تمدید مهلت ثبت نام مجدد آزمون ارشد 1400

تمدید مهلت ثبت نام مجدد آزمون ارشد

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام مجدد آزمون ارشد 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سازمان سنجش در جدیدترین اطلاعیه خود از تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد 1400 خبر داد. اطلاعات مربوط به ثبت‌نام در این مقاله تشریح داده خواهد شد.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد

سازمان سنجش آموزش کشور برای سهولت داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد 1400 نشده‌اند مهلت چندروزه مقرر نمود. بر اساس این اطلاعیه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد می‌توانند تا ساعت 24 روز چهارشنبه 99/09/26 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی: sanjesh.org اقدام به ثبت‌نام نمایند.

لازم به ذکر است که متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 در تمامی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی ازجمله دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور می‌توانند ثبت‌نام نمایند. به همین منظور داوطلبان می‌بایست قبل از ثبت‌نام، مطالب مندرج در دفترچه ثبت‌نام کارشناسی ارشد سال 1400 را مشاهده و در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی اقدام به ثبت‌نام نمایند. در صورت وجود هرگونه سؤال می‌توانید با مشاوران مجموعه بزرگ مشاور گروپ تماس حاصل کرده و درباره نحوهٔ ثبت‌نام این آزمون اطلاعات کسب نمایید. داوطلبان می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 تماس حاصل نمایند.

 


تمدید مهلت ثبت نام مجدد آزمون ارشد


 تمدید مهلت ثبت نام مجدد آزمون ارشد »   مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تا ساعت 24 روز چهارشنبه 99/09/26 تمدید شد.

امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام مجدد آزمون ارشد

 تمدید مهلت ثبت نام مجدد آزمون ارشد »  به گزارش سایت مشاور گروپ

بدین‌وسیله به اطلاع كلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون سراسری سال 1399 می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی كه تا این تاریخ (99/07/05) برای انتخاب رشته اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است كه متقاضیان بتوانند تا پایان روز دوشنبه مورخ 99/07/07 نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. لذا كلیه متقاضیان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته،‌ مندرجات اطلاعیه مورخ 99/07/02 و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت كدرشته محل‌های انتخابی در آزمون مذكور اقدام نمایند.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی كه قبلاً نسبت به انتخاب كدرشته محل‌های تحصیلی اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش كدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

لازم به تاكید است با توجه به فشردگی زمانی در سایر فرآیندهای آزمون فوق، مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید مجدد نمی‌باشد لذا ضرورت دارد داوطلبان در زمان تعیین شده نسبت به انتخاب رشته و یا ویرایش رشته‌های انتخابی خود اقدام نمایند.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام مجدد آزمون ارشد 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.