تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ - آخرین فرصت ثبت نام

تمدید مهلت ثبت نام ارشد

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ - آخرین فرصت ثبت نام

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله به بیان توضیحاتی در رابطه با تمدید مهلت ثبت نام ارشد ۱۴۰۲ پرداخته ایم. داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 را دارند، پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد و آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام باید در زمان ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۲ به سایت سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و فرآیند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

داوطلبانی که در زمان مقرر ثبت نام خود را انجام نداده اند، می توانند در مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی اقدام نمایند.

تمدید مهلت ثبت نام ارشد

داوطلبانی که در بازه زمانی تعیین شده ثبت نام خود را انجام نداده اند، می توانند در فرصت تمدید مهلت ثبت نام ارشد با تهیه مدارک ثبت نام به سایت سنجش مراجعه نمایند. زمان ثبت نام کنکور ارشد 1402 در طی اطلاعیه ای از سایت سازمان سنجش کشور منتشر می شود.

در صورت انتشار اطلاعیه مجدد سازمان سنجش و تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 برای دفعات بعدی، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد 1402

راهنمای ثبت نام ارشد ۱۴۰۲ ، برای داوطلبانی که در بازه تمدید مهلت ثبت نام ارشد قصد ثبت نام را دارند، در ادامه بیان شده است. داوطلبان برای ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد باید دارای یکسری شرایط عمومی و اختصاصی برای ثبت نام باشند. پس از آگاهی از شرایط ثبت نام و تهیه مدارک لازم، به صورت زیر عمل نمایید:

نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402:

مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org در زمان تمدید مهلت ثبت نام ارشد

کلیک بر روی گزینه “کارشناسی ارشد” از طریق منوی سمت راست

کلیک بر روی لینک “سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1402”

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون ارشد و دریافت سریال 12 رقمی ثبت نام

درج شماره سریال خریداری شده و ورود به صفحه ثبت نام

وارد کردن اطلاعات خواسته شده و بارگذاری مدارک ثبت نام

تایید و ثبت نهایی اطلاعات

دریافت کدرهگیری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402

ویرایش اطلاعات ثبت نامی ارشد 1402

ویرایش اطلاعات ثبت نامی ارشد 1402 ، در بازه تمدید مهلت ثبت نام ارشد امکانپذیر خواهد بود. یکی دیگر از سوالات متداول داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد، در رابطه با اشتباه در وارد کردن اطلاعات ثبت نامی است. در این رابطه لازم است بدانید که ورود صحیح اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد الزامی است و در صورت ثبت نادرست اطلاعات از حضور داوطلب در جلسه آزمون جلوگیری خواهد شد.

داوطلبانی که در کنکور ارشد ثبت نام نموده اند، برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی ارشد 1402 ، می توانند در زمان تمدید مهلت ثبت نام ارشد به سایت سنجش مراجعه نمایند و اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش نمایند. داوطلبان برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی باید به سایت sanjesh.org مراجعه نموده و با درج اطلاعات خواسته شده، (شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام) نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

در صورت فراموشی اطلاعات ثبت نامی برای ورود به سامانه ویرایش اطلاعات ارشد، می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و اطلاعات خود را بازیابی نمایید.

تمدید مهلت ثبت نام ارشد ۱۴۰۲

داوطلبانی که در زمان اعلام شده موفق به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 1402 نشده اند، می توانند در تمدید مهلت ثبت نام ارشد ۱۴۰۲ با مراجعه به سایت سنجش ثبت نام خود را انجام دهند. داوطلبان می توانند در بازه تمدید زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نیز اقدام نمایند.

طبق اطلاعیه ای در رابطه با تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 که از سایت سنجش منتشر شده است.

 پیرو انتشار اطلاعیه و دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 بدینوسیله ضمن اعلام اصلاحیه دفترچه راهنمای مذکور  به اطلاع متقاضیان ثبت نام می‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی كه تا این تاریخ (1400/09/23) برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است كه بتوانند تا پایان روز شنبه مورخ 1400/09/27 نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. متقاضیان ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذكور اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از متقاضیانی كه قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

تمدید مجدد مهلت ثبت نام ارشد ۱۴۰۲ 

 بدینوسیله به اطلاع متقاضیان ثبت نام كننده در آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 در تمامی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و هفتمین المپیاد علمی- دانشجویی كشور می‌رساند، اطلاعات ثبت نامی آن دسته از متقاضیانی كه در زمان مقرر (از تاریخ 1400/09/16  لغایت 1400/09/27) در این آزمون ثبت نام نموده‌اند، از روز یکشنبه مورخ 1400/11/03 لغایت روز چهارشنبه مورخ 1400/11/06 به منظور مشاهده و ویرایش بر روی درگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت.

