تمدید مهلت ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز

تمدید مهلت ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاور گروپ در این مقاله به بررسی تمدید مهلت ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ خواهد پرداخت. در صورت نیاز به دریافت راهنمایی بیشتر در خصوص آزمون دبیرستان ماندگار البرز در سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲  می توانید همین حالا از فرصت مشاوره تحصیلی تلفنی و ارتباط با مشاوران مدارس ماندگار البرز در مجموعه استفاده کنید.

تمدید مهلت ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

زمان و مهلت ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز پایه دهم دبیرستان ماندگار البرز بنابر اعلام سامانه آزمون اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران مهلت ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز تهران تا روز چهارشنبه 1401/01/31 ادامه داشت. طبق اطلاعیه جدید منتشر شده در سامانه ثبت نام مدارس البرز، مهلت نام نویسی سال تحصیلی 1401 - 1402 این مدارس تا پایان روز دوشنبه 5 اردیبهشت ماه سال جاری تمدید شده است.

در صورت تمدید مجدد مهلت ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز این مقاله به روزرسانی می شود.

باتوجه به اینکه زمان ثبت نام از 16 فروردین ماه 1401 لغایت 31 فروردین ماه 1401 اعلام شده بود آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان ماندگار البرز برای سال تحصیلی  ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ روز دوشنبه 5 اردیبهشت به پایان خواهد رسید اما مطابق ثبت نامهای هر ساله، در آخرین جلسه هیئت‌امنای این دبیرستان خبر تمدید مهلت ثبت نام تا تاریخ جدید اعلام می شود و امکان تمدید مهلت ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز برای دومین مرتبه نیز وجود خواهد داشت.


سایت ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز

متقاضیان ثبت نام به سایت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران به نشانی  www.azmoon.tehranedu.ir یا همان سایت ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز مراجعه کنند.

داوطلب گرامی ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز را دانلود و پس از مطالعه کامل آن اقدام به ثبت نام در سامانه نمایید .

شرایط عکس مورد قبول جهت ثبت در سامانه:

  • عکس پرسنلی با زمینه سفید
  • حداکثر حجم تصویر 300 کیلوبایت
  • فرمت تصویر jpg

دبیرستان ماندگار البرز واقع در منطقه۶ پایتخت به منظور شناسایی و جذب دانش‌آموزان مستعد پسر در پایه دهم، از طریق آزمون ورودی برای سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ ثبت‌نام می‌کند.

  • تابعیت جمهوری اسلامی ایران،
  • اشتغال به تحصیل در پایه نهم سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲
  • حداقل معدل ۱۸ در امتحانات نوبت اول پایه نهم

از شرایط عمومی ثبت نام برای ورود به پایه‌های هفتم و دهم این دبیرستان است.

هزینه شرکت در آزمون ورودی مبلغ 400هزار ریال است که داوطلبان باید فقط از طریق درگاه الکترونیکی در سامانه به نشانیazmoon.tehranedu.ir واریز و رمز ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی را دریافت کنند.

فایل اسکن شده تصویر داوطلب در ابعاد ۴*۳ با پس زمینه سفید و فرمت jpg که حداکثر ۳۰۰ KB حجم داشته باشد آماده و هنگام ثبت نام مورد استفاده قرار گیرد.

  • مسئولیت هر گونه ایراد ناشی از ثبت نام اطلاعات نادرست در انجام مراحل ثبت نام اینترنتی، متوجه شخص داوطلب است.

متقاضیان هنگام ثبت نام شماره تلفن همراه معتبر خود را برای اطلاع رسانی از طریق پیامک در سامانه ثبت کنند.

  • همچنین متقاضیان ثبت نام در پایه دهم باید رشته مورد درخواست خود را هنگام ثبت نام انتخاب کنند و در صورت پذیرش در آزمون صرفا در همان رشته پذیرفته شده، ثبت نام و ادامه تحصیل دهند و مجاز به تغییر رشته نخواهند بود.

تاریخ برگزاری آزمون و یا شرایط جذب دانش آموزان داوطلب متعاقبا اعلام خواهد شد.

دبیرستان ماندگار البرز در خیابان انقلاب، چهارراه کالج، کوچه البرز، پلاک یک واقع شده که یکی از مراکز آموزشی معتبر و قدیمی این شهر است، ساختمان این دبیرستان سال ۷۷ در فهرست آثار ملی به ثبت رسید.

  • دبیرستان البرز به دلیل قدمت تاریخی و سوابق درخشان علمی، آموزشی و فرهنگی شانزده اسفندماه ۱۳۸۵ توسط شورای عالی آموزش و پرورش جزو مدارس ماندگار ایران شناخته شد.

بزرگانی همچون منوچهر ستوده، حسن اکبرزاده، حسین امانت، عبدالله انوار، محمدعلی اسلامی ندوشن، مصطفی چمران، همایون خرم، حسین محجوبی و جمشید مشایخی از این دبیرستان فارغ التحصیل شدند.


سوالات متداول ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز

چطور می توانم در مدرسه ماندگار البرز تحصیل کنم ؟

شما باید در زمان اعلام شده برای ثبت نام آزمون این مدرسه برای سال تحصیلی جدید ثبت نام . پس از قبولی در آزمون می توانید وارد مدرسه شوید.

برای ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز باید به کجا مراجعه کنیم ؟

شما برای ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان البرز در سال ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ باید به سایت آموزش و پرورش استان تهران مراجعه نمایند . تاریخ این ثبت نام و خبر تمدید مهلت ثبت نام در سایت مشاورگروپ اعلام شده است.

شرایط عمومی ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز چیست؟

1 . تابعیت جمهوری اسلامی ایران 2. اشتغال به تحصیل در پایه نهم سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲. حداقل معدل 18 در امتحانات نوبت اول پایه نهم


3.5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.