تمام حذف و اضافه های کنکور ارشد 98

حذف و اضافه های کنکور ارشد 98

جهت مشاوره در زمینه تمام حذف و اضافه های کنکور ارشد 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

حذف و اضافه های کنکور ارشد 98 : آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ در اردیبهشت ۹۸ برگزار می شود و داوطلبان می توانند با اطلاع از رشته های امتحانی جدید در این آزمون ثبت نام کنند.

حذف و اضافه های کنکور ارشد 98

تمام حذف و اضافه های کنکور ارشد ۹۸ را بشناسید

حذف و اضافه های کنکور ارشد 98 »  به گزارش مشاور گروپ ، ثبت نام برای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ از روز جمعه ۱۶ آذر ۹۷ آغاز می شود و تا روز یکشنبه ۲۵ آذر ۹۷ ادامه دارد.

آزمون این دوره در روزهای پنجشنبه ۵ و جمعه ۶ اردیبهشت سال ۹۸ برگزار می شود.

رشته ها و مواد امتحانی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ اعلام شده است که نسبت به سال گذشته با حذف و اضافه هایی همراه است.حذف و اضافه های کنکور ارشد 98  

گروه علوم انسانی:

رشته اقتصاد نفت و گاز با گرایش های ۱) تجارت نفت و گاز، ۲) نهادها و سیاست های بین الملل در نفت و گاز، ۳) حقوق تجاری و قراردادهای بین المللی نفت و گاز و ۴) مدیریت مالی نفت و گاز به مجموعه علوم اقتصادی اضافه شد.

رشته آموزش زبان فارسی از مجموعه زبان شناسی حذف شده است.

در مجموعه الهیات و معارف اسلامی - علوم قرآن و حدیث گرایش عرفان اسلامی به رشته علوم حدیث اضافه شد. رشته های معارف قرآن و تفسیر قرآن مجید از این مجموعه حذف شده است.

رشته فلسفه دین از مجموعه فلسفه حذف و به مجموعه الهیات و معارف اسلامی - فلسفه و کلام اضافه شد.

رشته های مدیریت نظارت و بازرسی، مدیریت دادگستری، حقوق دادرسی اداری از مجموعه حقوق حذف شد.

تربیت مربی علوم سیاسی که پذیرش دانشجو در آن فقط برای مرکز آموزش عالی تربیت مربی عقیدتی سیاسی قم وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صورت می پذیرد به مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل اضافه شد.

گرایش ارتباطات اجتماعی تبلیغات فرهنگی به تبلیغ و ارتباطات فرهنگی تغییر کرد.

مدیریت خدمات اجتماعی در مجموعه مددکاری اجتماعی اضافه شد.

گرایش های هوشمندی کسب و کار، مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات و مدیریت فناوری اطلاعات به مجموعه مدیریت اضافه شد و گرایش مستغلات از رشته مالی همین مجموعه حذف شد.

در رشته مدیریت سازمان های دولتی گرایش های مالی و اقتصادی، منابع انسانی و روابط کار و برنامه ریزی و نظارت حذف شد.

گرایش انرژی به رشته مدیریت کسب و کار در مجموعه مدیریت کسب و کار و امور شهری اضافه شد.

مجموعه فرماندهی مدیریت انتظامی حذف شد و به فرماندهی و مدیریت انتظامی از ۹ رشته به یک رشته تغییر یافت.


مشاور گروپگروه های علوم پایه و فنی و مهندسی:

گرایش های جامد و مایع رشته شیمی پیشرانه از مجموعه شیمی حذف و به یک گرایش شیمی پیشرانه بدل شد.

رشته آمار رسمی به مجموعه آمار اضافه شد.

رشته بیوانفورماتیک مجموعه ریاضی اضافه شد.

گرایش جنگ الکترونیک خاص دانشگاه های نظامی و امنیتی به رشته مهندسی برق در مجموعه مهندسی برق اضافه شد.

رشته مهندسی تسلیحات از مجموعه مهندسی شیمی حذف شده است.

رشته ساختمان های هوشمند به مجموعه مهندسی عمران اضافه شد.

همچنین رشته مهندسی سیستم های میکرو و نانوالکترو مکانیک به مجموعه مهندسی مکانیک اضافه شد.

گرایش های سیستم محرکه خودرو، طراحی سیستمهای دینامیکی خودرو، سازه بدنه خودرو، طراحی و ساخت خودروهای نظامی، جوش از رشته مهندسی مکانیک در مجموعه مهندسی مکانیک حذف شده است.

همچنین گرایش های معماری سازمانی، مدیریت سیستم های اطلاعاتی، تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات، شبکه های ارتباطی و کامپیوتری، قرآن کاوی رایانشی، سامانه های شبکه ای، سیستم های چندرسانه ای در رشته مهندسی فناوری اطلاعات به مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات اضافه شده است.

مجموعه ایمنی صنعتی با حذف رشته ایمنی صنعتی به مجموعه ایمنی، بهداشت و محیط زیست تغییر یافت.

گروه هنر:

رشته مدیریت ساخته ها به مجموعه هنرهای ساخت و معماری اضافه شد.

گرایش های طراحی، تولید، مواد اولیه و رنگرزی، پژوهش در فرش به رشته فرش در مجموعه فرش اضافه شده است.

