ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران 97 – 98

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاههای اجرايی

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران 97 – 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران 97 – 98 از طريق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir از روز یکشنبه مورخ 1397/10/30 طبق دستورالعمل نحوه برگزاري امتحان عمومي و تخصصي که در ادامه متن ملاحظه خواهید نمود، براي استخدام افراد در دستگاههاي اجرايي و با هماهنگی سازمان اداری و استخدامی کشور، براي جذب در 20 دستگاه اجرايي که در ادامه شاهد لیست اسامی آنها خواهید بود.

www.hrtc.ir – ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران 97 – 98

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران 97 – 98  می‌رساند : در اجرای ماده (۴۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی و با هماهنگی سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت نام ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی 98 برای جذب در ۲۰ دستگاه اجرایی به شرح زیر  از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir انجام می شود :

 1. سازمان امور اراضی کشور
 2. بانک ملی ایران
 3. بنیادشهید و امور ایثارگران
 4. دیوان عدالت اداری
 5. روزنامه رسمی کشور
 6. سازمان امور مالیاتی کشور
 7. سازمان بهزیستی کشور
 8. سازمان تعزیرات حکومتی
 9. سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
 10. سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور
 11. سازمان حفاظت محیط زیست
 12. سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا)
 13. سازمان شیلات ایران
 14. سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها
 15. شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور(مادر تخصصی)
 16. مرکز اورژانس تهران
 17. وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
 18. وزارت صنعت، معدن و تجارت
 19. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 
 20. وزارت ورزش و جوانان

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران 97 – 98

ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران 97 – 98 از روز یکشنبه مورخ 1397/10/30 از طريق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir  آغاز خواهد شد و در روز سه شنبه مورخ 1397/11/09 خاتمه می یابد.

متقاضیان گرامی ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران 97 – 98 توجه داشته باشند که زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاههای اجرايی تمدید نخواهد شد و ثبت نام پس از اتمام مهلت یاد شده غیر فعال خواهد شد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی سازمان امور اراضی کشور 97 – 98

زمان برگزاری آزمون استخدامی سازمان امور اراضی کشور 97 – 98 که ششمین آزمون استخدامی مشترک و فراگیر دستگاههای اجرایی است، در تاریخ 1397/12/17 برگزار می‌شود. توضیحات لازم درخصوص تاريخ و نحوه دريافت كارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاههای اجرايی و سایر موارد مورد اشاره در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، را همین حالا از کارشناسان اختصاصی آزمون های استخدامی مجموعه بزرگ مشاور گروپ بخواهید.

داوطلبان متقاضي استخدام می توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز (رشته‌ها، مقاطع تحصیلی و سایر شرایط) و شغل محل‌های استخدام در هر یک از دستگاههای یاد شده، به دفترچه راهنمای آزمون که از تاریخ 1397/10/30 (همزمان با شروع ثبت نام آزمون استخدامی دستگاههای اجرايی 98) در سایت اینترنتی www.hrtc.ir قرار داده خواهد شد مراجعه نمایند و در صورت نیاز به دریافت توضیحات تکمیلی و بررسی امکان ثبت نام بصورت تلفنی،  همین حالا با کارشناسان اختصاصی ثبت نام آزمون های استخدامی مجموعه مشاور گروپ  از طریق شماره تماس ده رقمی (بدون نیاز به هرگونه کد و پیش شماره ای) 9099071613 تماس بگیرید .
«قابل توجه شرکت کنندگان آزمون استخدام پیمانی بانک ملی ایران »  

با عنایت به اعلام نتایج ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه­های اجرائی کشور از سوی سازمان جهاد دانشگاهی، نتایج آزمون متعاقباً درخصوص دعوت از پذیرفته ­شدگان به­ منظور طی سیر مراحل استخدامی از سوی بانک اعلام خواهد شد. بر این اساس خواهشمند است تا زمان دعوت مجدد ازسوی بانک و به­ منظور جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه از مراجعه حضوری به واحدهای بانک خودداری شود.

نکته مهم: بر اساس مفاد بخش ششم دفترچۀ راهنمای ثبت نام ششمین آزمون مشترک فراگیر مراحل و نحوۀ اعلام نتیجه از سوی سازمان مجری آزمون با احتساب نمرۀ نهایی هر فرد با وزن هفتاد درصد (70 %) برای آزمون­های کتبی (عمومی و تخصصی) و سی درصد (30 %) برای مصاحبه استخدامی و با در نظر گرفتن امتیازات و سهمیه­ های قانونی به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش (نفر اصلی) صورت پذیرفته است.

 

 

 به­ عنوان مثال: چنانچه داوطلبی در آزمون­های کتبی (تخصصی و عمومی) نمرۀ 40ر40 کسب نموده و در مصاحبه نیز 58ر82 دریافت نموده است ، نمرۀ نهایی وی برابر است با :

054ر53 = (30 % x 58ر82) + (70 % x 40ر40)

 

 

تذکر مهم 1) پذیرش نهایی معرفی­ شدگان منوط به انجام کلیۀ مراحل فرآیند جذب بوده و درصورت عدم مراجعۀ افراد در هر یک از مراحل پیش رو ، بانک تعهدی برای جذب ایشان نخواهد داشت.

تذکر مهم 2) آن دسته از داوطلبانی که در مجموع فرآیند کتبی و مصاحبۀ استخدامی موفق به کسب حد نصاب قبولی نگردیده­ اند، می­توانند تا پایان شهریورماه (1398/06/31) با ارسال ایمیل به آدرس الکترونیکی: employment@bmi.ir  سوالات و ابهامات خود را مانند جدول نمونۀ ذیل ارسال نمایند تا پس از بررسی ، ظرف 72 ساعت کاری از سوی کارشناسان مربوطه پاسخ لازم ارائه گردد.

 

 

آدرس ایمیل داوطلب       

From

employment@bmi.ir

To     

موضوع ایمیل: کد ملی_  نام و نام خانوادگی _ شماره تماس

Subject  

Compose email 

متن سوالات به ­صورت مختصر و مفید     

 

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی ایران 97 – 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام کنکور ۱۴۰۳ + راهنما
نصب اپ دانش آموزی