تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402

تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

موضوع اصلی این مقاله تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 است. همانطور که می دانید از مهم ترین شرایط شرکت در جلسه کنکور سراسری 1402 داشتن کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 1402 به همراه کارت شناسایی معتبر همچون کارت ملی یا شناسنامه است .

2506334 3

تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 ،  اطلاع از زمان ، نحوه ویرایش اطلاعات و دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 بسیار مهم است که در ادامه به توضیح مختصری در ارتباط با آن می پردازیم .

تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

در صورت تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری اطلاع رسانی لازم از طریق همین مقاله انجام خواهد گرفت. با توجه به اینکه هنوز اطلاعیه ای مبنی بر تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور از سوی سازمان سنجش منتشر نشده است بنابراین همان تاریخ 25 تا 29 دی 1401 به عنوان زمان دریافت کارت نوبت اول کنکور 1402 در نظر گرفته می شود.

داشتن کارت ورود به جلسه روز برگزاری کنکور سراسری 1402 اجباریه و همه ی داوطلبایی که قصدشون شرکت تو کنکور سراسری ۱۴۰۲ هست ، باید واسه گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور گروه آزمایشی خودشون اقدام کنن و پرینت این کارت رو روز آزمون همراه خودشون داشته باشن .

به خاطر اهمیت داشتن کارت ورود به جلسه کنکور سراسری روز آزمون ، تو این مقاله در مورد زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 و همچنین ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه و باجه های رفع نقص توضیح دادیم . با ما همراه باشین !

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402

در این بخش نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 توضیح داده خواهد شد و متقاضیان کنکور 1402 می بایست حدودا چند روز قبل از برگزاری کنکور سراسری 1402 ، به سایت ثبت نام کنکور سراسری به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و با کلیک بر روی عبارت ” دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 “ ، پس از مشاهده اطلاعات درج شده بر روی آن در صورت نداشتن مغایرت نسبت به پرینت آن اقدام نمایند .

در نظر داشته باشید با توجه به یکپارچه بودن ثبت نام کنکور سراسری و ثبت نام دانشگاه آزاد ، کلیه متقاضیان رشته محل های دانشگاه آزاد و کنکور سراسری می بایست در زمان انتشار کارت ورود به جلسه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 1402 در کنکور جامعی که این سازمان برگزار می کند ، شرکت کنند . در ادامه راهنمای تصویری نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 ارائه شده است .

کارت ورود به جلسه کنکور 98

داوطلبان با 4 روش می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام داشته باشند .

روش 1 : در این روش شما می توانید با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری موجود در رسید ثبت نامی اولیه کنکور سراسری خود ، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید .
روش 2 : در این روش شما با وارد کردن شماره پرونده و کد ملی خود می توانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید .
روش 3 : در این روش شما می توانید با وارد کردن شماره پرونده و شماره داوطلبی خود کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید .
روش 4 : در صورتی که داوطلب هیچ یک از اطلاعات رسید ثبت نامی خود را در دسترس ندارد می تواند در این روش با وارد کردن شماره سریال شناسنامه و شماره شناسنامه کارت ورود به جلسه خود را دریافت نماید .

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402

هر ساله همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری امکان ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 نیز برای متقاضیان آن فعال می شود .

ویرایش اطلاعات  کارت کنکور سراسری 1402 به سه روش امکان پذیر است که شامل : 1. مراجعه به آموزش و پرورش منطقه 2. مراجعه به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه های رفع نقص در هر استان 3. مراجعه به سایت سازمان سنجش ، که در ادامه به شرح هر یک می پردازیم می باشد :

ویرایش اطلاعات با مراجعه به آموزش و پرورش هر منطقه : چنانچه داوطلبان مغایرتی در ثبت اطلاعات فردی شامل نام و نام خانوادگی ، سال تولد ، شماره شناسنامه ، سال اخذ و نوع ديپلم ، شماره ملی ، كد دانش آموزی و منطقه اخذ ديپلم ، سال و بخش محل اخذ مدرك پیش دانشگاهی ، عنوان مدرك پيش دانشگاهی ، منطقه يا ناحیه اخذ مدرك پيش‌ دانشگاهی ، كد دانش آموزی مقطع پيش‌ دانشگاهی و همچنین هرگونه مشكل درخصوص نمرات آموزش وپرورش ، اطلاعات سوابق تحصيلی ، عدم ارسال آنها به سازمان سنجش مشاهده نمودند لازم است به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ مدرك تحصيلی خود مراجعه و از آن طريق نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند .

