تمدید مهلت انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

تمدید مهلت انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تمدید مهلت انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد، خبر جدیدی است که به تازگی توسط روابط عمومی دانشگاه آزاد، اعلام شده است. اننتخاب رشته دانشگاه آزاد معمولا به صورت جداگانه از داشگاه های سراسری صورت می پذیرد و داوطلبان تحصیل در آن باید حداکثر 100 کد رشته را انتخاب نمایند.

در این مقاله آخرین مهلت انتخاب رشته با آزمون آزاد قید شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در اینباره، با مشاور گروپ همراه باشید.

مهلت انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد شرکت کننده در آزمون سراسری (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی تا ساعت 24 روز یکشنبه 6 شهریور تمدید شد.

🔵 به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش، آخرین مهلت انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۲، تا ساعت 24 روز یکشنبه 6 شهریور خواهد بود.

🔵 داوطلبان متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد ، و حاضر در جلسه آزمون سراسری سال 1401 (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داورسازی و دامپزشکی) می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته آزاد، اقدام کنند.

🔵 داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند.

🔵 داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروه های هنر و زبان خارجی شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در صورت تمایل رشته / محل های این گروه را در میان انتخاب های یکصدگانه خود منظور نمایند.

🟠 لازم به ذکر است، متقاضیان گروه آزمایشی علوم تجربی که در کارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده‌اند توجه داشته باشند که رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی مراکز دانشگاه‌ آزاد اسلامی در دفترچه راهنمای انتخاب رشته سازمان سنجش درج شده است لذا داوطلبان می توانند کدرشته محل های فوق را که مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی است در فرم انتخاب رشته سازمان سنجش با توجه به اولویت، در تمدید مهلت انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد درج نمایند.

🔵 داوطلبانی که رشته / محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی یابند، توجه داشته باشند که بیش از 95 درصد رشته / محل های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که در صورت تمایل با مراجعه به سامانه www.azmoon.org می­ توانند نسبت به ثبت نام خود در تمدید مهلت انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ اقدام نمایند.

🔵 داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته / محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه در زمان تمدید مهلت انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ کنند.

کارشناسان ما در مرکز مشاور گروپ، آماده اند تا به تمامی سوالات شما در زمینه تمدید مهلت انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد، آخرین مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد، نحوه انتخاب رشته دانشگاه آزاد و… پاسخ دهند کافی است با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

بییشتر بخوانید: دانلود دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 

تمدید مهلت انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد به صورت مجزا و از طریق سایت azmoon.org انجام می شود. داوطلبان به منظور آگاهی از نحوه پذیرش ، مشاهده کد رشته محل های دانشگاه آزاد،ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد در کنکور 1400 و نحوه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد باید در ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزاد را دانلود نموده و به دقت مطالعه نمایند.

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته محل های دانشگاه آزاد شده اند، لازم است با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته و کدملی، در زمان تمدید مهلت انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ وارد سامانه انتخاب رشته شده و پس از پرداخت هزینه و خرید کارت اعتباری ، رشته های مورد نظر خود را به ترتیب اولویت در فرم انتخاب رشته اینترنتی وارد نمایند.

بیشتر بخوانید: کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد

سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

در این مقاله تمدید مهلت انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد و آخرین مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بررسی کردیم. امیدواریم به تمامی سوالات شما در این خصوص پاسخ داده باشیم.

در صورتی که سوالی درباره ی تمدید مهلت انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد، سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد و … دارید می توانید با کارشناسان ما در مرکز مشاور گروپ تماس گرفته و راهنمایی های لازم در این زمینه را دریافت کنید.

در ادامه بخوانید:

سوالات متداول تمدید مهلت انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد

❓تمدید انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد تا چه زمانی است؟

✔️ طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد، انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی تا ساعت 24 روز یکشنبه 6 شهریور تمدید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید مقاله را مطالعه بفرمایید.

❓درانتخاب رشته دانشگاه آزاد، داوطلبان امکان انتخاب حداکثر چند کد رشته را دارند؟

✔️ درانتخاب رشته دانشگاه آزاد، داوطلبان امکان انتخاب حداکثر 100 کد رشته را دارند. در صورت بروز هرگونه مشکل در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توانید با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

❓سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد کدام است؟

✔️ سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد به نشانی، azmoon.org برای انجام فرآیند انتخاب رشته طراحی شده است.

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

اعلام نتایج کنکور 1404
نصب اپ دانش آموزی