علاقه‌مندان به شرکت در سومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی هر چه سریعتر نسبت به تکمیل ثبت نام قطعی خود اقدام نمایند.

بدیهی است با افزایش شرکت‌های متقاضی نیروی انسانی از میان پذیرفته‌شدگان این آزمون، ظرفیت پذیرش داوطلبان نیز افزایش قابل توجهی یافته است.

داوطلبان عزیز، نظر به اختلالات ایجاد شده در سایت بدلیل ترافیک بالا و درخواست های مکرر متقاضیان، امکان ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی  تا پایان روز سه شنبه 16 مهر ماه وجود دارد


ثبت نام استخدام شرکت های دانش بنیان

برای پاسخ به این سوالات و کسب اطلاعات بیشتر با مشاور گروپ تماس بگیرید

برای آگاهی از جدیدترین اخبار ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی از طریق سایت inre.ir با کارشناسان مجموعه مشاور گروپ در ارتباط باشید.

مشاور گروپ

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های دانش بنیان3.2/5 - (159 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه inre.ir

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مطالب مرتبط
دیدگاه ها
 1. علی عبدالهی سروی

  ضمن تشکربسیار خوب است

  پاسخ
 2. مریم

  خوب است

  پاسخ
 3. فریبرز

  سلام من شماره ملی و تلفن و نام و نام خانوادگی ثبت کردم در مرحله پرداخت سایت قطع شد وپول کم نشد الان چون شماره ملی ثبت شده نمیزاره دوباره ثبت نام کنم راهنمایی فرمایید..

  پاسخ
 4. مهسا خورشیدی

  سلام آزمون استخدامی بخش خصوصی امسال هم برگزار می شود؟ لطفا در نحوه ثبت نام آزمون هم یکمی صحبت کنید؟ ممنون می شم

  پاسخ
 5. فاطمه

  سلام برای من هم چنین مشکلی بوجود اومده نمی دونم چیکار کنم لطفا پاسخ بدید

  پاسخ
 6. امیر

  سلام میشه بیشتر در مورد آزمون استخدامی بخش خصوصی بیشتر توضیح بدید. اصلا چرا باید چنین آزمونی در سطح خصوصی برگزار بشه؟ آیا نظارت خاصی برای این بخش وجود داره؟ چه منابعی را باید بخونیم؟ مصاحبه در چه سطحی وجود دارد؟ بی زحمت این سوالات را جواب بدین

  پاسخ
 7. حسین

  سلاممم. مدرک دیپلم هم می تونن در این آزمون شرکت کنند؟ مهارت خاصی باید داشته باشیم تا اجاز ورود برای شرکت در آزمون رو داشته باشیم؟

  پاسخ
 8. محمد

  ازمون استخدامی بخش خصوصی فقط تو تهران برگزار میشه یا شهرستان هم هست؟ اگه نیست چطوری باید اینهمه راه را از مشهد به تهران بیاییم؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.