ویرایش اطلاعات با مراجعه به نماینده سازمان سنجش در باجه های رفع نقص : در صورت مشاهده مغایرت در هر یک از موارد ( جنس ، دين ، زبان خارجی امتحانی ، معلوليت و بهيار ) ، همچنین درصورت وجود اشكالاتی از جمله فاقد مهر یا عكس بودن ، واضح نبودن عكس ، درج عكسی به جزء عكس داوطلب ( اشتباه عكس ) می توانید به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه برای اصلاح آن ها مراجعه کنید . لازم به ذکر است آن دسته از داوطلبانی که از ثبت نام کنکور سراسری 1402 جا مانده اند می توانند به این مراکز مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند .

ویرایش اطلاعات با مراجعه به سایت سازمان سنجش : داوطلبانی كه در موارد مذکور بر روی كارت شركت در آزمون بند های شامل سری و سریال شناسنامه ، محل تولد ، سهميه ، معدل كتبی نهايی ديپلم ، محل اخذ مدرك ماقبل ديپلم ، محل اخذ مدرك ديپلم و وضعیت تحصيلی و اشتغال مغايرتی مشاهده نمودند در بازه زمانی تعیین شده از سوی سازمان سنجش به سایت مذکور مراجعه نمایند .

در ضمن داوطلبانی که سهمیه درخواستیشان شامل سهميه ‌های بنياد شهيد و امور ايثارگران ، رزمندگان ستاد كل نيرو های مسلح ، وزارت جهاد كشاورزی و رزمنده داوطلب بسيجی و همچنين همسر و فرزندان بوده ولی در بند مندرج دركارت شركت در آزمون عنوان سهميه ( مناطق ) درج گرديده لازم است جهت اعلام مغايرت و تكميل اطلاعات مربوط به سهميه در بازه زمانی تعیین شده از سوی سازمان سنجش صرفا به قسمت ويرايش اطلاعات در سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به درج سهمیه مربوطه اقدام کنند .

لازم به ذکر است داوطلبانی كه سهميه آنان از سوی ارگان مربوطه مورد تایید قرار نگرفته است برای بررسی وضعيت عدم تاييد سهميه خود ( بعد از ويرايش ) به ارگان های ذيربط نيز مراجعه نمايند . در غير اين صورت با سهميه مناطق گزينش خواهند شد و هيچ‌ گونه اعتراضی قابل قبول نمی باشد .

محل ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402

مراجعه به آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصيلی در صورت مغایرت در اطلاعات نام خانوادگی و نام ، سال تولد ، شماره شناسنامه ، سال اخذ و نوع ديپلم ، شماره ملی ، كد دانش آموزی و منطقه اخذ ديپلم ، سال و بخش محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی ، عنوان مدرک پيش دانشگاهی ، منطقه يا ناحیه اخذ مدرک پيش‌ دانشگاهی ، كد دانش آموزی مقطع پيش‌ دانشگاهی و همچنین هرگونه مشكل درخصوص نمرات آموزش و پرورش ، اطلاعات سوابق تحصيلی ، عدم ارسال آنها به سازمان سنجش .
مراجعه به باجه های رفع نقص  درصورتی كه مغايرتی در اطلاعات مربوط به ( جنس ، دين ، زبان خارجی امتحانی ، معلوليت و بهيار ) باشد .
درصورتی كه اشكالاتی از جمله  فاقد مهر یا عكس بودن ، واضح نبودن عكس ، درج عكسی به جزء عكس داوطلب ( اشتباه عكس ) در  كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند .
در صورتی که  شماره داوطلب مندرج بر روی كارت شركت در آزمون چه به صورت عددی و يا به صورت حروف ناخوانا باشد .
آن‌ دسته‌ از داوطلبانی كه‌ يكی از بند دهای ( بند معلوليت ) تقاضانامه‌ ثبت‌ نام‌ را علامتگذاری نموده‌ و پس از استعلام از سازمان بهزيستی ، معلوليت ايشان مورد تاييد قرار نگرفته است لازم‌ است‌ با همراه داشتن گواهی معلوليت در بازه زمانی تعیین شده از سوی سازمان سنجش  با به همراه داشتن كارت شناسايی معتبر ( كارت ملی و يا شناسنامه عكس­دار ) شخصاَ به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند .
داوطلبانی که از ثبت نام کنکور سراسری 98 جا مانده اند می توانند به این مراکز مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند
مراجعه به سایت سازمان سنجش  سری و سريال شناسنامه
محل تولد
محل اخذ مدرک ماقبل ديپلم
محل اخذ مدرک ديپلم
وضعیت تحصيلی و اشتغال
سهميه