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

حذف و اضافه های کنکور ارشد 98 »  برای شرکت در کنکور ارشد نیز مشابه کنکور سراسری، باید از طریق سایت سنجش با پرداخت هزینه مربوط به تهیه کارت اعتباری ثبت نام، و ارائه فایل ها و اطلاعات لازم بصورت کامل و دقیق ثبت نام انجام شود. پس از چند ماه در زمان کوتاهی قبل از تاریخ آزمون، کارت شرکت در آزمون ارشد باید از سایت اینترنتی دریافت گردد. حدود یک ماه بعد نتایج اولیه اعلام شده و نوبت انتخاب رشته ها فرا می رسد. در نهایت کمی قبل از شروع سال تحصیلی، نتایج نهایی اعلام می شود.حذف و اضافه های کنکور ارشد 98 /

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

حذف و اضافه های کنکور ارشد 98 »  شرط اصلی ثبت نام کنکور ارشد داشتن مدرک کارشناسی لیسانس، کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای و عدم قبولی در دوره های روزانه کارشناسی ارشد یا دکتری سال قبل است. و یا دانشجو مشغول به تحصیل در سال آخر دوره کارشناسی یا دوره های ارشد یا دکتری غیر روزانه باشد.

همینطور برخی از دانشگاه ها برای پذیرش دانشجوی ارشد، شرایط خاصی مانند محدودیت سنی، محدودیت در معدل، نیاز به مدرک زبان و مصاحبه دارند.

images

انتخاب رشته کنکور ارشد 98

حذف و اضافه های کنکور ارشد 98 »   انتخاب رشته کنکور ارشد دانشگاه های سراسری، در دو مرحله انجام می شود. یکی زمان ثبت نام شرکت در کنکور که شما رشته امتحانی خود را انتخاب می کنید. و دیگری که انتخاب رشته محل های مورد علاقه شما خواهد بود پس از اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد انجام می شود. زمان انتخاب رشته کنکور ارشد سراسری در خرداد ماه می باشد.

معمولا انتخاب رشته و همینطور اعلام نتایج نهایی ارشد دانشگاه آزاد پس از دانشگاه ها سراسری سازمان سنجش انجام می شود. برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باید تا بعد از اعلام نتایج آزمون ارشد، منتظر باشید. انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد در تیرماه و بصورت جداگانه در سایت دانشگاه آزاد با دریافت دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و با هزینه جداگانه انجام می شود.حذف و اضافه های کنکور ارشد 98 /

نحوه ثبت نام کنکور ارشد 98

حذف و اضافه های کنکور ارشد 98 »  ثبت نام شرکت در کنکور کارشناسی ارشد، بصورت اینترنتی انجام می شود. مدارک لازم برای ثبت نام کنکور فایل عکس پرسنلی داوطلب و اطلاعات شخصی و تحصیلی است. هزینه ثبت نام کنکور ارشد نیز برابر با 36 هزار تومان است (شرکت کنندگان در کنکور می توانند حداکثر در دو رشته درخواست شرکت در آزمون بدهند که هزینه ثبت نام آزمون ارشد دو برابر خواهد بود). همچنین برای اعلام تمایل انتخاب واحد های پیام نور و غیر انتفاعی 11 هزار تومان به این هزینه اضافه می شود. 500 تومان نیز هزینه تمایل به دریافت پیامک از سازمان سنجش می باشد.

جهت ثبت نام و تخمین رتبه ارشد، و انتخاب رشته کنکور ارشد می توانید با شماره زیر (از خط ثابت بدون پیش شماره) با کارشناسان تحصیلی مشاور گروپ  تماس بگیرید.

مشاور گروپ


زمان ثبت نام کنکور ارشد 98

حذف و اضافه های کنکور ارشد 98 »   زمان ثبت نام کنکور ارشد 98 (سال تحصیلی 98-99)، در تاریخ 16 آذر ماه شروع می شود و تا 25 آذر ماه 97 ادامه خواهد داشت. تاریخ برگزاری آزمون ارشد 98-99 روز5 و 6 اردیبهشت ماه 98 می باشد و تاریخ اعلام نتایج کارشناسی ارشد نیز در اواخر خرداد ماه سال 98 خواهد بود. به احتمال زیاد امسال نیز در ابتدای اسفند ماه مهلت دوباره برای ثبت نام یا ویرایش در نظر گرفته خواهد شد.

جهت ثبت نام و تخمین رتبه ارشد، و انتخاب رشته کنکور ارشد می توانید با شماره زیر (از خط ثابت بدون پیش شماره) با کارشناسان تحصیلی مشاور گروپ تماس بگیرید.

منابع کنکور ارشد 98

حذف و اضافه های کنکور ارشد 98 »   منابع سوالات کنکور کارشناسی ارشد در هر رشته، سر فصل های خاص آن رشته است. اما با توجه به گرایش های هر رشته در مجموعه کد ضریب های مختلف، هر کدام از سرفصل های درسی در آزمون ضرایب متفاوتی دارند. برای اطلاع دقیق تر از سرفصل دروس کنکور رشته های کارشناسی ارشد و ضرایب آنها مطالب منابع ارشد روانشناسی، منابع کنکور ارشد مدیریت، منابع کنکور ارشد MBA می تواند برای شما مفید باشد. همچنین برای استفاده از سوالات سال های گذشته آزمون ارشد جهت آمادگی آزمون، استفاده از سوالات آزمون ارشد 97 و … توصیه می شود.امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه تمام حذف و اضافه های کنکور ارشد 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
نصب اپ دانش آموزی