تمدید مهلت ثبت نام ارشد

تمدید مهلت ثبت نام ارشد

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام ارشد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله به بیان توضیحاتی در رابطه با تمدید مهلت ثبت نام ارشد ۱۴۰۱ پرداخته ایم. داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 را دارند، پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد و آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام باید در زمان ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۱ به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و فرآیند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

داوطلبانی که در زمان مقرر ثبت نام خود را انجام نداده اند، می توانند در مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی اقدام نمایند.

تمدید مهلت ثبت نام ارشد

داوطلبانی که در بازه زمانی تعیین شده ثبت نام خود را انجام نداده اند، می توانند در فرصت تمدید مهلت ثبت نام ارشد با تهیه مدارک ثبت نام به سایت سنجش مراجعه نمایند. زمان ثبت نام کنکور ارشد 1401 در طی اطلاعیه ای از سایت سازمان سنجش کشور منتشر می شود. به محض انتشار اطلاعیه سازمان سنجش و اعلام زمان دقیق ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

راهنمای ثبت نام ارشد ۱۴۰۱

راهنمای ثبت نام ارشد ۱۴۰۱ ، برای داوطلبانی که در بازه تمدید مهلت ثبت نام ارشد قصد ثبت نام را دارند، در ادامه بیان شده است. داوطلبان برای ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد باید دارای یکسری شرایط عمومی و اختصاصی برای ثبت نام باشند. پس از آگاهی از شرایط ثبت نام و تهیه مدارک لازم، به صورت زیر عمل نمایید:

نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401:

مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org در زمان تمدید مهلت ثبت نام ارشد

کلیک بر روی گزینه “کارشناسی ارشد” از طریق منوی سمت راست

کلیک بر روی لینک “سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1401”

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون ارشد و دریافت سریال 12 رقمی ثبت نام

درج شماره سریال خریداری شده و ورود به صفحه ثبت نام

وارد کردن اطلاعات خواسته شده و بارگذاری مدارک ثبت نام

تایید و ثبت نهایی اطلاعات

دریافت کدرهگیری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

ویرایش اطلاعات ثبت نامی ارشد 1401

ویرایش اطلاعات ثبت نامی ارشد 1401 ، در بازه تمدید مهلت ثبت نام ارشد امکانپذیر خواهد بود. یکی دیگر از سوالات متداول داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد، در رابطه با اشتباه در وارد کردن اطلاعات ثبت نامی است. در این رابطه لازم است بدانید که ورود صحیح اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد الزامی است و در صورت ثبت نادرست اطلاعات از حضور داوطلب در جلسه آزمون جلوگیری خواهد شد.

داوطلبانی که در کنکور ارشد ثبت نام نموده اند، برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی ارشد 1401 ، می توانند در زمان تمدید مهلت ثبت نام ارشد به سایت سنجش مراجعه نمایند و اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش نمایند. داوطلبان برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی باید به سایت sanjesh.org مراجعه نموده و با درج اطلاعات خواسته شده، (شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام) نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

در صورت فراموشی اطلاعات ثبت نامی برای ورود به سامانه ویرایش اطلاعات ارشد، می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و اطلاعات خود را بازیابی نمایید.

تمدید مهلت ثبت نام ارشد ۱۴۰۱

داوطلبانی که در زمان اعلام شده موفق به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 1401 نشده اند، می توانند در تمدید مهلت ثبت نام ارشد ۱۴۰۱ با مراجعه به سایت سنجش ثبت نام خود را انجام دهند. داوطلبان می توانند در بازه تمدید زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نیز اقدام نمایند.

تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 از سایت سنجش منتشر نشده است. به محض انتشار اطلاعیه در رابطه با زمان تمدید ثبت نام ارشد 1401 این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

مشاوره تمدید ثبت نام ارشد

در صورتی که پس از اتمام زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 1401 متوجه اشکال در ثبت معدل یا دیگر اطلاعات خود در فرم ثبت نام شده اید و فرصت اصلاح اطلاعات ثبت نامی خود را در بازه زمانی اول از دست داده اید، نگران نباشید. چرا که سازمان سنجش در چندین مرحله این امکان را در اختیار داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد قرار می دهد.

فرصت بعدی که امکان اصلاح اطلاعات ثبت نامی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد، همزمان با مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 ( تمدید مهلت ثبت نام ارشد ) می باشد. سازمان سنجش هر ساله پس از اتمام زمان ثبت نام، جهت مساعدت با داوطلبان جا مانده، مهلت مجددی را برای ثبت نام جاماندگان درنظر می گیرد که شما نیز می توانید در این بازه زمانی مجددا به سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد مراجعه و اقدام به اصلاح اطلاعات ثبت نامی خود نمایید.

زمان دقیق تمدید مهلت ثبت نام ارشد 1401 از طریق همین مقاله به اطلاع شما خواهد رسید.

برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و آگاهی از زمان دقیق ثبت نام و تمدید مهلت ثبت نام ارشد ، می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071614 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول تمدید زمان ثبت نام ارشد

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد از طریق چه سایتی انجام می شود؟

داوطلبان برای ثبت نام کنکور ارشد باید به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نمایند.

ثبت نام کنکور ارشد 1400 از چه زمانی آغاز می شود؟

زمان دقیق ثبت نام آزمون ارشد 1400 از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا مهلت ثبت نام کنکور ارشد تمدید شده است؟

آخرین اخبار مربوط به تمدید مهلت ثبت نام ارشد 1400 در این مقاله ارائه داده شده است.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام ارشد

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.