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402

هر چند بیش تر اطلاعات ثبت نامی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش قابل ویرایش می باشد اما در خصوص برخی بند های مندرج در کارت آزمون ، مراجعه به سایت سازمان سنجش تنها راه حل نمی باشد بنابراین سازمان سنجش در زمان انتشار کارت ورود به جلسه امکاناتی را به منظور ویرایش و تصحیح اطلاعات نادرست را در اختیار داوطلبان ثبت نام کنکور ۱۴۰۲ قرار می دهد که داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت در برخی اطلاعات می بایست به سایت سازمان سنجش ، باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و آموزش و پرورش محل اخذ مدرك تحصيلی خود مراجعه و نسبت به ویرایش اطلاعات نادرست اقدام کنند . در جدول بالا می توانید محل مراجعه برای ویرایش اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ را مشاهده نمایید .

نکاتی در رابطه با کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402

داوطلبانی که شماره پرونده یا سایر اطلاعاتی که برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ضروری می باشد را فراموش کرده اند ، لازم است که با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و وارد شدن به سیستم پاسخگویی ، مشکل خود را با ارسال درخواست به ثبت برسانند.
دریافت کارت ورود به جلسه به صورت اینترنتی و فقط از طریق سایت سنجش امکان پذیر است و روش دیگری برای دریافت کارت وجود ندارد.

همانطور که می دانید در چند سال گذشته کنکور اختصاصی دانشگاه آزاد حذف شده است و این دانشگاه آزمون جداگانه ای برگزار نمی کند و برای همه دانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد یک کنکور جامع و هماهنگ کشوری برگزار می شود. بنابراین برای کنکور 1402 هر گروه آزمایشی ، فقط یک کارت ورود به جلسه منتشر می شود.

امکان ویرایش و اصلاح چه مواردی از کارت ورود به جلسه امکان پذیر خواهد بود؟

داوطلبانی که مشمول اعمال سوابق تحصیلی می باشند و نسبت به اطلاعات درج شده بر روی کارت (از جمله نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، شماره ملی و سال تولد ، نوع دیپلم و سال اخذ دیپلم ، کد دانش آموزی و منطقه اخذ دیپلم ، نوع مدرک پیش دانشگاهی و سال اخذ آن ، کد دانش آموزی مدرک پیش دانشگاهی و محل اخذ آن) اعتراضی دارند، لازم است که به سازمان آموزش و پرورش محل دریافت مدرک تحصیلی خود مراجعه کنند و برای اصلاح این موارد اقدام نمایند.

داوطلبان در صورتی که پس از دریافت کارت شاهد مغایرتی در اطلاعات درح شده بر روی کارت از جمله جنسیت ، دین ، زبان خارجی امتحانی ، معلولیت و سهمیه بهیار شدند ، لازم است که با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر ، به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان ها برای اصلاح این اطلاعات اقدام نمایند. (آدرس باجه های رفع نقص مراکز استان ها ، همزمان با انتشار کارت بر روی سایت سنجش قرار می گیرد)

داوطلبانی که دارای سهمیه بنیاد شهید ، ایثارگران ، سهمیه بسیج فعال و … می باشند و در زمان ثبت نام کنکور سراسری ، این سهمیه ها را اعمال ننموده اند ، لازم است که در زمان انتشار کارت ورود به جلسه به ارگان های زیربط مراجعه نمایند تا در صورت تایید سهمیه توسط ارگان مربوطه، سهمیه برای آنها اعمال شود.
اگر کارت ورود جلسه داوطلبان شامل مشکلاتی از جمله فاقد عکس بودن ، واضح نبودن عکس ، فاقد مهر بودن عکس و … می باشد باید به همراه دو قطعه عکس 4*3 و کارت شناسایی معتبر به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان ها مراجعه کنند و پیگیر اصلاح کارت خود باشند.

آدرس باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ نوبت دی

(به محض انتشار لینک فوق فعال گردیده است)

مدارک لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402

تمامی داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور سراسری 1402 در راستای پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 می بایست به پایگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام(12 رقمی) و شماره شناسنامه، شماره پرونده، نام و نام خانوادگی، سریال شماره شناسنامه، کد ملی و کد پیگیری ثبت نام (16 رقمی) اقدام به پرینت یک نسخه از کارت ورود به جلسه کنکور 1402 و برگ راهنما نمایند.


در این مقاله از احتمال تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری صحبت کردیم. با توجه به اینکه زمان برگزاری آزمون سراسری نوبت دی ماه روزهای 29 و 30 دی تعیین شده است، کارت ورود به آزمون سراسری از روز یکشنبه 25 دی در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت. مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری روز پنجشنبه 29 دی تعیین شده است.

برای پیدا کردن جواب سوالات خود در زمینه «کنکور سراسری 1402 و آخرین تغییرات آن» باید ساعت ها جستجو کرده تا پاسخ مناسب و جامع خود را دریافت کنید. حالا تصور کنید فرصتی وجود داشته باشد که به واسطه آن بتوانید پاسخ تمام سوالات خود را به صورت یکجا به دست آورید، این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه  + کسب نتیجه سریعتر!

برای همین ما قابلیت مشاوره تلفنی مشاور گروپ را فعال کرده ایم تا تمام سوالات شما از طریق مشاوران مجرب و کاربلد پاسخ داده شوند. اگر سوالی دارید که پاسخ آن را در مقاله نیافتید کافیست با ما تماس بگیرید.

ما همه روزه از 8 صبح تا 12 شب آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

تماس از تلفن ثابت

مشاور گروپ

9099071613

اگر به هر دلیلی امکان دسترسی به تلفن ثابت برای شما فراهم نیست، با خرید بسته های تماس و تکمیل فرم مشاوره، مشاوران حوزه درخواستی شما همین حالا و کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

سوالات متداول

✔️تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 امکان پذیر است؟

✔️برای اطلاع از احتمال تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 به مقاله مراجعه نمایید.

✔️مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 تا چه تاریخی تعیین شده؟

✔️تا روز پنجشنبه 29 دی 1401 می توانید برای دریافت کارت ورود به آزمون سراسری 1402 اقدام نمایید. نوبت اول کنکور 1402 در 29 و 30 دی 1401 برگزار می شود.

✔️سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 1402 چیست؟

✔️سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org کارت شرکت در کنکور سراسری را منتشر و در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

2/5 - (1 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. امیر حمزه

  سلام ممکنه مهلت دریافت کارت تمدید کنن

  پاسخ
  1. user3

   وقتی میگیم عضو کانال تلگرام بشین ، به خاطر همینه که در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه های سازمان سنجش قرار بگیرید.آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه دیشب بود !

   پاسخ
 2. ali53

  سلام وقت بخیر
  کارت ورود به جلسه کنکور 99تجربی تمدید میشه؟

  پاسخ
  1. user3

   در کانال اطلاع رسانی میکنیم

   پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام تیزهوشان 1403
نصب اپ دانش آموزی