تغییر نتایج کارشناسی ارشد 98 در پی اعتراض داوطلبان به اعمال ناعادلانه ی سهمیه ها !

تغییر نتایج کارشناسی ارشد 98

جهت مشاوره در زمینه تغییر نتایج کارشناسی ارشد 98 در پی اعتراض داوطلبان به اعمال ناعادلانه ی سهمیه ها !

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تغییر نتایج کارشناسی ارشد 98 در پی اعتراض داوطلبان به اعمال ناعادلانه ی سهمیه ها ,نتایج اعتراض به اعمال سهمیه ها در کنکور کارشناسی ارشد 98 ؛ اعلام شد … : اعتراض به نتایج ارشد 98 ,اعتراض داوطلبان کنکور ارشد 98 به سهمیه ها , مسئولان سازمان سنجش را به مجلس کشاند ,اعتراض داوطلبان کنکور ارشد 98 به سهمیه ها , اعتراض داوطلبان کنکور ارشد,کارشناسی ارشد 98,پاسخ به اعتراضات,اعتراض به نتایج,مشاوره تلفنی امور مربوط به سازمان سنجش,سایت سازمان سنجش و آموزش کشور,سیستم پاسخگویی سازمان سنجش,سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش,کارشناسی ارشد,ثبت درخواست در سازمان سنجش,سامانه ثبت درخواست در سازمان سنجش

تغییر نتایج کارشناسی ارشد 98


تغییر نتایج کارشناسی ارشد 98 ,نتایج اعتراض به اعمال سهمیه ها در کنکور کارشناسی ارشد 98 ؛ اعلام شد …   اعتراض به نتایج ارشد 98 ,اعتراض داوطلبان کنکور ارشد 98 به سهمیه ها , مسئولان سازمان سنجش را به مجلس کشاند ,اعتراض داوطلبان کنکور ارشد 98 به سهمیه ها , اعتراض داوطلبان کنکور ارشد,کارشناسی ارشد 98,پاسخ به اعتراضات,اعتراض به نتایج,مشاوره تلفنی امور مربوط به سازمان سنجش,سایت سازمان سنجش و آموزش کشور,سیستم پاسخگویی سازمان سنجش,سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش,کارشناسی ارشد,ثبت درخواست در سازمان سنجش,سامانه ثبت درخواست در سازمان سنجشتوجه : این خبر در حال به روز رسانی است …

مشاور گروپ مرکز تخصصی مشاوره , برنامه ریزی و انتخاب رشته در کشور  …

آخرین اخبار و اطلاعیه های مهم اعمال سهمیه ها را در

سایت مشاور گروپ دنبال نمایید …


آخرین اخبار از پاسخ به اعتراضات داوطلبان کارشناسی ارشد 98

تغییر نتایج کارشناسی ارشد 98 :  رئیس سازمان سنجش در پاسخ به اعتراضات داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 98 از این سازمان به عنوان مجری قانون یاد کرد .

دکتر ابراهیم خدایی افزود : ظرفیت های دانشگاه با توجه به درخواست دانشگاه و تایید شورای گسترش آموزش عالی در دفترچه های آزمون ها چاپ می شود و تعیین ظرفیت بر اساس امکانات دانشگاه صورت می گیرد و سازمان سنجش دخالتی در میزان ظرفیت ندارد و تنها دانشگاه تصمیم گیرنده است .

تغییر نتایج کارشناسی ارشد 98 :    وی گفت : در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ضوابط و در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد ظرفیت های دانشگاه ها به صورت شفاف اعلام می شود و نمی توان یک دانشگاه را مورد مذمت قرار داد که ظرفیت یک رشته را تغییر داده است چرا که برای افزایش ظرفیت امکانات آموزشی مد نظر قرار گرفته است .

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره بحث ضوابط و مقررات ورودی آزمون کارشناسی ارشد و اعتراض داوطلبان به سهمیه ها گفت : دو محل مرجع تعیین سهمیه های کنکور کارشناسی ارشد هستند . یک مجلس شورای اسلامی و دیگر شورای عالی انقلاب فرهنگی . ضمن اینکه ضوابط شرکت در آزمون و جزئیات سهمیه ها در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته آزمون ها مشخص درج شده است .

تغییر نتایج کارشناسی ارشد 98 :  وی افزود : ۲۵ درصد ظرفیت هر کدرشته محل به « همسر و فرزندان ‌شهدا و مفقودالاثر » ، « آزادگان‌ و همسر و فرزندان‌ آنان » ، « جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان » اختصاص دارد . ( سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد ظرفیت ) . همچنین پنج درصد ظرفیت هر کدرشته محل نیز به « جانبازان زیر ۲۵ درصد و همسر و فرزندان آنان » و « همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه » اختصاص دارد ( سهمیه ایثارگران ۵ درصد ظرفیت ) که همه اینها به شرط داشتن ۷۰ درصد نمره است .

تغییر نتایج کارشناسی ارشد 98 : وی گفت : داوطلبان ایثارگر اعم از ( ایثارگران ۲۵ درصد ظرفیت و ایثارگران ۵ درصد ظرفیت ) و رزمنده شامل ( رزمندگان بسیجی ، رزمندگان جهادگر ، رزمندگان نیروهای مسلح ، خانواده شهدا « پدر ، مادر ، خواهر و برادرشهید » ، همسر و فرزندان معظم شهدا و یا مفقودالاثر ، جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان ، جانبازان زیر ۲۵ درصد و همسر و فرزندان آنان ، آزادگان و فرزندان و همسر آنان ، همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبان در جبهه ) هستند .

تغییر نتایج کارشناسی ارشد 98 :  خدایی یادآور شد : طبق تبصره بند الف ماده ۹۰ قانون برنامه ششم توسعه در صورتی که سهمیه ۲۵ درصدی ایثارگران توسط داوطلبان مشمول سهمیه تکمیل نشود ، خالی مانده آن ، ابتدا به مشمولین سهمیه ۵ درصدی ایثارگران که شرایط و حدنصاب لازم را داشتند، تخصیص می یابد .

وی خاطرنشان کرد : آنچه اتفاق افتاده این است که ظرفیت این سهمیه ۳۰ درصدی در دانشگاه ها و رشته های پرمتقاضی پر شده است . ضمن اینکه داوطلب در زمان انتخاب رشته می داند که ۳۰ درصد ظرفیت به این سهمیه اختصاص دارد .

تغییر نتایج کارشناسی ارشد 98 : رئیس سازمان سنجش گفت : مطالبی از سوی برخی از نمایندگان مجلس درباره مازاد بودن این ظرفیت و یا تفاوت قانون با آنچه در مذاکرات مجلس روی داده مطرح می شود که ما از این موضوع تعجب می کنیم. مبنای عمل نظام آموزش عالی و سازمان سنجش قانون ابلاغی مجلس به دولت است و بسیار عجیب است که این گفته ها بر چه مبنایی عنوان می شود .

وی گفت : سازمان سنجش آموزش کشور درباره سهمیه ایثارگران تنها قانون را اجرا کرده است و هر زمان مرجع قانونگذاری ، قانون را اصلاح کرد ، سازمان سنجش نیز به عنوان مجری آن را اجرا می کند .

تغییر نتایج کارشناسی ارشد 98 :  رئیس سازمان سنجش یادآور شد : بارها اعلام کرده ایم که سازمان سنجش نیز موافق است که کل سهمیه ها و تسهیلات حذف شود و مبنای علمی تنها ملاک ورود داوطلبان باشد .

وی خاطرنشان کرد : اگر داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد به عدم قبولی خود اعتراض دارند به آن ۳۰ درصد ظرفیت توجه کنند و با محاسبه رتبه خود اگر رتبه بهتری کسب کردند می توانند برای اعتراض نسبت به ثبت درخواست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اقدام کنند .

خدایی تاکید کرد : اعتراض به قانون مصوب باید در جای دیگری صورت گیرد و سازمان سنجش مرجع اعتراض به قانون نیست .


نحوه ثبت درخواست در سایت سازمان سنجش

تغییر نتایج کارشناسی ارشد 98 :  هر داوطلب ثبت درخواست در سیستم پاسخگویی باید قبل از ثبت کردن درخواست خود ، در سایت سنجش عضو باشد . اگر قصد ثبت درخواست در سامانه پاسخگویی سازمان سنجش را دارید باید بعد از ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org از منوی سمت چپ قسمت (( ورود به سیستم پاسخگویی )) را انتخاب کنید . ( قسمت مقابل فلش قرمز رنگ ) .

 آخرین اخبار از پاسخ به اعتراضات داوطلبان کارشناسی ارشد 98  : 

بعد از ورود به صفحه بعدی ، روی دکمه (( عضویت در سایت )) کلیک نمایید . ( عبارت مقابل فلش زرد رنگ )

 آخرین اخبار از پاسخ به اعتراضات داوطلبان کارشناسی ارشد 98  : 

سپس به صفحه (( عضویت در سایت )) هدایت می شوید .

 آخرین اخبار از پاسخ به اعتراضات داوطلبان کارشناسی ارشد 98  : 

تغییر نتایج کارشناسی ارشد 98 : در این صفحه ورود تمامی اطلاعات الزامی می باشد و نکته بسیار مهم این است که باید در قسمت پست الکترونیکی ، ایمیلی را وارد کنید که به آن دسترسی دارید چون برای دریافت نام کاربری و رمز عبور الزامیست . بعد از ثبت اطلاعات و انتخاب گزینه (( تائید )) ، به ایمیلی که در حین ثبت نام وارد کردید ، پیامی حاوی نام کاربری و رمز عبور ارسال می شود که با داشتن آن می توانید وارد سایت سنجش شده و درخواست خود را ثبت کنید .

 آخرین اخبار از پاسخ به اعتراضات داوطلبان کارشناسی ارشد 98  : 


تغییر نتایج کارشناسی ارشد 98 ,نتایج اعتراض به اعمال سهمیه ها در کنکور کارشناسی ارشد 98 ؛ اعلام شد … : اعتراض به نتایج ارشد 98 ,اعتراض داوطلبان کنکور ارشد 98 به سهمیه ها , مسئولان سازمان سنجش را به مجلس کشاند ,اعتراض داوطلبان کنکور ارشد 98 به سهمیه ها , اعتراض داوطلبان کنکور ارشد,کارشناسی ارشد 98,پاسخ به اعتراضات,اعتراض به نتایج,مشاوره تلفنی امور مربوط به سازمان سنجش,سایت سازمان سنجش و آموزش کشور,سیستم پاسخگویی سازمان سنجش,سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش,کارشناسی ارشد,ثبت درخواست در سازمان سنجش,سامانه ثبت درخواست در سازمان سنجش

امتیاز شما به این مقاله

جهت مشاوره در زمینه تغییر نتایج کارشناسی ارشد 98 در پی اعتراض داوطلبان به اعمال ناعادلانه ی سهمیه ها !

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مجموعه مشاور گروپ میباشد.

ثبت نام کنکور ۱۴۰۳ + راهنما
نصب اپ دانش آموزی