متقاضیان ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اصلاحات مربوط به آن مندرج در اطلاعیه مورخ 1400/09/23 که از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در دسترس است، نسبت به مشاهده و كنترل اطلاعات ثبت نامی خود اقدام و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.

ضمناً به منظور مساعدت و همراهی با متقاضیانی كه در مهلت مقرر موفق به ثبت نام در آزمون نشده‌‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده كه در بازه زمانی فوق (1400/11/03 لغایت 1400/11/06 ) بتوانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

فرصت مجدد ثبت نام ارشد ۱۴۰۲

اطلاعیه فرصت مجدد ثبت نام ارشد ۱۴۰۱ و همچنین ثبت ‌نام با تاخیر متقاضیان شرکت درآزمون کارشناسی ارشدناپیوسته سال 1402 و بیست و هفتمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی كشور
1400/11/17

به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 در تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و هفتمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی كشور كه در زمان مقرر (از تاریخ 1400/09/16 لغایت 1400/09/27 و همچنین مرحله دوم ثبت نام از تاریخ 1400/11/03 لغایت 1400/11/06 ) در این آزمون ثبت‌نام ننموده‌اند می‌رساند، ثبت نام با تاخیر برای این دسته از متقاضیان از روز چهارشنبه مورخ 1400/11/20 تا روز شنبه مورخ 1400/11/30 در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org فعال می باشد. لذا متقاضیان می توانند با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه مورخ 1400/09/23 درخصوص اصلاح این دفترچه راهنما که از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس است، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ضمناً براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون كارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ 28 ، 29 و 1402/02/30 برگزار خواهد شد.

مشاوره تمدید ثبت نام ارشد

در صورتی که پس از اتمام زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 1402 متوجه اشکال در ثبت معدل یا دیگر اطلاعات خود در فرم ثبت نام شده اید و فرصت اصلاح اطلاعات ثبت نامی خود را در بازه زمانی اول از دست داده اید، نگران نباشید. چرا که سازمان سنجش در چندین مرحله این امکان را در اختیار داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد قرار می دهد.

فرصت بعدی که امکان اصلاح اطلاعات ثبت نامی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد، همزمان با مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 ( تمدید مهلت ثبت نام ارشد ) می باشد. سازمان سنجش هر ساله پس از اتمام زمان ثبت نام، جهت مساعدت با داوطلبان جا مانده، مهلت مجددی را برای ثبت نام جاماندگان درنظر می گیرد که شما نیز می توانید در این بازه زمانی مجددا به سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد مراجعه و اقدام به اصلاح اطلاعات ثبت نامی خود نمایید.

زمان دقیق تمدید مهلت ثبت نام ارشد 1402 از طریق همین مقاله به اطلاع شما خواهد رسید.

برای کسب اطلاعات تکمیلی تر در رابطه با ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و آگاهی از زمان دقیق ثبت نام و تمدید مهلت ثبت نام ارشد ، می توانید با کارشناسان مجموعه به شماره 9099071613 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول تمدید زمان ثبت نام ارشد

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد از طریق چه سایتی انجام می شود؟

داوطلبان برای ثبت نام کنکور ارشد باید به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نمایند.

ثبت نام کنکور ارشد 1401 از چه زمانی آغاز می شود؟

زمان دقیق ثبت نام آزمون ارشد 1401 از طریق این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا مهلت ثبت نام کنکور ارشد تمدید شده است؟

آخرین اخبار مربوط به تمدید مهلت ثبت نام ارشد 1401 در این مقاله ارائه داده شده است.

5/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۲ - آخرین فرصت ثبت نام

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
 1. حميدرضا طريقت نيا

  سلام.من از ثبت نام کنکور جا موندم
  الان چکار کنم. آیا امکان تمدید ثبت نام وجود داره؟؟

  پاسخ
 2. حميدرضا

  سلام
  امکان داره زمان ثبت نام تمدید بشه؟

  پاسخ
 3. حميدرضا طريقت نيا

  سلام.من از ثبت نام کنکور جا موندم
  الان چکار کنم. امکان تمدید ثبت نام وجود داره؟؟

  پاسخ
 4. حميدرضا

  سلام.من از ثبت نام کنکور جا موندم
  الان چکار کنم. امکان تمدید ثبت نام وجود داره؟؟

  پاسخ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی